ALAIN CHARLIER
Contactgegevens ALAIN CHARLIER: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data ALAIN CHARLIER: address, phone, fax, email, website, opening hours
ALAIN CHARLIER
Regio (region): N\A, België
Adres (address): RUE HUBERT LEONARD 30; 4610; BEYNE-HEUSAY, België
Telefoon (phone): 43622090 (+32-43622090) 43622090 (+32-43622090)
Fax (fax): +32 (86) 991-95-16 +32 (86) 991-95-16
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) ALAIN CHARLIER: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "ALAIN CHARLIER"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "ALAIN CHARLIER"? - Contact us!
We found such data of ALAIN CHARLIER, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees ALAIN CHARLIER. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti ALAIN CHARLIER
Products information ALAIN CHARLIER
Activités: Electriciens.
Product categorie (product category): Installation électrique résidentielle
Aanvulling soorten activiteiten voor ALAIN CHARLIER Addition kinds of activities for ALAIN CHARLIER
22849901. Onderwerp: bleken, verven en afwerken | Thread: bleaching, dyeing, and finishing
23999905. Luiers, behalve wegwerp: gemaakt van aangekochte materialen | Diapers, except disposable: made from purchased materials
26110104. Sulfietpulp | Sulfite pulp
26720206. Maskeringstape: gemaakt van aangekochte materialen | Masking tape: made from purchased materials
37280305. Duikremmen, vliegtuigen | Dive brakes, aircraft
51530101. Gerst | Barley
73499905. Vensterblind schoonmaken | Window blind cleaning
73899950. Tabaksbedekking service | Tobacco sheeting service
Werken bij ALAIN CHARLIER: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in ALAIN CHARLIER: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor ALAIN CHARLIER. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for ALAIN CHARLIER. Looking for open vacancies in other companies
-
Dossierbeheerder (BEVEREN-WAAS)
Regio: BEVEREN-WAAS
Bedrijf: Itzu Jobs NV
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Onze klant is een groeiende organisatie met een digitale mindset en een nononse aanpak. - Je bent gemotiveerd om elke dag opnieuw een goede service te garanderen. - Je hebt een goed oog voor detail en controleert de dossiers nauwlettend. - Je bent nauwkeurig en verantwoordelijk (balansen, jaarrekeningen, fiscale aangiftes, e.d.) - Je bent gek op audits. Je voert deze dan ook uit op gevoerde boekhoudingen én rapporteert ze op kantoor en bij de klant.
-
Verkoper Food (HOOGSTRATEN)
Regio: HOOGSTRATEN
Bedrijf: Randstad
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een supermarkt in Hoogstraten zijn we op zoek naar een verkoopsmedewerker. Je wordt voltijds tewerkgesteld. Het gaat over een vacature met optie vast. Jouw takenpakket: je rekent af aan de kassa je helpt met het uitpakken en uitsorteren van de vracht je vult de winkel aan
-
Schrijnwerker voor het atelier (m/v) (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: ACTIEF CONSTRUCT
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een klant actief in totaalinrichting zijn we op zoek naar een schrijnwerker die kan meedraaien in het atelier. U zal algemene taken uitvoeren in het atelier.
-
Parkeerwachter m/v (NINOVE)
Regio: NINOVE
Bedrijf: JOB TALENT
Type: Interim met optie "vast werk"
We zijn op zoek naar een parkeerwachter die graag buiten vertoeft. Voor deze job mag je je verwachten aan een breed en gevarieerd takenpakket, namelijk: - Je houdt toezicht op het betalend parkeren, alsook op de parkeerduur- beperkingen; - Regelmatige rondgang door de blauwe zones en zones voor betalend parkeren op basis van geldende instructies; - Nazicht van de goede werking van parkeerautomaten en wegsignalisatie (markering, borden) en informatiedoorstroming naar OPC omtrent parkeernoden op het openbaar domein; - Controle van de geparkeerde wagens op een geldig ticket of een geldige bewonerskaart, parkeerschijf of andere geldende kaarten; - Bij vaststelling van een inbreuk (geen/verkeerd/verstreken ticket of bewonerskaart,…): registratie van de inbreuk = ingeven van een aantal basisgegevens (plaats en tijdstip van de vaststelling, wagen) in de handterminal in combinatie met het nemen van een foto + printen van een retributie; - Je gaat in dialoog en hebt interactie met de burger omtrent de toepassing van het parkeerreglement; - Tot slot laad je de gegevens van het apparaat en stel je rapporteringen op (logboek).
-
HR Consultant Londerzeel (m/v) (LONDERZEEL)
Regio: LONDERZEEL
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Interim met optie "vast werk"
Als consultant ben jij degene die kandidaten en bedrijven overtuigt met Actief Interim samen te werken. Samen met je collega's ben je het gezicht van je kantoor en wil je zoveel mogelijk uitzendkrachten aan het werk en zoveel mogelijk bedrijven in je klantenportefeuille. Door je kennis van de arbeidsmarkt, inzicht in andermans skills en tomeloos enthousiasme zorg je niet enkel voor de match kandidaat-bedrijf; jij bent zélf ook de match tussen je uitzendkrachten en jouw klanten/opdrachtgevers! Je zoekt jobsites af naar dé kandidaat, je prospecteert, je negotieert, je publiceert, je interviewt. Geen enkele opportuniteit laat je onbenut. Elke kans grijp je aan om jouw kandidaat naar voor te schuiven!
-
Huishoudhulp regio Wingene (TIELT)
Regio: TIELT
Bedrijf: T-INTERIM TIELT
Type: Dienstenchequebaan
Als huishoudhulp doe jij huishoudelijke taken bij onze klanten thuis. Deze taken zijn voornamelijk poetsen van de woning en kunnen ook aangevuld worden met wassen, strijken, bereiden van maaltijden en boodschappen doen.
-
HUISHOUDHULP DEELTIJDS OUD-HEVERLEE (OUD-HEVERLEE)
Regio: OUD-HEVERLEE
Bedrijf: GREENHOUSE LEUVEN
Type: Dienstenchequebaan
Gezinnen uit Oud-Heverlee en omgeving zoeken dringend hulp in het huishouden. Dit betreft voornamelijk het schoonmaken van hun woning en soms ook strijken. Jouw persoonlijke dossierbeheerder ondersteunt jou in de administratie en opvolging van de ontvangen dienstencheques en beantwoordt al jouw vragen! De klanten wonen in Oud-Heverlee, Sint-Joris-Weert, Blanden, Haasrode, Vaalbeek, en Loonbeek.
-
Studenten magazijn tussen 19/11 en 2/12 (GROBBENDONK)
Regio: GROBBENDONK
Bedrijf: Synergie Schoten Interim
Type: Studentenjob
Voor onze klant Bleckmann zijn wij op zoek naar heel wat studenten die graag een centje willen bijverdienen tussen 19/11 en 2/12. Mogelijkheden tot werken: elke weekdag en/of weekend en dit in de vroege, late of nachtploeg (18+) Eigen vervoer is niet noodzakelijk om tot in Grobbendonk te geraken: Synergie voorziet busververvoer vanuit Antwerpen (Sportpaleis) om jullie ter plaatste te brengen (incl. betaalde reiskosten!)
-
Student (M/V) te Oostende 2 (filiaal 468) (OOSTENDE)
Regio: OOSTENDE
Bedrijf: WIBRA
Type: Studentenjob
- etikettering en aanduiding van koopwaar - rekken vullen met goederen - onder de verantwoordelijkheid werken van de winkelverantwoordelijke - klanten informeren - kassawerk verrichten, omgaan met geld en andere betaalmiddelen - instaan voor het onderhoud van de werkplek
-
Stage - IRIS Greencare (EVERE)
Regio: EVERE
Bedrijf: StepStone
Type: Studentenjob
www.stepstone.be/vacatures----1676490-inline.html?cid=Partner_VDAB Inleiding De leiderspositie die wij innemen op onze verschillende referentiemarkten en de groei die ons bedrijf kent in de omringende landen, laten ons toe boeiende perspectieven aan te bieden inzake professionele ontplooiing. Onze bedrijfscultuur valoriseert de geest van het ondernemen in al zijn facetten : initiatief, verantwoordelijkheid, autonomie en beslissingskracht. Iedereen evolueert in een kader waar het respect voor de menselijke waarden volledig tot zijn recht komt. Voor ons zusterbedrijf IRIS Greencare n.v., kijken wij uit naar een stagiaire (m/v). Project IMPACT VAN DE « NUL FYTO » REGULATIE IN WARANDEN EN TUINEN + MARKTSTUDIE Missie IRIS Greencare is gespecialiseerd in de creatie en onderhoud van waranden en tuinen in de BtoP en BtoB sectoren. Het bedrijf is actief over gans het Belgisch gebied. De evolutie inzake regulering omtrent onkruiders zal een aanzienlijk impact hebben op de markt (werkmethoden, lastenboeken, prijs, resultaten…). Deze veranderingen kunnen ook best ontwikkelingsopportuniteiten creëren voor onkruiddiensten voor harde oppervlaktes bij nieuwe klanten. Het is dus van belang dat wij- de bestaande en toekomstige wetten en regulatie beheersen - de produktiekosten correct inschatten - de bestaande klanten correct factureren - onze klanten correct informeren over kopmende evolutie en hun reacties kunnen anticiperen - het potentieel bij nieuwe klanten inschatten Fazes van de opdracht- 1. Een duidelijk overzicht opstellen van de bestaande en toekomstige locale, regionale en federale regulatie. Dit zal ons toelaten om de verschillende impacten op onze diensten in te schatten en onze klanten correct te informeren (opstellen van een informatienota). - 2. Produktiekosten van de alternatieve werkmethoden- Documentatie opzoeken en consolideren - Relevante instellingen en organisaties die dit al onderzocht hebben contacteren - Enquête bij de gemeentes die Nul Fyto al toepassen - ‘paramétrées’ observaties van bestaanden werken hiertomtrent binnen het bedrijf (brûlage thermique et moussage à chaud) - 3. De impact van alternatieve werkmethoden op het jaarlijkse onderhoud van ‘sites’ bij bestaande klanten of voor sites waarvoor wij een recent aanbod gedaan hebben. - 4. De administratieve en technische gevolgen op de onderaannemers identificeren - 5. Klanten telefonisch contacteren, ze op de hoogte brengen van huidige en nieuwe verplichtingen, van de kostenimpact of van alterinatieven, hun wensen registreren… - 6. Een marktstudie bij Business to Business prospecten met of zonder ‘groene ruimtes’ al of niet toegangelijk voor kwetsbare groepen. - Het potentiële zakencijfer van alternatieve behandelingen op een bepaalde regio - Hun intenties hieromtrent capteren (eigen personeel, de mogelijke aanvaarding van minder guntige resultaten, anticipatie van komende regulering… Einddoelen Binnen 3 à 4 maanden worden fazes 1 à 4 uitgevoerd zo dat fazes 5 à 6 tussen januari en maart kunnen plaatsvinden. Mogelijke obstakels- Omvang van het project– bereid snel om snel te beginnen, dingen opzoelen, deuren open krijgen, hard werken, parellel en autonoom kunnen werken, om tijdsverlies te vermijden. - Nieuw onderwerp dus beperkte ervaring, tegenstrijdige meningen, en beperkte maatregelen in de sector Andere opmerkingen Unieke opportuniteit om voor het einde van uw studies bij te drgane tot een strategisch p...
-
MECHANIEKER Machinebouw (Regio Brugge)
Regio: Regio Brugge
Bedrijf: LOGI-TECHNIC
Type: Vaste Job
Logi-technic is met meer dan 350 klantgerichte medewerkers, bij tal van bedrijven dé specialist in outsourcing op technisch uitvoerend gebied. We bieden onze klanten specifieke oplossingen aan vanuit onze divisies Industrie, Infra, Building, ICT en Maintenance & Project Management. Vanuit onze filialen te Jabbeke, Deerlijk, Waregem, Zwijndrecht, Mechelen & Gent worden diverse klanten bediend. Om deze groei mogelijk te maken, zoeken we regio Gent een Elektromechanieker (m/v). Dit voor onze divisie Industrie te Gent. Belangrijk is dat je kennis hebt van revisie, herstelling en montage van elektromotoren. Functie Als mechnieker word je bij Logi-technic uitgestuurd naar verschillende opdrachten te Noord West-Vlaanderen voor korte en lange termijn. Hierbij houden we rekening met de woonplaats van de medewerker. Je staat in voor de mechanische opbouw van industriële machines. Dit kan variëren van reeds bestaande machines tot de opbouw van prototypes. Mechanische plannen lezen zit je in de vingers & precies werken ligt je nauw aan het hart!
-
Bewakingsagent (Provincie West-Vlaanderen)
Regio: Provincie West-Vlaanderen
Bedrijf: OBSIN
Type: Werfreserve
OBSIN Security is steeds op zoek naar professionele en gemotiveerde bewakingsagenten om ons huidig team te komen versterken! Ben jij de juiste man/vrouw die wij zoeken? Je profiel Je bent een teamspeler maar je kan tevens zelfstandig werken Je spreekt goed Nederlands en kan je goed behelpen in het Frans en/of Engels Je beschikt over sterke communicatieve vaardigheden Je hebt een verzorgd voorkomen Je bent flexibel ingesteld Je bent bereid om Weekend- en nachtwerk te doen Je hebt een gezonde security awareness en je beschikt daarnaast over een grote dosis verantwoordelijkheidszin Je positieve houding maakt dat je erin slaagt om elke situatie op een discrete en professionele en manier te benaderen en af te handelen Je beschikt over een eigen wagen Je bent reeds in het bezit van het algemeen bekwaamheidsattest bewakingsagent en het PTO-atttest
Zoek naar antwoorden van ALAIN CHARLIER in sociale netwerken
Look for responds of ALAIN CHARLIER in social networks
Lees alle opmerkingen voor ALAIN CHARLIER. Laat een reactie achter voor ALAIN CHARLIER. ALAIN CHARLIER bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for ALAIN CHARLIER. Leave a respond for ALAIN CHARLIER. ALAIN CHARLIER on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie ALAIN CHARLIER op de google maps. Adres en contacten ALAIN CHARLIER Location of ALAIN CHARLIER on the google maps. Address and contacts of ALAIN CHARLIER
Andere gerelateerde bedrijven als come ALAIN CHARLIER ALAIN CHARLIER: Van Meerbeek M. NV | BOUTIQUE JANY | AMERICAN DESIGNER COMPANY | COIFFURE ERIK | CHAUFFAGE SERVICES
Other related companies as ALAIN CHARLIER: Van Meerbeek M. NV | BOUTIQUE JANY | AMERICAN DESIGNER COMPANY | COIFFURE ERIK | CHAUFFAGE SERVICES
ALAIN CHARLIER is een bedrijf dat 1993 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is ALAIN CHARLIER, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE05113555908. Het bedrijf ALAIN CHARLIER bevindt zich op het adres: RUE HUBERT LEONARD 30; 4610; BEYNE-HEUSAY. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 660,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 886,000 EUR, en dat heeft Normaal de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Installation électrique résidentielle. Lijst met producten zijn Activités: Electriciens..
De hoofdactiviteit van ALAIN CHARLIER is Automotive Reparatie, Diensten en Parkeren, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van ALAIN CHARLIER is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van ALAIN CHARLIER, openstaande posities, locatie van ALAIN CHARLIER op de kaart.
ALAIN CHARLIER is a company, that was registered 1993 in N\A region, Belgium. Full name of company is ALAIN CHARLIER, company assigned to the tax number BE05113555908. The company ALAIN CHARLIER is located at the address: RUE HUBERT LEONARD 30; 4610; BEYNE-HEUSAY. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 660,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 886,000 EUR, and that has Normaal the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Installation électrique résidentielle. List of products are Activités: Electriciens..
The main activity of ALAIN CHARLIER is Automotive Repair, Services and Parking, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of ALAIN CHARLIER is not available. You also can look at reviews of ALAIN CHARLIER, open positions, location of ALAIN CHARLIER on the map.
