FRANCOIS JACOBS
Contactgegevens FRANCOIS JACOBS: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data FRANCOIS JACOBS: address, phone, fax, email, website, opening hours
FRANCOIS JACOBS
Regio (region): N\A, België
Adres (address): RUE DES TRAPPISTES 102; 6464; CHIMAY, België
Telefoon (phone): 60212241 (+32-60212241) 60212241 (+32-60212241)
Fax (fax): +32 (65) 103-79-88 +32 (65) 103-79-88
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) FRANCOIS JACOBS: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "FRANCOIS JACOBS"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "FRANCOIS JACOBS"? - Contact us!
We found such data of FRANCOIS JACOBS, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees FRANCOIS JACOBS. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti FRANCOIS JACOBS
Products information FRANCOIS JACOBS
Activités: Carreleurs.
Product categorie (product category): Revêtements pour sols and murs. Construction de maisons
Aanvulling soorten activiteiten voor FRANCOIS JACOBS Addition kinds of activities for FRANCOIS JACOBS
01190303. Zonnebloem boerderij | Sunflower farm
20630103. Gegranuleerde suiker, van suikerbieten | Granulated sugar, from sugar beets
38260108. Polarigrafische apparatuur | Polarigraphic equipment
58120309. Eten bars | Food bars
73890700. Afwerking diensten | Finishing services
Werken bij FRANCOIS JACOBS: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in FRANCOIS JACOBS: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor FRANCOIS JACOBS. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for FRANCOIS JACOBS. Looking for open vacancies in other companies
-
KAPPER/KAPSTER (TIELT)
Regio: TIELT
Bedrijf: EXPERZA TIELT
Type: Interim met optie "vast werk"
Je staat in voor het wassen, brushen, knippen en kleuren naar wens van de klant. Dit zowel voor dames, heren en kinderen.
-
Metser (NIEUWERKERKEN)
Regio: NIEUWERKERKEN
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant zijn we op zoek naar een gemotiveerde metser die het team kunnen versterken. Je kan zelfstandig werken Je kan verschillende verbanden metsen Je hebt ervaring in de nieuwbouw en renovatie
-
Onderhoudstechnieker - 2 ploegen - Tielt (TIELT)
Regio: TIELT
Bedrijf: Let's Work Deinze
Type: Interim met optie "vast werk"
Als onderhoudstechnieker zorg je ervoor dat het productie proces draaiende blijft. Het bedrijf is actief in verwerking van kunststofproducten. Je voert het preventief en curatief onderhoud uit van: spuitmachines, robots, relegapparatuur, automatisatie, elektrische verwarming, motoren (asynchroon en servo), koelinstallaties, compressoren... Een zeer variabel machinepark.
-
STUDENT SLAGERIJ SPORADISCH WEEKEND (BASSEVELDE)
Regio: BASSEVELDE
Bedrijf: FORUM JOBS
Type: Studentenjob
Voor een mooie en moderne beenhouwerij zijn wij op zoek naar een student die sporadisch kan bijspringen. U helpt de klanten bij hun bestelling en zorgt voor een correcte opvolging
-
Studentenjob hartje Aalst (AALST)
Regio: AALST
Bedrijf: FORUM CALL AALST
Type: Studentenjob
Het nieuwe Customer Care Center in Aalst heeft ondertussen met succes zijn eerste verjaardag gevierd en we zijn op zoek naar studenten die doorheen het jaar hun commerciële talenten willen verder ontplooien hier in het hartje van Aalst. Als commercieel talent neem je via de telefoon contact op met nieuwe en bestaande klanten. Je bekijkt hun situatie, luistert naar wat ze nodig hebben, speelt daarop in, legt uit wat je aanbiedt en... verkoopt. Bovendien zit je samen met de klant om eventuele problemen op te lossen of vragen te beantwoorden. Kortom: je krijgt de kans om het contact met de klant te onderhouden, hun verder te helpen met eventuele problemen/vragen en jouw commercialiteit volop aan te sterken. Je krijgt verschillende boeiende projecten voorgeschoteld. Bij elk nieuw project krijg je waardevolle skills aangeleerd die onmisbaar zijn voor commerciële talenten.
-
JobStudent Sales, Marketing and coaching (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: HURRICANE MARKETING
Type: Studentenjob
Ben je op zoek naar een coole studentenjob binnen Sales en Marketing ? Sta je te popelen om je netwerk uit te breiden en je commerciële skills te boosten? Dan heeft Hurricane dé studentenjob die jij zoekt! Jij bent als Sales Promotor de belangrijkste schakel tussen het merk en de klant.Je spreekt consumenten proactief aan en maakt hen enthousiast* over het product dat jij die dag aan het demonstreren * bent. Je gaat zelfstandig* op pad, maar er staat altijd een ervaren team achter je om ervoor te zorgen dat jij je werk goed kan doen én er plezier in hebt! Daarnaast krijg je altijd een professionele product- en verkooptraining . Deze studentenbaan staat mooi op je CV en je kan je netwerk binnen Sales en Marketing aanzienlijk uitbreiden. :)
-
Studentenjob in de zorg (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: HERDERSHOVE
Type: Studentenjob
Je staat in voor de dagelijkse verzorging van onze bewoners. Je streeft ernaar om een kwaliteitsvolle zorg op maat aan te bieden, vertrekkend vanuit het levensverhaal en de eigenheid van de bewoner.
-
Huiswerkbegeleider (MOL)
Regio: MOL
Bedrijf: HET BIJLESBUREAU
Type: Studentenjob
Je helpt de leerling van de lagere school een goede studie- en werkmethode te ontwikkelen en helpt hem/haar bij zijn/haar huiswerk. Je kiest zelf in welke regio en hoeveel bijlessen je geeft en wanneer je beschikbaar bent.
-
Bijlesgever wiskunde (ALKEN)
Regio: ALKEN
Bedrijf: HET BIJLESBUREAU
Type: Studentenjob
Je geeft privé-bijlessen voor wiskunde aan leerlingen van het middelbaar. Je kiest zelf in welke regio en hoeveel bijlessen je geeft en wanneer je beschikbaar bent.
-
System Engineer - Network Engineer (NAZARETH)
Regio: NAZARETH
Bedrijf: Konvert Office Gent
Type: Vaste Job
Je staat in voor technische oplossingen op vlak van Microsoft OS, VMWare, Active Directory, Exchange, SAN/NAS, Terminal server (Citrix), Netwerkprotocols (TCP, VLAN, QOS), Firewalls en Microsoft Office 365. Hiervoor werk je ongeveer 80% bij de klant en 20% van op kantoor. Je neemt klantendossiers werkelijk ter harte, denkt mee met de klant en adviseert hem met betrekking tot vernieuwingen in zijn ICT park. Je begeleidt de klant bij het opstellen en het documenteren van de volledige installatie.
-
Administratief Bediende Aankoopdienst (Regio Gent)
Regio: Regio Gent
Bedrijf: TORMANS
Type: Vaste Job
Voor één van onze klanten, een bedrijf gelegen in de Gentse-Zeehaven, is men op zoek naar een Administratief Bediende Aankoopdienst. Jouw voornaamste taak is administratieve ondersteuning bieden aan de inkoper. Je zorgt als bediende inkoop voor alle administratie m.b.t. bestellingen, prijsaanvragen en contracten. Je zorgt voor de grondige voorbereiding van de dossiers volgens afspraak met de inkoper. Je zorgt voor de voorbereiding en het administratief verwerken van contracten. Je komt in contact met verschillende partijen (zoals leveranciers, interne klanten,...). Taken (niet limitatief): 1. Bijstand verlenen bij het verwerken van 'Aanvragen tot bestellen' tot bestelling 2. Verwerken van contracten 3. Opstellen en opvolgen van prijsaanvragen 4. Opvolgen van prijsrechtvaardigingen 5. Opvolgen van orderbevestigingen en aanverwante informatie 6. Opvolgen facturen die blokkeren omwille van prijsverschillen 7. Opvolgen van leveringen 8. Afsluiten van besteldossiers
-
KEUKENMEDEWERKER ZONDAG (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: AMFORA
Type: Flexijob
Trendy brasserie/taverne zoekt een keukenmedewerker ter ondersteuning van het bestaande team in het bereiden van lichte snacks, de mise-en-place en afwas.
Zoek naar antwoorden van FRANCOIS JACOBS in sociale netwerken
Look for responds of FRANCOIS JACOBS in social networks
Lees alle opmerkingen voor FRANCOIS JACOBS. Laat een reactie achter voor FRANCOIS JACOBS. FRANCOIS JACOBS bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for FRANCOIS JACOBS. Leave a respond for FRANCOIS JACOBS. FRANCOIS JACOBS on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie FRANCOIS JACOBS op de google maps. Adres en contacten FRANCOIS JACOBS Location of FRANCOIS JACOBS on the google maps. Address and contacts of FRANCOIS JACOBS
Andere gerelateerde bedrijven als come FRANCOIS JACOBS FRANCOIS JACOBS: Paul A | CALODAR | Joko Discobars | Borghijs D | FERDINAND HERMANS
Other related companies as FRANCOIS JACOBS: Paul A | CALODAR | Joko Discobars | Borghijs D | FERDINAND HERMANS
FRANCOIS JACOBS is een bedrijf dat 1996 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is FRANCOIS JACOBS, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE07008422851. Het bedrijf FRANCOIS JACOBS bevindt zich op het adres: RUE DES TRAPPISTES 102; 6464; CHIMAY. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 237,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 631,000 EUR, en dat heeft Negatief de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Revêtements pour sols and murs. Construction de maisons. Lijst met producten zijn Activités: Carreleurs..
De hoofdactiviteit van FRANCOIS JACOBS is Gezondheidszorg, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van FRANCOIS JACOBS is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van FRANCOIS JACOBS, openstaande posities, locatie van FRANCOIS JACOBS op de kaart.
FRANCOIS JACOBS is a company, that was registered 1996 in N\A region, Belgium. Full name of company is FRANCOIS JACOBS, company assigned to the tax number BE07008422851. The company FRANCOIS JACOBS is located at the address: RUE DES TRAPPISTES 102; 6464; CHIMAY. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 237,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 631,000 EUR, and that has Negatief the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Revêtements pour sols and murs. Construction de maisons. List of products are Activités: Carreleurs..
The main activity of FRANCOIS JACOBS is Health Services, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of FRANCOIS JACOBS is not available. You also can look at reviews of FRANCOIS JACOBS, open positions, location of FRANCOIS JACOBS on the map.
