SIBAVO BVBA
Contactgegevens SIBAVO BVBA: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data SIBAVO BVBA: address, phone, fax, email, website, opening hours
SIBAVO BVBA
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Pannestraat 34; 9000; Gent, België
Telefoon (phone): 09 225 16 33 (+32-09 225 16 33) 09 225 16 33 (+32-09 225 16 33)
Fax (fax): 09 233 02 42 (+32-09 233 02 42) 09 233 02 42 (+32-09 233 02 42)
E-Mail: [email protected]
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) SIBAVO BVBA: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "SIBAVO BVBA"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "SIBAVO BVBA"? - Contact us!
We found such data of SIBAVO BVBA, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees SIBAVO BVBA. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti SIBAVO BVBA
Products information SIBAVO BVBA
Bakers & confectioners
Product categorie (product category): Industrial kitchens and restaurants Catering for
Aanvulling soorten activiteiten voor SIBAVO BVBA Addition kinds of activities for SIBAVO BVBA
171102. Loodgieterswerknemers | Plumbing contractors
356700. Industriële ovens en ovens | Industrial furnaces and ovens
753600. Automotive glas vervangende winkels | Automotive glass replacement shops
20990702. Cole slaw, in bulk | Cole slaw, in bulk
32510205. Brandwerende tegel, klei | Fireproofing tile, clay
36470106. Markerlampen, motorvoertuig | Marker lamps, motor vehicle
38210302. Drogers, laboratorium | Dryers, laboratory
79991204. Rodeo operatie | Rodeo operation
83310102. Manpower training | Manpower training
Werken bij SIBAVO BVBA: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in SIBAVO BVBA: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor SIBAVO BVBA. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for SIBAVO BVBA. Looking for open vacancies in other companies
-
Inpakkers - Productiemedewerkers (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: Actief Kortrijk
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een klant, actief in de voedingssector, zoeken wij ervaren en betrouwbare medewerkers! Je zal voornamelijk visuele kwaliteitscontrole doen en zorgt voor een correcte verpakking van de afgewerkte producten. Je ziet erop toe dat de kwaliteitsnormen nageleefd worden.
-
Inpakoperator voeding m/v (LIER)
Regio: LIER
Bedrijf: Actief Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een bedrijf in Lier zijn wij op zoek naar gemotiveerde inpakoperatoren voeding m/v: - Je bent verantwoordelijk voor de instelling en bediening van de apparatuur - Je registreert alle referenties op een correcte wijze - Je zorgt voor een goede bevoorrading en afvoer van het verpakkingsmateriaal en de ingepakte producten - Je signaleert onveilige en onhygiënische situaties onmiddellijk aan de verantwoordelijke
-
dakwerker (GISTEL)
Regio: GISTEL
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Helpen en uitvoeren van dakwerken. Zowel platte als hellende daken. Werken met EPDM Leien leggen.
-
POETSHULP MET WAGEN (DEINZE)
Regio: DEINZE
Bedrijf: DAOUST
Type: Interim met optie "vast werk"
Ik ben op zoek naar een gemotiveerde poetshulp voor 37u per week. EIGEN VERVOER IS VERPLICHT! Je staat in voor het poetsen bij hulpbehoevende mensen. *Huishoudelijke hulp bieden: stofzuigen, dweilen, sanitair onderhouden, stof afnemen, bedden opmaken, strijken en ramen lappen, plantjes water geven.... *Stimuleren van de zelfredzaamheid bij de cliënt. *Aandacht voor het kwaliteitsproces tijdens de hulpverlening.*Invullen van werkbladen, laten ondertekenen door de klant, deze papieren met zorg behandelen
-
HUISHOUDHULP MET DIENSTENCHEQUES REGIO ZWIJNAARDE (Regio Gent)
Regio: Regio Gent
Bedrijf: DOME ASSISTANCE
Type: Dienstenchequebaan
Je helpt in het huishouden en staat in voor poetsen in particuliere woningen. Ook koken, naaien, wassen en strijken kunnen tot je dagelijkse takenpakket behoren. Je hebt inspraak tussen een voltijdse of een deeltijdse betrekking. Over een eigen vervoermiddel beschikken is een pluspunt.
-
Huishoudhulp met uitstekend loon regio Lierde (LIERDE)
Regio: LIERDE
Bedrijf: CLEAN INSIDE
Type: Dienstenchequebaan
Als huishoudhulp bij Clean Inside ga je poetsen bij de mensen thuis, met dienstencheques. Je levert perfect werk zodat onze klanten stralen van geluk Je krijgt als huishoudhulp een vast uurrooster met vaste klanten, waar je allerlei dagelijkse, huishoudelijke taken doet, zoals schoonmaken en strijken. Je laat hun huis kraaknet achter en bezorgt hen een aangename thuis. Je werkt in je eigen regio en we bespreken samen jouw je uurrooster. Als je al eigen klanten hebt, mag je ze gerust meebrengen. Wil je nog een paar klanten erbij? Ook dat kan. Bij Clean Inside kun je jouw job als huishoudhulp ook combineren met strijken van thuis uit. Het strijken van thuis uit is altijd als 'extra', naast je job als huishoudhulp, waar je gaat poetsen bij de mensen thuis. Je wil graag aan de slag in een onderneming die gezin en werk op elkaar afstemd.Je wordt persoonlijk begeleid en gecoacht door een team enthousiaste consulenten bij wie je steeds terecht kunt. Zij helpen je bij het verzorgen van een piekfijne administratie: je brengt je werkblad en Dienstencheques steeds stipt op tijd binnen. (trefwoorden: poetsvrouw, kuisvrouw, poetsen, kuisen schoonmaakster,dienstencheque,dienstencheques,schoonmaken,poetswerk,poetshulp,poetsvrouw,poetsman,poetsdame )
-
Voltijdse huishoudhulp Harelbeke M/V. (HARELBEKE)
Regio: HARELBEKE
Bedrijf: COMFORT GROEP
Type: Dienstenchequebaan
Comfort Groep is een dienstencheques bedrijf dat zich specialiseert in een excellente service, gecombineerd met een toffe werksfeer en een open geest. Wie bij ons in dienst is als Huishoudelijk Medewerker/huishoudhulp wordt tewerkgesteld met een vast arbeidscontract bij een vast cliënteel. Je verstrekt huishoudhulp in de ruimste zin van het woord. Overwegend gaat dit over poetswerk maar kan aangevuld worden met kleine huishoudelijke taken, zoals strijken, kleine boodschappen doen,… Onze onderneming bestaat uit gemotiveerde en enthousiaste medewerkers. Bij ons krijgt iedereen de kans om door te groeien naar een ervaren huishoudelijk medewerker. Heb jij zin om initiatief te nemen? Te werken in een aangename omgeving? En meehelpen aan de groei van ons bedrijf? Dan is deze job beslist iets voor u.
-
Jobstudent bediende (KORTESSEM)
Regio: KORTESSEM
Bedrijf: Konvert Interim Hasselt
Type: Studentenjob
Je staat in voor verschillende administratieve taken en ondersteunt verschillende afdelingen.
-
studenten inkomende telefonie (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: SYNERGIE Eeklo Interim
Type: Studentenjob
Voor een contactcenter zoeken we werkwillige studenten die ondersteuning kunnen bieden op de facturatiedienst van een firma. Je helpt bestaande klanten verder en aan het einde van het gesprek maak je indien mogelijk een commerciële bocht. Je werkt op de dienst inbound, wat wil zeggen dat je inkomende oproepen zal behandelen. Je hoeft dus zelf niet uit te bellen naar mensen. Concreet zoeken we voor de divisie Gent een aantal jobstudenten die direct aan de slag kunnen gaan.
-
Young Graduate Program (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: StepStone
Type: Studentenjob
www.stepstone.be/vacatures----1664567-inline.html?cid=Partner_VDAB Als Interne Consultant krijg je de kans om te werken op verschillende projecten binnen de organisatie. Binnen dit project kan je een zeer diverse rol uitvoeren: uitvoeren van technische studies, ondersteunen van de PMO, verantwoordelijk zijn voor bepaalde onderdelen van het project,... Ook inhoudelijk variëren deze missies van technische activiteiten naar niet-technische en meer ondersteunende projecten. Als Interne Consultant krijg je de kans om te werken op verschillende projecten binnen de organisatie. Binnen dit project kan je een zeer diverse rol uitvoeren: uitvoeren van technische studies, ondersteunen van de PMO, verantwoordelijk zijn voor bepaalde onderdelen van het project,... Ook inhoudelijk variëren deze missies van technische activiteiten naar niet-technische en meer ondersteunende projecten. Het definiëren en afbakenen van het project zodat de context, verwachtingen, planning, … duidelijk zijn. Gedurende de gehele missie zorg je er ook voor dat dit overzicht steeds up-to-date blijft. Het plannen en organiseren van het projectzodat deadlines gerespecteerd worden en doelstellingen tijdig behaald worden. Het uitvoeren van het project binnen het gedefinieerde tijdskader en met de nodige kwaliteit Het verzorgen van de communicatie en rapportering binnen het project Het delen van de opgedane kennis en de lessons learned binnen het team van de Interne Consultants en het delen van mogelijke verbeteringsvoorstellen. De functie Interne Consultant biedt de mogelijkheid om de Elia groep en zijn verschillende departementen en werkdomeinen goed te leren kennen om zo op een meer gerichte manier een carrière binnen de organisatie uit te bouwen.
-
Docent Engels (Regio Leuven)
Regio: Regio Leuven
Bedrijf: ELOHIM LANGUAGE SERVICES
Type: Zelfstandige activiteit
Gepassioneerd in het bijbrengen van zakelijke taal aan bedrijfsmensen ? Dynamische en creatieve aanpak in het coachen/lesgeven ? cursisten zijn volwassenen, kaderleden, bedienden.
-
Auti-coach (NIEUWERKERKEN)
Regio: NIEUWERKERKEN
Bedrijf: HOUVASST Auti-coaching
Type: Zelfstandige activiteit
HouvASSt is op zoek naar aan auti-coach om het huidige team te versterken in haar vestiging te AALST. Als auti-coach begeleid je als zelfstandige (in bijberoep) kinderen, jongeren en/of volwassenen met (een vermoeden van) autisme en hun omgeving. Dit kan gaan over schoolcoaching, levensloopbegeleiding, psycho-educatie, gezinsbegeleiding,... en elk ander traject op maat. Elke coach wordt ingezet volgens zijn/haar sterktes en expertise! Je krijgt de kans een eigen klantenbestand op te bouwen en werkt op flexibele basis minstens een aantal uren per week.
Zoek naar antwoorden van SIBAVO BVBA in sociale netwerken
Look for responds of SIBAVO BVBA in social networks
Lees alle opmerkingen voor SIBAVO BVBA. Laat een reactie achter voor SIBAVO BVBA. SIBAVO BVBA bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for SIBAVO BVBA. Leave a respond for SIBAVO BVBA. SIBAVO BVBA on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie SIBAVO BVBA op de google maps. Adres en contacten SIBAVO BVBA Location of SIBAVO BVBA on the google maps. Address and contacts of SIBAVO BVBA
Andere gerelateerde bedrijven als come SIBAVO BVBA SIBAVO BVBA: O.C.M.W. | Roels Decorateur BVBA | AUTOHUUR TOURAUTO | LUST VUERINGS M ETS BVBA | L'ORTIE-CULT.FOURN.VAULX
Other related companies as SIBAVO BVBA: O.C.M.W. | Roels Decorateur BVBA | AUTOHUUR TOURAUTO | LUST VUERINGS M ETS BVBA | L'ORTIE-CULT.FOURN.VAULX
SIBAVO BVBA is een bedrijf dat 1987 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is SIBAVO BVBA, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE04294799804. Het bedrijf SIBAVO BVBA bevindt zich op het adres: Pannestraat 34; 9000; Gent. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 334,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 680,000 EUR, en dat heeft Negatief de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Industrial kitchens and restaurants Catering for. Lijst met producten zijn Bakers & confectioners.
De hoofdactiviteit van SIBAVO BVBA is Landbouwproductie - Gewassen, inclusief 9 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van SIBAVO BVBA is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van SIBAVO BVBA, openstaande posities, locatie van SIBAVO BVBA op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]
SIBAVO BVBA is a company, that was registered 1987 in N\A region, Belgium. Full name of company is SIBAVO BVBA, company assigned to the tax number BE04294799804. The company SIBAVO BVBA is located at the address: Pannestraat 34; 9000; Gent. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 334,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 680,000 EUR, and that has Negatief the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Industrial kitchens and restaurants Catering for. List of products are Bakers & confectioners.
The main activity of SIBAVO BVBA is Agricultural Production - Crops, including 9 other destinations. Information about owner, director or manager of SIBAVO BVBA is not available. You also can look at reviews of SIBAVO BVBA, open positions, location of SIBAVO BVBA on the map. For more information, write us to email [email protected]
