KELCHTERMANS E.-HUBERT J.

Contactgegevens KELCHTERMANS E.-HUBERT J.: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data KELCHTERMANS E.-HUBERT J.: address, phone, fax, email, website, opening hours

KELCHTERMANS E.-HUBERT J.

Regio (region): N\A, België

Adres (address): BOSSCHEL 6; 3990; PEER, België

Telefoon (phone): 11791350 (+32-11791350) 11791350 (+32-11791350)

Fax (fax): +32 (67) 977-43-54 +32 (67) 977-43-54

E-Mail: n\a

Website:

Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) KELCHTERMANS E.-HUBERT J.: n\a

Openingstijden (opening hours):

Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "KELCHTERMANS E.-HUBERT J."? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "KELCHTERMANS E.-HUBERT J."? - Contact us!

We hebben dergelijke gegevens gevonden van KELCHTERMANS E.-HUBERT J., België als: financiën, rekeningen, vacatures. Download bankrekeningen, offertes, kredietgeschiedenis, belastingen en toeslagen KELCHTERMANS E.-HUBERT J.. Download volledig rapport als zip-bestand.
We found such data of KELCHTERMANS E.-HUBERT J., Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees KELCHTERMANS E.-HUBERT J.. Download full report as zip-file.

Informazioni sui prodotti KELCHTERMANS E.-HUBERT J.
Products information KELCHTERMANS E.-HUBERT J.

BTW identificatienummer (tax): BE08864837646
Ondernemingsnummer: 6689270019
Hoofdstad (capital): 705,000 EUR
Verkoop, per jaar (sales, per year): Meer dan 392,000,000 EUR
Werknemers (employees): Minder dan 10
Credit rating (credit rating): Normaal
Belangrijkste type bedrijf (main type of company): Co-operative
Jaar van oprichting (foundation year): 1993

Producten die in KELCHTERMANS E.-HUBERT J. zijn gemaakt, worden niet gevonden.

Product categorie (product category): Rundveehouders

Krijg een volledig rapport van de officiële database van BE voor KELCHTERMANS E.-HUBERT J.
(Get full report from official database of BE for KELCHTERMANS E.-HUBERT J.)

Aanvulling soorten activiteiten voor KELCHTERMANS E.-HUBERT J.
Addition kinds of activities for KELCHTERMANS E.-HUBERT J.

355903. Automotive gerelateerde machines | Automotive related machinery
874804. Systemenanalyse en engineering consulting | Systems analysis and engineering consulting services
14590105. Fuller's aarde mijnbouw | Fuller's earth mining
17419909. Installatie van de installatie van een eenheid | Unit paver installation
20680000. Gezouten en geroosterde noten en zaden | Salted and roasted nuts and seeds
27549909. Etiketten: gravure printing | Labels: gravure printing
37430111. Trein auto's en uitrusting, vracht of passagier | Train cars and equipment, freight or passenger
50859914. Tanks, onder druk | Tanks, pressurized
51310110. Lace stoffen | Lace fabrics

Werken bij KELCHTERMANS E.-HUBERT J.: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in KELCHTERMANS E.-HUBERT J.: vacancies, career, training, practice

Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor KELCHTERMANS E.-HUBERT J.. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for KELCHTERMANS E.-HUBERT J.. Looking for open vacancies in other companies

  • Klusjesman 't Zwin - Provincie West Vlaanderen (KNOKKE-HEIST)

    Regio: KNOKKE-HEIST

    Bedrijf: Start People Poolstok

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Als polyvalent klusjesman van de provincie West-Vlaanderen ben je verantwoordelijk voor het uitvoeren van kleine onderhoudswerken en reparaties. Dit gaat van lampen en deurklinken vervangen tot kranen en dakgoten herstellen, toiletten ontstoppen, verhuisactiviteiten, tuinonderhoud, kleine schilderwerken, stopcontacten verleggen,.... Je voert al deze opdrachten op een veilige en ordelijke manier uit. Je gaat zorgzaam en spaarzaam om met tijd, materialen, machines en gereedschap.

  • Industrieel onderhoudsmedewerker m/v (HOUTHALEN)

    Regio: HOUTHALEN

    Bedrijf: ACTIEF INTERIM

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Voor een schoonmaak bedrijf gelegen te Genk zijn wij dringend op zoek naar een industrieel reiniger voor een bedrijf in Houthalen. Je staat in voor het onderhoud van het terrein met de hogedrukreiniger. Ook dient er een trap gereinigd te worden. Je zal werken in koudere en warmere temperaturen.

  • Productiemedewerker (m/v) (EVERGEM)

    Regio: EVERGEM

    Bedrijf: Vivaldis Interim

    Type: Interim met optie "vast werk"

    je werkt volgens strikte procedures (milieu, veiligheid en kwaliteit)  je bereidt productie-instructies voor en voert deze uit  je doseert grondstoffen, zowel automatisch als manueel je zorgt voor de afwerking van reacties en compounds  vb. zeven  je reinigt installaties en productie zones correct  je werkt afvulorders af  vb. afvullen van vaten  je staat in voor het laden en lossen van grondstoffen en producten in bulk  je print labels, SAP migo's uitvoeren , CRM's printen en werkaanvragen aanmaken.

  • Helper dakwerker (doorgroeimogelijkheden!) (ARENDONK)

    Regio: ARENDONK

    Bedrijf: ASAP Kempen Construct

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Voor een bedrijf in Arendonk zijn wij dringend op zoek naar een diender voor de dakwerken. Je start als diender maar het is zeker  de bedoeling dat je wordt opgeleid naar een volwaardige dakwerker! Bij onze klant kom je terecht in een team dat instaat voor de totaliteit en afwerking van verschillende - dakwerken - timmerwerken - isolatiewerken

  • Huishoudhulp/poetshulp in regio Gistel (GISTEL)

    Regio: GISTEL

    Bedrijf: SOLIDARITEIT VOOR HET GEZIN

    Type: Dienstenchequebaan

    Je komt terecht in een warme familie met meer dan 2500 tevreden collega-poetshulpen. Je geniet van de persoonlijke vrijheid die deze job zo mooi en waardevol maakt. Wij onderscheiden ons van andere diensten door onze dagelijkse engagement je thuis te laten voelen in je job. Geen loze beloftes, bij ons weet je wat je mag en kunt verwachten. Wij zorgen voor jou tijdens de werkuren maar ook daarbuiten. Zo bieden we jou niet alleen een uitstekende verloning maar ook mooie personeelskortingen en -voordelen bij meer dan 3600 bedrijven in heel België! Je taken? Net als bij andere poetsbedrijven sta je onder meer in voor het wekelijks onderhoud van de woning (afstoffen, stofzuigen, dweilen, schuren, …). Daarnaast voer je lichte huishoudelijke taken (wassen, strijken en boodschappen doen) uit bij mensen thuis. Weet je wat het mooiste van al is? Je krijgt bij ons de mogelijkheid om je job makkelijk te combineren met je hobby’s en gezin. Je stelt immers je uurrooster op in samenspraak met je verantwoordelijke. Als jij je niet goed voelt in je job? Dan gaan we samen op zoek naar hoe we het beter kunnen maken!

  • Strijker/Strijkster Kampenhout (KAMPENHOUT)

    Regio: KAMPENHOUT

    Bedrijf: GF DIENSTENCHEQUES

    Type: Dienstenchequebaan

    Wij zijn dringend op zoek naar enthousiaste strijkster. Ben jij een krak in strijken en wil je een job waarbij je een mooi evenwicht kan houden tussen werk en gezin.

  • Student bijrijder Brugge (BRUGGE)

    Regio: BRUGGE

    Bedrijf: ADECCO RENEWI EVERGEM

    Type: Studentenjob

    Interesse om een centje bij te verdienen op lesvrije dagen tijdens het schooljaar? Voor Renewi in Brugge zijn we op zoek naar gemotiveerde studenten (m/v). Renewi richt zich op het verkrijgen van waarde uit afval in plaats van het te verbranden of storten. Als student sta je in voor de ophaling van rolcontainers bij verschillende klanten. Je ledigt de containers samen met de chauffeur. Je wordt 1 of meerdere dagen tijdens de week ingeschakeld, afhankelijk van wanneer je beschikbaar bent. Plaats van tewerkstelling: Brugge

  • Bijlesgever wiskunde (GENT)

    Regio: GENT

    Bedrijf: HET BIJLESBUREAU

    Type: Studentenjob

    Je geeft privé-bijlessen voor wiskunde aan leerlingen van de hogeschool en/of universiteit. Je kiest zelf in welke regio en hoeveel bijlessen je geeft en wanneer je beschikbaar bent.

  • Zwembadbouwer of assistent (SINT-KATELIJNE-WAVER)

    Regio: SINT-KATELIJNE-WAVER

    Bedrijf: Water Technics bvba

    Type: Vaste Job

    Als zwembadbouwer ben je mee verantwoordelijk voor het uitvoeren van onze klanten hun zwemplannen. Je zet de lijnen uit adhv het ontwerpplan, voert mee de graafwerken, de plaatsing en de aansluitingen uit, en werkt het zwemgeheel af met betegeling en andere afwerking. Je bent het eerste aanspreekpunt op de werf, en dient dus klantgericht te kunnen denken en handelen. In de renovatie sta je in voor een vlotte uitvoering van de niet-technische werken, zoals coating, herplaatsen boordstenen, uitbreken en terug aanwerken van inbouwdelen, etc. Vaak werk je dus ondersteunend en samen met een technieker, en kun je ook in die richting evolueren, indien gewenst. De job is supermooi en uiterst uitdagend. Zelden zijn er dezelfde taken uit te voeren, elke keer is het wel iets anders. Hier moet je natuurlijk van houden, om je bij ons goed te voelen. Wij zijn heden een kleine KMO, met een groep van een zestal mensen, en zouden graag evolueren naar een tiental medewerkers. Wij zijn gedreven, houden van gezonde stress, maar roepen of tieren niet. Dit verwachten we dan ook van jou. Een limiet op ouderdom is er niet, maar een stevige en gezonde bouw, is wel een vereiste. Ervaring in tuinaanleg, vloerwerken, bouw, ... is zeker een pluspunt. Dus als je graag in openlucht werkt, graag unieke zaken maakt, bij zelfstandig werk niet in paniek schiet, en een slimme handige Harry bent, dan spreken wij je graag over je toekomst in ons Water Technics Powerteam! Interne opleiding via IBO, BIO of stage, worden aangeboden, indien geen ervaring in onze bezigheden.

  • Handelsagent B&B (ZAVENTEM)

    Regio: ZAVENTEM

    Bedrijf: FORTISSIMOS GROUP

    Type: Zelfstandige activiteit

    G a je actief op zoek naar nieuwe klanten voor onze diensten. Je gebruikt hier efficiënt de meest geschikte verkoopkanalen voor. Je hebt geen drempelvrees als het op prospecteren aankomt. Communicatie is één van je sterkste eigenschappen. Je bent ambitieus en je kikt op doelstellingen halen. Targets zijn er om te overtreffen, verkopen is je natuurlijke biotoop. Samen met onze partners en collega"s bouw je aan een sterke zichtbaarheid van ons bedrijf. Je bent een sales tijger die waarde creëert bij de prospecten en klanten en lange termijnrelaties opbouwt. Je werkterrein is België met in hoofdzaak het Vlaamstalige landsgedeelte.

  • Taaltrainers Nederlands (Belgische onderneming - Sector: vervoer en mobiliteit) (SINT-LAMBRECHTS-WOLUWE)

    Regio: SINT-LAMBRECHTS-WOLUWE

    Bedrijf: CLL TALENCENTRUM

    Type: Zelfstandige activiteit

    CLL is op zoek naar ervaren taaltrainers Nederlands om intensieve lessen te geven in een Belgische onderneming - Sector: vervoer en mobiliteit. U staat in voor de lessen Nederlands voor de bedienden van het bedrijf en begeleidt cursisten in groepjes (max. 4-5 cursisten) U zorgt voor in-company trainingen en conversatietafels op verschillende locaties in het Brusselse en legt de nadruk op de professionele context U baseert de lessen op de dagelijkse taalbeheersing en op gepersonaliseerde activiteiten en materiaal en focust op de mondelinge vaardigheden U begeleidt en motiveert de cursisten in hun leertraject ==> deeltijds (20u/week van maandag tot vrijdag). Status: zelfstandig of via een payrolling/interim bureau

  • zelfstandig psychotherapeut kinderen (MECHELEN)

    Regio: MECHELEN

    Bedrijf: ANDARE

    Type: Zelfstandige activiteit

    Andare is een multidisciplinaire praktijk voor diagnostiek en therapie voor kinderen, jongeren, volwassenen, koppels en gezinnen. Voor uitbreiding van ons team, zijn wij op zoek naar een psychotherapeut voor therapeutisch werk met kinderen.

Zoek naar antwoorden van KELCHTERMANS E.-HUBERT J. in sociale netwerken
Look for responds of KELCHTERMANS E.-HUBERT J. in social networks

Lees alle opmerkingen voor KELCHTERMANS E.-HUBERT J.. Laat een reactie achter voor KELCHTERMANS E.-HUBERT J.. KELCHTERMANS E.-HUBERT J. bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for KELCHTERMANS E.-HUBERT J.. Leave a respond for KELCHTERMANS E.-HUBERT J.. KELCHTERMANS E.-HUBERT J. on Facebook, LinkedIn and Google+

Locatie KELCHTERMANS E.-HUBERT J. op de google maps. Adres en contacten KELCHTERMANS E.-HUBERT J.
Location of KELCHTERMANS E.-HUBERT J. on the google maps. Address and contacts of KELCHTERMANS E.-HUBERT J.

Andere gerelateerde bedrijven als come KELCHTERMANS E.-HUBERT J. KELCHTERMANS E.-HUBERT J.: CLAUDE DUMONT | BةNة COIFFURE) | INNO | BANCONTACT-MISTER CASH | Lindeke (Het)

Other related companies as KELCHTERMANS E.-HUBERT J.: CLAUDE DUMONT | BةNة COIFFURE) | INNO | BANCONTACT-MISTER CASH | Lindeke (Het)

KELCHTERMANS E.-HUBERT J. is een bedrijf dat 1993 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is KELCHTERMANS E.-HUBERT J., bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE08864837646. Het bedrijf KELCHTERMANS E.-HUBERT J. bevindt zich op het adres: BOSSCHEL 6; 3990; PEER. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 705,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 392,000,000 EUR, en dat heeft Normaal de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is Rundveehouders. Producten gemaakt in KELCHTERMANS E.-HUBERT J. zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van KELCHTERMANS E.-HUBERT J. is Rubber en diverse plastic producten, inclusief 9 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van KELCHTERMANS E.-HUBERT J. is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van KELCHTERMANS E.-HUBERT J., openstaande posities, locatie van KELCHTERMANS E.-HUBERT J. op de kaart.

KELCHTERMANS E.-HUBERT J. is a company, that was registered 1993 in N\A region, Belgium. Full name of company is KELCHTERMANS E.-HUBERT J., company assigned to the tax number BE08864837646. The company KELCHTERMANS E.-HUBERT J. is located at the address: BOSSCHEL 6; 3990; PEER. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 705,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 392,000,000 EUR, and that has Normaal the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is Rundveehouders. Products created in KELCHTERMANS E.-HUBERT J. were not found.
The main activity of KELCHTERMANS E.-HUBERT J. is Rubber and Miscellaneous Plastic Products, including 9 other destinations. Information about owner, director or manager of KELCHTERMANS E.-HUBERT J. is not available. You also can look at reviews of KELCHTERMANS E.-HUBERT J., open positions, location of KELCHTERMANS E.-HUBERT J. on the map.

We hebben dergelijke informatie gevonden over KELCHTERMANS E.-HUBERT J., N\A: adres, telefoonnummer, contacten, reactie, vacatures. Er is een gedetailleerd rapport over het werk van het bedrijf KELCHTERMANS E.-HUBERT J., medewerkers, financiële statistieken. We found such information about KELCHTERMANS E.-HUBERT J., N\A: address, phone, contacts, response, vacancies. There is a detail report about the work of the company KELCHTERMANS E.-HUBERT J., employees, financial statistics.