PLEES
Contactgegevens PLEES: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data PLEES: address, phone, fax, email, website, opening hours
PLEES
Regio (region): N\A, België
Adres (address): BOERESTRAAT 46; 2400; MOL, België
Telefoon (phone): 14320370 (+32-14320370) 14320370 (+32-14320370)
Fax (fax): +32 (51) 855-52-58 +32 (51) 855-52-58
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) PLEES: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "PLEES"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "PLEES"? - Contact us!
We found such data of PLEES, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees PLEES. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti PLEES
Products information PLEES
Activités: Entrepreneurs en Peinture,Peinture.. Activités: Pose de Papier Peint.
Product categorie (product category): Revêtements pour sols and murs. Peinture
Aanvulling soorten activiteiten voor PLEES Addition kinds of activities for PLEES
26720105. Metaal bedekt papier: gemaakt van aangekochte materialen | Metallic covered paper: made from purchased materials
28220102. Butadieen-acrylonitril, nitrilrubber, nbr | Butadiene-acrylonitrile, nitrile rubbers, nbr
32720605. Cilinderpijp, voorspannen of voorspannen beton | Cylinder pipe, prestressed or pretensioned concrete
32920701. Vloertegel, asfalt | Floor tile, asphalt
38290703. Thermometers, inclusief digitaal: klinisch | Thermometers, including digital: clinical
Werken bij PLEES: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in PLEES: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor PLEES. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for PLEES. Looking for open vacancies in other companies
-
Productiemedewerker zaadproductie (TIENEN)
Regio: TIENEN
Bedrijf: Itzu Jobs
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
- Zaaien - Verplanten - Bladstalen nemen - Afval opruimen - ...
-
CNC Plooibankbediener (M/V), regio Brugge (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: Actief Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze klant in Brugge zijn wij dringend op zoek naar een plooibankbediener. Instellen van een hydraulische (Trumpf) plooibank Technisch plan kunnen lezen
-
Meewerkend Voorman Logistiek (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: Let's Work
Type: Interim met optie "vast werk"
Je zal terechtkomen in een jonge firma in volle groei! Je zal samenwerken in een team van enthousiaste collega\\\'s. Het bedrijf is actief in verpakken, logistiek en voeding en werkt o.a. voor toonaangevende Europese voedingsbedrijven.
-
Afvuloperator chemie - 2 ploegen - €15,57/u - Regio Gent (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: VIO-Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant, een grote chemische speler in Gent, zijn wij op zoek naar afvuloperatoren met reeds enige ervaring in de chemische sector. Als afvuloperator sta je in voor de afvullingen van verschillende soorten olie. Je draagt dan ook veel verantwoordelijkheden. Zo ben je verantwoordelijk voor de orders die doorkomen, zult deze moeten controleren, slangen koppelen, ... Dit zijn allemaal eindproducten die direct naar de klanten gaan, kwaliteit is dan ook heel belangrijk. Je begint in een dagploeg en zal uiteindelijk overgaan naar een 2 ploegen stelsel. Je moet in het bezit zijn van een heftruckattest. Bedrijfsprofiel: Voor een grote klant in regio Gent zijn wij op zoek naar afvuloperatoren met een chemische achtergrond. Het bedrijf is gespecialiseerd in productie en opslag van verschillende oliën.
-
poetshulp vlamertinge (IEPER)
Regio: IEPER
Bedrijf: HULP IN HUIS
Type: Dienstenchequebaan
Wij, Hulp in Huis, dienstenchequebedrijf met respect voor medewerkers, zijn steeds op zoek naar gemotiveerde huishoudhulpen. Zoek je een nieuwe uitdaging, een vaste job of een extra verdienste? Bij ons kan je reeds aan de slag vanaf 10u per week! Ideaal om aan de job te wennen en om dit al dan niet te combineren met een andere parttime job. Wij maken steeds een uurrooster op jouw maat. Dit uurrooster kan latersteeds worden uitgebreid, indien gewenst. “Voel je thuis bij Hulp in huis”!
-
Studentenjob - Orderpicker - Kruishoutem (KRUISHOUTEM)
Regio: KRUISHOUTEM
Bedrijf: VIO-Interim
Type: Studentenjob
Voor een logistiek bedrijf in regio Kruishoutem ben ik op zoek naar enthousiaste, gemotiveerde studenten die willen werken als orderpicker tijdens de herfstvakantie en/of kerstvakantie. Volgende taken worden door jou uitgevoerd: Je maakt de bestellingen klaar aan de hand van picklijsten met behulp van een scanner. Werkuren: 8u30 tot 16u18! Loon: 11.3409 Tewerkstelling vindt plaats in Waregem. Interesse? Ik ontvang graag jouw CV en jouw data van beschikbaarheid op het volgende mailadres: [email protected] Bedrijfsprofiel: Onze klant heeft meer dan 150 jaar ervaring in logistieke opslag en transport. De firma stockeert voornamelijk kledij en toebehoren. In West-Vlaanderen hebben zij twee vestigingen; Beveren-Leie en Kruishoutem. Hun andere vestigingen situeren zich over de hele wereld.
-
Student administratie (SINT-DENIJS-WESTREM)
Regio: SINT-DENIJS-WESTREM
Bedrijf: Go4Jobs Merelbeke
Type: Studentenjob
Je bent verantwoordelijke voor de input van gegevens in excel.
-
Bijlesgever fysica (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: HET BIJLESBUREAU
Type: Studentenjob
Je geeft privé-bijlessen voor fysica aan leerlingen van de hogeschool en/of universiteit. Je kiest zelf in welke regio en hoeveel bijlessen je geeft en wanneer je beschikbaar bent.
-
Gemotiveerde student | Regio Halen (HAM)
Regio: HAM
Bedrijf: Vacature.com
Type: Studentenjob
Voor een van onze klanten, een stabiele onderneming, zoeken wij momenteel een student om ondersteuning te bieden op administratief vlak. Takenpakket: Je hebt contacten met interimkantoren; Je controleert de facturen van de uitzendkantoren; Je neemt enqu?tes af van de interne werknemers; Je verzorgt het klassement; Je springt bij waar nodig. Door te solliciteren op deze baan, erkent u dat u de volgende voorwaarden hebt gelezen en accepteert : https://www.roberthalf.be/nl/legal-information/privacyverklaring
-
Helpdesk operator @Sebeco (GENTBRUGGE)
Regio: GENTBRUGGE
Bedrijf: SEBECO
Type: Vaste Job
SEBECO is een innovatief contact center te Gent. Wij danken ons 30 jaar ervaring aan de inzet van elk van onze gewaardeerde medewerkers. Wij zoeken dan ook iemand die graag initiatief toont en zich inzet voor klanten en collega’s. Begin de dag met een glimlach … bij SEBECO. Welke uitdagingen staan jou te wachten als helpdesk operator: Opleiding volgen: je volgt de georganiseerde briefings en opleidingen voor elk project waaraan je deelneemt. Klanteninteractie; je beantwoordt oproepen en mails van klanten, doet zelf oproepen naar klanten, geeft informatie en doet aan verkoopsbevordering. Registratie: je verzorgt een tijdige en correctie registratie van de communicatie en doet de correcte en tijdige naverwerking binnen de afgesproken service levels, regels en doelstellingen. Administratie: je houdt de eigen administratie nauwgezet bij teneinde een juiste project- en personeelsopvolging mogelijk te maken (invullen dagverslag, aanvragen verlof,...). Startdatum: zo snel mogelijk!
-
Dierenoppassers - Dogwalkers (Regio Oudenaarde-Ronse-Brakel)
Regio: Regio Oudenaarde-Ronse-Brakel
Bedrijf: ANIMALICIOUS
Type: Zelfstandige activiteit
Ben jij een grote dierenvriend? Ben je betrouwbaar en kan je nauwkeurig werken? Kunnen mensen écht op jou rekenen en zoek je een toffe bijverdienste? Lees dan snel verder! Cat-Alicious dierenoppas aan huis is België 's grootste onderneming die een dienstverleningsconcept voor de 'huis-aan-huis’ verzorging van huisdieren aanbiedt, tijdens de afwezigheid van de bewoners. Cat-Alicious kan worden ingeschakeld wanneer de bewoners op vakantie gaan, maar ook wanneer het huis als gevolg van een ziekenhuisopname of zakenreis onbeheerd moet achtergelaten worden.Voor deze situaties heeft Cat-Alicious een pakket ‘services aan huis” ontwikkeld, waardoor de bewoner niet meer op de goodwill van buren, vrienden of familie moet rekenen. Verder kunnen de huisdieren ook in hun eigen vertrouwde omgeving blijven, wat wetenschappelijk bewezen beter is voor het dier zelf, daar vele dieren stress ervaren als ze in een dierenpensions of vreemde omgeving moeten verblijven. Cat-Alicious bezoekt naar gelang de wensen van de klant de dieren 1 of meerdere keren per dag. Zo maakt de woning van de klant een bewoonde indruk wat eventuele inbrekers dan weer kan afschrikken. Wij voederen de dieren, maken hun sanitaire ruimte schoon en geven de dieren aandacht, liefde en knuffels. Toedienen van medicatie, legen van de postbus, plantjes water geven e.d. zit ook in ons takenpakket. Naast de dierenoppasdienst bestaat Cat-Alicious ook uit een uitlaatdienst voor honden. Klanten die overdag zich niet kunnen vrijmaken, schakelen ons in om de honden uit te laten voor een fijne wandeling. Voor de verdere uitbouw van ons groeiende bedrijf zijn wij op zoek naar enthousiaste dierenverzorgers met een passie voor dieren!
-
Medewerkers snackbar / Koerier (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: TAT KEBABZAAK
Type: Flexijob
Opnemen bestelling Klaarmaken van diverse snacks Bestelling aan klant overhandigen Betaling ontvangen Verzorgen van toonbank en de snackbar onderhouden Afwassen Aankopen van producten, de producten ontvangen en opslaan in de frigo Bestellingen leveren
Zoek naar antwoorden van PLEES in sociale netwerken
Look for responds of PLEES in social networks
Lees alle opmerkingen voor PLEES. Laat een reactie achter voor PLEES. PLEES bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for PLEES. Leave a respond for PLEES. PLEES on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie PLEES op de google maps. Adres en contacten PLEES Location of PLEES on the google maps. Address and contacts of PLEES
Andere gerelateerde bedrijven als come PLEES PLEES: Geuns S | Club Motosport ASBL | V.D.A.B.-TRAINING & OPL. | PETER GORRENS | HET WINKELTJE
Other related companies as PLEES: Geuns S | Club Motosport ASBL | V.D.A.B.-TRAINING & OPL. | PETER GORRENS | HET WINKELTJE
PLEES is een bedrijf dat 1991 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is PLEES, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE02543029785. Het bedrijf PLEES bevindt zich op het adres: BOERESTRAAT 46; 2400; MOL. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 786,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 295,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Revêtements pour sols and murs. Peinture. Lijst met producten zijn Activités: Entrepreneurs en Peinture,Peinture.. Activités: Pose de Papier Peint..
De hoofdactiviteit van PLEES is Industriële en commerciële machines en computerapparatuur, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van PLEES is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van PLEES, openstaande posities, locatie van PLEES op de kaart.
PLEES is a company, that was registered 1991 in N\A region, Belgium. Full name of company is PLEES, company assigned to the tax number BE02543029785. The company PLEES is located at the address: BOERESTRAAT 46; 2400; MOL. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 786,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 295,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Revêtements pour sols and murs. Peinture. List of products are Activités: Entrepreneurs en Peinture,Peinture.. Activités: Pose de Papier Peint..
The main activity of PLEES is Industrial and Commercial Machinery and Computer Equipment, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of PLEES is not available. You also can look at reviews of PLEES, open positions, location of PLEES on the map.
