Action Team Training - MR BUSANA

Particuliere bedrijvenVerzekeringsmaatschappijen • Action Team Training - MR BUSANA
Private companiesInsurance Carriers • Action Team Training - MR BUSANA

Contactgegevens Action Team Training - MR BUSANA: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Action Team Training - MR BUSANA: address, phone, fax, email, website, opening hours

Action Team Training - MR BUSANA

Regio (region): N\A, België

Adres (address): Avenue de la Seigneurie 44; 1325; Chaumont-Gistoux (Dion-Valmont), België

Telefoon (phone): 010 24 67 01 (+32-010 24 67 01) 010 24 67 01 (+32-010 24 67 01)

Fax (fax): 010 24 66 98 (+32-010 24 66 98) 010 24 66 98 (+32-010 24 66 98)

E-Mail: [email protected]

Website:

Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Action Team Training - MR BUSANA: n\a

Openingstijden (opening hours):

Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Action Team Training - MR BUSANA"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Action Team Training - MR BUSANA"? - Contact us!

We hebben dergelijke gegevens gevonden van Action Team Training - MR BUSANA, België als: financiën, rekeningen, vacatures. Download bankrekeningen, offertes, kredietgeschiedenis, belastingen en toeslagen Action Team Training - MR BUSANA. Download volledig rapport als zip-bestand.
We found such data of Action Team Training - MR BUSANA, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Action Team Training - MR BUSANA. Download full report as zip-file.

Informazioni sui prodotti Action Team Training - MR BUSANA
Products information Action Team Training - MR BUSANA

BTW identificatienummer (tax): BE05242370605
Ondernemingsnummer: 8202911376
Hoofdstad (capital): 377,000 EUR
Verkoop, per jaar (sales, per year): Meer dan 549,000 EUR
Werknemers (employees): Minder dan 10
Credit rating (credit rating): Goed
Belangrijkste type bedrijf (main type of company): Co-operative
Jaar van oprichting (foundation year): 1989

Events (Organisation of)

Product categorie (product category): Incentives

Krijg een volledig rapport van de officiële database van BE voor Action Team Training - MR BUSANA
(Get full report from official database of BE for Action Team Training - MR BUSANA)

Aanvulling soorten activiteiten voor Action Team Training - MR BUSANA
Addition kinds of activities for Action Team Training - MR BUSANA

15420401. Bankbouw | Bank building construction
20529900. Koekjes en crackers, nec | Cookies and crackers, nec
23260203. Jassen, algemeen en werk | Jackets, overall and work
25310000. Openbaar gebouw en aanverwant meubilair | Public building and related furniture
35429910. Magnetische vormende machines | Magnetic forming machines
35590102. Knoop naaimachines | Button sewing machines
38250224. Radiobuizen, elektrisch | Radio tube checkers, electrical
73229900. Aanpassings- en verzameldiensten, niet inbegrepen | Adjustment and collection services, nec

Werken bij Action Team Training - MR BUSANA: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Action Team Training - MR BUSANA: vacancies, career, training, practice

Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Action Team Training - MR BUSANA. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Action Team Training - MR BUSANA. Looking for open vacancies in other companies

  • Arbeid(st)ers in de voedingssector (HERENTALS)

    Regio: HERENTALS

    Bedrijf: Konvert Interim Herentals

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Voor een voedingsbedrijf in de regio Herentals zijn we dringend op zoek naar productiemedewerk(st)ers! Je zorgt ervoor dat de producten op de juiste manier worden verpakt Je bewaakt en bedient de machine of automatische productielijn voor de verwerking van chocolade Je werkt volgens de hygiëne- en veiligheidsvoorschriften en de productierichtlijnen (kwaliteit, kosten, termijnen, ...) Je voert kwaliteitscontroles uit op de grondstoffen en de (half)afgewerkte producten Belangrijk is dat je nauwkeurig werkt aan een hoog tempo: gemotiveerde houding is een must! Interesse? Mail je cv en motivatie naar [email protected] ! Houd je van snelle actie / reactie bel ons op het nummer 014/86.08.04

  • Service Technieker Heftrucks (m/v) (BOOM)

    Regio: BOOM

    Bedrijf: ACTIEF INTERIM

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Als Service technieker zal je in een korte inwerkperiode je eigen klanten binnen uw regio verder helpen in geval van storingen, defecten, depannages en onderhoud op de werkvloer van je klant. Belangrijkste verantwoordelijkheden : - uitvoering van herstellingen en onderhouden zodat een optimale bedrijfszekerheid van de toestellen wordt gerealiseerd - dagelijks indienen van correct ingevulde werkorders - beheer van de mobiele werkplaats volgens de richtlijnen Belangrijkste taken : - lokaliseert storingen en lost deze op de meest efficiënte wijze op, bij twijfel in overleg met de Service Manager en/of Planning Administrator - voert een eindcontrole uit op de goede werking van de toestellen - voert onderhoudsbeurten uit volgens de richtlijnen - maakt gereedschappen en werkplek schoon na afloop van de werkzaamheden - reageert alert op verkoopsignalen

  • Chauffeur CE (PUURS)

    Regio: PUURS

    Bedrijf: ASAP BOOM

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Het gaat om baché werk, en zelf mee helpen laden/lossen indien nodig.

  • Donator Care Agent (ANDERLECHT)

    Regio: ANDERLECHT

    Bedrijf: Unique Customer Care

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Je bent verantwoordelijk voor het opnemen van inkomende oproepen van schenkers en het beantwoorden van hun vragen Je beantwoordt de vragen van de schenkers via email Je helpt mee telefonisch fondsen verzamelen voor een diversiteit aan NGO’s Je bent mede verantwoordelijk voor het updaten van de database Je ondersteunt het callcenter via diverse administratieve taken Je werkt in een team van ongeveer 10 medewerkers onder leiding van een callcenterverantwoordelijke Je werkt van maandag tot vrijdag van 9u tem 17u30

  • OPERATOR 2-PLOEGEN 7301864 / 40 C (MERCHTEM)

    Regio: MERCHTEM

    Bedrijf: MANPOWER Kantoor Groot-Bijgaarden

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Voor onze klant gelegen in Merchtem, actief in de voedingssector, zijn we op zoek naar een dynamische operator! Als operator ben je verantwoordelijk voor het bedienen en bewaken van één van de productielijnen. Je voert kwaliteitscontroles uit en je bewaakt ook alle veiligheids- en hygiëneregels!

  • Huishoudhulp met uitstekend loon regio Zottegem (ZOTTEGEM)

    Regio: ZOTTEGEM

    Bedrijf: CLEAN INSIDE

    Type: Dienstenchequebaan

    Als huishoudhulp bij Clean Inside ga je poetsen bij de mensen thuis, met dienstencheques. Je levert perfect werk zodat onze klanten stralen van geluk. Je krijgt als huishoudhulp een vast uurrooster met vaste klanten, waar je allerlei dagelijkse, huishoudelijke taken doet, zoals schoonmaken en strijken. Je laat hun huis kraaknet achter en bezorgt hen een aangename thuis. Je werkt in je eigen regio en we bespreken samen jouw je uurrooster. Als je al eigen klanten hebt, mag je ze gerust meebrengen. Wil je nog een paar klanten erbij? Ook dat kan. Bij Clean Inside kun je jouw job als huishoudhulp ook combineren met strijken van thuis uit. Het strijken van thuis uit is altijd als 'extra', naast je job als huishoudhulp, waar je gaat poetsen bij de mensen thuis. Je wil graag aan de slag in een onderneming die gezin en werk op elkaar afstemd.Je wordt persoonlijk begeleid en gecoacht door een team enthousiaste consulenten bij wie je steeds terecht kunt. Zij helpen je bij het verzorgen van een piekfijne administratie: je brengt je werkblad en Dienstencheques steeds stipt op tijd binnen. (trefwoorden: poetsvrouw, kuisvrouw,poetsen,kuisen,schoonmaakster,dienstencheque,dienstencheques,schoonmaken,poetswerk,poetshulp,poetsvrouw,poetsman,poetsdame )

  • Jobstudenten schoonmaak schooljaar 2018-2019 regio Kortrijk (KORTRIJK)

    Regio: KORTRIJK

    Bedrijf: ISS Facility Services

    Type: Studentenjob

    ISS, de Belgische marktleider in Facility Services, zoekt het hele schooljaar door (woensdagmiddag, 's avonds, in het weekend, tijdens schoolvakanties,...) studenten om het vast personeel te vervangen. Misschien is dat iets voor jou? Je staat in voor het onderhoud en de schoonmaak in bedrijven, kantoren, scholen, appartementen,... regio Kortrijk. Je staat in voor het onderhoud en de schoonmaak van verschillende ruimtes: burelen, sanitair, gangen, trappen,... Je gebruikt allerlei materialen zoals borstels, microvezeldoeken, mop, stofzuiger,... Uren: Meestal ochtend- en/of avondwerk tussen 6u en 21u (meestal deeltijds).

  • JOBSTUDENT Buffetmedewerker - Kasteel de Plaisance (Ieper) (ZILLEBEKE)

    Regio: ZILLEBEKE

    Bedrijf: COREX

    Type: Studentenjob

    “ Het mooie aan in stijl genieten, dat Eccellenza gevoel “ Eccellenza, met ondertussen al méér dan 35 jaar ervaring, laat mensen lekker eten en genieten in stijl. Onze geselecteerde restaurants en feestzalen hebben een uniek en eigen karakter waar u sfeervol en gezellig tafelt. Deze culinaire beleving kunnen we waarmaken dankzij gepassioneerde medewerkers en een neus voor efficiëntie en kwaliteit. Wij zijn op zoek naar enthousiaste buffetmedewerkers die zich tijdens het weekend en/of tijdens de week kunnen vrijmaken om te werken ! Taken: meehelpen aan het buffet : je bent verantwoordelijk voor het verzorgen / opstellen van de gerechten. Je zet de gerechten uit en zorgt voor een mooie decoratie ervan. Je zult de artikelen ook verwerken : afdekken / in de frigo's plaatsen / bijwerken voor de voglende dag. Je werkt op zaterdagavond en/of zondagmiddag.

  • .NET DEVELOPER (KORTRIJK)

    Regio: KORTRIJK

    Bedrijf: AGO Jobs&HR

    Type: Vaste Job

    Voor een bedrijf in de regio van Kortrijk zijn we op zoek naar een ervaren .NET developer. In een team van zeven collega\\\'s fungeer je in de rol van software developer, een brede gevarieerde rol in een Agile team. De applicaties die je helpt ontwikkelen, worden gebruikt voor tijdsregistraties en Track&Trace-systemen van voertuigen. De toepassingen ontwikkel je in .NET met een SQL-server als database, waarbij jij instaat voor het technische ontwerp, de ontwikkeling en de testing. Door deel te nemen aan code reviews en testing en door samen te werken met de quality assurance, garandeer je kwaliteit en performantie van de oplossingen.

  • Technisch Tekenaar (Regio Genk)

    Regio: Regio Genk

    Bedrijf: AVANCE Werving & Selectie

    Type: Vaste Job

    Afhankelijk van je voorkennis, stel je technische ontwerptekeningen (3D & 2D) op van de producten (Inventor) of van de bijbehorende staalstructuren (Tekla). Deze tekeningen zijn gebaseerd op uitgewerkte datasheets van klanten en specificaties, internationale normen en het voorontwerp van onze rekenafdeling. Met behulp van Inventor en/of Tekla maak je stuklijsten en detailtekeningen die bruikbaar zijn voor onze klant en in onze werkplaatsen. Je controleert de materiaalbestellingen en bestelt de ontbrekende materialen bij.

  • Junior Database Administrator (ANTWERPEN)

    Regio: ANTWERPEN

    Bedrijf: DIGIPOLIS

    Type: Vaste Job

    Heb je kennis van database systemen, spreek je SQL en non-SQL en sta je te springen om samen met je collega’s een 3000 tal databases te beheren? Dan hebben wij een uitdaging voor jou!

  • Flexijob horeca (IEPER)

    Regio: IEPER

    Bedrijf: Accent

    Type: Zelfstandige activiteit

    Als Zaalmedewerker/Kelner/Hulpkelner: ? Zet je de zaal klaar: 'mise-en-place' drank bedieningsmateriaal ? en help je bij het schoonmaken van meubelen en materiaal. Je bergt het bedieningsmateriaal op en gerangschikt het en je bewaakt de orde en netheid in de zaal. ? Je verwijdert volle vuilniszakken en plaatst er nieuwe. Je verzamelt en rangschikt het leeggoed. ? Help je bij de bediening ruim je af en hou je de tafels en hun omgeving netjes. ? Zet je de tafel klaar voor de volgende klant. Je werkt in een bar brasserie een (gastronomisch) restaurant een hotel een banket- of receptiezaal een theesalon enz. Je werkt rechtstaand en loopt voor de bediening veel af en aan tussen zaal en keuken. ? Bedien je de klanten vriendelijk en volgens de regels en je hebt een goed visueel geheugen. ? Beweeg je soepel. Je past de nodige hygiënische regels toe. ? Draag je de opgelegde werkkledij of een uniform.

Zoek naar antwoorden van Action Team Training - MR BUSANA in sociale netwerken
Look for responds of Action Team Training - MR BUSANA in social networks

Lees alle opmerkingen voor Action Team Training - MR BUSANA. Laat een reactie achter voor Action Team Training - MR BUSANA. Action Team Training - MR BUSANA bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Action Team Training - MR BUSANA. Leave a respond for Action Team Training - MR BUSANA. Action Team Training - MR BUSANA on Facebook, LinkedIn and Google+

Locatie Action Team Training - MR BUSANA op de google maps. Adres en contacten Action Team Training - MR BUSANA
Location of Action Team Training - MR BUSANA on the google maps. Address and contacts of Action Team Training - MR BUSANA

Andere gerelateerde bedrijven als come Action Team Training - MR BUSANA Action Team Training - MR BUSANA: Banco-Pimiento | CLUNY GHISLAIN | Debot J-L | OPENBARE BIBLIOTHEEK | MARTINE HUSTIN

Other related companies as Action Team Training - MR BUSANA: Banco-Pimiento | CLUNY GHISLAIN | Debot J-L | OPENBARE BIBLIOTHEEK | MARTINE HUSTIN

Action Team Training - MR BUSANA is een bedrijf dat 1989 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Action Team Training - MR BUSANA, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE05242370605. Het bedrijf Action Team Training - MR BUSANA bevindt zich op het adres: Avenue de la Seigneurie 44; 1325; Chaumont-Gistoux (Dion-Valmont). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 377,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 549,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is Incentives. Lijst met producten zijn Events (Organisation of).
De hoofdactiviteit van Action Team Training - MR BUSANA is Verzekeringsmaatschappijen, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Action Team Training - MR BUSANA is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Action Team Training - MR BUSANA, openstaande posities, locatie van Action Team Training - MR BUSANA op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]

Action Team Training - MR BUSANA is a company, that was registered 1989 in N\A region, Belgium. Full name of company is Action Team Training - MR BUSANA, company assigned to the tax number BE05242370605. The company Action Team Training - MR BUSANA is located at the address: Avenue de la Seigneurie 44; 1325; Chaumont-Gistoux (Dion-Valmont). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 377,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 549,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is Incentives. List of products are Events (Organisation of).
The main activity of Action Team Training - MR BUSANA is Insurance Carriers, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of Action Team Training - MR BUSANA is not available. You also can look at reviews of Action Team Training - MR BUSANA, open positions, location of Action Team Training - MR BUSANA on the map. For more information, write us to email [email protected]

We hebben dergelijke informatie gevonden over Action Team Training - MR BUSANA, N\A: adres, telefoonnummer, contacten, reactie, vacatures. Er is een gedetailleerd rapport over het werk van het bedrijf Action Team Training - MR BUSANA, medewerkers, financiële statistieken. We found such information about Action Team Training - MR BUSANA, N\A: address, phone, contacts, response, vacancies. There is a detail report about the work of the company Action Team Training - MR BUSANA, employees, financial statistics.