DISTELS
Contactgegevens DISTELS: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data DISTELS: address, phone, fax, email, website, opening hours
DISTELS
Regio (region): N\A, België
Adres (address): CAETSBEEKSTRAAT 1; 3740; BILZEN, België
Telefoon (phone): 89417211 (+32-89417211) 89417211 (+32-89417211)
Fax (fax): +32 (81) 719-81-91 +32 (81) 719-81-91
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) DISTELS: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "DISTELS"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "DISTELS"? - Contact us!
We found such data of DISTELS, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees DISTELS. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti DISTELS
Products information DISTELS
Producten die in DISTELS zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Installatie van houten of kunststof schrijnwerk; Installatie van metalen schrijnwerk
Aanvulling soorten activiteiten voor DISTELS Addition kinds of activities for DISTELS
342999. Hardware, nec, nec | Hardware, nec, nec
10949906. Vanadium-ertsmijnbouw, nec | Vanadium ore mining, nec
15420301. Garagebouw | Garage construction
28330214. Quinine en derivaten | Quinine and derivatives
28330217. Plantaardige oliën, farmaceutische kwaliteit: geraffineerd of geconcentreerd | Vegetable oils, medicinal grade: refined or concentrated
30889900. Kunststof loodgieterij | Plastics plumbing fixtures, nec
38120305. Degaussing apparatuur | Degaussing equipment
55419904. Benzine tankstations met supermarkten | Gasoline service stations with convenience stores
Werken bij DISTELS: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in DISTELS: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor DISTELS. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for DISTELS. Looking for open vacancies in other companies
-
Voltijdse medewerker charcuterie voor supermarkt te Alken (ALKEN)
Regio: ALKEN
Bedrijf: Randstad
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een supermarkt in Alken zoeken we een voltijdse verko(o)p(st)er aan onze afdeling charcuterie. Je helpt de klanten verder, verpakt en versnijdt de verse vleeswaren naar wens van de klanten.
-
Lasser M/V (HOUTHALEN-HELCHTEREN)
Regio: HOUTHALEN-HELCHTEREN
Bedrijf: JOB TALENT
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant te Houthalen zijn we nog op zoek naar een lasser M/V. Jouw taken: - Het aflassen van samengestelde constructies voor industriebouw. - Halfautomaat lassen.
-
Plaatser van vangrails (BERINGEN)
Regio: BERINGEN
Bedrijf: Konvert Construct Houthalen
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een bedrijf gelegen te Beringen is Konvert Construct opzoek naar een gemotiveerde wegenwerker. Je voornaamste taak bestaat uit het plaatsen van vangrails. Voor in aanmerking te komen voor deze functie moet je in het bezit zijn van rijbewijs C en fysiek goed in orde zijn. Ben jij de persoon die we zoeken? Aarzel niet en contacteer ons op het nummer 011/60.33.37 of via mail op [email protected]
-
Technieker (MERKSEM)
Regio: MERKSEM
Bedrijf: ADECCO CONSTRUCT
Type: Interim met optie "vast werk"
Wij zoeken: Technieker Je trekt kabels door voor het plaatsen van installaties . Je werkt aan de klimaatsregelingsinstallaties (HVAC) . Je plaatst kabelgoten en leidingen . Je stelt diagnoses van storingen aan installaties en herstelt de defecte onderdelen .
-
HUISHOUDHULP DEELTIJDS ARDOOIE (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: GREENHOUSE ROESELARE
Type: Dienstenchequebaan
Gezinnen uit Roeselare zoeken dringend hulp in het huishouden. Dit betreft voornamelijk het schoonmaken van hun woning en soms ook strijken. Jouw persoonlijke dossierbeheerder ondersteunt jou in de administratie en opvolging van de ontvangen dienstencheques en beantwoordt al jouw vragen!
-
Animator om Minecraft spelers te begeleiden - Deurne (DEURNE)
Regio: DEURNE
Bedrijf: SKILLZ
Type: Studentenjob
Zin in een leuke vakantiejob als animator minecraft? Ben je een échte minecraft gamer en heb je zin om je kennis met kinderen te delen? Dan vind je hier de job van je leven!! De minecraft activiteiten worden afgewisseld met spel. Er zijn steeds 2 groepen die afwisselend minecraft spelen en spelactiviteiten doen. Je begeleidt dus 2 afzonderlijke groepen van 12 kinderen. De spelactiviteiten worden door een andere monitor voorzien.
-
ALLROUND DRAAIERS/FREEZERS/LASSERS - MOOIE VERLONING 7226175 / 6 C (DESTELDONK)
Regio: DESTELDONK
Bedrijf: MANPOWER Kantoor Gent
Type: Vaste Job
Voor een metaalbedrijf gelegen in de Gentse Zeehaven, zijn we op zoek naar een ALLROUND METAALARBEIDER Je zal worden ingezet voor : Uitvoeren van laswerken op onderdelen in de werkplaatsen of ter plaatse. Oplassen van onderdelen en nabewerken (draaien en/of frezen), oplassen van slijtonderdelen. - assen - kleppen - schroeven - slijtonderdelen van scheppers en grijpers - onderdelen van brekers Demontage en montage van de onderdelen Dit kan zijn in het atelier maar ook op sites in de buurt voor bepaalde projecten
-
Technisch Tekenaar (ADEGEM)
Regio: ADEGEM
Bedrijf: INDUSIGN / E-CRANE WORLDWIDE
Type: Vaste Job
Bij de start van een project word je ingezet om ons 3D-model aan te passen naar de wensen van de klant. Het implementeren van de nodige componenten op het 3D-model voor zowel het hydraulische als het elektrische aspect. Daarna maak je de productie tekeningen en lasplannen. Je denkt actief mee met de klanten, door oplossingen te creëren via innovatieve ontwerpen, alsook hoe kraanonderdelen parametrisch te maken. Eens de componenten klaar zijn, dienen ze toegevoegd te worden aan onze database voor de aankoopdienst.
-
Lasser (ZELE)
Regio: ZELE
Bedrijf: Vivaldis Construct
Type: Vaste Job
Voor een bedrijf in Zele zijn we op zoek naar een GLASVEZEL-LASSER
-
Mixed-Signal Design Engineer (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: ON SEMICONDUCTOR BVBA BELGIUM
Type: Vaste Job
Start bij het ON Semiconductor mixed-signal ASIC design team en help ons om de verwachtingen van onze klanten te overtreffen. Uw carrière zal bestaan uit tal van interessante en gevarieerde uitdagingen, in een hoogtechnologische omgeving en met een sterke focus op kwaliteit. De grote meerderheid van de ASIC projecten lopende in het ontwerpcentrum zijn gericht op toepassingen in de automobielsector, wat high voltage low power mixed-signal technologieën impliceert. Als ontwerper zal je deel uitmaken van een multifunctioneel product ontwikkelingsteam onder leiding van een projectleider. Je zal werken aan het ontwerp van analoge cellen en aan de topmontage van deze aan de ASIC-analoge subsystemen. Taken zijn gevarieerd: Voorstudie, ontwerp, verificatie, documentatie, presentaties aan het team en aan klanten, groot raakvlak met de digitale ontwerpers, testingenieurs helpen met de software en hardware ontwikkelingstesten, geldigheidscontroles op de silicium prototypes uit de labmetingen.
-
Huisartsenpraktijk Den Biezerd is op zoek naar een kinesitherapeut / osteopaat (NIEL)
Regio: NIEL
Bedrijf: SOTHO
Type: Zelfstandige activiteit
Wij breiden ons praktijkgebouw uit, daarom zijn we op zoek naar enthousiaste en gedreven medici met specialisatie en paramedici ( kinesitherapeuten, osteopaten, (diabetes)verpleegkundigen, diëtisten, therapeuten / coaching, logopedisten, podologen / medische voetverzorging, … ) om onze multidisciplinaire praktijk te Niel mee uit te bouwen.
-
ZELFSTANDIGE UITBATER (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: StepStone
Type: Zelfstandige activiteit
www.stepstone.be/vacatures----1614845-inline.html?cid=Partner_VDAB Word (m/v) ZELFSTANDIGE UITBATER In één van onze verkooppunten in meer dan 50 gemeenten van Vlaanderen (regio’s van de kust, Gent, Antwerpen, Limburg en Deinze), en in een sympathieke omgeving. U geniet meteen van een bestaand cliënteel, en de volledige ondersteuning van de commerciële en administratieve krachten van Ladbrokes, de nr. 1 in België op gebied van sportweddenschappen. Geen investering vereist. Attractieve commissies. Ongeacht uw leeftijd (min. 18 jaar), uw opleiding, uw werkervaring of uw woonplaats, wij hechten er veel belang aan alle mogelijkheden in ons netwerk met u te bestuderen. Van onze 305 agentschappen in België, is er vast één dat aan uw profiel en aan uw ambities beantwoordt. Enkele essentiële eigenschappen vormen uiteraard een belangrijke troef bij het beoordelen van uw kandidatuur. Graag verkopen en de dienst aan het cliënteel zijn het allerbelangrijkst. Sociale vaardigheden en contacten kunnen leggen met personen van allerlei aard, nationaliteit of sociale klasse, zijn grote voordelen. DE FUNCTIE … VOLLEDIG ZELFSTANDIG WERKEN ! Bij Ladbrokes is het werkelijkheid: de zelfstandige commissionair organiseert zijn activiteiten op de manier die hij de beste acht in naleving van de contractuele verplichtingen voorzien in het commissiecontract. De commissionair is in de eerste plaats een verkoper die: zijn klanten in een net, ordelijk en comfortabel verkooppunt ontvangt potentiële klanten aantrekt door een ideale schikking van het marketing materiaal dat hem gratis ter beschikking wordt gesteld leven in zijn verkooppunt blaast door de promotionele acties te ondersteunen die Ladbrokes voorstelt of die hij op basis van zijn eigen ideeën op touw zet zijn klanten bindt door met hen een band te scheppen die steunt op vertrouwen, service en wederzijds respect aan zijn habitués nieuwe speel- en winstmogelijkheden aanbiedt in de vorm van pronostieken, speelpotten of voorbeelden van minder bekende weddenschappen vriendschappelijke relaties onderhoudt met zijn buren en de andere handelaars uit de buurt, die eenieders verkoop ten goede komen
Zoek naar antwoorden van DISTELS in sociale netwerken
Look for responds of DISTELS in social networks
Lees alle opmerkingen voor DISTELS. Laat een reactie achter voor DISTELS. DISTELS bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for DISTELS. Leave a respond for DISTELS. DISTELS on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie DISTELS op de google maps. Adres en contacten DISTELS Location of DISTELS on the google maps. Address and contacts of DISTELS
Andere gerelateerde bedrijven als come DISTELS DISTELS: FOMA BVBA | TIHON Ets | STARS GENT | CLAUDIO MEREU | J. VAN LOOY
Other related companies as DISTELS: FOMA BVBA | TIHON Ets | STARS GENT | CLAUDIO MEREU | J. VAN LOOY
DISTELS is een bedrijf dat 2008 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is DISTELS, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE05947143554. Het bedrijf DISTELS bevindt zich op het adres: CAETSBEEKSTRAAT 1; 3740; BILZEN. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 513,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 777,000 EUR, en dat heeft Normaal de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Installatie van houten of kunststof schrijnwerk; Installatie van metalen schrijnwerk. Producten gemaakt in DISTELS zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van DISTELS is Meetinstrumenten, analyseren en controleren van instrumenten; , inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van DISTELS is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van DISTELS, openstaande posities, locatie van DISTELS op de kaart.
DISTELS is a company, that was registered 2008 in N\A region, Belgium. Full name of company is DISTELS, company assigned to the tax number BE05947143554. The company DISTELS is located at the address: CAETSBEEKSTRAAT 1; 3740; BILZEN. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 513,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 777,000 EUR, and that has Normaal the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Installatie van houten of kunststof schrijnwerk; Installatie van metalen schrijnwerk. Products created in DISTELS were not found.
The main activity of DISTELS is Measuring, Analyzing, and Controlling Instruments; Photographic, Medical and Optical Goods; Watches and Clocks , including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of DISTELS is not available. You also can look at reviews of DISTELS, open positions, location of DISTELS on the map.
