ANDRE GOESSENS
Contactgegevens ANDRE GOESSENS: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data ANDRE GOESSENS: address, phone, fax, email, website, opening hours
ANDRE GOESSENS
Regio (region): N\A, België
Adres (address): VINKENLAAN 26; 1742; TERNAT, België
Telefoon (phone): 25824374 (+32-25824374) 25824374 (+32-25824374)
Fax (fax): +32 (51) 155-47-77 +32 (51) 155-47-77
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) ANDRE GOESSENS: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "ANDRE GOESSENS"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "ANDRE GOESSENS"? - Contact us!
We found such data of ANDRE GOESSENS, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees ANDRE GOESSENS. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti ANDRE GOESSENS
Products information ANDRE GOESSENS
Producten die in ANDRE GOESSENS zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Imprimeries and copyshops
Aanvulling soorten activiteiten voor ANDRE GOESSENS Addition kinds of activities for ANDRE GOESSENS
251999. Huishoudelijke meubels, nec, nec | Household furniture, nec, nec
332500. Staalgieterijen, nec | Steel foundries, nec
362101. Elektrische motor en generator onderdelen | Electric motor and generator parts
632102. Wederzijdse ongevallen en gezondheidsverenigingen | Mutual accident and health associations
29110304. Oliën, verlichtend | Oils, illuminating
31310205. Top liften, schoen en boot | Top lifts, shoe and boot
48130204. Web zoeken portal provider | Web search portal provider
82110303. Openbare basisschool | Public elementary school
Werken bij ANDRE GOESSENS: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in ANDRE GOESSENS: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor ANDRE GOESSENS. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for ANDRE GOESSENS. Looking for open vacancies in other companies
-
Project & sales manager (LUMMEN)
Regio: LUMMEN
Bedrijf: Gentis SA
Type: Vervanging brugpensioen
Over ons Gentis is een Belgisch recruitmentbedrijf met de hoofdzetel in Brussel. Het bedrijf is gespecialiseerd in het verstrekken van permanente personeelsbezetting evenals project sourcing-oplossingen voor meerdere sectoren wereldwijd. De klant Je zult werkzaam zijn voor een familiebedrijf met een zeer goede naam binnen de koeltechniek. Wel zijn zij onderdeel van een grotere groep waardoor ze de voordelen die daaraan verbonden zijn ook kunnen bieden. Zij richten zich op het gebruik van duurzame en energiezuinige koelproducten. Bovendien staat bij hun de werknemer centraal en is er een groot besef dat zonder hun mensen ze de gestelde doelen niet zullen halen. Momenteel hebben zij een mooie combi-functie openstaan voor een sales & project manager. De functie - Je bent verantwoordelijk voor een portfolio van klanten verspreid over de regio Limburg, Antwerpen, Vlaams-Brabant, het gaat vooral dat je een lange termijn-relatie opbouwt en onderhoudt met deze klanten actief in commerciële maar ook industriële koeling - Naast het onderhouden van je bestaande klantenbestand ben jij ook voortdurend op zoek naar nieuwe commerciële kansen - Je denkt met de klant mee over de best mogelijke oplossing, en doet een gepast voorstel. Je werkt dit voorstel uit en doet zelf ook de calculatie ervan. - Nadat je een project succesvol hebt weten te verkopen aan de klant ben je ook zelf betrokken bij de opvolging van het project bovendien zorg je er ook voor dat de klant ook het onderhoudscontract bij jou afsluit en doe je de opvolging van deze onderhoudscontracten
-
Vorkliftchauffeur (KIELDRECHT)
Regio: KIELDRECHT
Bedrijf: Randstad
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Laden/lossen van vrachtwagens Stickers kleven, strapping, wikkelen,... Aan- en afkoppelen van slangen/pompen/ventielen
-
Vertaler (HALLE)
Regio: HALLE
Bedrijf: ADECCO HALLE
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Bij een goede e-commerce website, horen goede teksten. Ben je sterk in het schrijven van toffe en aantrekkelijke teksten in het Nederlands, het Engels en het Frans? Sta je open voor een tijdelijke opdracht tot eind 2018? Dan is deze functie als vertaler (m/v) misschien wel iets voor jou. Voor een gekende e-commerce speler in België zijn we op zoek naar een vertaler (m/v). Samen met jouw collega's van het vertaalteam ben je verantwoordelijk voor het vertalen en nalezen van de teksten die op onze website gebruikt worden. Dit in het Nederlands, het Engels en het Frans. Hierbij ga je steeds nauwkeurig en kwaliteitsgericht te werk zodat elke gebruiker in zijn eigen taal de correcte informatie kan raadplegen.
-
Allround Technieker (TURNHOUT)
Regio: TURNHOUT
Bedrijf: FLEXPOINT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een Kempisch bedrijf in metaalbewerking en machinebouw zijn we op zoek naar een Allround Technieker. Je voert allerlei mechanisch en elektrisch klusjes uit.
-
Student winkelbediende Dessel juli- Augustus (DESSEL)
Regio: DESSEL
Bedrijf: ADECCO BEVEREN-WAAS
Type: Studentenjob
Student verkoper/verkoopster supermarkt in Dessel weekend werk en schoolvakanties Je staat in voor de verkoop van vlees, vleeswaren, kaas en traiteurproducten in een supermarkt. Bereiden of voorverpakken van producten. Je voornaamste taak is het bedienen en adviseren van klanten.
-
studenten gezocht die een centje willen bijverdienen bij Activate Gent! (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: ACTIVATE
Type: Studentenjob
Ben je nog op zoek naar een toffe bijverdienste dat makkelijk te combineren is met je studies? Goed nieuws, want Activate zoekt naar enthousiaste collega’s! Als werver bij Activate ga jij voor verschillende klanten een gesprek aan met potentiële donateurs. Samen met je collega’s ga je mensen enthousiast maken om een maandelijkse bijdrage te geven aan diverse NGO’s en commerciële organisaties. Dit doe je door deur-aan-deur werving of door mensen spontaan op straat aan te spreken. Je doet dus én iets goeds voor de maatschappij, én je verdient er een zakgeld mee. Dé ideale studentenjob!
-
Business Developer (MERKSEM)
Regio: MERKSEM
Bedrijf: DRAC
Type: Vaste Job
Business Developer De rol als Business Developer? Als Business Developer krijg jij de kans om Hapbit® als bedrijf in België in de kijker te zetten. Jouw uitdagingen In België ga jij actief op zoek om onze Managed Services te introduceren en te verkopen. Elke dag werk je aan je klantenportefeuille: je adviseert op strategisch niveau en gaat samenwerkingen op lange termijn aan. Cloudoplossingen, netwerk en security zijn jouw sterkte. Je helpt Hapbit als sterke partner in de markt te zetten en bouwt mee aan onze groei. Je bouwt op zelfstandige wijze een sales pipeline uit en onderhoudt deze met de nodige discipline. Je werkt nauw samen met het presales en service delivery team en weet hen op het juiste moment te betrekken en deel te laten uitmaken van het succes. Jouw talent Je bent gedreven in prospectie en bewerkt je markt als een echte ondernemer. Hierbij bouw je klantenrelaties uit en onderhoud je deze door je in te leven in hun business en de uitdagingen die daarmee gepaard gaan. Must haves: Je hebt sterke communicatieve skills en weet de schakelen tussen alle niveaus (bedrijfsleiders, CxO level, IT & business management, …) 2-5 jaar ervaring met trackrecord in een verkoopfunctie Kennis van Managed Services & Cloudoplossingen Een pak gedrevenheid in combinatie met communicatieve skills Je kan meedenken met de klant en zet je 100% in voor hen en voor ons Strategisch inzicht & een natuurlijke feel voor opportuniteiten Heb jij ook dat ambitieuze karakter van Hapbit®? Met onze jarenlange ervaring is Hapbit uitgegroeid tot kwaliteitslabel in IT & Business Technology Services. Je komt terecht in een team dat wordt geleid door een heldere toekomstvisie en waar we steeds tot het uiterste gaan voor onze klanten. We verleggen continu onze grenzen. Heb jij ook die gedrevenheid om samen vooruit te gaan? Solliciteer dan vandaag. Ben jij helemaal klaar om het Hapbit®-team te versterken? Stuur dan je (korte) sollicitatiebrief met CV naar [email protected] en ontdek hoe je samen met ons je stempel op de toekomst van IT kan zetten!
-
Onderhoudstechnieker / Procestechnieker (bouwmateriaal) - 2 ploegen (BEERSE)
Regio: BEERSE
Bedrijf: FORUM JOBS TURNHOUT
Type: Vaste Job
Hoi, ik ben Mario, technisch recruiter. Ik reageer snel, volg je goed op en geef je opties. Als Onderhoudstechnieker / Storingstechnieker voer je curatief en preventief onderhoud uit aan de installaties los je PLC-storingen op en volg je geautomatiseerde processen op (her)programmeer je de oven- en drogerijprocessen ondersteun je operatoren bij storingen en omstellingen sta je in voor de meet- en regeltechnieken Bedrijfsprofiel : Bedrijf in bouwmateriaal te Beerse met een 120-tal vaste werknemers
-
Adjunct directeur te Assebroek-Brugge (ASSEBROEK)
Regio: ASSEBROEK
Bedrijf: Armonea
Type: Vaste Job
Onze groep is voor residentie/assistentiewoningen Berkenhof in Assebroek (Brugge) op zoek naar een enthousiaste, dynamische, hands-on en operationele collega die mee wil draaien in een innovatieve en dynamische werkomgeving. Als adjunct directeur ben je medeverantwoordelijk voor de organisatie van de vestiging in overeenstemming met de Armonea-waarden. Je maakt deel uit van het lokale managementteam en rapporteert rechtstreeks aan de directeur van de residentie. De belangrijkste verantwoordelijkheden zijn: Coördineren en organiseren van de verschillende activiteiten voor de residentie zoals: het instaan voor receptie alsook evenementen organiseren, residenten te woord staan en rondleidingen geven voor de nieuwe residenten. Vooropgestelde doelstellingen correct ten einde brengen binnen de kwaliteitseisen van Armonea en binnen de vooropgestelde termijnen. Projecten en programma's opvolgen en implementeren. Planning, opvolging, en coaching van de medewerkers teneinde een gemotiveerd team te vormen. Je zorgt voor een efficiënte werkorganisatie binnen de teams. In samenspraak met de directie sta je in voor het opstellen en het opvolgen van het budget en de operationele bezetting. Daarnaast volg je de RIZIV facturatie op. Organiseren van activiteiten en evenementen teneinde een gevarieerde en onderhoudende activiteitenplanning aan te bieden. Je staat in voor veiligheid en preventie en wordt opgeleid tot preventie adviseur niveau 3 van de site. Monitoren van klantentevredenheid, zowel op objectieve wijze als door middel van interactie, en voorstellen en implementeren van actieplannen om hieraan bij te dragen teneinde een optimale klantentevredenheid te garanderen en bij te dragen tot een sterk, positief en aantrekkelijk imago van de vestiging en de groep Armonea. Inspelen op commerciële opportuniteiten en optreden als ambassadeur voor Armonea zowel intern als extern teneinde bij te dragen tot een sterk, positief en aantrekkelijk imago van de vestiging en de groep Armonea.
-
logopedist (M/V) (zelfstandige basis) regio Zuiderkempen (Regio Geel-Mol)
Regio: Regio Geel-Mol
Bedrijf: KRISTELIJK MEDICO SOCIAAL LEVEN
Type: Zelfstandige activiteit
Wij zijn een monodisciplinaire groepspraktijk met verschillende vestigingen in het arrondissement Turnhout. Wij zoeken logopedisten om ons aanbod te versterken in de regio Zuiderkempen (15u) te combineren met uren beschikbaar in het kabinet te Geel, Laakdal en Balen. Ben jij die gemotiveerde logopedist(e) die ons logopedisch aanbod verder wil uitbreiden? En zie jij het zitten om samen een dynamisch en professioneel netwerk rond logopedie uit te bouwen, dan zijn wij op zoek naar jou. Naast het individueel therapeutisch werk, engageren we ons ook in diverse innovatieve projecten. Enerzijds hebben we diverse werkgroepen die de logopedische deskundigheid verbreden. Anderzijds ontwikkelen we innovatieve projecten: dit kan gaan van ondersteunende trajecten voor anderstalige ouders tot het opzetten van taalkampen voor kleuters. Hou je dus van een veelzijdige benadering van de job van logopedist(e), a arzel dan niet om snel te solliciteren! We voorzien een intensieve begeleiding voor pas afgestudeerden.
-
Afwasser Poetshulp (RONSE)
Regio: RONSE
Bedrijf: BISTRO DE BOEKZITTING
Type: Flexijob
Je start de vaatwasmachine op en zorgt voor de nodige toevoer van zeep, spoel- en ontkalkingsmiddelen. Je verzamelt en sorteert de afwas volgens soort: glazen, borden, kopjes, bestek ... Je stort afval en etensresten in vuilnisbakken en sorteert leeggoed. Je schikt de afwas in manden naargelang soort en duwt deze door de vaatwasmachine of je wast af in de spoelbakken. Je schuurt potten en pannen. Je neemt het afgewassen vaatwerk uit de machine, controleertde properheid en plaatst het op de daartoe bestemde ruimte, bv. karren, rekken, kasten ... Je rangschikt het bestek en droogt serviesgoed af, bv. glazen. Je controleert regelmatig de werking van de afwasmachine, bv. warm water, toevoer schoonmaakmiddelen ... Je ververst regelmatig het water in de spoelbakken. Je maakt na gebruik de vaatwasmachine schoon, en je zuivert filters en afwasbakken. Je onderhoudt en kuist werkplaatsen en installaties: schrobben, schuren, ontvetten, ontsmetten ... Je verricht diverse schoonmaakwerkzaamheden.
-
Tuinier (GROOT-BIJGAARDEN)
Regio: GROOT-BIJGAARDEN
Bedrijf: ADVANCE
Type: Flexijob
Wij zoeken een flexi - medewerker (ook gepensioneerden komen in aanmerking) gedurende 10 à 12u/week om de tuin te ondehouden. Werkuren : 3 dagen (afhankelijk van het seizoen) van 7u - 11u 's morgens. Het werkmateriaal wordt voorzien door Waer Waters.
Zoek naar antwoorden van ANDRE GOESSENS in sociale netwerken
Look for responds of ANDRE GOESSENS in social networks
Lees alle opmerkingen voor ANDRE GOESSENS. Laat een reactie achter voor ANDRE GOESSENS. ANDRE GOESSENS bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for ANDRE GOESSENS. Leave a respond for ANDRE GOESSENS. ANDRE GOESSENS on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie ANDRE GOESSENS op de google maps. Adres en contacten ANDRE GOESSENS Location of ANDRE GOESSENS on the google maps. Address and contacts of ANDRE GOESSENS
Andere gerelateerde bedrijven als come ANDRE GOESSENS ANDRE GOESSENS: Verstraetebouw NV | SIMOENS | COUVY-TOUR VOYAGES | EEMAN-VAN DEN BERGE | LEDA
Other related companies as ANDRE GOESSENS: Verstraetebouw NV | SIMOENS | COUVY-TOUR VOYAGES | EEMAN-VAN DEN BERGE | LEDA
ANDRE GOESSENS is een bedrijf dat 2005 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is ANDRE GOESSENS, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE08035919189. Het bedrijf ANDRE GOESSENS bevindt zich op het adres: VINKENLAAN 26; 1742; TERNAT. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 486,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 402,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is Imprimeries and copyshops. Producten gemaakt in ANDRE GOESSENS zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van ANDRE GOESSENS is Petroleumraffinage en aanverwante industrieën, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van ANDRE GOESSENS is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van ANDRE GOESSENS, openstaande posities, locatie van ANDRE GOESSENS op de kaart.
ANDRE GOESSENS is a company, that was registered 2005 in N\A region, Belgium. Full name of company is ANDRE GOESSENS, company assigned to the tax number BE08035919189. The company ANDRE GOESSENS is located at the address: VINKENLAAN 26; 1742; TERNAT. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 486,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 402,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is Imprimeries and copyshops. Products created in ANDRE GOESSENS were not found.
The main activity of ANDRE GOESSENS is Petroleum Refining and Related Industries, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of ANDRE GOESSENS is not available. You also can look at reviews of ANDRE GOESSENS, open positions, location of ANDRE GOESSENS on the map.
