I.M.P. LE FOYER
Contactgegevens I.M.P. LE FOYER: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data I.M.P. LE FOYER: address, phone, fax, email, website, opening hours
I.M.P. LE FOYER
Regio (region): N\A, België
Adres (address): CHEMIN DE REUMONT 135BB; 5020; NAMUR, België
Telefoon (phone): 81445781 (+32-81445781) 81445781 (+32-81445781)
Fax (fax): +32 (16) 446-81-20 +32 (16) 446-81-20
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) I.M.P. LE FOYER: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "I.M.P. LE FOYER"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "I.M.P. LE FOYER"? - Contact us!
We found such data of I.M.P. LE FOYER, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees I.M.P. LE FOYER. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti I.M.P. LE FOYER
Products information I.M.P. LE FOYER
Producten die in I.M.P. LE FOYER zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Instellingen voor mindervalide volwassenen
Aanvulling soorten activiteiten voor I.M.P. LE FOYER Addition kinds of activities for I.M.P. LE FOYER
265700. Vouw kartonnen dozen | Folding paperboard boxes
753902. Reparatie van aandrijflijn onderdelen | Powertrain components repair services
20649918. Popcornballetjes of andere behandelde popcornproducten | Popcorn balls or other treated popcorn products
20870203. Concentreert, drinken | Concentrates, drink
27619902. Computervormen, manifold of continu | Computer forms, manifold or continuous
28739902. Salpeterzuur | Nitric acid
35680300. Rijden, kettingen en tandwielen | Drives, chains, and sprockets
63319905. Contactlenzenverzekering | Contact lens insurance
Werken bij I.M.P. LE FOYER: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in I.M.P. LE FOYER: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor I.M.P. LE FOYER. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for I.M.P. LE FOYER. Looking for open vacancies in other companies
-
chauffeur CE huifwagen met kooiaap (DIEST)
Regio: DIEST
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Als chauffeur C dien je: in het bezit te zijn van een geldig CE rijbewijs flexibel te zijn een eerste ervaring te hebben als chauffeur CE ervaring met kooiaap is een pluspunt
-
Metser (NIEUWERKERKEN)
Regio: NIEUWERKERKEN
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant zijn we op zoek naar een gemotiveerde metser die het team kunnen versterken. Je kan zelfstandig werken Je kan verschillende verbanden metsen Je hebt ervaring in de nieuwbouw en renovatie
-
CHAUFFEUR C DISTRIBUTIE (KOEKELARE)
Regio: KOEKELARE
Bedrijf: AGO Jobs & HR
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een vleesverwerkend bedrijf in de regio dat zich specialiseert in het portioneren en bereiden van vlees porties op maat van de klant zijn wij op zoek naar een Chauffeur met rijbewijs C voor de distributie van de vleeswaren. Takenpakket: - Je laadt correct en vlot in volgens een ritblad - Je controleert elke bestelling tijdens het in- en uitladen - Je past de registraties eventueel aan in een ERP pakket - Je verzorgt een vlotte distributie, rekening houdend met het verkeersreglement - Je ontvangt en geeft betalingen terug op een correcte manier - Je maakt correcte en verzorgde notities op leverbonnen - Je volgt de procedures met betrekking tot de voedselveiligheid op
-
magazijnier (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: Let's Work
Type: Interim met optie "vast werk"
Let's Work is op zoek naar een magazijnier. Het takenpakket bestaat uit: - voorbereiding productie: afdrukken etiketten , manueel etiketten op de verpakking - orderpicking -heftruck elektrische transpallet - receptionering goederen - een 1 ste werkervaring in een soortgelijke job
-
2 Chauffeurs C (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een bedrijf regio Roeselare zijn wij op zoek naar 2 chauffeurs C om het team te versterken.
-
HUISHOUDHULP VOOR EVERGEM (EVERGEM)
Regio: EVERGEM
Bedrijf: FAMILIEZORG OOST-VLAANDEREN
Type: Dienstenchequebaan
Als hoofdtaak sta je in voor het poetsen (95% van de tijd) en bijkomend: wassen, strijken, maaltijden bereiden en kleine naaiwerken uitvoeren bij gezinnen aan huis in omgeving Evergem.
-
HUISHOUDHULP-onmiddellijk te starten : werken bij een correct en uitstekend bedrijf (LUMMEN)
Regio: LUMMEN
Bedrijf: ASPECT SERVICE
Type: Dienstenchequebaan
Wegens de snelle groei van onze onderneming zijn wij dringend op zoek Bij particuliere gezinnen thuis huishoudelijke taken verrichten (poetsen, strijken, wassen, ramen lappen, ...). Je start met minstens 13u per week - meer uren of voltijds is zeker mogelijk. Het rooster wordt opgebouwd tot het gewenste aantal uren.
-
Gemotiveerde jobstudenten voor weekendwerk (SINT-NIKLAAS)
Regio: SINT-NIKLAAS
Bedrijf: VIO-Interim
Type: Studentenjob
Taken als jobstudent: Je kan worden ingeschakeld om 's middags in de keuken hapjes te bereiden, kindergerechten te bereiden of de afwas weg te werken. Je kan ook werken in de avondshift. Hier sta je dan in voor de bereiding van hapjes, frietjes, fondue of de afwas. Werk je liever in de zaal? Dan sta je in voor het onthaal van klanten. Je verzorgt de bestellingen, tafels afruimen en helpt de barmedewerkers om de frigo's aan te vullen. Je werkt steeds klantvriendelijk en hebt respect voor hygiënevoorschriften en je werkomgeving. Bedrijfsprofiel: Voor een aantrekkelijke horeca en entertainment zaak in Sint-Niklaas zijn we op zoek naar jobstudenten voor weekendwerk.
-
studenten zorgkundige (WOLVERTEM)
Regio: WOLVERTEM
Bedrijf: MOUTERSHOF
Type: Studentenjob
je draait mee in de zorg in weekends en schoolvakanties. Je bent student in een zorgrichting en hebt affiniteit met onze doelgroep.
-
Een Verantwoordelijke Aankoop-Logistiek (m/v) (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: KLINIEK SINT-JAN
Type: Vaste Job
Wij zoeken een Verantwoordelijke Aankoop-Logistiek (m/v) Voltijds (38u/week) - Onbepaalde duur Opdracht: Als verantwoordelijke van twee teams die in totaal bestaan uit een twintigtal personen, coördineert u de activiteiten m.b.t. de aankoop van materiaal, verbruiksgoederen en apparatuur voor de diensten en staat u in voor het voorraadbeheer en de leveringen op de diensten. Hiervoor: - Staat u in voor de coördinatie en supervisie van de diensten Aankoop en Logistiek met het oog op een vlotte samenwerking en meer efficiëntie - Zet u de grote strategische lijnen uit met betrekking tot aankoop en logistiek evenals hun planning en bespreekt u dit met de Directie - Tracht u de noden van de gebruikers te begrijpen en te vertalen naar lastenboeken. Doet u het nodige om de aanvragen van de gebruikers te stroomlijnen en te standaardiseren teneinde de kosten te verminderen - Bent u verantwoordelijk voor de opstart van de Openbare Aanbestedingen in samenwerking met de juridische dienst - Werkt u desgevallend samen met de aankoopcentrale van MercurHosp - Controleert u of de aankoopprocedures goed nageleefd worden en spreekt u indien nodig de verantwoordelijken in kwestie hierover aan - Optimaliseert u het voorraadbeheer in samenwerking met de verantwoordelijke voor magazijn en logistiek - Zal u de Aankoopcommissie voorzitten en toezien op de toepassing van de beslissingen die er worden genomen. - Onderneemt u acties indien de leveranciers tekortschieten of hun verbintenissen niet nakomen en staat u in voor de opvolging - Brengt u regelmatig verslag uit t.a.v. de Directie over de behaalde resultaten van de Aankoopdienst en het magazijn
-
Account Manager KW (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: ROULARTA MEDIA GROUP
Type: Vaste Job
Heb jij een sterke interesse voor regionaal nieuws? Komt een klant voor jou op de eerste plaats en beschik je over commerciële flair? Dan hebben wij dé sales-job van je leven! Krant van West-Vlaanderen is dé toonaangevende krant in West-Vlaanderen. In onze acht lokale edities brengen wij al het nieuws uit jouw straat, jouw dorp, van bij jouw club, jouw vereniging of jouw bedrijf. Die zeer lokale aanpak combineren wij met regionale en provinciale verhalen die West-Vlamingen met elkaar verbinden of die West-Vlaamse projecten en mensen op de nationale agenda zetten. Om ons team te versterken, zoeken wij een enthousiaste Account Manager in Roeselare! JE UITDAGING Je staat in voor verschillende opdrachten en acties voor Krant van West-Vlaanderen. Je adviseert de klant bij het uitwerken van een optimaal mediaplan om zijn reclamebudget maximaal te doen renderen. Je begeleidt de klant bij de uitvoering van zijn reclamecampagne doorheen het hele traject. Je verkoopt actie- en themareclame als ondersteuning van winkelacties zoals: opendeurdagen, lancering nieuwe collecties, solden, … Je werkt mee aan de ontwikkeling en de uitvoering van verkoopinitiatieven.
-
ADMINISTRATIEF BEDIENDE (EVERGEM)
Regio: EVERGEM
Bedrijf: Vacature.com
Type: Zelfstandige activiteit
Voor een bedrijf in de voedingssector, gelegen te Evergem, zijn we op zoek naar een vlotte administratieve kracht. Tot je takenpakket behoren: - het ingeven van bestellingen - Hierover communiceren met productie - afleveringsnota's maken, palletstickers maken - de transportplanning opmaken en doorgeven aan de transporteur - communiceren met de klant in verband met de bestellingen - de gewerkte uren van het personeel doorgeven aan het interim kantoor Naast deze taken zal je ook ingezet worden ter ondersteuning van de huidige administratief bediende in functie van facturatie, bestellingen en dergelijke.
Zoek naar antwoorden van I.M.P. LE FOYER in sociale netwerken
Look for responds of I.M.P. LE FOYER in social networks
Lees alle opmerkingen voor I.M.P. LE FOYER. Laat een reactie achter voor I.M.P. LE FOYER. I.M.P. LE FOYER bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for I.M.P. LE FOYER. Leave a respond for I.M.P. LE FOYER. I.M.P. LE FOYER on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie I.M.P. LE FOYER op de google maps. Adres en contacten I.M.P. LE FOYER Location of I.M.P. LE FOYER on the google maps. Address and contacts of I.M.P. LE FOYER
Andere gerelateerde bedrijven als come I.M.P. LE FOYER I.M.P. LE FOYER: BOUWBEDRIJF VANDERSMISSEN NV | Mertens J (Résidence) SPRL | AUDI-GEENS | ECOLE FONDAMENTALE LIBRE | BOSE LIFESTYLE CENTER
Other related companies as I.M.P. LE FOYER: BOUWBEDRIJF VANDERSMISSEN NV | Mertens J (Résidence) SPRL | AUDI-GEENS | ECOLE FONDAMENTALE LIBRE | BOSE LIFESTYLE CENTER
I.M.P. LE FOYER is een bedrijf dat 2013 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is I.M.P. LE FOYER, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE06175659179. Het bedrijf I.M.P. LE FOYER bevindt zich op het adres: CHEMIN DE REUMONT 135BB; 5020; NAMUR. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 107,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 722,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Instellingen voor mindervalide volwassenen. Producten gemaakt in I.M.P. LE FOYER zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van I.M.P. LE FOYER is Building Cnstrctn - General Contractors & Operative Builders, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van I.M.P. LE FOYER is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van I.M.P. LE FOYER, openstaande posities, locatie van I.M.P. LE FOYER op de kaart.
I.M.P. LE FOYER is a company, that was registered 2013 in N\A region, Belgium. Full name of company is I.M.P. LE FOYER, company assigned to the tax number BE06175659179. The company I.M.P. LE FOYER is located at the address: CHEMIN DE REUMONT 135BB; 5020; NAMUR. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 107,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 722,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Instellingen voor mindervalide volwassenen. Products created in I.M.P. LE FOYER were not found.
The main activity of I.M.P. LE FOYER is Building Cnstrctn - General Contractors & Operative Builders, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of I.M.P. LE FOYER is not available. You also can look at reviews of I.M.P. LE FOYER, open positions, location of I.M.P. LE FOYER on the map.
