ERIK VERLINDEN
Contactgegevens ERIK VERLINDEN: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data ERIK VERLINDEN: address, phone, fax, email, website, opening hours
ERIK VERLINDEN
Regio (region): N\A, België
Adres (address): LEGE BAAN 55; 2560; NIJLEN, België
Telefoon (phone): 34819419 (+32-34819419) 34819419 (+32-34819419)
Fax (fax): +32 (84) 159-97-30 +32 (84) 159-97-30
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) ERIK VERLINDEN: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "ERIK VERLINDEN"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "ERIK VERLINDEN"? - Contact us!
We found such data of ERIK VERLINDEN, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees ERIK VERLINDEN. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti ERIK VERLINDEN
Products information ERIK VERLINDEN
Producten die in ERIK VERLINDEN zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Installatie van houten of kunststof schrijnwerk; Installatie van metalen schrijnwerk
Aanvulling soorten activiteiten voor ERIK VERLINDEN Addition kinds of activities for ERIK VERLINDEN
267903. Behang | Wallpaper
509100. Sport- en recreatiegoederen | Sporting and recreation goods
721100. Power wasserette, familie en commercieel | Power laundries, family and commercial
09120000. vinvis | Finfish
22520100. Anklets en sokken | Anklets and socks
30839905. Thermosetterende laminaat: staven, buizen, platen en vel | Thermosetting laminates: rods, tubes, plates, and sheet
65139900. Bedrijfsruimtes, nec | Apartment building operators, nec
Werken bij ERIK VERLINDEN: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in ERIK VERLINDEN: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor ERIK VERLINDEN. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for ERIK VERLINDEN. Looking for open vacancies in other companies
-
Contract Administrator (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: Start People Mechelen-Vilvoorde
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze klant gelegen te Mechelen zijn wij op zoek naar een Contract Administrator (m/v). Als Contract Administrator behoren volgende aspecten tot je takenpakket: * Managen van contracten met vendoren en eindgebruikers; * Oppakken van alle 2e lijns vragen, verzoeken en wijzigingen over lopende contracten en/of klanten met een actief portfolio; * Identificeren van mogelijkheden tot proces verbeteringen; * Het opbouwen en in stand houden van een goede samenwerking met andere afdelingen; * Uitvoeren van niet-standaard activiteiten op te zorgen voor een correcte behandeling, uitvoering en output van incidenten uitzonderingen;
-
Receptie grondstoffen (HALLE)
Regio: HALLE
Bedrijf: Startpeople
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Fine Food, de productieafdeling van Colruyt Group, maakt elke dag kwaliteitsvolle voedingsproducten voor onze eigen merken. Denk aan kaas, koffie, wijn en salades. Voor het gamma Fine Food Meat zoeken we een gedreven receptionist. Jouw taak is om de binnengekomen goederen in te geven in het traceersysteem en ze daarna naar de juiste afdeling te versturen. Later zou je ook ingeschakeld worden om de goederen in ontvangst te nemen. Dit wil zeggen dat je als eerste in contact komt met de goederen die later verwerkt zullen worden.
-
Chauffeur CE Citerne!!! (SINT-GILLIS-WAAS)
Regio: SINT-GILLIS-WAAS
Bedrijf: Randstad
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een bedrijf in Sint-Gillis-Waas zoeken we een Chauffeur CE citerne voor melkophaling veebedrijven voor onder andere campina, friesland etc. Het gaat om ophalingen van het meetjesland tot aan de kust, je vertrekt soms vanuit Sint-Gillis-Waas of vanuit Aalter, afhankelijk voor welke klant ze rijden. De nachtritten starten rond 18,19 uur. Je werkt ongeveer 12 uur, de stops kunnen oplopen tot 17 stuks en je werkt om de twee weekends op zaterdag. De vrachtwagen mag niet mee naar huis. Je ontvangt het baremaloon + maaltijdcheques van 7 €. Optie vast Silotransport
-
PROJECTLEIDER ELEKTRICITEIT (HALEN)
Regio: HALEN
Bedrijf: ACCENT
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor de vacature als projectleider elektriciteit zijn we op zoek naar iemand die projecten van A tot Z kan opvolgen. Volgende taken behoren tot jouw verantwoordelijkheid: Je staat in voor de voorbereiding uitvoering en opvolging van projecten; Plannen van personeel en materiaal; Toezien op kwaliteit en veiligheid; Budget nauwlettend in de gaten houden; Administratieve opvolging van het project; Aansturen en motiveren van medewerkers op de werf en op kantoor; Contacten onderhouden met opdrachtgever leveranciers en onderaannemers.
-
Huishoudheld (m/v) Regio Knokke ! (Regio Knokke-Blankenberge-Zeebrugge)
Regio: Regio Knokke-Blankenberge-Zeebrugge
Bedrijf: EASY LIFE MALDEGEM
Type: Dienstenchequebaan
Onze kantoorverantwoordelijke Soraya is DRINGEND op zoek naar gemotiveerde superhelden in het huishouden voor de regio Knokke. Ben je op zoek naar een job die afwisseling en werkzekerheid biedt? Kan je stof de baas? Kan je overweg met wapens zoals een stofzuiger en een plumeau? Ga dan aan de slag als huishoudhulp bij EasyLife en ontdek een wereld van verschil voor jezelf en voor je klant. Je gaat een zeer afwisselend job tegemoet.
-
Nutritioist/kwaliteitsmanager regio Lennik (LENNIK)
Regio: LENNIK
Bedrijf: Randstad
Type: Vaste Job
Als Nutritionist ben je verantwoordelijk voor: Een nutritioneel correcte samenstelling van onze voedings- en snackproducten (voor hond, kat, vogel en knaagdier) die ontwikkeld worden door Product Management of gevraagd worden door onze klanten. Kostprijsbewaking is daarbij belangrijk. Het signaleren van markttrends mbt grondstoffen en producten en dit vertalen naar praktische adviezen voor Product Management. Het verder ontwikkelen van de nutritionele kennis van de organisatie. Het bewaken van de juistheid en volledigheid van de etikettering volgens de geldende wetgeving en het opvolgen en toepassen van veranderingen in deze wetgeving. Het helpen ontwikkelen van nieuwe producten en product content, waarbij je de nutritionele USP¿s vertaald naar relevante informatie voor de consument. Hiervoor werk je nauw samen met je collega¿s van Product Management en Sales. Als Kwaliteitsmanager ben je verantwoordelijk voor: Het uitwerken en in de praktijk brengen van het kwaliteitsbeleid van onze eigen productie (mengen en verpakken van graanmengelingen voor vogels en knaagdieren), waaronder het up to date houden van het kwaliteitshandboek (FSSC22000) en dit implementeren op de werkvloer. De controle op de kwaliteit van onze productiegoederen tijdens de verschillende fasen van het productieproces (van binnenkomende grondstoffen tot uitgaande afgewerkte orders). Het voorbereiden, mee implementeren en begeleiden van kwaliteitsaudits. Sensibiliseren, motiveren en opleiden van medewerkers op vlak van kwaliteit, waardoor je het kwaliteitsbewustzijn verbetert en de gevoeligheid voor kwaliteit binnen de organisatie vergroot. Het registreren en behandelen van (interne en externe) klachten, van alle voedingsproducten. Het verder uitwerken en beheren van de kwaliteitsadministratie, zoals het voorhanden maken van de nodige technische fiches en attesten voor verkoop, het creëren en bijhouden van analyses en certificaten van onze eindproducten, etc. ....
-
VERKOPER-MAGAZIJNIER (ALKEN)
Regio: ALKEN
Bedrijf: PHILIPPAERTS
Type: Vaste Job
Ons tuincenter bestaat uit diverse afdelingen, o.a.: tuinbenodigdheden, dierenafdeling, plantenafdeling, bakbenodigdheden, enz. Je zal instaan voor een gevarieerd takenpakket: uitpakken van binnenkomende goederen het prijzen van producten alsook het controleren op juistheid (facturen en bestelbons nakijken) helpen bij het laden en lossen ordenen en poetsen van rekken kassawerk, bedienen van de klanten en uitleg verschaffen i.v.m. producten stockbeheer plaatsen van bestellingen etalages opbouwen meehelpen in het benzinestation ...
-
Winkelbediende Slagerij (OVERPELT)
Regio: OVERPELT
Bedrijf: Q Jobs - erkenningsnr: VG 1555/BUOC
Type: Vaste Job
Voor een klant gelegen in Overpelt, gespecialiseerd in vleeswaren en charcuterie, zijn we op zoek naar een winkelbediende met ervaring in een slagerij / kaas- of traiteur afdeling. Uw takenpakket: - Je staat in voor snijden van vlees- en kaaswaren met de juiste snijmachines. - Je verpakt deze vlees- of kaaswaren tot kleine pakketjes om ze vervolgens in de toog te leggen. - Je helpt met bereidingen van salades, broodjes en schotels. - Indien klanten speciale verzoeken hebben, probeer je hen op een vriendelijke en gemotiveerde manier verder te helpen. - Je houdt de winkel proper en netjes.
-
Verwarmingstechnieker met interessant salarispakket (VORST)
Regio: VORST
Bedrijf: IMPACT NV
Type: Vaste Job
Voor verschillende regio's in Vlaanderen EN/OF Brussel, zijn wij op zoek naar verwarmingstechnieker om onze klant te versterken. U zal te werk staan in uw eigen regio. - Als verwarmingstechnieker sta je in voor het afstellen, herstellen en het uitvoeren van preventief onderhoud van verwarmingsketels bij onze klanten. Deze ketels hebben een vermogen van 30kW tot 1000kW. - Het afstellen van branders (met grote vermogens) behoort tot één van jouw prioritaire taken. - Je werkt zelfstandig en autonoom de planning af. - Je wordt eveneens ingeschakeld voor de wachtdiensten waarvoor een wachtvergoeding is voorzien. - Depannages maken ook deel uit van jouw takenpakket.
-
Beautyconsulent(e)-Teamleader Bijberoep/Hoofdberoep. (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: Health&Beauty for you - H&B4U
Type: Zelfstandige activiteit
Je hebt een hart voor alles wat met cosmetica, verzorging en gezondheid te maken heeft? Dan is dit je droomjob! De jobinhoud is heel divers: workshops geven, workshops boeken, losse verkopen, 1 op 1 behandelingen op verplaatsing, beurzen, social media marketing, ... voor ieder wat wils en op uw maat! Wij zorgen voor persoonlijke begeleiding en gratis opleidingen, wij begeleiden je naar het gewenste niveau op onze carriereladder. Iedereen krijgt de kans om te promoveren mits het volgen van de nodige opleidingen. Je helpt je klanten grote besparingen te doen op hun aankopen en met jouw persoonlijk advies zorg je er voor dat ze er stralend uit zien. Ook de mogelijkheid om van thuis uit te werken. Belangrijk is dat je zelf kan bepalen in welke regio je werkt. Interesse in een andere regio? Contacteer ons! Uw succes is ons doel!
-
Docent Nederlands (Regio Vilvoorde-Zaventem)
Regio: Regio Vilvoorde-Zaventem
Bedrijf: ELOHIM LANGUAGE SERVICES
Type: Zelfstandige activiteit
Gepassioneerd in het bijbrengen van zakelijke taal aan bedrijfsmensen ? Dynamische en creatieve aanpak in het coachen/lesgeven ? cursisten zijn volwassenen, kaderleden, bedienden.
-
KAPPER-KAPSTER LEERCONTRACT in Bierbeek (BIERBEEK)
Regio: BIERBEEK
Bedrijf: HAIRCLUB
Type: Leercontract
Je komt in dienst als leercontract of stage kapper/kapster bij Kreatos in Bierbeek. Je kan vlot met klanten omgaan, en je hebt een goed, verzorgd voorkomen. Je bent geboeid door het kappersberoep en je droomt ervan allround kapper/ster te worden. Je bent gemotiveerd om bij te leren.
Zoek naar antwoorden van ERIK VERLINDEN in sociale netwerken
Look for responds of ERIK VERLINDEN in social networks
Lees alle opmerkingen voor ERIK VERLINDEN. Laat een reactie achter voor ERIK VERLINDEN. ERIK VERLINDEN bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for ERIK VERLINDEN. Leave a respond for ERIK VERLINDEN. ERIK VERLINDEN on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie ERIK VERLINDEN op de google maps. Adres en contacten ERIK VERLINDEN Location of ERIK VERLINDEN on the google maps. Address and contacts of ERIK VERLINDEN
Andere gerelateerde bedrijven als come ERIK VERLINDEN ERIK VERLINDEN: LA PةPINIبRE DE REDU | LONGERSTAEY | MARIE-LINE MAREE | AUTO NUCERA | LAURENTY
Other related companies as ERIK VERLINDEN: LA PةPINIبRE DE REDU | LONGERSTAEY | MARIE-LINE MAREE | AUTO NUCERA | LAURENTY
ERIK VERLINDEN is een bedrijf dat 1986 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is ERIK VERLINDEN, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE08869232177. Het bedrijf ERIK VERLINDEN bevindt zich op het adres: LEGE BAAN 55; 2560; NIJLEN. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 732,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 298,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Installatie van houten of kunststof schrijnwerk; Installatie van metalen schrijnwerk. Producten gemaakt in ERIK VERLINDEN zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van ERIK VERLINDEN is Metaalproducten, Met uitzondering van machines en transportmiddelen, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van ERIK VERLINDEN is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van ERIK VERLINDEN, openstaande posities, locatie van ERIK VERLINDEN op de kaart.
ERIK VERLINDEN is a company, that was registered 1986 in N\A region, Belgium. Full name of company is ERIK VERLINDEN, company assigned to the tax number BE08869232177. The company ERIK VERLINDEN is located at the address: LEGE BAAN 55; 2560; NIJLEN. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 732,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 298,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Installatie van houten of kunststof schrijnwerk; Installatie van metalen schrijnwerk. Products created in ERIK VERLINDEN were not found.
The main activity of ERIK VERLINDEN is Fabricated Metal Products, Except Machinery & Transport Equipment, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of ERIK VERLINDEN is not available. You also can look at reviews of ERIK VERLINDEN, open positions, location of ERIK VERLINDEN on the map.
