FA. GLORIEUX & ZN
Contactgegevens FA. GLORIEUX & ZN: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data FA. GLORIEUX & ZN: address, phone, fax, email, website, opening hours
FA. GLORIEUX & ZN
Regio (region): N\A, België
Adres (address): TIENTJESSTRAAT 8; 8530; HARELBEKE, België
Telefoon (phone): 56714683 (+32-56714683) 56714683 (+32-56714683)
Fax (fax): +32 (51) 855-52-58 +32 (51) 855-52-58
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) FA. GLORIEUX & ZN: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "FA. GLORIEUX & ZN"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "FA. GLORIEUX & ZN"? - Contact us!
We found such data of FA. GLORIEUX & ZN, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees FA. GLORIEUX & ZN. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti FA. GLORIEUX & ZN
Products information FA. GLORIEUX & ZN
Activités: Carreleurs.. Produits & Activités: B?timents Résidentiels.
Product categorie (product category): Revêtements pour sols and murs. Construction de maisons
Aanvulling soorten activiteiten voor FA. GLORIEUX & ZN Addition kinds of activities for FA. GLORIEUX & ZN
313103. Enveloppen voor schoenen | Sole parts for shoes
394911. Baseball, softball en cricket sportartikelen | Baseball, softball, and cricket sports equipment
33210102. Rioolpijp, gietijzer | Sewer pipe, cast iron
38410505. Hemodialyse apparaat | Hemodialysis apparatus
61110104. Overheidslening voor de nationale hypotheek | Government national mortgage association
Werken bij FA. GLORIEUX & ZN: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in FA. GLORIEUX & ZN: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor FA. GLORIEUX & ZN. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for FA. GLORIEUX & ZN. Looking for open vacancies in other companies
-
Back Office Medewerker (PUURS)
Regio: PUURS
Bedrijf: AGO Jobs & HR
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze klant te Puurs (commerciële binnendienst) zijn we op zoek naar een tijdelijke medewerker voor de opvolging van onze kmo-klanten (tot september). Je staat dagelijks telefonisch en per mail in contact met de klanten om hen te informeren of adviseren aangaande vragen over onze dienstverlening (extra ophalingen, nieuwe aanvraag, wijzigingen,…). Je maakt de offertes op en registreert alle gemaakte afspraken in het crm systeem. Je behandelt binnenkomende klachten en coördineert de afhandeling met de betrokken interne afdelingen (backoffice, planning, sales). Je zorgt voor een duidelijke feedback naar je klant toe aangaande hun vraag, klacht of klantendossier.
-
Chauffeur CE - VERVOER HOOGTEWERKERS (WETTEREN)
Regio: WETTEREN
Bedrijf: FORUM JOBS MERELBEKE
Type: Interim met optie "vast werk"
Ben jij op zoek naar een job als chauffeur CE? En wil je werken voor een stabiel bedrijf regio Wetteren? Dan hebben wij momenteel een interessante aanbieding! Want wij zoeken namelijk een CHAUFFEUR CE voor het vervoer van hoogtewerkers en aanverwante toestellen. Je krijgt op voorhand een ritschema door en gaat deze volgens een goed haalbaar tijdschema opvolgen. Je laadt en lost deze toestellen, rekening houdend met de geldende veiligheidsnormen.
-
Ijzervlechter (HEIST-OP-DEN-BERG)
Regio: HEIST-OP-DEN-BERG
Bedrijf: SYNERGIE CONSTRUCT MECHELEN
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een gekend bedrijf zijn wij op zoek naar een ijzervlechter/speetlasser. Ben jij iemand die ervaring heeft met ijzervlechten of ben je graag handig bezig? Dan is dit de job die je zoekt! Je takenpakket als ijzervlechter zal bestaat uit: Het uitvoeren van laswerken (halfautomaat) voor de productie van wapeningsnetten, -korven Assembleren van de onderdelen tot een afgewerkt geheel Planlezen om stukken op maat te maken en de kwaliteit te controleren Het volledig klaarmaken van de korven voor de bekister en indien nodig bepaalde onderdelen aanpassen/toevoegen Het registreren van de ontvangen en verwerkte korven
-
Huishoudhelden Lissewege - Dudzele gezocht! Uurrooster op maat! (VELDEGEM)
Regio: VELDEGEM
Bedrijf: EASY LIFE OOSTKAMP
Type: Dienstenchequebaan
Easy Life zoekt nieuwe superhelden voor het huishouden! Easy Life Oostkamp is dringend op zoek naar gemotiveerde poetshelden voor haar klanten in de regio Lissewege - Dudzele - Brugge (Koolkerke) Kan je stof de baas? Kan je overweg met wapens zoals een stofzuiger en een plumeau? Wil je heel graag klanten tevreden stellen? Dan is werken bij de klanten van Easy Life zeker iets voor jou! Afhankelijk van je kennis en kunnen sta je in voor huishoudelijke taken: poetsen, strijken, eventueel koken en boodschappen doen.
-
Gemotiveerde huishoudhulpen in de regio Aartselaar (AARTSELAAR)
Regio: AARTSELAAR
Bedrijf: DIENSTENTHUIS
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij: - Graag bezig met huishoudelijk werk? - Verantwoordelijk? - Klantvriendelijk? - Eerlijk en betrouwbaar? Dan ben jij de persoon die we zoeken!
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Oudegem – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (OUDEGEM)
Regio: OUDEGEM
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Jobstudent inputbediende (OPGLABBEEK)
Regio: OPGLABBEEK
Bedrijf: IMPACT NV
Type: Studentenjob
Als student ben je op zoek naar een leuke bijverdienste tijdens de weekdagen? Dan is deze job zeker iets voor jou! Jouw takenpakket bestaat uit: Input van gegevens in het nieuwe ERP Systeem prijzen aanpassen in het systeem
-
Jobstudent (m/v) winkel Ninove (NINOVE)
Regio: NINOVE
Bedrijf: Lidl Belgium
Type: Studentenjob
Sta elke klant vriendelijk te woord. Zorg mee voor een nette winkel. Bedien klanten vlot en vriendelijk aan de kassa. Vul de winkelrekken aan. Rangschik de producten netjes. Vervang minder verse producten. Je ziet er samen met je collega’s op toe dat jouw Lidl-Winkel er altijd tip-top uitziet. Een klant kan met elke vraag bij jou terecht. Zo stimuleer je elke dag de verkoop in onze winkels.
-
Logistiek administratief bediende regio Lokeren (LOKEREN)
Regio: LOKEREN
Bedrijf: VIO-HR
Type: Vaste Job
Voor een mooi bedrijf in Lokeren ben ik op zoek naar een gemotiveerd logistiek administratief bediende die graag nauw in contact staat met anderen! Jouw taken als logistiek administratief bediende: Dagelijkse communicatie met klanten Opmaak van offertes voor projecten en transport Ondersteuning bieden bij de dispatching units ... Bedrijfsprofiel: VIO HR biedt een totaalconcept inzake selectie en rekrutering van bedienden. Wij hebben contacten met diverse bedrijven en organisaties in jouw regio waardoor we heel wat vacatures op jouw niveau kunnen aanbieden. Het is onze missie om je een job aan te bieden die 100% past bij jouw wensen en ambities. Een job waar je écht gelukkig van wordt! Wij profileren ons als gelukkige werkgever en realiseren dit met een team van gelukkige, gedreven HR Consultants.
-
Zelfstandig Beweegcoach/ Personal Trainer (Regio Mechelen)
Regio: Regio Mechelen
Bedrijf: DE VOORZORG
Type: Zelfstandige activiteit
Je geeft laagdrempelige beweeglessen aan volwassenen, afgestemd op het niveau van de deelnemers in een van onze Well2DAY centra met aandacht voor het individu. De lessen gaan door in reeksen van 6 sessies op een weekavond. De lessen gaan door in kleine groep (max. 7 personen.)
-
Press Shop Menen (MENEN)
Regio: MENEN
Bedrijf: Vacature.com
Type: Zelfstandige activiteit
Functieomschrijving Een eigen krantenwinkel uitbaten zonder grote investeringen? Dat kan, bij Press Shop. Sinds de overname van bpost worden onze winkels vernieuwd. Wij verkopen meer dan pers, tabak en loterijproducten. Iets lezen? Wij hebben allerlei magazines, boeken en bestsellers. Een cadeau? Het kaartje, het geschenk en de strik kunnen we je aanbieden. Iets eten of drinken? Neem een broodje of slaatje en geniet ervan in onze coffee corners of onderweg. Een pakketje versturen of ophalen? Kom langs in onze winkels en gebruik de diensten van kariboo of bpost. Zelf een Press Shop-winkel uitbaten? Dat kan, stuur ons jouw cv. De functie Je bent verantwoordelijk voor de verkoop van de producten Je ontvangt en controleert de leveringen Je vult de producten aan in de winkel Je stuurt de onverkochte (pers-)producten terug en volgt dit op Je beheert de stock Je doet de nodige bestellingen Je maakt dat jouw winkel er proper en netjes uitziet Kortom, je bent verantwoordelijk voor het financieel en commercieel beheer van de winkel. Indien nodig werf je medewerkers aan en stuur je het team aan. Profiel Je bent zelfstandige of je bent bereid zelfstandige te worden Ervaring in een gelijkaardige functie is een pluspunt Klantenservice vind je erg belangrijk. Je doet alles wat nodig is om je klanten tevreden te houden Je bent stressbestendig en hebt geen schrik van een lange rij klanten aan de kassa Je denkt in oplossingen, niet in problemen Je bent nauwkeurig en je volgt je dagelijkse administratie goed op Je bent resultaatgericht en streeft naar betere verkoopcijfers Je bent flexibel en hebt geen problemen met de openingsuren Je wil altijd bijleren en luistert graag naar feedback Aanbod Een instapklare winkel op een topligging Geen uitbatingskosten, enkel inbreng van een waarborg Je ontvangt een commissie gebaseerd op het zakencijfer Ondersteuning van het hoofdkantoor (op administratief, financieel en juridisch vlak, alsook op gebied van sales & marketing) Een doorgedreven opleidingsaanbod, zowel theorie als praktijk De winkel Rijselstraat 39, 8930 Menen Openingsuren van maandag tot vrijdag van 6u00 tot 18u30, op zaterdag van 7u tot 18u, op zondag gesloten Solliciteren Stuur ons je cv en een motivatie door. We nemen contact met je op.
-
Aankoper Elektriciteit Junior (Brussel)
Regio: Brussel
Bedrijf: A.T.I.
Type: Werfreserve
Momenteel zoeken we een aankoper van elektrisch materiaal. U helpt mee bij het opstellen van budgetten (omdat u de prijzen van vorige aankopen bijhoudt), u geeft beperkt technisch advies (op basis van eerdere ervaringen), u zoekt leveranciers, u onderhandelt over de prijzen, u plant de aankopen, ... Dit is een functie bij de Bouwheer. De werklocatie ligt in Brussel.
Zoek naar antwoorden van FA. GLORIEUX & ZN in sociale netwerken
Look for responds of FA. GLORIEUX & ZN in social networks
Lees alle opmerkingen voor FA. GLORIEUX & ZN. Laat een reactie achter voor FA. GLORIEUX & ZN. FA. GLORIEUX & ZN bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for FA. GLORIEUX & ZN. Leave a respond for FA. GLORIEUX & ZN. FA. GLORIEUX & ZN on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie FA. GLORIEUX & ZN op de google maps. Adres en contacten FA. GLORIEUX & ZN Location of FA. GLORIEUX & ZN on the google maps. Address and contacts of FA. GLORIEUX & ZN
Andere gerelateerde bedrijven als come FA. GLORIEUX & ZN FA. GLORIEUX & ZN: DE RIDDER | DANY BASTIN | JEAN-FRAN?OIS AGNEESSENS | Vercraeye Pieter | Intersentia NV
Other related companies as FA. GLORIEUX & ZN: DE RIDDER | DANY BASTIN | JEAN-FRAN?OIS AGNEESSENS | Vercraeye Pieter | Intersentia NV
FA. GLORIEUX & ZN is een bedrijf dat 1991 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is FA. GLORIEUX & ZN, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE02543029785. Het bedrijf FA. GLORIEUX & ZN bevindt zich op het adres: TIENTJESSTRAAT 8; 8530; HARELBEKE. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 786,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 295,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Revêtements pour sols and murs. Construction de maisons. Lijst met producten zijn Activités: Carreleurs.. Produits & Activités: B?timents Résidentiels..
De hoofdactiviteit van FA. GLORIEUX & ZN is Landbouwdiensten, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van FA. GLORIEUX & ZN is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van FA. GLORIEUX & ZN, openstaande posities, locatie van FA. GLORIEUX & ZN op de kaart.
FA. GLORIEUX & ZN is a company, that was registered 1991 in N\A region, Belgium. Full name of company is FA. GLORIEUX & ZN, company assigned to the tax number BE02543029785. The company FA. GLORIEUX & ZN is located at the address: TIENTJESSTRAAT 8; 8530; HARELBEKE. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 786,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 295,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Revêtements pour sols and murs. Construction de maisons. List of products are Activités: Carreleurs.. Produits & Activités: B?timents Résidentiels..
The main activity of FA. GLORIEUX & ZN is Agricultural Services, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of FA. GLORIEUX & ZN is not available. You also can look at reviews of FA. GLORIEUX & ZN, open positions, location of FA. GLORIEUX & ZN on the map.
