PASCAL LEJEUNE
Contactgegevens PASCAL LEJEUNE: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data PASCAL LEJEUNE: address, phone, fax, email, website, opening hours
PASCAL LEJEUNE
Regio (region): N\A, België
Adres (address): BECCO VILLAGE 646; 4910; THEUX, België
Telefoon (phone): 87376979 (+32-87376979) 87376979 (+32-87376979)
Fax (fax): +32 (83) 858-15-93 +32 (83) 858-15-93
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) PASCAL LEJEUNE: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "PASCAL LEJEUNE"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "PASCAL LEJEUNE"? - Contact us!
We found such data of PASCAL LEJEUNE, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees PASCAL LEJEUNE. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti PASCAL LEJEUNE
Products information PASCAL LEJEUNE
Produits & Activités: Meubles Encastrés,Charpentes,Menuiserie.
Product categorie (product category): Installation de menuiserie en bois and plastique
Aanvulling soorten activiteiten voor PASCAL LEJEUNE Addition kinds of activities for PASCAL LEJEUNE
639999. Verzekeringsmaatschappijen, nec, nec | Insurance carriers, nec, nec
28920201. Amatolen (explosief) | Amatols (explosive)
28999928. Isolatieverbindingen | Insulating compounds
34119903. Olie blikjes, metaal | Oil cans, metal
35469902. Slijpmachines, draagbaar: elektrisch of pneumatisch | Grinders, portable: electric or pneumatic
36250208. Schakelaars, elektronische toepassingen | Switches, electronic applications
45810303. Militaire vliegveld | Military flying field
Werken bij PASCAL LEJEUNE: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in PASCAL LEJEUNE: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor PASCAL LEJEUNE. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for PASCAL LEJEUNE. Looking for open vacancies in other companies
-
Commercieel Bediende NL/FR/EN M/V (ZEDELGEM)
Regio: ZEDELGEM
Bedrijf: Start People Roeselare
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze klant actief in de metaalsector zijn we dringend op zoek naar een Commercieel Bediende NL/FR/EN m/v. Taken : Je staat in voor de input van de dagelijkse salesorders + divers ander administratief werk. Je ontvangt telefonische oproepen en informeert de klanten (opvolging van de bestelling, informatie,...). Je onderzoekt de vraag van de klant technisch en commercieel (termijn van fabricatie, beschikbaarheid van producten, kost,...). Je registreert bestellingen, je controleert de voorwaarden (leveringstermijnen, verpakkingswijze,...) en je licht de klant of de verkoper hierover in. Ben je op zoek naar een tijdelijke tewerkstelling en onmiddellijk beschikbaar? Wacht niet langer en breng je vaardigheden naar een hoger niveau. We groeien snel en willen onze klanten het beste kunnen blijven bieden. Daarom zijn wij op zoek naar jou! Solliciteer snel via www.startpeople.be, [email protected] of 051 21 19 15
-
Verkoop - Bediende/verkoper DREAMLAND Kuurne (KUURNE)
Regio: KUURNE
Bedrijf: Startpeople
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Als bediende-verkoper ben je het aanspreekpunt voor jong en oud in de winkel. Enerzijds laat je de kinderen dromen over ridders en prinsessen, anderzijds begeleid je ouders in hun keuzes. Het aanbod van Dreamland wekt je enthousiasme los en zorgt ervoor dat je de laatste trends op de voet volgt. Daarnaast heeft u verschillende taken waaronder het aanvullen en op orde houden van de rayons, kassawerk en de decoratie van de winkel. Als je zelf vaststelt dat een taak efficiënter kan worden uitgevoerd, dan wordt er van je verwacht dat je deze verbetering zelf voorstelt en toepast. De OPSTART is voorzien vanaf begin oktober
-
Magazijnier (WETTEREN)
Regio: WETTEREN
Bedrijf: ASAP DENDERMONDE
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een bedrijf gespecialiseerd in het vervaardigen van orthopedisch maatwerk in de regio Wetteren, zijn wij op zoek naar een magazijnsmedewerker. Je zal instaan voor het ontvangst én de controle van de binnenkomende goederen. Je zal deze op de juiste plaats opbergen en ter beschikking stellen van de gebruikers. Voorts zal je instaan voor de organisatie van het magazijn met het oog op alles een geordend geheel te laten zijn. Je staat in voor de administratieve opvolging van leveringen, deze dient correct te verlopen zodat er geen fouten zijn bij het stockbeheer. Tot slot zorg je ook voor de ontvangst van leveranciers en collega's met het oog op een klantgerichte dienstverlening.
-
Elektriciens (BILZEN)
Regio: BILZEN
Bedrijf: Vivaldis Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant in de regio Bilzen zijn we op zoek naar een ELEKTRICIENS + PLOEGBAZEN Je installeert elektro-technische uitrustingen in gebouwen, gaande van de normale elektrische circuits tot alarm- en beveiligingsuitrusting.
-
Calibration Engineer (LEUVEN)
Regio: LEUVEN
Bedrijf: IMPACT NV
Type: Interim met optie "vast werk"
Als kalibratietechnicus bent u een belangrijke schakel in de productieketen: Je werkt in een state-of-the-art omgeving met bijpassende optische en tactiele meetapparatuur, om kwaliteitscontroleoplossingen te garanderen die aan onze hoge verwachtingen voldoen. Door uw expertise in het kalibratieproces op te bouwen, kunt u een actieve rol spelen bij het implementeren van verbeteringen De sleutel tot uw succes ligt in de uitvoering van deze projecten in nauwe samenwerking met uw collega's: projectingenieurs, ontwerpteam en productieteam. Je werkt op het hoofdkantoor en je maakt deel uit van een jong en zeer gemotiveerd team.
-
Poetshulp Herzele 38u (HERZELE)
Regio: HERZELE
Bedrijf: POETSHULP ZUID-OOST-VLAANDEREN
Type: Dienstenchequebaan
Voor gezinnen in Herzele zijn wij op zoek naar gemotiveerde poetshulpen die hen willen bijstaan bij het wekelijkse onderhoud van hun woning. Dit binnen het systeem van de dienstencheques. Je bepaalt zelf of je voltijds of deeltijds wil werken. Zelfs een co-ouderschapscontract is mogelijk! Interesse? Liesbet, Jana of Rosalie nodigen je graag uit voor een gesprek.
-
Enthousiaste huishoudhulpen / poetshulpen dienstencheques - Regio Peer centrum / Wijchmaal (PEER)
Regio: PEER
Bedrijf: Sthep
Type: Dienstenchequebaan
Als huishoudhulp m/v sta je in voor de algemene huishoudelijke taken met dienstencheques bij gezinnen aan huis. Je staat hoofdzakelijk in voor het onderhouden van de woning. Bij Sthep Care, hulp bij ouderen en zieken, kan jouw takenpakket nog veel meer omvatten: zoals wassen, strijken en ook het bereiden van maaltijden en boodschappen doen. Heb je een passie voor het huishouden en ben je fier als je jouw werk goed gedaan hebt? Kan je daarboven zelfstandig werken en ben je gemotiveerd en positief ingesteld? Dan ben jij de persoon die in ons Sthep team past! Sthep staat voor duurzaamheid, zowel op vlak van huishoudhulpen als van klanten. Sthep heeft als enige kantoor in Vlaanderen een doorlopende tewerkstelling waardoor jouw klanten niet mogen afzeggen doorheen het jaar. Onze permanente tewerkstelling in combinatie met een vaste uurrooster en vaste gezinnen zorgt dat je bij Sthep maandelijks een inkomenszekerheid hebt! Wie wil dat nu niet??? Wij dragen respect en het ‘goed voelen’ hoog in het vaandel! Wij organiseren regelmatig activiteiten en feestjes zodat je je als nieuwkomer snel thuis voelt in ons Sthep team! Geen ervaring in het poetsen? Geen probleem! Sthep voorziet een begeleiding en ondersteuning op de werkvloer door een jobcoach. Je staat er bij ons niet alleen voor! We begeleiden jou, indien nodig, bij de gezinnen zodat je meteen een goede indruk nalaat na jouw eerste werkdag! Een goede start is de sleutel tot een blijvend succesverhaal! Daarnaast krijg je bij ons meerdere opleidingen zodat je na 3 maanden een volwaardige onmisbare huishoudhulp bent! Sthep is gelegen in Peer. Onze hoofdregio zijn de gemeentes Hechtel-Eksel en Peer. Dankzij ons groot succes zijn we ook volop actief in onze buurtgemeentes (Meeuwen-Gruitrode, Bree, Bocholt, Overpelt en Neerpelt). Spreekt deze vacature jou aan, maar ben je al aan het werk in een ander dienstenchequekantoor? Bel vrijblijvend voor informatie. Geniet van de voordelen bij de overschakeling van kantoor. Wie weet voel je jou bij ons wel (meer) thuis? Sthep is meer dan een job alleen! (trefwoorden: poetsen, schoonmaken, huishoudelijke taken, huishouden, dienstencheques, huishoudhulp, poetshulp, poetsvrouw, poetsman, poetsdame, kuisvrouw)
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Gestel – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (GESTEL)
Regio: GESTEL
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Student winkelbediende (EEKLO)
Regio: EEKLO
Bedrijf: ADECCO AALTER
Type: Studentenjob
Dag student! Ben je nog op zoek naar een bijverdienste in het weekend of een dag in de week? Dan zijn wij naar jou op zoek! Als winkelbediende in deze gekende voedingszaak in Eeklo sta je in voor het bedienen van de klanten: opnemen van bestellingen, deze versnijden, inpakken en afrekenen. Ook help je achteraan mee met het klaarzetten van bestellingen en de afwas.
-
Jobstudent Collection Agent Antwerpen (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: FLANDERIJN
Type: Studentenjob
Ben je op zoek naar een studentenjob voor komende zomer en/of tijdens het academiejaar in een jong en dynamisch bedrijf binnen een informele werksfeer? Contacteer ons dan snel voor één van onze beschikbare plaatsten voor jobstudenten. In deze functie bel je mensen op die hun factuur niet hebben betaald. Op een professionele en doelgerichte wijze zoek je samen met de debiteur naar een oplossing voor zijn/haar openstaande schulden rekening houdend met de wensen van de opdrachtgever en de mogelijkheden van de debiteur. Hierbij treed je zowel telefonisch als schriftelijk in contact met opdrachtgevers en debiteuren, vooral in het Nederlands en het Frans. Tweetalige studenten met een flair voor rechten hebben een plus. Maar dit is niet noodzakelijk. Verbaal sterk zijn en logisch denken zijn de voornaamste troeven.
-
LESGEVER ZWEMMEN (ERTVELDE)
Regio: ERTVELDE
Bedrijf: Sportwerk Vlaanderen
Type: Studentenjob
Ben je sportief en enthousiast ingesteld? Ben je op zoek naar een leuke en afwisselende job in de sport? Dan ben je bij Sportwerk Vlaanderen aan het juiste adres! Sportwerk Vlaanderen werkt samen met een team van vaste en losse sportlesgevers. Losse sportlesgevers zijn sportlesgevers die op (on)regelmatige basis voor Sportwerk Vlaanderen werken. Voor een opdracht zwemmen op 13 november in Ertvelde zijn we op zoek naar een losse lesgever. De opdracht vindt plaats van 17:00-19:00 uur. Zin om Sportwerker te worden? Join our team!
-
Psycholo(o)g(e) of orthopedago(o)g(e) (KUURNE)
Regio: KUURNE
Bedrijf: Rosé Sublime
Type: Zelfstandige activiteit
DE STROMING – GROEPSPRAKTIJK VOOR PSYCHOTHERAPIE – PSYCHOLOGIE EN ORTHOPEDAGOGIE Wij zoeken een gedreven “oplossingsgerichte” persoon . Persoon heeft een opleiding met ervaring en voldoende kennis van: Individuele psychologische en pedagogische diagnostiek en behandeling Gezinsdiagnostiek, gezinsondersteuning en begeleiding Netwerkondersteuning Er wordt gewerkt onder zelfstandig statuut. Persoon moet minimum 8 uur per week werken. Belangrijk is dat de persoon in team kan werken en mee de groepspraktijk helpt uitbouwen. Wie wil nader kennismaken, bel of mail voor een afspraak Werkadres: Kuurne Info bij Xavier Maes, 0475/343653 en email: [email protected] www.groepspraktijkdestroming.com
Zoek naar antwoorden van PASCAL LEJEUNE in sociale netwerken
Look for responds of PASCAL LEJEUNE in social networks
Lees alle opmerkingen voor PASCAL LEJEUNE. Laat een reactie achter voor PASCAL LEJEUNE. PASCAL LEJEUNE bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for PASCAL LEJEUNE. Leave a respond for PASCAL LEJEUNE. PASCAL LEJEUNE on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie PASCAL LEJEUNE op de google maps. Adres en contacten PASCAL LEJEUNE Location of PASCAL LEJEUNE on the google maps. Address and contacts of PASCAL LEJEUNE
Andere gerelateerde bedrijven als come PASCAL LEJEUNE PASCAL LEJEUNE: Swinnen | GYM CLUB GARS DE LA LYS | WERNER DE VOS | MAYDONCKEN | Renaud V
Other related companies as PASCAL LEJEUNE: Swinnen | GYM CLUB GARS DE LA LYS | WERNER DE VOS | MAYDONCKEN | Renaud V
PASCAL LEJEUNE is een bedrijf dat 1997 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is PASCAL LEJEUNE, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE06501953125. Het bedrijf PASCAL LEJEUNE bevindt zich op het adres: BECCO VILLAGE 646; 4910; THEUX. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 523,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 190,000 EUR, en dat heeft Negatief de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is Installation de menuiserie en bois and plastique. Lijst met producten zijn Produits & Activités: Meubles Encastrés,Charpentes,Menuiserie..
De hoofdactiviteit van PASCAL LEJEUNE is Industriële en commerciële machines en computerapparatuur, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van PASCAL LEJEUNE is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van PASCAL LEJEUNE, openstaande posities, locatie van PASCAL LEJEUNE op de kaart.
PASCAL LEJEUNE is a company, that was registered 1997 in N\A region, Belgium. Full name of company is PASCAL LEJEUNE, company assigned to the tax number BE06501953125. The company PASCAL LEJEUNE is located at the address: BECCO VILLAGE 646; 4910; THEUX. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 523,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 190,000 EUR, and that has Negatief the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is Installation de menuiserie en bois and plastique. List of products are Produits & Activités: Meubles Encastrés,Charpentes,Menuiserie..
The main activity of PASCAL LEJEUNE is Industrial and Commercial Machinery and Computer Equipment, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of PASCAL LEJEUNE is not available. You also can look at reviews of PASCAL LEJEUNE, open positions, location of PASCAL LEJEUNE on the map.
