FLALLINVENT BVBA

Contactgegevens FLALLINVENT BVBA: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data FLALLINVENT BVBA: address, phone, fax, email, website, opening hours

FLALLINVENT BVBA

Regio (region): N\A, België

Adres (address): Hoogboomsteenweg 33 2950 Kapellen - BELGIUM, België

Telefoon (phone): 32-36-64-04-75 32-36-64-04-75

Fax (fax): 32-36-65-21-10 32-36-65-21-10

E-Mail: n\a

Website:

Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) FLALLINVENT BVBA: n\a

Openingstijden (opening hours):

Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "FLALLINVENT BVBA"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "FLALLINVENT BVBA"? - Contact us!

We hebben dergelijke gegevens gevonden van FLALLINVENT BVBA, België als: financiën, rekeningen, vacatures. Download bankrekeningen, offertes, kredietgeschiedenis, belastingen en toeslagen FLALLINVENT BVBA. Download volledig rapport als zip-bestand.
We found such data of FLALLINVENT BVBA, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees FLALLINVENT BVBA. Download full report as zip-file.

Informazioni sui prodotti FLALLINVENT BVBA
Products information FLALLINVENT BVBA

BTW identificatienummer (tax): BE08133422851
Ondernemingsnummer: 3902313232
Hoofdstad (capital): 800,000 EUR
Verkoop, per jaar (sales, per year): Minder dan 731,000,000 EUR
Werknemers (employees): 1 to 10
Credit rating (credit rating): N\A
Belangrijkste type bedrijf (main type of company): Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV)
Jaar van oprichting (foundation year): 2017

Producten die in FLALLINVENT BVBA zijn gemaakt, worden niet gevonden.

Product categorie (product category): Garment industry - machines and equipment

Krijg een volledig rapport van de officiële database van BE voor FLALLINVENT BVBA
(Get full report from official database of BE for FLALLINVENT BVBA)

Aanvulling soorten activiteiten voor FLALLINVENT BVBA
Addition kinds of activities for FLALLINVENT BVBA

2252. Hosiery, nec | Hosiery, nec
3171. Vrouwen handtassen en portemonnees | Women's handbags and purses
203501. Geurstoffen en sauzen, behalve tomaat en droog | Seasonings and sauces, except tomato and dry
17210300. Industrieel schilderij | Industrial painting
35410109. Verticale draaien en saaie machines (metaalbewerking) | Vertical turning and boring machines (metalworking)
35560210. Oilseed crushing en extractie machines | Oilseed crushing and extracting machinery

Werken bij FLALLINVENT BVBA: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in FLALLINVENT BVBA: vacancies, career, training, practice

Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor FLALLINVENT BVBA. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for FLALLINVENT BVBA. Looking for open vacancies in other companies

  • Logistiek medewerker bij Estée Lauder in Oevel (OEVEL)

    Regio: OEVEL

    Bedrijf: Start People Estee Lauder Inhouse - Geel LA

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Als logistiek medewerker in Filling & assembly zal je logistieke processen begeleiden aan de produktielijn en logistieke activiteiten uitvoeren, zowel fysiek als in SAP. Je zal componenten klaarzetten voor een proces order, goods issues uitvoeren in SAP, restverwerking doen en controles uitvoeren aan de produktielijn. Op rustige momenten kan je ingezet worden als teamoperator aan de produktielijnen in Filling & assembly. Steeds zal je werken volgens de kwaliteit-, milieu- en veiligheidsnormen. Ook zal je mee instaan voor het verzorgen van de orde en netheid in je eigen werkomgeving.

  • Elektromonteur / Elektricien (ZWIJNDRECHT)

    Regio: ZWIJNDRECHT

    Bedrijf: IMPACT

    Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)

    Voor het project van onze klant in Antwerpen (Zwijndrecht B) zoeken we 21 medewerkers om hun team te versterken tijdens de werkzaamheden op de werf. Dit zal in een 3 ploegen systeem verlopen 1 ploeg VROEGE (6.00u tot 14.00u) 1 ploeg DAG (7.30 tot 16.00u) 1 ploeg LATE (14.00u tot 22.00u) De ploegen zullen vast zijn en niet roteren (tenzij planning anders vereist) Taakomschrijving: Onderhouden, herstellen en in werking stellen van elektrische installaties • Monteren van kabelbanen, conduct en ondersteuningen. • Trekken van kabels van verschillende secties. • Aansluiten van verschillende types van kabels. • Installeren en aansluiten van elektriciteitskasten en verdeeldozen. • Uitvoeren van testen op elektrische kringen. • Rapporteren aan de voorman. • Instrument op P&ID's herkennen zoals ventiel, hi valve, standmeting, debietsmeting. • Veiligheid als prioriteit. • Kennis van veilig uitvoeren werkzaamheden volgens AREI vereist. • Reeds werkzaam geweest in de chemie of petrochemie; • Werken met werkvergunningssysteem en veiligheidsprogramma’s. • Maken en monteren secundaire baan • Trekken en aansluiten voedingskabels en signaalkabels • Bedradingen leggen in of tussen borden • Lezen en interpreteren van ISO’s • P&ID (R&I) schema’s kunnen lezen en “asbuilt” maken voor het instrumentatie gedeelte. • In dienstname van instrumenten • Invoeren van kabels in kasten • Monteren van kasten • Bewerken, boren, zagen, schilderen en montage en demontage van kleine constructies, kabelbanen en toebehoren • Montage en demontage van instrumenten en toebehoren • Ontmantelen en aansluiten van elektrische kabels in: elektrische borden, verdeeldozen, apparaten, motoren, • verlichtingsapparatuur, … • Algemene elektrische werkzaamheden in laag - en hoogspanningslokalen onder begeleiding van een • bevoegde (BA5) medewerker • Uitvoeren van noodzakelijke elektrische testen bij uit- en indienstneming van technische installaties • Plaatsen van mechanische onderdelen in field • Plaatsen van instrumenten • Plaatsen van kabelbanen • Plaatsen van ondersteuning van kabelbanen • Werken met Unistrut

  • Industrieel reiniger te Lokeren (LOKEREN)

    Regio: LOKEREN

    Bedrijf: VIO-Interim

    Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)

    Voor een klant van ons te Lokeren zijn wij op zoek naar een industrieel reiniger.  Takenpakket: Intern reinigen van tankwagens, bulkwagen, containerwagens… Rijden met een heftruck, depot van containers… Opvolging van de werkzaamheden bij de cleaningsactiviteiten (o.a. aanvullen van reinigingsmiddelen…) Bedrijfsprofiel: Een bedrijf gespecialiseerd in tankreiniging.

  • Monteur Handpallettrucks M/V (WILRIJK)

    Regio: WILRIJK

    Bedrijf: ASAP ANTWERPEN TECHNICS

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Het assembleren van handpallettrucks (100/150 per dag): montage van hendel pomp en frames. Voorbereiden van transport en/of afhalingen voor klanten. De toegeleverde componenten wegzetten en controleren. Uithalen van de componenten uit de rekken voor montage.

  • dakwerker schuine daken (RAMSDONK)

    Regio: RAMSDONK

    Bedrijf: Accent

    Type: Interim met optie "vast werk"

    In de regio Ramsdonk zijn we opzoek naar een dakwerker voor platte daken voor deze vacature ziet het talenpakket er als volgt uit: je kan plannen interpreteren je kan het dak uitzetten en uitlijnen verzorgde afwerking van de rand de nok de noordbogen en kilgoten je maakt aansluiting met dakramen en dakkapellen en dicht dak doorvoeringen je maakt en plaatst dakgoten en afvoersystemen voor het regenwater je monteert en demonteert stellingen ladders en veiligheidsvoorzieningen ervaring met zink en loot en EPDM is zeer belangrijk

  • Huishoudhulp (dienstencheques) Ardooie-Tielt-Lichtervelde (ARDOOIE)

    Regio: ARDOOIE

    Bedrijf: FAMILIEHULP

    Type: Dienstenchequebaan

    Zoek je werk als poetshulp, poetsvrouw, schoonmaker of schoonmaakster? Dan is werken bij Familiehulp zeker iets voor jou. Jouw taken als huishoudhulp dienstencheques: Je poetst de woningen van onze klanten. Je wast en strijkt als de klant dit wil. Voor een job als huishoudhulp heb je geen diploma maar wel goesting nodig.

  • Poetshulp/Huishoudhulp in Berendrecht – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (BERENDRECHT)

    Regio: BERENDRECHT

    Bedrijf: Het Poetsbureau

    Type: Dienstenchequebaan

    Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw /kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.

  • POETSHULP/HUISHOUDHULP in HOFSTADE – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (HOFSTADE)

    Regio: HOFSTADE

    Bedrijf: Het Poetsbureau

    Type: Dienstenchequebaan

    Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw of kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.

  • student- verkoper Gent (M/V) (GENT)

    Regio: GENT

    Bedrijf: ACTIEF GENT

    Type: Studentenjob

    Als student-verkoper sta je vooral in voor het contact met de klanten: - Service is bij onze klant een prioriteit: wij willen elke klant een onvergetelijke winkelervaring bieden - Je zorgt voor het op orde houden van de winkel en het aanvullen van de stock - Je doet kassaverrichtingen, ontvangt betalingen en staat in voor de dienst-na-verkoop

  • Verantwoordelijke Planning Verhuurpark (M/V) (WERCHTER)

    Regio: WERCHTER

    Bedrijf: THE POWERSHOP

    Type: Vaste Job

    . Korte termijn inplannen van materiaal (generatoren, lichtmasten, airco, heaters, …) in nauw overleg met de verhuurafdeling . Middellange termijn: inplannen van projecten, in beeld brengen van eventuele tekorten aan materialen en oplossingen zoeken samen met verhuurafdeling . Lange termijn : inventariseren van evolutie op meerdere jaren evenals materiaalbehoeften en nodige investeringen . Beheren van inhuur materiaal en tijdig plaatsen van reserveringen enbestellingen met het oog op economische rentabiliteit . Zeer nauwe samenwerking met de Transport Manager en Crewplanner op gebied van planning en crew : jullie werken als een team en zijn ook back up voor elkaar. . om de twee weken bent U buiten de werkuren on call (afwisselend met de Transport Manager)

  • Freelance docent Sportvoedingsadviseur Hasselt (HASSELT)

    Regio: HASSELT

    Bedrijf: CENTRUM VOOR AVONDONDERWIJS

    Type: Zelfstandige activiteit

    De Schoonheidsschool VZW heeft een team van professionele docenten die actief zijn als zelfstandig ondernemer en freelance docent. Onze docenten zijn werkzaam als ondernemer binnen hun vakgebied en kennen hun specialisatie door en door. We zoeken steeds nieuwe docenten die hun passie voor hun vak willen doorgeven. MINIMUMVEREISTEN OM DOCENT TE WORDEN Om aan de Schoonheidsschool te kunnen lesgeven heb je als docent minimaal 3 jaar ervaring als zelfstandige in hoofdberoep of 5 jaar in bijberoep. Bij voorkeur beschik je over de nodige pedagogische kwalificaties en ervaring hebben als lesgever. We hechten veel belang aan praktijkervaring als ondernemer. Een docent moet bij ons zeer klantvriendelijk, communicatief en hulpvaardig zijn. Je bent een geboren spreker en kan een groep enthousiast maken voor jouw vak. Je kan een les op een gestructureerde manier opbouwen en verschillende didactische methodes toepassen om de leerdoelen te bereiken. Voor de klas geef je blijk van voldoende zelfvertrouwen en vakkennis. We geven graag de voorkeur aan docenten die ervaring hebben met lesgeven, coachen of het begeleiden van workshops, maar dit is geen vereiste.

  • KELNER FLEXI- OF STUDENTENJOB (SINT-TRUIDEN)

    Regio: SINT-TRUIDEN

    Bedrijf: JOCHRI

    Type: Flexijob

    In onze brasserie "Het Begijntje" sta je in voor de bediening van onze klanten. Je neemt de bestelling op en maakt ze klaar aan de toog Je rekent af en zorgt dat alles netjes is

Zoek naar antwoorden van FLALLINVENT BVBA in sociale netwerken
Look for responds of FLALLINVENT BVBA in social networks

Lees alle opmerkingen voor FLALLINVENT BVBA. Laat een reactie achter voor FLALLINVENT BVBA. FLALLINVENT BVBA bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for FLALLINVENT BVBA. Leave a respond for FLALLINVENT BVBA. FLALLINVENT BVBA on Facebook, LinkedIn and Google+

Locatie FLALLINVENT BVBA op de google maps. Adres en contacten FLALLINVENT BVBA
Location of FLALLINVENT BVBA on the google maps. Address and contacts of FLALLINVENT BVBA

Andere gerelateerde bedrijven als come FLALLINVENT BVBA FLALLINVENT BVBA: Decorte D | BERT VAN DE VELDE | PAUL WYSEUR | DOKTER COPPE PIERRE | RADIO EAGLE

Other related companies as FLALLINVENT BVBA: Decorte D | BERT VAN DE VELDE | PAUL WYSEUR | DOKTER COPPE PIERRE | RADIO EAGLE

FLALLINVENT BVBA is een bedrijf dat 2017 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is FLALLINVENT BVBA, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE08133422851. Het bedrijf FLALLINVENT BVBA bevindt zich op het adres: Hoogboomsteenweg 33 2950 Kapellen - BELGIUM. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van 1 to 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 800,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 731,000,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Garment industry - machines and equipment. Producten gemaakt in FLALLINVENT BVBA zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van FLALLINVENT BVBA is Diverse Manufacturing Industries, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van FLALLINVENT BVBA is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van FLALLINVENT BVBA, openstaande posities, locatie van FLALLINVENT BVBA op de kaart.

FLALLINVENT BVBA is a company, that was registered 2017 in N\A region, Belgium. Full name of company is FLALLINVENT BVBA, company assigned to the tax number BE08133422851. The company FLALLINVENT BVBA is located at the address: Hoogboomsteenweg 33 2950 Kapellen - BELGIUM. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. 1 to 10 employees work in this company. Capital - 800,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 731,000,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Garment industry - machines and equipment. Products created in FLALLINVENT BVBA were not found.
The main activity of FLALLINVENT BVBA is Miscellaneous Manufacturing Industries, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of FLALLINVENT BVBA is not available. You also can look at reviews of FLALLINVENT BVBA, open positions, location of FLALLINVENT BVBA on the map.

We hebben dergelijke informatie gevonden over FLALLINVENT BVBA, N\A: adres, telefoonnummer, contacten, reactie, vacatures. Er is een gedetailleerd rapport over het werk van het bedrijf FLALLINVENT BVBA, medewerkers, financiële statistieken. We found such information about FLALLINVENT BVBA, N\A: address, phone, contacts, response, vacancies. There is a detail report about the work of the company FLALLINVENT BVBA, employees, financial statistics.