DANIEL GEERAERT
Contactgegevens DANIEL GEERAERT: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data DANIEL GEERAERT: address, phone, fax, email, website, opening hours
DANIEL GEERAERT
Regio (region): N\A, België
Adres (address): WULFSBERGSTRAAT 14; 8550; ZWEVEGEM, België
Telefoon (phone): 56777660 (+32-56777660) 56777660 (+32-56777660)
Fax (fax): +32 (63) 488-30-81 +32 (63) 488-30-81
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) DANIEL GEERAERT: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "DANIEL GEERAERT"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "DANIEL GEERAERT"? - Contact us!
We found such data of DANIEL GEERAERT, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees DANIEL GEERAERT. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti DANIEL GEERAERT
Products information DANIEL GEERAERT
Producten die in DANIEL GEERAERT zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Rundveehouders
Aanvulling soorten activiteiten voor DANIEL GEERAERT Addition kinds of activities for DANIEL GEERAERT
5714. Drapery en stoffering winkels | Drapery and upholstery stores
283303. antibiotica | Antibiotics
22110810. Organdy, katoen | Organdy, cotton
35230401. Schuurreinigers | Barn cleaners
83220300. Emergency Social Services | Emergency social services
Werken bij DANIEL GEERAERT: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in DANIEL GEERAERT: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor DANIEL GEERAERT. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for DANIEL GEERAERT. Looking for open vacancies in other companies
-
Sprinklermonteur (KORTESSEM)
Regio: KORTESSEM
Bedrijf: Vivaldis Construct
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant te Kortessem (regio Hasselt) zijn we op zoek naar een sprinklermonteur
-
commercieel call agent (SINT-JANS-MOLENBEEK)
Regio: SINT-JANS-MOLENBEEK
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Je wilt je commerciële skills ontplooien in een professionele werkervaring. Je wilt opgeleid worden tot een sales persoon en bent gedreven om alle technieken van het vak te leren. Je beschikt over de nodige communicatieve en verbale vaardigheden om de personen die je opbelt op een professionele manier te overtuigen van de voordelen van je product! Je bent commercieel ingesteld en gemotiveerd om bij te leren. Een prestatiegericht persoon die ernaar streeft iedere dag opnieuw goede resultaten te behalen! Je bent bereid te investeren en je projecten en in jezelf. Je beschikt over een heldere stem en je spreekt vlot Nederlands. Je bent bereid te werken in verschillende shiften tussen 07u en 22u. Dit van maandag tot en met zaterdag 38u/week. Je bent een gemotiveerde team player die met de glimlach aan zijn werkdag begint.
-
Enthousiaste poetsvrouw/poetsman te Bevel (BEVEL)
Regio: BEVEL
Bedrijf: Plu Home Services
Type: Dienstenchequebaan
WAT ALS ... je " EEN DROOM IN HUIS" genoemd wordt ? DAN is de kans groot dat je als THUISHULP bij een klant van Plus Home Services poetst. Je verricht er afwisselend (poets)werk met dienstencheques en je wordt er op handen gedragen als je blij wordt van een propere woning. Zelfs een echte héld kan je er worden, als je in dat proper huis dan ook nog wat was- en/of strijkwerk doet! Geen nood als strijken je niet ligt: voorbereidend werk en (helpen bij het) koken, boodschappen doen of kleine naai- en verstelwerkjes behoren ook tot de mogelijkheden.
-
Huishoudhulp / Poetshulp (met dienstencheques) Aalter (AALTER)
Regio: AALTER
Bedrijf: PUUUR AALTER
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij de nieuwe Puuur huishoudheld? Je houdt van huishoudelijke taken? Je bent blij als alles netjes en proper is? Dan ben jij de collega die wij zoeken! Een diploma is niet nodig. Talent en goesting zijn de superkrachten van een Puuur huishoudheld. Werken bij Puuur: je werkt dichtbij huis en je hebt gezinsvriendelijke uren Je kiest zelf wanneer je wil werken en hoeveel uren per week. Zo kun je je job en je gezin goed combineren. Je hebt geen avond- of weekendwerk.Je werkt bij vaste klanten dichtbij huis. Ook in jouw buurt is er een Puuur kantoor. Werken bij Puuur: je hebt vast werk met een hartelijke begeleiding Jouw coördinator begeleidt en ondersteunt jou. Je krijgt een opleiding over poetstechnieken, over de organisatie van je werk, over veiligheid,… Je kunt ook elk jaar bijscholing volgen over verschillende thema’s. Werken bij Puuur: je krijgt een uitstekend loon en extra’s Je krijgt direct een vast contract met een degelijk loon. Je krijgt ookeindejaarspremie, vakantiegeld, werkkledij, kilometer-, telefoon- en postzegelvergoeding, omnium verzekering voor je eigen wagen en volledige terugbetaling van kosten openbaar vervoer. Puuur: eerlijk, oprecht, betrouwbaar en correct: We hebben meer dan 3.200 personeelsleden en 20.000 tevreden klanten. Puuur is al meer dan 10 jaar een betrouwbare werkgever en een goede dienstverlener. Puuur werft aan op basis van competenties en talenten ongeacht leeftijd, geslacht, origine, handicap, … Puuur groeit voortdurend. We zoeken ook in jouw regio huishoudhulpen. Wat is je functie? Je neemt het huishouden van je klanten in jouw handen: Je houdt van poetsen, dweilen, stofzuigen, afstoffen, schrobben, vensters wassen … Je staat in voor de schoonmaak van de woning Je doet graag de was en de strijk Je kookt of gaat naar de winkel voor sommige gezinnen
-
Enthousiaste Thuishulp/Huishoudhulp Sint-Truiden (Regio Sint-Truiden)
Regio: Regio Sint-Truiden
Bedrijf: Plus Home services
Type: Dienstenchequebaan
WAT ALS ... je " EEN DROOM IN HUIS" genoemd wordt ? DAN is de kans groot dat je als THUISHULP bij een klant van Plus Home Services poetst. Je verricht er afwisselend (poets)werk met dienstencheques en je wordt er op handen gedragen als je blij wordt van een propere woning. Zelfs een echte héld kan je er worden, als je in dat proper huis dan ook nog wat was- en/of strijkwerk doet! Geen nood als strijken je niet ligt: voorbereidend werk en (helpen bij het) koken, boodschappen doen of kleine naai- en verstelwerkjes behoren ook tot de mogelijkheden.
-
JOBSTUDENT frituurmedewerker (KLUISBERGEN)
Regio: KLUISBERGEN
Bedrijf: YJ@H
Type: Studentenjob
Je staat in voor volgende taken: onthaal van de klanten; opnemen van de bestellingen; klaarzetten van de bestellingen.
-
Verkoper/Verkoopster (BERLAAR)
Regio: BERLAAR
Bedrijf: PAGODE BVBA
Type: Studentenjob
Voor 't Ontbijtkorfje te Berlaar-Heikant zoeken wij een gemotiveerde jobstudent voor de bakkerij en slagerij. Verkoop van bakkerijproducten en vleeswaren. Het aanvullen van de rekken Broodjes afbakken Vlees en Kazen snijden Kleine bereidingen maken Ervoor zorgen dat de winkel er verzorgd uitziet Klanten verder helpen als ze iets niet vinden of vragen hebben Winkel opkuisen na afsluiten Afrekeningen opmaken Ervaring in de horeca of retail is een pluspunt Je bent flexibel in uren en taken "De klant eerst" is je motto Je hebt een hands-on mentaliteit Je barst van energie en wil vooruit Je kan een hoog werktempo aan Je bent beschikbaar om te werken tijdens de weekends (za en/of zo) en feestdagen (za, tussen 6.30u-18:30; zo, tussen 6.30-15:30; feestdagen, tussen 6:30-13:00))
-
Student with knowledge of OROMO (LEDEBERG)
Regio: LEDEBERG
Bedrijf: Randstad
Type: Studentenjob
For an international company in Ghent we are looking for someone who has knowledge of OROMO and English. The job requires to do data quality checks in this language. You have to be well aware of the specific pronunciation differences of that region. It is necessary for the job to capture local knowledge. You will correct and control phonetic writings.
-
VERPLEEGKUNDIGE DIALYSE (IEPER)
Regio: IEPER
Bedrijf: JAN YPERMAN ZIEKENHUIS
Type: Vaste Job
De centra voor de behandeling van chronische nierinsufficiëntie worden erkend als medisch-technische dienst. De entiteit is organisatorisch en functioneel in een ziekenhuis geïntegreerd en daar wordt aan de patiënt met chronische nierinsufficiëntie de meest geëigende nierfunctie vervangende behandeling aangeboden. Functie-inhoud: Als dialyseverpleegkundige verzeker je het goede verloop van de dialysesessies door de uitvoering van de nodige medisch-technische behandelingen, het permanente toezicht en het verlenen van zorgen aan de patiënten met nierfalen teneinde het proces zo optimaal en comfortabel mogelijk te laten verlopen voor de patiënten. Meer bepaald: Verricht je medisch-technische handelingen, houd je toezicht op de patiënten en dien je hen verpleegkundige verzorging toe tijdens de dialysesessies, zoals de dialysemachine voorbereiden, het voorbereiden van het medisch materiaal en de nodige medicatie, het onthalen van de patiënt en hen voorbereiden, het installeren van de patiënten en het waken over hun comfort, het controleren van de vasculaire toegangspoorten, deze voorbereiden en verzorgen, het verzekeren van een permanent toezicht op de patiënt en de vereiste verzorging toedienen tijdens de sessie (observeren en parameters nemen, waken over de toegangspoorten, anticiperen op crisissituaties), de medicatie voorbereiden, controleren, toedienen en de bijwerkingen opvolgen, het waken over het welzijn en algemeen comfort van de patiënt tijdens de dialysesessies, het begeleiden van de arts bij de patiëntenronde, diens vragen beantwoorden, de behandelingsindicaties in het patiëntendossier noteren, de dialyse beëindigen, de machine demonteren, de spoeling en desinfectering starten, de nodige elementen naar de sterilisatie sturen, de reiniging aan de buitenkant verzekeren en opnieuw voorbereiden voor de volgende patiënt Voer je de administratieve patiëntgebonden taken uit, zoals het registreren van de gegevens van de patiënt en de uitgevoerde handelingen, het rapporteren over de gezondheidstoestand van de patiënt, het actueel houden van het verpleegkundig dossier en alle observaties noteren, het verzekeren van het contact met betrekking tot de terugkeer van de patiënt naar huis of naar de eenheid na beëindiging van de dialyse Informeer je en ondersteun je de dialysepatiënten en naasten op psychosociaal vlak, zoals het uitleg geven omtrent de gezondheidstoestand van de patiënt en het dialyseproces, het luisteren naar de bekommernissen en hen geruststellen, het begeleiden en ondersteunen tijdens moeilijke of emotionele momenten Draag je mede zorg voor de continuïteit en de kwaliteit van de zorgverlening, zoals het aan de collega’s de nodige informatie leveren om de continuïteit van de lopende dialyse te verzekeren, het informeren van de artsen, deze op de hoogte stellen van de observaties tijdens de patiëntenronde, het adviseren van de patiënten en hun naasten voor hun dagelijkse verzorging en levensstijl (bv. voeding, dialyse tijdens reizen) Je werkt onder leiding van de hoofdverpleegkundige en van de adjunct-hoofdverpleegkundigen.
-
Operator met Technische skills (WELLEN)
Regio: WELLEN
Bedrijf: IMPACT NV
Type: Vaste Job
Je staat in voor het bedienen en instellen van diverse machines en kan met jouw technische skills ook kleine pannes en storingen oplossen. Door jouw leergierigheid ben je instaat om de verschillende machines in een mum van tijd aan te leren.
-
Senior Sales Representative (WOMMELGEM)
Regio: WOMMELGEM
Bedrijf: OMETA
Type: Vaste Job
Als Senior Sales Representative sta jij in voor de verkoop van onze technologie. Deze technologie houdt een Framework in, dat data ontsluit uit applicaties en weergeeft in Microsoft SharePoint. Je krijgt de leads aangeboden en werkt nauw samen met de marketingverantwoordelijke die jij ook mee aanstuurt bij sales acties. Samen staan jullie in voor de verkoop en opvolging. Naast de bagage aan aangeboden leads, verzorg jij zelf je pipeline. Rapporteren doe je rechtstreeks aan de zaakvoerder. Voor deze functie verdiep je je in het technische verhaal van onze technologie en kan jij dit verhaal op een heldere en verkoopsgerichte wijze naar de prospecten overbrengen. Uiteraard is hierbij voortdurend contact met onze bestaande en potentiële klanten van belang: graag telefoneren is een must voor deze functie.
-
Consulentes Health & Beauty (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: GEYSEN CYNTHIA
Type: Zelfstandige activiteit
Als consulente van Health & Beauty producten, ga je aan de slag met onze natuurlijke, hoge kwaliteitsproducten d.m.v. homeparty's bij mensen thuis, individueel advies geven bij een gezellige koffie en/of testproducten die mensen gratis mogen uitproberen gedurende 5-7 dagen. Het geven van homeparty's is zeker niet verplicht, maar kan wel voor diegenen die daar graag mee aan de slag gaan. Ons productgamma bevat gezondheidsproducten en supplementen, beautyproducten, lichaamsverzorging, gewichtsbeheersing, sport en dagelijkse verzorging, allemaal op basis van pure, koudgestabiliseerde aloë vera gel. Er zijn geen omzetverplichtingen, geen verplichte investeringen en je kiest zelf hoeveel je doet en hoeveel je wil (bij)verdienen. Wij verplichten jou tot niets. We bieden eveneens hele mooie doorgroeimogelijkheden aan mensen die zich actief inzetten en anderen willen begeleiden naar een bijverdienste of hoofdinkomen. Uitzonderlijke inkomens zijn mogelijk. Leeftijd is van geen belang, 40+ en 50+ ook zeker welkom.
Zoek naar antwoorden van DANIEL GEERAERT in sociale netwerken
Look for responds of DANIEL GEERAERT in social networks
Lees alle opmerkingen voor DANIEL GEERAERT. Laat een reactie achter voor DANIEL GEERAERT. DANIEL GEERAERT bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for DANIEL GEERAERT. Leave a respond for DANIEL GEERAERT. DANIEL GEERAERT on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie DANIEL GEERAERT op de google maps. Adres en contacten DANIEL GEERAERT Location of DANIEL GEERAERT on the google maps. Address and contacts of DANIEL GEERAERT
Andere gerelateerde bedrijven als come DANIEL GEERAERT DANIEL GEERAERT: Nouls N | FE. CHEZ ZIGO | PIERRE BROWAEYS | Isra?l | Ter Beke NV
Other related companies as DANIEL GEERAERT: Nouls N | FE. CHEZ ZIGO | PIERRE BROWAEYS | Isra?l | Ter Beke NV
DANIEL GEERAERT is een bedrijf dat 1989 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is DANIEL GEERAERT, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE08762390136. Het bedrijf DANIEL GEERAERT bevindt zich op het adres: WULFSBERGSTRAAT 14; 8550; ZWEVEGEM. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 249,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 168,000,000 EUR, en dat heeft Negatief de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Rundveehouders. Producten gemaakt in DANIEL GEERAERT zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van DANIEL GEERAERT is Huismeubelen, Inrichting en Apparatuurwinkels, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van DANIEL GEERAERT is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van DANIEL GEERAERT, openstaande posities, locatie van DANIEL GEERAERT op de kaart.
DANIEL GEERAERT is a company, that was registered 1989 in N\A region, Belgium. Full name of company is DANIEL GEERAERT, company assigned to the tax number BE08762390136. The company DANIEL GEERAERT is located at the address: WULFSBERGSTRAAT 14; 8550; ZWEVEGEM. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 249,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 168,000,000 EUR, and that has Negatief the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Rundveehouders. Products created in DANIEL GEERAERT were not found.
The main activity of DANIEL GEERAERT is Home Furniture, Furnishings and Equipment Stores, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of DANIEL GEERAERT is not available. You also can look at reviews of DANIEL GEERAERT, open positions, location of DANIEL GEERAERT on the map.
