JEAN-FRANCOIS RIGO
Contactgegevens JEAN-FRANCOIS RIGO: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data JEAN-FRANCOIS RIGO: address, phone, fax, email, website, opening hours
JEAN-FRANCOIS RIGO
Regio (region): N\A, België
Adres (address): RUE NEUFMOULIN 125; 4550; NANDRIN, België
Telefoon (phone): 85512651 (+32-85512651) 85512651 (+32-85512651)
Fax (fax): +32 (67) 675-11-95 +32 (67) 675-11-95
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) JEAN-FRANCOIS RIGO: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "JEAN-FRANCOIS RIGO"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "JEAN-FRANCOIS RIGO"? - Contact us!
We found such data of JEAN-FRANCOIS RIGO, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees JEAN-FRANCOIS RIGO. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti JEAN-FRANCOIS RIGO
Products information JEAN-FRANCOIS RIGO
Producten die in JEAN-FRANCOIS RIGO zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Rundveehouders
Aanvulling soorten activiteiten voor JEAN-FRANCOIS RIGO Addition kinds of activities for JEAN-FRANCOIS RIGO
384102. Diagnostische apparatuur, medisch | Diagnostic apparatus, medical
07230302. Aardappelzuren | Potato curing services
20989902. Noedels (bijvoorbeeld ei, vlakte en water), droog | Noodles (e.g. egg, plain, and water), dry
28330207. Cocaine en derivaten | Cocaine and derivatives
34659902. Fenders, auto: gestempeld of geperst metaal | Fenders, automobile: stamped or pressed metal
51690400. Speciaal schoonmaak en sanitaire voorbereidingen | Specialty cleaning and sanitation preparations
Werken bij JEAN-FRANCOIS RIGO: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in JEAN-FRANCOIS RIGO: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor JEAN-FRANCOIS RIGO. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for JEAN-FRANCOIS RIGO. Looking for open vacancies in other companies
-
Magazijnier frigo (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: AGO Jobs & HR
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Deins je niet terug voor een koudere werkomgeving? Kun je nauwgezet, gestructureerd en veilig werken? Dan is onderstaande functie je wellicht op het lijf geschreven. Als magazijnier frigo beheer je de flow van onze afgewerkte producten. Ze worden door jou geïdentificeerd, afgevoerd en verzendklaar gemaakt. Meer concreet wil dit zeggen dat je de temperatuur meet van de grondstof, doorstuurt om in te vriezen, orde en netheid in de frigo’s behoudt etc. Je bent ook verantwoordelijk voor het beheren van de stockage van grondstoffen en de grondstofflow. Naast deze taken ben je ook verantwoordelijk voor het opmaken van de stock.
-
Productiemedewerker met groene vingers M/V (TIENEN)
Regio: TIENEN
Bedrijf: JOB TALENT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
- Zaaien - Verplanten - Bladstalen nemen - Afval opruimen
-
Logistiek medewerker (LOMMEL)
Regio: LOMMEL
Bedrijf: Start People Lommel
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Tot je taken behoren: Als logistiek medewerker ben je verantwoordelijk voor het laden en lossen van vrachtwagens/containers alsook voor het in- en uitpakken van goederen. Je neemt daarna plichtsbewust en met oog voor detail jouw stuk van de administratieve afhandeling op. Je controleert hierbij de nodige documenten (vrachtbrieven, CMR’s, douanedocumenten enz.). Je werkt, samen met je collega’s, het logistieke proces kwalitatief af. Je toont je flexibel in het ondersteunen van andere cellen van de afdeling logistiek. Je houdt vast aan gestelde doelen, maar wisselt van aanpak, invalshoek of gedragstijl om ze te bereiken.
-
Gemotiveerde Verpakker in vaste shift (HOREBEKE)
Regio: HOREBEKE
Bedrijf: Go4jobs
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je stuurt de verpakkingslijn aan: je stelt de printers en de wegers in en zorgt ervoor dat het correcte programma wordt gebruikt. Je pakt de producten in volgens de doorgekregen bestelling en stapelt ze nadien op de pallet (tussen de 5 en de 10kg per zak). Je houdt doorheen het productieproces alles proper zodat er geen contaminatie ontstaat. Je doet ook aan kwaliteitscontrole: Op geregelde tijdstippen voer je onderwater testen uit, je doet aan metaaldetectie, je meet de restwaarde van zuurstof en de sulfietwaarden. Vooraleer je alles naar expeditie stuurt, voer je ook nog een goede visuele controle uit.
-
Monteur (ARENDONK)
Regio: ARENDONK
Bedrijf: FLEXPOINT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Onze opdrachtgever, een productiebedrijf uit de regio van Arendonk, is op zoek naar een Monteur. Vanuit deze functie assembleer en test je de producten.
-
VERKOPER VERFAFDELING (M/V) (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: EXPERZA
Type: Interim met optie "vast werk"
Wij zoeken een verkoper voor verfafdeling in een zeer mooie doe-het-zelf zaak. Je werkt voltijds volgens een vast rooster, je werkt telkens op zaterdag en kan hierdoor rekenen op een vrije dag in de week.
-
Werfleider (IZEGEM)
Regio: IZEGEM
Bedrijf: Vivaldis Construct
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een bedrijf in Izegem zijn we op zoek naar een WERFLEIDER Werkvoorbereidingen Bestellingen plaatsen Communicatie met klanten en collega's Projecten van A tot Z opvolgen Je komt terecht in een bedrijf gespecialiseerd in grondwerken, rioleringswerken en betonwerken
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Vorst-Laakdal – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (VORST)
Regio: VORST
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Kamermeisje (jongen) - Student (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: TER BRUGHE
Type: Studentenjob
Wij zijn steeds op zoek naar studenten voor zaterdag en/of zondag en/of feestdagen en/of vakanties het hele jaar door (ook zaterdag en/of zondag en/of feestdagen in vakanties!). Je helpt met klaarzetten en aanvullen van het ontbijtbuffet, tafels afruimen en afwassen. Je staat ook in voor het schoonmaken van de kamers en gemeenschappelijke delen. Kennis van het Nederlands is essentieel.
-
Teamlead/Expert Inkomend Facturenbureau (LEUVEN)
Regio: LEUVEN
Bedrijf: KU Leuven
Type: Vaste Job
Als teamlead/expert ondersteun je de dagelijkse werking van de dienst en verleen je advies inzake boekhoudkundige, fiscale en financieel administratieve vraagstukken. Je rapporteert aan het diensthoofd. Concreet bestaat jouw functie uit de volgende opdrachten: Samen met het diensthoofd geef je leiding aan de medewerkers en ben je het eerste aanspreekpunt voor inhoudelijke en interpersoonlijke coaching/ondersteuning. Je beantwoordt inhoudelijke vragen (zowel van buiten als binnen de dienst) omtrent (i) het correct verwerken van aankoopdocumenten, masterdata leveranciers en het uitgaande betaalverkeer en (ii) de heersende interne en externe richtlijnen. Voor recurrente vragen organiseer je opleidingen voor de medewerkers binnen de dienst. Je behandelt fiscale vraagstukken met het oog op een correcte registratie voor BTW doeleinden en fiscale fiches. Met het oog op audit compliance bewaak je mee de naleving van de financiële regels en procedures van de KU Leuven, en neem je steeds de fiscale regelgeving, wetgeving overheidsopdrachten en boekhoudwetgeving in acht. Je bent in staat veranderingsprocessen te identificeren en te begeleiden en werkt actief mee aan lopende projecten zoals de implementatie van e-invoicing binnen de KU Leuven. Je komt terecht in een gevarieerde, uitdagende job met groeipotentieel binnen een dynamische omgeving. Je maakt deel uit van een gemotiveerd team. Naast de verdere uitdieping van jouw expertise inzake boekhouding en fiscaliteit, bouw je in deze functie doorgedreven ervaring op met een aantal SAP-submodules, vooral MM (Materials Management), en met KU Loket-toepassingen. Bedrijfsprofiel: Met een 75-tal medewerkers zijn de Centrale Financiële Diensten (CFD) van de KU Leuven verantwoordelijk voor de financiële administratie (leveranciersboekhouding, algemene boekhouding en consolidatie en debiteurenopvolging), de begrotingsopmaak en –opvolging, het thesaurie- en vermogensbeheer, de financiële opvolging van de onderzoeks- en dienstverleningsprojecten en de centrale financiële rapportering van de universiteit. De CFD coördineren daarbij ook de uitbouw, het beheer en de controle van de universiteitsbrede financiële processen. Op de dienst Inkomend Facturenbureau maak je deel uit van de Financiële Administratie en werk je samen met een team van een 20-tal gemotiveerde medewerkers die instaan voor de leveranciersboekhouding bestaande uit: postverwerking/scan, beheer leveranciersbestand, factuurverwerking, verwerking bedrijfskosten en betalingen/kas.
-
Marketing Data Analyst (TESSENDERLO)
Regio: TESSENDERLO
Bedrijf: ADECCOEXPERTS KEMPEN LIMBURG
Type: Vaste Job
We zoeken een Marketing Data Analyst in Tessenderlo. Pas afgestudeerd en ben je Expert in Excel? Dan hebben wij dé job voor jou! Je komt terecht in een bedrijf gelegen in Tessenderlo in volle expansie, behorend tot een internationale groep en erkend als industrieleider in zijn segment. Deze functie heeft als bedoeling de marktinformatie te verspreiden binnen het bedrijf, alsook de informatie van het bedrijf door te geven aan de verschillende associaties die markt data verspreiden. Verantwoordelijkheden Marketing Data Analys:t Je verzamelt leveringsrapporten van klanten Je verzorgt de upload van gegevens naar associaties Je download marktgegevens van verwante verenigingen Converteren van downloads naar onbewerkte gegevens Voorbereiden van (standaard) interne rapporten Assisteren bij het maken van analyserapporten Presentaties voorbereiden Leiden van enquêtes Mediaplatform organiseren en beheren (wedstrijdpublicaties) Telefoon- en mailcommunicatie met belanghebbenden in meerdere talen
-
Taaltrainer Nederlands (volwassenen onderwijs - zaterdag voormiddag) (Brussel)
Regio: Brussel
Bedrijf: ACTIRIS
Type: Zelfstandige activiteit
CLL Language Centers is een onafhankelijk talencentrum, verbonden aan de UCL, Université Catholique de LLN. Wij onderwijzen zo'n 40 talen aan volwassenen uit diverse milieus. Wij hebben ook een uitgebreid Business Department en organiseren cursussen aan de Europese, federale en regionale instellingen. De lessen vinden zoals overdag als 's avonds plaats en zelfs op zaterdagvoormiddag. Regelmatig verzorgen wij interne opleidingen rond pedagogie, didactiek en samenwerken.*******Taken: Leerkracht Nederlands - Voor de afdelingen Groot Publiek » (volwassenen onderwijs) : - Je staat in voor de lessen Nederlands en begeleidt cursisten in groepjes (max. 10 cursisten) - Je begeleidt en motiveert de cursisten in hun leertraject - Je baseert de lessen op gepersonaliseerde activiteiten en materiaal en focust op de mondelinge vaardigheden = => lessen op zaterdag van 9u tot 12u in CLL Brussels (Kraainemlaan 61 - 1200 Woluwe)
Zoek naar antwoorden van JEAN-FRANCOIS RIGO in sociale netwerken
Look for responds of JEAN-FRANCOIS RIGO in social networks
Lees alle opmerkingen voor JEAN-FRANCOIS RIGO. Laat een reactie achter voor JEAN-FRANCOIS RIGO. JEAN-FRANCOIS RIGO bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for JEAN-FRANCOIS RIGO. Leave a respond for JEAN-FRANCOIS RIGO. JEAN-FRANCOIS RIGO on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie JEAN-FRANCOIS RIGO op de google maps. Adres en contacten JEAN-FRANCOIS RIGO Location of JEAN-FRANCOIS RIGO on the google maps. Address and contacts of JEAN-FRANCOIS RIGO
Andere gerelateerde bedrijven als come JEAN-FRANCOIS RIGO JEAN-FRANCOIS RIGO: Van Leliendael J P | CLUB | PWA HOEGAARDEN | W. SCHOESETTERS | Ibis
Other related companies as JEAN-FRANCOIS RIGO: Van Leliendael J P | CLUB | PWA HOEGAARDEN | W. SCHOESETTERS | Ibis
JEAN-FRANCOIS RIGO is een bedrijf dat 1991 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is JEAN-FRANCOIS RIGO, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE09435302734. Het bedrijf JEAN-FRANCOIS RIGO bevindt zich op het adres: RUE NEUFMOULIN 125; 4550; NANDRIN. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 866,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 272,000,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is Rundveehouders. Producten gemaakt in JEAN-FRANCOIS RIGO zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van JEAN-FRANCOIS RIGO is Engineering, Accounting, Research, Management en Verwante Diensten, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van JEAN-FRANCOIS RIGO is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van JEAN-FRANCOIS RIGO, openstaande posities, locatie van JEAN-FRANCOIS RIGO op de kaart.
JEAN-FRANCOIS RIGO is a company, that was registered 1991 in N\A region, Belgium. Full name of company is JEAN-FRANCOIS RIGO, company assigned to the tax number BE09435302734. The company JEAN-FRANCOIS RIGO is located at the address: RUE NEUFMOULIN 125; 4550; NANDRIN. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 866,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 272,000,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is Rundveehouders. Products created in JEAN-FRANCOIS RIGO were not found.
The main activity of JEAN-FRANCOIS RIGO is Engineering, Accounting, Research, Management and Related Services , including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of JEAN-FRANCOIS RIGO is not available. You also can look at reviews of JEAN-FRANCOIS RIGO, open positions, location of JEAN-FRANCOIS RIGO on the map.
