Blancke BVBA
Contactgegevens Blancke BVBA: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Blancke BVBA: address, phone, fax, email, website, opening hours
Blancke BVBA
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Rue du Compas 38; 1070; Bruxelles (Anderlecht), België
Telefoon (phone): 02 559 09 00; 04 239 96 96; 056 33 76 93 (+32-02 559 09 00; 04 239 96 96; 056 33 76 93) 02 559 09 00; 04 239 96 96; 056 33 76 93 (+32-02 559 09 00; 04 239 96 96; 056 33 76 93)
Fax (fax): 02 527 07 45; 04 239 96 91; 056 84 74 52 (+32-02 527 07 45; 04 239 96 91; 056 84 74 52) 02 527 07 45; 04 239 96 91; 056 84 74 52 (+32-02 527 07 45; 04 239 96 91; 056 84 74 52)
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Blancke BVBA: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Blancke BVBA"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Blancke BVBA"? - Contact us!
We found such data of Blancke BVBA, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Blancke BVBA. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Blancke BVBA
Products information Blancke BVBA
Meat products - Mfg. & Whol.
Product categorie (product category): Industrial kitchens and restaurants Catering for
Aanvulling soorten activiteiten voor Blancke BVBA Addition kinds of activities for Blancke BVBA
23999911. Slaapzakken | Sleeping bags
35110203. Stoommachines | Steam engines
35999905. Krukassen en nokkenassen, bewerking | Crankshafts and camshafts, machining
39310108. Hammers, piano | Hammers, piano
51360402. Zakdoeken, mannen en jongens ' | Handkerchiefs, men's and boys'
72120000. Garmentpersen en schoonmakers 'agenten | Garment pressing and cleaners' agents
Werken bij Blancke BVBA: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Blancke BVBA: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Blancke BVBA. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Blancke BVBA. Looking for open vacancies in other companies
-
Operator drukvaten (ROTSELAAR)
Regio: ROTSELAAR
Bedrijf: ASAP LEUVEN
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je staat in voor de visuele en dimensionele controle tijdens het productieproces Het omstempelen van materiaalnummers in materialen De hydrotest van de drukvaten uitvoeren
-
Chef kok Bedrijfsrestaurant (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: VIO-Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je bent verantwoordelijk voor: - het aansturen en begeleiden van de keukenmedewerkers en/of chefs - de activiteit in de keuken organiseren en coördineren - optimaal food-cost beheer - Kleine administratieve taken uitvoeren Bedrijfsprofiel: Voor een groeiend bedrijf in de BENELUX zijn we op zoek naar getalenteerde, gemotiveerde medewerker die eten en drinken de rol geeft die het verdient.
-
Assistent bouwmarktmanager doe-het-zelf zaak regio Limburg (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: Konvert Interim Hasselt
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant, een doe-het-zelf zaak, in de regio Waasland zijn we op zoek naar een assistent bouwmarktmanager. - Je bent medeverantwoordelijk voor één van onze winkel. - Je werkt en houdt rekening met de doelstellingen, het commerciële en sociale beleid van de winkelverantwoordelijke, de operations manager en de algemene directie. - Je coördineert de activiteiten en staat mee in voor het dagelijkse beheer van de winkel. - Je promoot het imago van de winkel. - Je stuurt het personeel en motiveert het winkelteam in samenwerking met en onder de leiding en verantwoordelijkheid van de winkelverantwoordelijke. Ten allen tijde kan je andere dagdagelijkse taken overnemen van het winkelpersoneel. - Je bent medeverantwoordelijk voor de veiligheid van klanten, personeel en goederen. - Je bent steeds aanwezig op de winkelvloer en gaat vaak op controle bij de verschillende afdelingen. Je kunt goed plannen en organiseren.
-
Lesgevers Zwemschool Sporty (KESSEL-LO)
Regio: KESSEL-LO
Bedrijf: SPORTY CREATIEF
Type: Studentenjob
Sporty zoekt gemotiveerde en enthousiaste monitoren die zich tijdens het schooljaar willen engageren om één of meerdere uren per week zwemles te begeleiden bij kinderen van de lagere school of kleuters, volgens de Sporty Zwemschool Leerlijn.
-
JOBSTUDENTEN PIZZABEZORGER (Regio Brugge)
Regio: Regio Brugge
Bedrijf: PIZZA HUT TAKE AWAY
Type: Studentenjob
Met behulp van een bromfiets bezorg je tijdig onze pizza's bij de klanten in Sint-Kruis en omgeving of in Sint-Andries en omgeving. Wij zoeken dus pizzabezorgers voor de vestiging in Sint-Kruis en voor de vestiging in Sint-Andries. Indien er geen leveringen zijn sta je in voor het keukenwerk waaronder beleggen van pizza's, afwassen, plooien van dozen, ...
-
Lunch Garden: Polyvalent student (8u-15u)- Hasselt (Regio Hasselt)
Regio: Regio Hasselt
Bedrijf: LUNCH GARDEN HASSELT
Type: Studentenjob
Voor ons restaurant in Hasselt, zijn we op zoek naar studenten! Voel je je aangetrokken tot alles wat met restauratie te maken heeft? Ben je dynamisch, klantvriendelijk en contactvaardig? Hou je van werken in teamverband en kan je je flexibel opstellen (weekendwerk en feestdagen)? Perfect combinatie met de studies. Met ander woorden, als je zin hebt om plezier te beleven terwijl je werkt, stuur ons vandaag nog je C.V. met motivatiebrief en foto via [email protected] Wij bieden u Afwisselend werk Een aangename werksfeer in een dynamische ploeg. Een opleiding voorzien door het bedrijf. Voor meer informatie kunt u zich wenden tot een verantwoordelijke van het restaurant zelf op het nummer 011 21 58 05
-
Jobstudent Frituurhulp (TONGEREN)
Regio: TONGEREN
Bedrijf: JOBMATCH nv
Type: Studentenjob
Voor een frituur te Tongeren, zijn wij op zoek naar een jobstudent.
-
Ervaren Architect - VAST CONTRACT (NIEUWPOORT)
Regio: NIEUWPOORT
Bedrijf: SYNERGIE CAREERS BRUGGE
Type: Vaste Job
Je zal meewerken aan diverse projecten van nieuwbouw en renovatie. Je volgt deze op van A-Z : voorbereiding van het project ontwerp uitvoeringsstudie opvolgen uitvoering zelf
-
Teamleiders Health & Beauty (Regio Genk)
Regio: Regio Genk
Bedrijf: GEYSEN CYNTHIA
Type: Zelfstandige activiteit
Tijdens jouw opleiding als teamleider, ga je aan de slag met het leren kennen van het bedrijf en de producten, en word je bijgestaan in het vinden en begeleiden van consulentes van onze natuurlijke health & beauty producten en/of mensen die ook willen groeien naar teamleider. Ons productgamma bevat gezondheidsproducten en supplementen, beautyproducten, lichaamsverzorging, gewichtsbeheersing, sport en dagelijkse verzorging, allemaal op basis van pure, koudgestabiliseerde aloë vera gel. Er zijn geen (omzet)verplichtingen, geen verplichte investeringen en je kiest zelf hoeveel je doet en hoeveel je wil (bij)verdienen. Wij verplichten jou tot niets. Wij bieden hele mooie doorgroeimogelijkheden aan mensen die zich actief inzetten en anderen willen begeleiden naar een bijverdienste of hoofdinkomen. Uitzonderlijke inkomens zijn mogelijk. Leeftijd en ervaring is van geen belang, 40+ en 50+ ook zeker welkom. Je kan hier ook mee aan de slag naast een job of onderneming, je bouwt op eigen tempo en volgens je eigen situatie en mogelijkheden. We stellen samen een actie- en opleidingsplan voor jou op en begeleiden jou naar het inkomen dat je verkiest. Dit kan zowel deeltijds als voltijds uitgevoerd worden.
-
Studiebegeleider rechten (Gent) (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: METODIKA GENT
Type: Zelfstandige activiteit
Op individuele basis studiebegeleiding geven voor rechtsvakken (algemeen recht, staatsrecht, verbintenissenrecht, mensenrechten, publiekrecht, privaatrecht, economisch recht, enz.) aan studenten uit 1e, 2e, soms 3e bachelor Rechten of Rechtspraktijk. De studenten kunnen zowel inhoudelijke problemen hebben als problemen met studiemethode en -planning.
-
Klinisch Kinderpsycholoog – Klinisch Orthopedagoog (M/V) (ZONHOVEN)
Regio: ZONHOVEN
Bedrijf: GROEPSPRAKTIJK BALANS
Type: Zelfstandige activiteit
Je bent bereid je te engageren om onze groepspraktijk mee te dragen en vorm te geven. Dit toon je door organisatorische engagementen op te nemen (bv. telefoonpermanentie, PR, …) en aanwezig te zijn op teamvergaderingen.
-
Flexijob voor de bediening (DIKSMUIDE)
Regio: DIKSMUIDE
Bedrijf: 'T NOTARISHUYS
Type: Flexijob
Wij zijn op zoek naar een gemotiveerde kelner (M/V) die, op geregelde basis, kan helpen in de bediening op drukke momenten. Dit zowel tijdens de week (dinsdag, woensdag, donderdag) als tijdens het weekend (vrijdag en zaterdag).
Zoek naar antwoorden van Blancke BVBA in sociale netwerken
Look for responds of Blancke BVBA in social networks
Lees alle opmerkingen voor Blancke BVBA. Laat een reactie achter voor Blancke BVBA. Blancke BVBA bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Blancke BVBA. Leave a respond for Blancke BVBA. Blancke BVBA on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Blancke BVBA op de google maps. Adres en contacten Blancke BVBA Location of Blancke BVBA on the google maps. Address and contacts of Blancke BVBA
Andere gerelateerde bedrijven als come Blancke BVBA Blancke BVBA: COKAIKO W | TOUT ہ SEC | PHILIPPE GERARDY | Artisan du Saumon (l') | SUPER G.B.
Other related companies as Blancke BVBA: COKAIKO W | TOUT ہ SEC | PHILIPPE GERARDY | Artisan du Saumon (l') | SUPER G.B.
Blancke BVBA is een bedrijf dat 1985 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Blancke BVBA, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE05265991210. Het bedrijf Blancke BVBA bevindt zich op het adres: Rue du Compas 38; 1070; Bruxelles (Anderlecht). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 858,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 848,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Industrial kitchens and restaurants Catering for. Lijst met producten zijn Meat products - Mfg. & Whol..
De hoofdactiviteit van Blancke BVBA is Motion Pictures, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Blancke BVBA is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Blancke BVBA, openstaande posities, locatie van Blancke BVBA op de kaart.
Blancke BVBA is a company, that was registered 1985 in N\A region, Belgium. Full name of company is Blancke BVBA, company assigned to the tax number BE05265991210. The company Blancke BVBA is located at the address: Rue du Compas 38; 1070; Bruxelles (Anderlecht). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 858,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 848,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Industrial kitchens and restaurants Catering for. List of products are Meat products - Mfg. & Whol..
The main activity of Blancke BVBA is Motion Pictures, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of Blancke BVBA is not available. You also can look at reviews of Blancke BVBA, open positions, location of Blancke BVBA on the map.
