MARC CRESTANI
Contactgegevens MARC CRESTANI: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data MARC CRESTANI: address, phone, fax, email, website, opening hours
MARC CRESTANI
Regio (region): N\A, België
Adres (address): CHEMIN DE MONS ? GAND 150; 7864; LESSINES, België
Telefoon (phone): 68336553 (+32-68336553) 68336553 (+32-68336553)
Fax (fax): +32 (58) 683-87-25 +32 (58) 683-87-25
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) MARC CRESTANI: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "MARC CRESTANI"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "MARC CRESTANI"? - Contact us!
We found such data of MARC CRESTANI, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees MARC CRESTANI. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti MARC CRESTANI
Products information MARC CRESTANI
Produits & Activités: Menuiserie,Charpentes.
Product categorie (product category): Installation de menuiserie en bois and plastique
Aanvulling soorten activiteiten voor MARC CRESTANI Addition kinds of activities for MARC CRESTANI
0782. Gras- en tuindiensten | Lawn and garden services
23290205. Jassen (suède, lederen, etc.), sport: mannen en jongens ' | Jackets (suede, leatherette, etc.), sport: men's and boys'
33120404. Rails, staal of ijzer | Rails, steel or iron
35869901. Benzinepompen, meten of doseren | Gasoline pumps, measuring or dispensing
37310202. Landing van schepen, bouw en reparatie | Landing ships, building and repairing
38240305. taximeters | Taximeters
63510103. Afronding van de opdracht garandeert de binding | Job completion guarantee bonding
Werken bij MARC CRESTANI: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in MARC CRESTANI: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor MARC CRESTANI. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for MARC CRESTANI. Looking for open vacancies in other companies
-
Robotspecialist Body Westerlo (WESTERLO)
Regio: WESTERLO
Bedrijf: Randstad Inhouse DAF Trucks
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Als Robotspecialist ben je verantwoordelijk voor het technisch beheer van de robotinstallaties, het minimaliseren van het afbreukrisico en het optimaliseren van deze productiecellen. De Cabinefabriek maakt gebruikt van KUKA en Fanuc robots. Jouw taken: dagelijkse ondersteuning van productie en technische dienst op het gebied van veiligheid, kwaliteit, efficiëntie en uptime organisatie adviseren over het tijdig vervangen van robots en zelfstandig vervangingsprojecten leiden optreden als specialist in de projectgroepen voor toekomstige robotcellen, alsook bij aanpassingsprojecten bewaken van een eenduidige softwarestructuur bij de bestaande en toekomstige robotcellen; je maakt en beheert de back-up software en images onderhouden van contacten met leveranciers om op de hoogte te blijven van de technische evoluties in de robottoepassingen om deze vervolgens te vertalen naar de behoefte van DAF. Als Robotspecialist Body rapporteer je aan Groepshoofd PE Body.
-
Mecanicien/bankwerker (m/v) (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
VDL Bus Roeselare zoekt 3 mecaniciens-bankwerkers voor een tijdelijke opdracht. Deze opdracht loopt minstens tot het einde van het jaar. Monteren en demonteren van chassis. Terugplaatsen van componenten. Opbouw van wagens (airco, pneumatiek, verwarming, ...).
-
Logistiek medewerker voor Black Friday bij Bleckmann | Grobbendonk | van 20/11 tot 30/11 (GROBBENDONK)
Regio: GROBBENDONK
Bedrijf: Synergie Sint-Truiden Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor Bleckmann in Grobbendonk zijn wij op zoek naar gemotiveerde orderpickers om de drukte van Black Friday op te vangen. Jouw takenpakket wordt on the job uitgelegd en bevat verschillende aspecten van het logistieke proces. Je staat oa. in voor het orderpicken van bestellingen, inpakken en verzendklaar maken van producten, labelen en herlabelen, retours verwerken,... Verantwoordelijkheid en nauwkeurigheid zijn dan ook van groot belang in deze omgeving.
-
POETSHULP/HUISHOUDHULP in Wezemaal – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (WEZEMAAL)
Regio: WEZEMAAL
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Wij laten jou schitteren! Ga je aan de slag bij Het Poetsbureau, dan kom je terecht bij een stabiele, betrouwbare en ondernemende werkgever die absoluut geen eendagsvlieg is. Ons onafhankelijke dienstenchequebedrijf is een van de grootste in Vlaanderen en heeft de afgelopen 10 jaar een uitstekende reputatie opgebouwd. Ons motto is ‘Anders en beter’ en dat geldt zowel voor onze klanten als onze medewerkers. Wij zetten alles op alles om ons personeel te laten schitteren in een familiale, menselijke en respectvolle sfeer. Zo kunnen zij op hun beurt de ster in huis zijn bij de klant en stralend proper werk afleveren. Wij soigneren je als een echte ster: nergens in de sector krijg je betere loonvoorwaarden. Je ontvangt maaltijdcheques vanaf je eerste werkdag, een toffe werkoutfit styled bij JBC, een gsm met belwaarde, enz. En wat dacht je van een ELEKTRISCHE FIETS OF BEDRIJFSWAGEN om uit te blinken bij je klanten? Benieuwd naar deze en andere voordelen die Het Poetsbureau voor jou in petto hebben? Ontdek alle troeven op onze website: www.poetsbureau.be Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Schoonmaken, strijken, boodschappen doen, maaltijden bereiden, kleine naaiwerkjes verrichten: jij bent van alle markten thuis. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een ‘bright and shiny’ toekomst bij Het Poetsbureau. Heb jij een passie voor orde, netheid en poetsen? Houd je ervan om zelfstandig te werken en initiatief te nemen? Ben je positief ingesteld, discreet en betrouwbaar? En bovendien leergierig, flexibel en stressbestendig? Dan pas jij perfect bij Het Poetsbureau! (trefwoorden: dienstencheque, dienstencheques, kuisen, schoonmaken, poetsen, poetswerk, poetshulp, poetsvrouw, poetsman, kuisvrouw, poetsdame, kuisman).
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Bocholt – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (BOCHOLT)
Regio: BOCHOLT
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Jobstudenten - verpleegkunde (vakanties en weekends) (Regio Herentals-Westerlo)
Regio: Regio Herentals-Westerlo
Bedrijf: AZ Herentals
Type: Studentenjob
Functie Je ondersteunt de verpleegkundige equipe bij de zorg voor de patiënten. Profiel Je beschikt over een visum als zorgkundige; Je bent een gemotiveerde en leergierige student; Nauwkeurig en stipt behoren tot je positieve eigenschappen; Je draagt patiëntvriendelijkheid en respect hoog in het vaandel. Aanbod Je ontvangt verloning volgens PC 330, aangevuld met vergoeding woon-werkverkeer en een vergoeding bij onregelmatige prestaties; Je doet kennis en ervaring op in een verpleegafdeling. Voor meer informatie over de functie kan je terecht bij Lindsay De Winter - coördinator: 014/24.62.24.
-
Student in Bunsbeek (GLABBEEK-ZUURBEMDE)
Regio: GLABBEEK-ZUURBEMDE
Bedrijf: OfficeTeam
Type: Studentenjob
OfficeTeam Diegem, onderdeel van de groep Robert Half is op zoek naar een student (m/v). Het betreft een uitzendopdracht tot ten minste het einde van dit semester. De dagen zijn flexibel op te nemen, weliswaar gedurende de werkweek (van maandag tot en met vrijdag). Het bedrijf is een eenmanszaak gevestigd te Bunsbeek. Je biedt minstens één dag per week administratieve ondersteuning. By applying to this position, you acknowledge that you have read and accept the following terms: https://www.roberthalf.be/en/legal-information/privacy-statement
-
Jobstudenten verzorgende regio Nederename-Mater (OUDENAARDE)
Regio: OUDENAARDE
Bedrijf: SOLIDARITEIT VOOR HET GEZIN
Type: Studentenjob
Help je anderen graag uit de nood? Is verzorgen jouw tweede natuur? En wil je ook een stevig centje bijverdienen? Dan ben je bij Solidariteit voor het Gezin aan het juiste adres! Wij zijn op zoek naar enthousiaste en gemotiveerde jobstudenten die staan te popelen om bejaarden en hulpbehoevenden aan huis te verzorgen. Klinkt eentonig? Dat is het zeker niet, want ook huishoudelijke taken staan op jouw to-do-list. Je hoeft je niet overweldigd te voelen, want een uitbundige sectorverantwoordelijke ondersteunt je met veel plezier in je taakuitvoering.
-
Jobstudent (GISTEL)
Regio: GISTEL
Bedrijf: Kruidvat
Type: Studentenjob
Ben jij op zoek naar een dynamische studentenjob met leuke collega’s, afwisselende werkzaamheden en waar geen dag hetzelfde is? Ben jij een student die een extra centje wil bijverdienen en ook nog eens waardevolle ervaring wil opdoen? Word dan Jobstudent bij Kruidvat. Kom jij ons team versterken? Waar vind je dat nog: een studentenjob waar geen dag hetzelfde is? Waar je samen met leuke collega’s iedere werkdag tot een succes maakt? En waar je ook nog een aardig centje verdient? Bij Kruidvat! Van schappen vullen en netjes houden tot klanten helpen en kassa draaien: jij draait je hand daar niet voor om. Samen met je collega’s zorg je ervoor dat de klanten tevreden en met een goed gevulde tas vol Kruidvat-producten de winkel uit lopen! Zo leer je ook nog eens enorm veel. En als het je bevalt, dan blijf je na je studentenjob toch gewoon bij ons werken? Voor enthousiaste initiatiefnemers die graag bijleren, hebben wij altijd plek. Je krijgt bij ons bovendien ook alle mogelijkheden om door te groeien.
-
Onderhoudsmecanicien tuft (SINT-BAAFS-VIJVE)
Regio: SINT-BAAFS-VIJVE
Bedrijf: BALTA GROUP
Type: Vaste Job
Als mecanicien sta je mee in voor het onderhoud van verschillende afwerkingsmachines. Je helpt mee bij mechanische aanpassingen aan de machines en je vervaardigt kleine mechanische constructies. Tot slot doe je het preventief en curatief onderhoud van het machinepark en denk je mee over de optimalisatie van de machines.
-
Tabakoloog (WILLEBROEK)
Regio: WILLEBROEK
Bedrijf: DE SADELEIR
Type: Zelfstandige activiteit
Voor praktijkhuis Pleintje (Willebroek) en praktijkhuis Sen (Heffen) zijn we op zoek naar een gemotiveerd tabakoloog. Je werkt in een multidisciplinair praktijkhuis, samen met diëtist, coach, seksuoloog, kinesist, massagetherapeut, ea. Meer info op: www.praktijkhuispleintje.be (Willebroek) www.praktijkhuissen.be (Heffen)
-
zelfstandig psycholoog (ZULTE)
Regio: ZULTE
Bedrijf: LOGOPEDIE FRAUKE VERSCHATSE
Type: Zelfstandige activiteit
Aangezien mijn ambities en mogelijkheden het toelaten om te dromen van een multidisciplinaire praktijk, ben ik op zoek naar iemand met een vrij beroep die op zoek is naar een eigen praktijkruimte. Dit mag een kinesist(e), psycholo(o)g(e), diëtist(e) en/of ergotherapeut(e) zijn. Ik geloof steevast in de positieve werking van een multidisciplinaire praktijk. Ik huur het onderste gedeelte van een appartementsgebouw. Hierbij horen 3 bureaus, een wachtruimte, een toilet en een kleine keuken. Ik gebruik voorlopig slechts 1 ruimte. De andere 2 bureaus staan vrij. De praktijkruimte is gelegen op een belangrijke weg in Zulte en is hierdoor ook vrij zichtbaar. Ik bied een eigen ruimte aan en de mogelijkheid om op zelfstandige basis je beroep uit te oefenen. Je bepaalt zelf de te presteren uren en dagen en je breidt naar believen je uurrooster uit.
Zoek naar antwoorden van MARC CRESTANI in sociale netwerken
Look for responds of MARC CRESTANI in social networks
Lees alle opmerkingen voor MARC CRESTANI. Laat een reactie achter voor MARC CRESTANI. MARC CRESTANI bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for MARC CRESTANI. Leave a respond for MARC CRESTANI. MARC CRESTANI on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie MARC CRESTANI op de google maps. Adres en contacten MARC CRESTANI Location of MARC CRESTANI on the google maps. Address and contacts of MARC CRESTANI
Andere gerelateerde bedrijven als come MARC CRESTANI MARC CRESTANI: FA. DE BAETS | STEFAN | KA Design | Van Geet-Derick & co CVBA | DELPHINE DE JONGHE D?ARDOYE
Other related companies as MARC CRESTANI: FA. DE BAETS | STEFAN | KA Design | Van Geet-Derick & co CVBA | DELPHINE DE JONGHE D?ARDOYE
MARC CRESTANI is een bedrijf dat 1991 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is MARC CRESTANI, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE01320526123. Het bedrijf MARC CRESTANI bevindt zich op het adres: CHEMIN DE MONS ? GAND 150; 7864; LESSINES. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 810,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 667,000 EUR, en dat heeft Negatief de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Installation de menuiserie en bois and plastique. Lijst met producten zijn Produits & Activités: Menuiserie,Charpentes..
De hoofdactiviteit van MARC CRESTANI is Tabaksproducten, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van MARC CRESTANI is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van MARC CRESTANI, openstaande posities, locatie van MARC CRESTANI op de kaart.
MARC CRESTANI is a company, that was registered 1991 in N\A region, Belgium. Full name of company is MARC CRESTANI, company assigned to the tax number BE01320526123. The company MARC CRESTANI is located at the address: CHEMIN DE MONS ? GAND 150; 7864; LESSINES. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 810,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 667,000 EUR, and that has Negatief the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Installation de menuiserie en bois and plastique. List of products are Produits & Activités: Menuiserie,Charpentes..
The main activity of MARC CRESTANI is Tobacco Products, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of MARC CRESTANI is not available. You also can look at reviews of MARC CRESTANI, open positions, location of MARC CRESTANI on the map.
