DE HOLLOGNE GEBR.

Contactgegevens DE HOLLOGNE GEBR.: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data DE HOLLOGNE GEBR.: address, phone, fax, email, website, opening hours

DE HOLLOGNE GEBR.

Regio (region): N\A, België

Adres (address): GROOTSTRAAT 199; 3570; ALKEN, België

Telefoon (phone): 11312058 (+32-11312058) 11312058 (+32-11312058)

Fax (fax): +32 (64) 626-23-95 +32 (64) 626-23-95

E-Mail: [email protected]

Website:

Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) DE HOLLOGNE GEBR.: n\a

Openingstijden (opening hours):

Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "DE HOLLOGNE GEBR."? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "DE HOLLOGNE GEBR."? - Contact us!

We hebben dergelijke gegevens gevonden van DE HOLLOGNE GEBR., België als: financiën, rekeningen, vacatures. Download bankrekeningen, offertes, kredietgeschiedenis, belastingen en toeslagen DE HOLLOGNE GEBR.. Download volledig rapport als zip-bestand.
We found such data of DE HOLLOGNE GEBR., Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees DE HOLLOGNE GEBR.. Download full report as zip-file.

Informazioni sui prodotti DE HOLLOGNE GEBR.
Products information DE HOLLOGNE GEBR.

BTW identificatienummer (tax): BE06644500732
Ondernemingsnummer: 9966491699
Hoofdstad (capital): 436,000 EUR
Verkoop, per jaar (sales, per year): Meer dan 362,000,000 EUR
Werknemers (employees): Minder dan 10
Credit rating (credit rating): N\A
Belangrijkste type bedrijf (main type of company): Co-operative
Jaar van oprichting (foundation year): 2005

Activités: Meunerie.. Produits: Aliments Déshydratés pour Chats,Aliments Déshydratés pour Chiens.

Product categorie (product category): Royal Canin. Produits céréaliers Fab

Krijg een volledig rapport van de officiële database van BE voor DE HOLLOGNE GEBR.
(Get full report from official database of BE for DE HOLLOGNE GEBR.)

Aanvulling soorten activiteiten voor DE HOLLOGNE GEBR.
Addition kinds of activities for DE HOLLOGNE GEBR.

2064. Snoep en andere zoetwarenproducten | Candy and other confectionery products
8059. Verpleging en persoonlijke verzorging, nec | Nursing and personal care, nec
234299. BH, gordels en geallieerde kledingstukken, nv | Bras, girdles, and allied garments, nec
281600. Anorganische pigmenten | Inorganic pigments
594100. Sportartikelen en fietswinkels | Sporting goods and bicycle shops
28210108. Ureaharsen | Urea resins
35799908. Shorthand machines | Shorthand machines
51490901. Koffie, groen of geroosterd | Coffee, green or roasted
57190403. Venster tinten, nec | Window shades, nec
73190102. Auto kaart adverteren | Car card advertising

Werken bij DE HOLLOGNE GEBR.: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in DE HOLLOGNE GEBR.: vacancies, career, training, practice

Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor DE HOLLOGNE GEBR.. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for DE HOLLOGNE GEBR.. Looking for open vacancies in other companies

  • Flexibele verkoopmedewerker (OOSTENDE)

    Regio: OOSTENDE

    Bedrijf: Go4Jobs Brugge

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Je luistert naar de wensen van de klant en verkoopt de producten uit de toonbank. Je zorgt ervoor dat de winkel er net uitziet en dat de producten op een aantrekkelijke manier worden gepresenteerd.

  • Medewerker tuinaanleg REGIO HERENTALS (HERENTHOUT)

    Regio: HERENTHOUT

    Bedrijf: Accent

    Type: Interim met optie "vast werk"

    U werkt samen met uw collega's in teams van 2 a 3 personen voor de aanleg van tuinen zowel bij particulieren klanten als bedrijven. klinkers leggen omheiningen plaatsen verhardingen vijvers zwembaden tuinhuizen houtconstructies ..

  • Dakwerker - Platte Daken (BALEN)

    Regio: BALEN

    Bedrijf: ASAP Kempen Construct

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Voor een bedrijf in Balen zijn wij dringend op zoek naar een dakwerker voor de platte daken. Je plaatst en brandt roofing. Je plaatst isolatiematerialen.

  • Staalnemer Oil Gas Chemicals (ANTWERPEN)

    Regio: ANTWERPEN

    Bedrijf: Konvert Interim Merksem

    Type: Interim met optie "vast werk"

    • Na een grondige interne opleiding zal je instaan voor het begeleiden van los- en laadoperaties van petroleumproducten, chemicaliën en vloeibare gassen bij raffinaderijen, chemische plants en opslagterminals. • Na je opleiding zal je in overleg met de coördinatoren, volgens je dienstverband en opgebouwde skills worden tewerkgesteld op één of meerdere installaties waar je de geplande inspectieopdrachten uitvoert conform de aangeleverde werkopdrachten. • Je taken bestaan steeds uit een gedeelte “Quantity inspection” waarvoor je o.a. hoeveelheidsbepalingen zal uitvoeren en het nodige zal berekenen en rapporteren. Je zal hierbij ook de eventueel vastgestelde afwijkingen op een goede manier documenteren en communiceren. • Aanvullend behoren ook “Quality Inspection” activiteiten tot je takenpakket wat betekent dat je representatieve stalen zal nemen van de betreffende producten alsook enkele field-testen of labanalyses zelf hierop uitvoert. • Je werkt hiervoor nauwgezet samen met de scheepscrews, terminal medewerkers en eigen SGS organisatie en communiceert met hen over de status van de opdracht, de eventele oponthouden, problemen etc. • Verder zorg je ervoor dat de genomen stalen op een correcte manier gelabeld en getransporteerd worden naar de labo's of klanten, waarbij je ook de verdere opvolging en overdracht van de opdracht weet te garanderen. • Je noteert al je bevindingen en berekeningen in een rapportagesysteem op een uitgebreide en nauwkeurige manier en brengt de betrokken partijen op de hoogte conform de in de opdracht voorziene afspaken. • Door je on-the-job opgebouwde expertise, kennis en onafhankelijke houding weet je steeds de belangen te behartigen van alle betrokken partijen en naargelang te communiceren. • Je voert dit alles uit in overeenstemming met de SGS normen en waarden zoals integriteit, neutraliteit en veiligheid. • Opmerking: deze job houdt in dat bepaalde fysieke inspanningen onderdeel uitmaken van je dagelijkse activiteiten.

  • Poetshulp/Huishoudhulp in Hoegaarden – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (HOEGAARDEN)

    Regio: HOEGAARDEN

    Bedrijf: Het Poetsbureau

    Type: Dienstenchequebaan

    Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.

  • INPAKKER EINDEJAARSGESCHENKEN JOBSTUDENT - ZWEVEZELE - 05/11-09/11 (ZWEVEZELE)

    Regio: ZWEVEZELE

    Bedrijf: AGO Jobs & HR

    Type: Studentenjob

    Voor een metaalbedrijf in Zwevezele zijn we op zoek naar 2 jobstudenten om eindejaarsschenken in te pakken!

  • Jobstudent installateur printers - 16/8 tem 21/9 (ANZEGEM)

    Regio: ANZEGEM

    Bedrijf: Konvert Interim Waregem

    Type: Studentenjob

    Voor een ICT bedrijf in de regio van Waregem zijn we op zoek naar een gemotiveerde jobstudent. Samen met je collega' s vertrek je richting Antwerpen waar je zult instaan voor de installatie van printers en toebehoren bij een groot bedrijf. Heb je feeling binnen de IT sector en ben je vrij tussen 16 augustus en 21 september, contacteer ons dan snel!

  • Student(e) Graphic Design (KOEKELARE)

    Regio: KOEKELARE

    Bedrijf: DEKEYZER OSSAER

    Type: Studentenjob

    Dekeyzer-Ossaer NV is een gevestigd en erkend vleesbedrijf. We specialiseren ons in het portioneren en bereiden van vlees op maat van de klant. Om ons team te versterken zijn we momenteel op zoek naar een student(e) graphic design. Ben je momenteel bachelor/master student in een grafische richting? Sta je te popelen om je kennis om te zetten in de praktijk? Heb je een zeer goede kennis van Indesign? Dan ben jij de student die wij zoeken! Gemiddeld 4 halve dagen/maand (bij voorkeur zaterdagvoormiddag) helpt jouw creatieve geest ons bij het opmaken en aanpassen van affiches, flyers, brochures,… dit telkens binnen onze huisstijl.

  • QUALITY ASSURANCE ENGINEER TE ZELE (55-469) (ZELE)

    Regio: ZELE

    Bedrijf: vanAnaarBETER.com

    Type: Vaste Job

    Als gemotiveerde werknemer kom je terecht in een internationaal bedrijf dat gespecialiseerd is in de productie van apparatuur voor niveau- en debietmeting. Je verbetert voortdurend processen en productkwaliteit en je promoot de kwaliteitsvereisten in de hele organisatie. Je ontwikkelt, documenteert en implementeert kwaliteitsnormen voor producten en processen. Je doet de follow-up van de klachtenbehandeling. Je werkt samen met andere afdelingen om product- en procesproblemen te bepalen en op te lossen. Je organiseert en voert interne audits uit en initieert vervolgacties.

  • Confectiemedewerkers (IEPER)

    Regio: IEPER

    Bedrijf: Konvert Interim Ieper

    Type: Vaste Job

    Voor een bedrijf actief in de productie van zonwering zijn wij op zoek naar machineoperatoren. Na een opleiding van 1 jaar, waar je alles leert van de snijbewerkingen, lasbewerkingen, tot en met eindcontrole, krijg je je post toegewezen. We zoeken dus mensen die heel goed met de handen kunnen werken maar tevens ook metrisch en ruimtelijk kunnen denken. Je zal de “stiel” in het bedrijf zelf leren, zodat je na de opleiding zelfstandig van A tot Z een doek kan confectioneren.

  • Externe Kinesitherapeut (SINT-JANS-MOLENBEEK)

    Regio: SINT-JANS-MOLENBEEK

    Bedrijf: ZONNELIED

    Type: Zelfstandige activiteit

    Als externe kinesitherapeut ben je medeverantwoordelijk voor de kinesitherapeutische behandelingen in onze woonzorgzone De Stroom (Sint-Jans-Molenbeek). Mogelijke behandelingsdoelen zijn behoud van stappen, mobiliteit behouden, uithouding bevorderen en dergelijke meer. Er is een gevarieerde populatie aanwezig (Hemiplegie, ziekte van Huntington, Cerebral Palsy, MS, NAH en meervoudige handicap) Halftijdse vervanging op zelfstandige basis gezocht voor de maand november. Exacte uren en dagen bespreekbaar.

  • Regionale Sales representant(e) Oostende (OOSTENDE)

    Regio: OOSTENDE

    Bedrijf: BESTVISIT

    Type: Zelfstandige activiteit

    Bestvisit.eu is een jong creatief dynamische bedrijf (all-in-one web-portaal ) met een zeer interessant en uniek concept waarin marktplaats, webshop, city-info en lifestyle vloeiend met elkaar verbonden zijn. Ben jij de toffe ondernemer(ster) met persoonlijke lokale betrokkenheid en aanwezigheid in je regio? Hou jij van Fashion, mode en lifestyle en Horeca? dan ben jij onze lokale regionale held en is Bestvisit de match voor jou! Wij zien graag dat onze "partners" plezier hebben in hun werk. Wij zoeken personen met een uitgebreid lokaal, zakelijk en sociaal netwerk, een neus voor marketing & sales, ziet kansen liggen en weet deze te benutten, met een gezonde dosis lef, enthousiasme en werklust. Als lokale representant(e) Bestvisit.eu is een creatief dynamische bedrijf (all-in-one web-portaal ) met een zeer interessant en uniek concept waarin marktplaats, webshop, city-info en lifestyle vloeiend met elkaar verbonden zijn. Ben jij de toffe ondernemer(ster) met persoonlijke lokale betrokkenheid en aanwezigheid in je regio? Hou jij van Fashion, mode en lifestyle en Horeca? dan ben onze lokale regionale held en is Bestvisit de match voor jou! Wij zien graag dat onze "partners" plezier hebben in hun werk. Wij zoeken personen met een uitgebreid lokaal, zakelijk en sociaal netwerk, een neus voor marketing & sales, ziet kansen liggen en weet deze te benutten, met een gezonde dosis lef, enthousiasme en werklust. Als lokale representant(e) ben jij verantwoordelijk voor het promoten bij de lokale Kmo's van advertenties en marktplaatsaccounts in je eigen exclusieve regio. Kortom, jij maakt jou Bestvisit regio tot een succes in je gemeente! Ben je bereid samen met ons het netwerk uit te bouwen ? Aan jou de taak om klanten te overtuigen en te begeleiden bij de keuze van het type jaar abonnement samen met de afwikkeling en het opstarten van hun account .. Daarnaast zal je ook een frequent contact opnemen met de klant. Verdienste & bespreekbaar

Zoek naar antwoorden van DE HOLLOGNE GEBR. in sociale netwerken
Look for responds of DE HOLLOGNE GEBR. in social networks

Lees alle opmerkingen voor DE HOLLOGNE GEBR.. Laat een reactie achter voor DE HOLLOGNE GEBR.. DE HOLLOGNE GEBR. bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for DE HOLLOGNE GEBR.. Leave a respond for DE HOLLOGNE GEBR.. DE HOLLOGNE GEBR. on Facebook, LinkedIn and Google+

Locatie DE HOLLOGNE GEBR. op de google maps. Adres en contacten DE HOLLOGNE GEBR.
Location of DE HOLLOGNE GEBR. on the google maps. Address and contacts of DE HOLLOGNE GEBR.

Andere gerelateerde bedrijven als come DE HOLLOGNE GEBR. DE HOLLOGNE GEBR.: WINDEKIND | PAUL DE VOCHT | Nationale Verzekeringskas NV | CHARLES GUILLAUME | The Peacock

Other related companies as DE HOLLOGNE GEBR.: WINDEKIND | PAUL DE VOCHT | Nationale Verzekeringskas NV | CHARLES GUILLAUME | The Peacock

DE HOLLOGNE GEBR. is een bedrijf dat 2005 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is DE HOLLOGNE GEBR., bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE06644500732. Het bedrijf DE HOLLOGNE GEBR. bevindt zich op het adres: GROOTSTRAAT 199; 3570; ALKEN. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 436,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 362,000,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is Royal Canin. Produits céréaliers Fab. Lijst met producten zijn Activités: Meunerie.. Produits: Aliments Déshydratés pour Chats,Aliments Déshydratés pour Chiens..
De hoofdactiviteit van DE HOLLOGNE GEBR. is Petroleumraffinage en aanverwante industrieën, inclusief 10 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van DE HOLLOGNE GEBR. is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van DE HOLLOGNE GEBR., openstaande posities, locatie van DE HOLLOGNE GEBR. op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]

DE HOLLOGNE GEBR. is a company, that was registered 2005 in N\A region, Belgium. Full name of company is DE HOLLOGNE GEBR., company assigned to the tax number BE06644500732. The company DE HOLLOGNE GEBR. is located at the address: GROOTSTRAAT 199; 3570; ALKEN. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 436,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 362,000,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is Royal Canin. Produits céréaliers Fab. List of products are Activités: Meunerie.. Produits: Aliments Déshydratés pour Chats,Aliments Déshydratés pour Chiens..
The main activity of DE HOLLOGNE GEBR. is Petroleum Refining and Related Industries, including 10 other destinations. Information about owner, director or manager of DE HOLLOGNE GEBR. is not available. You also can look at reviews of DE HOLLOGNE GEBR., open positions, location of DE HOLLOGNE GEBR. on the map. For more information, write us to email [email protected]

We hebben dergelijke informatie gevonden over DE HOLLOGNE GEBR., N\A: adres, telefoonnummer, contacten, reactie, vacatures. Er is een gedetailleerd rapport over het werk van het bedrijf DE HOLLOGNE GEBR., medewerkers, financiële statistieken. We found such information about DE HOLLOGNE GEBR., N\A: address, phone, contacts, response, vacancies. There is a detail report about the work of the company DE HOLLOGNE GEBR., employees, financial statistics.