RENE VAN LOOCK
Contactgegevens RENE VAN LOOCK: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data RENE VAN LOOCK: address, phone, fax, email, website, opening hours
RENE VAN LOOCK
Regio (region): N\A, België
Adres (address): NETESTRAAT 10; 2280; GROBBENDONK, België
Telefoon (phone): 14514598 (+32-14514598) 14514598 (+32-14514598)
Fax (fax): +32 (55) 977-81-64 +32 (55) 977-81-64
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) RENE VAN LOOCK: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "RENE VAN LOOCK"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "RENE VAN LOOCK"? - Contact us!
We found such data of RENE VAN LOOCK, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees RENE VAN LOOCK. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti RENE VAN LOOCK
Products information RENE VAN LOOCK
Produits & Services: Réparateurs de Chaussures.
Product categorie (product category): Réparations de chaussures and articles en cuir
Aanvulling soorten activiteiten voor RENE VAN LOOCK Addition kinds of activities for RENE VAN LOOCK
281601. Witte pigmenten | White pigments
20269905. Gebakken topping, behalve bevroren of droge mix | Whipped topping, except frozen or dry mix
20389907. Snacks, incl. | Snacks, incl. onion rings, cheese sticks, etc.
22410110. wicking | Wicking
25219901. Paneelsystemen en scheidingswanden (vrijstaand), kantoor: hout | Panel systems and partitions (free-standing), office: wood
35460000. Power-driven handgereedschap | Power-driven handtools
38610600. Fotografische verwerkende chemicaliën | Photographic processing chemicals
Werken bij RENE VAN LOOCK: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in RENE VAN LOOCK: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor RENE VAN LOOCK. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for RENE VAN LOOCK. Looking for open vacancies in other companies
-
Winkelbediende flexi-job op zondag (SINT-KRUIS)
Regio: SINT-KRUIS
Bedrijf: ADECCO BRUGGE SALES
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een supermarkt regio Brugge zijn wij op zoek naar een verkoper / winkelbediende om op zondag als flexijobber te werken TAKEN: aanvullen van de rekken kassa geleverde goederen stockeren werken volgens FIFO syteem
-
Operator metaal afdeling liggers - 2 ploegen (DENDERMONDE)
Regio: DENDERMONDE
Bedrijf: Start People Dendermonde
Type: Interim met optie "vast werk"
Je bent verantwoordelijk voor de opvolging van een machine voor staalbewerking. Je komt tussen bij storingen en fouten, je bent alert en kan de storingen zelfstandig oplossen. Als operator ben je verantwoordelijk voor het instellen en het bedienen van de apparaten. Je doet de opstart van de machine en neemt stalen volgens de aangegeven normen. Je rapporteert aan de teamleader op het einde van je shift.
-
Onderhoudstechnieker (SINT-NIKLAAS)
Regio: SINT-NIKLAAS
Bedrijf: T-INTERIM SINT-NIKLAAS
Type: Interim met optie "vast werk"
Je zal instaan voor: De elektrische en mechanische herstellingen in het machinepark. Het preventief onderhoud van de machine's De verbeteringen doorvoeren zie je als een uitdaging
-
Receptionist vrachtwagens | dagdienst (HERENTALS)
Regio: HERENTALS
Bedrijf: Synergie Herentals Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een bedrijf in de automotive sector zoeken we een allround receptie bediende. In deze functie ga je de receptie bemannen, inkomende telefoons beantwoorden, algemene administratie behandelen, ... Voor deze job zoeken we iemand met een brede en toch doorgedreven technische kennis van vrachtwagens. Je zal immers al een eerste diagnose moeten stellen indien mensen met een defect bellen of langskomen. Verder werk je zeer nauw samen met het hele team en is het de bedoeling dat je multi-ineztbaar zal zijn.
-
Huishoudhulp (dienstencheques) Ardooie-Tielt-Lichtervelde (ARDOOIE)
Regio: ARDOOIE
Bedrijf: FAMILIEHULP
Type: Dienstenchequebaan
Zoek je werk als poetshulp, poetsvrouw, schoonmaker of schoonmaakster? Dan is werken bij Familiehulp zeker iets voor jou. Jouw taken als huishoudhulp dienstencheques: Je poetst de woningen van onze klanten. Je wast en strijkt als de klant dit wil. Voor een job als huishoudhulp heb je geen diploma maar wel goesting nodig.
-
HUISHOUDHULP MET DIENSTENCHEQUES REGIO DE PINTE (DE PINTE)
Regio: DE PINTE
Bedrijf: DOME ASSISTANCE
Type: Dienstenchequebaan
Je helpt in het huishouden en staat in voor poetsen in particuliere woningen. Ook koken, naaien, wassen en strijken kunnen tot je dagelijkse takenpakket behoren. Je hebt inspraak tussen een voltijdse of een deeltijdse betrekking. Over een eigen vervoermiddel beschikken is een pluspunt.
-
POETS- EN HUISHOUDHULP regio Bocholt (BOCHOLT)
Regio: BOCHOLT
Bedrijf: IN-Z REGIO NOORD-LIMBURG
Type: Dienstenchequebaan
Zet jij je graag in voor de levenskwaliteit van anderen ( je klanten kunnen zorgbehoevenden of niet-zorgbehoevenden zijn ) en spreken huishoudelijke taken jou aan? Dan ben jij de persoon die we zoeken! Je verricht huishoudelijk werk bij mensen thuis Jouw voornaamste taken zijn: stofzuigen, stofvegen, dweilen, badkamer kuisen, ramen wassen, … Bijkomende taken kunnen zijn: strijken, wassen, koken, boodschappen doen,… Op regelmatige tijdstippen kom je samen met je collega’s Tewerkstelling in de regio Bocholt en omgeving
-
INPAKKER EINDEJAARSGESCHENKEN JOBSTUDENT - ZWEVEZELE - 05/11-09/11 (ZWEVEZELE)
Regio: ZWEVEZELE
Bedrijf: AGO Jobs & HR
Type: Studentenjob
Voor een metaalbedrijf in Zwevezele zijn we op zoek naar 2 jobstudenten om eindejaarsschenken in te pakken!
-
Kinepolis Hasselt Student Schoonmaak (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: National Retail Unit
Type: Studentenjob
Voor Kinepolis Hasselt zoeken we een werkwillige student om de schoonmaakploeg te versterken. Je helpt mee met de schoonmaak van de shop, de foyer, inkomhal, de zalen etc. Je werkt aan een hoog tempo en hebt het zelf graag steeds spik en span. Je werkt tijdens het academiejaar: wekelijks op zaterdag en/of zondag, een dag in de week extra (maandag en/of vrijdag) is zeker een pluspunt. Tijdens vakantieperiodes werk je ook tijdens weekdagen, afhankelijk wat lukt met jouw agenda. Je bent een vroege vogel. Immers, de werktijden zijn telkens van 6h30-13h en hier deins jij niet voor terug.
-
Planner verpakkingsafdeling (ARDOOIE)
Regio: ARDOOIE
Bedrijf: Talentus Roeselare
Type: Vaste Job
Als Planner van de verpakkingsafdeling ben je verantwoordelijk om het digitale planningssysteem operationeel te laten lopen en verder te optimaliseren. Dit zijn jouw taken: Dagelijks en wekelijks analyseer je de voorraadbehoeften Wekelijks stel je de planning op voor de verschillende verpakkingslijnen. Doorheen de week volg je dit dagelijks op en stuur je bij waar nodig Nauwe en efficiëntie communicatie met medewerkers van Supply Chain afdeling en teamverantwoordelijken productie Op basis van je inzichten in het logistieke proces, stockbeheer, forecasts en verkoopcijfers stel je een lange termijn planning op Bedrijfsprofiel: Voor onze klant, dé Europese marktleider binnen de voedingsector, zijn wij op zoek naar een ervaren planner voor de verpakkingsafdeling. Momenteel is onze klant bezig met de introductie van een nieuw ERP-systeeem met als doelstelling binnen de verpakkingsafdeling de overstap te maken naar een compleet digitaal planningssysteem.
-
Project Manager Customer Support (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: EVOLTA
Type: Vaste Job
Als groeiend multidisciplinair bureau van architecten en ingenieurs bieden wij jou de kans om deel uit te maken van ons Consultancy Team. Vanuit dit team worden onze vakspecialisten ingezet om projecten bij onze klanten te ondersteunen of te trekken, volgens hun expertise en groeipotentieel. Na oplevering van de machine wordt de Customer Service afdeling het eerste aanspreekpunt. Als Project Manager Customer Support, sta je in voor de eerste snelle reactie en hulplijn naar de klanten toe. Daarnaast sta je in voor de interne afname van projecten. Je behartigt hierbij ook het commerciële en financiële luik. Hoofdverantwoordelijkheden en kerntaken: Als Project Manager Customer Support ben je vanaf de oplevering van de machine bij de klant, de spreekbuis tussen de klant en het bedrijf. Je staat de klant te woord. Je verleent advies bij onderhoud en upgrades. Je stelt de offertes op voor service en interventies. Je plant en coördineert service en interventies en volgt de uitvoering hiervan nauwgezet op. Je rapporteert uitgevoerde activiteiten aan de klant. Je stemt met de Accounting Afdeling en de klant de facturatie af, en volgt de betaling op. Je informeert naar en behartigt de klantentevredenheid. Je verwerkt de informatie uit support, service en interventies. Je signaleert door de klant gemelde problemen aan de verantwoordelijke afdelingen, zorgt voor een terugkoppeling naar de klant en stelt een oplossing voor. Daarnaast zorg je voor ondersteuning en verbinding binnen de Customer Service Afdeling. Je ondersteunt Customer Care bij het opstellen van offertes voor wisselstukken en herstellingen. Je helpt Customer Care bij input van klantenorders, inclusief controle van de bestelnummers van de bestelopdrachten. Je staat Customer Care bij voor het opvolgen van het te herstellen materiaal, vanaf de toezending door de klant tot en met de terug-levering naar de klant. Indien noodzakelijk plaats je herstellingsopdrachten bij toeleveranciers.
-
Gentis - Junior Security Engineer (Brussel)
Regio: Brussel
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
A very big client operating in the energy sector provides Junior engineers with the opportunity to learn and grow both individually and collectively. Role Implementing and monitoring security measures for the prevention of breaches in the company's systems, networks and information. Identifying and defining system security requirements. Contributing to the design of security architecture. Profile Autonomous worker with team spirit Eager to learn. Enjoys sharing knowledge. Excellent written and verbal communication skills. Flexible: very able to adapt to a changing environment. Able to take initiative and drive change. Technical aptitude to assimilate new learning quickly. Offer Freelance mission: 6 months + extension Attractive rate for Junior standing Opportunity to grow inside the company Positive environment Big company
Zoek naar antwoorden van RENE VAN LOOCK in sociale netwerken
Look for responds of RENE VAN LOOCK in social networks
Lees alle opmerkingen voor RENE VAN LOOCK. Laat een reactie achter voor RENE VAN LOOCK. RENE VAN LOOCK bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for RENE VAN LOOCK. Leave a respond for RENE VAN LOOCK. RENE VAN LOOCK on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie RENE VAN LOOCK op de google maps. Adres en contacten RENE VAN LOOCK Location of RENE VAN LOOCK on the google maps. Address and contacts of RENE VAN LOOCK
Andere gerelateerde bedrijven als come RENE VAN LOOCK RENE VAN LOOCK: COIFFURE ELةGANCE | Inter Security Service BVBA | IMMO MARC | CG-Motors NV | Kubitech
Other related companies as RENE VAN LOOCK: COIFFURE ELةGANCE | Inter Security Service BVBA | IMMO MARC | CG-Motors NV | Kubitech
RENE VAN LOOCK is een bedrijf dat 2015 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is RENE VAN LOOCK, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE09041168212. Het bedrijf RENE VAN LOOCK bevindt zich op het adres: NETESTRAAT 10; 2280; GROBBENDONK. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 993,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 646,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Réparations de chaussures and articles en cuir. Lijst met producten zijn Produits & Services: Réparateurs de Chaussures..
De hoofdactiviteit van RENE VAN LOOCK is Landbouwproductie - Gewassen, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van RENE VAN LOOCK is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van RENE VAN LOOCK, openstaande posities, locatie van RENE VAN LOOCK op de kaart.
RENE VAN LOOCK is a company, that was registered 2015 in N\A region, Belgium. Full name of company is RENE VAN LOOCK, company assigned to the tax number BE09041168212. The company RENE VAN LOOCK is located at the address: NETESTRAAT 10; 2280; GROBBENDONK. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 993,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 646,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Réparations de chaussures and articles en cuir. List of products are Produits & Services: Réparateurs de Chaussures..
The main activity of RENE VAN LOOCK is Agricultural Production - Crops, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of RENE VAN LOOCK is not available. You also can look at reviews of RENE VAN LOOCK, open positions, location of RENE VAN LOOCK on the map.
