Technics & Applications (T & A) BVBA
Contactgegevens Technics & Applications (T & A) BVBA: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Technics & Applications (T & A) BVBA: address, phone, fax, email, website, opening hours
Technics & Applications (T & A) BVBA
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Industrielaan 12B; 2250; Olen, België
Telefoon (phone): 014 23 74 95 (+32-014 23 74 95) 014 23 74 95 (+32-014 23 74 95)
Fax (fax): 014 23 74 96 (+32-014 23 74 96) 014 23 74 96 (+32-014 23 74 96)
E-Mail: [email protected]
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Technics & Applications (T & A) BVBA: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Technics & Applications (T & A) BVBA"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Technics & Applications (T & A) BVBA"? - Contact us!
We found such data of Technics & Applications (T & A) BVBA, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Technics & Applications (T & A) BVBA. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Technics & Applications (T & A) BVBA
Products information Technics & Applications (T & A) BVBA
Swimming pools - Contractors & equipment
Product categorie (product category): Renewable energy
Aanvulling soorten activiteiten voor Technics & Applications (T & A) BVBA Addition kinds of activities for Technics & Applications (T & A) BVBA
2392. Huishoudelijke meubels | Household furnishings, nec
327501. Gipsplaat | Gypsum board
366302. Televisie-omroep- en communicatieapparatuur | Television broadcasting and communications equipment
26520000. Stel kartonnen dozen op | Setup paperboard boxes
33650000. Aluminium gieterijen | Aluminum foundries
38610306. Lens tinten, camera | Lens shades, camera
51450200. Tussendoortjes | Snack foods
73360103. Grafische kunsten en gerelateerd ontwerp | Graphic arts and related design
80930100. Materiaalkunde klinieken (polikliniek) | Substance abuse clinics (outpatient)
Werken bij Technics & Applications (T & A) BVBA: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Technics & Applications (T & A) BVBA: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Technics & Applications (T & A) BVBA. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Technics & Applications (T & A) BVBA. Looking for open vacancies in other companies
-
Financial Analyst - Berchem (BERCHEM)
Regio: BERCHEM
Bedrijf: ACCOUNTEMPS
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Accountemps is op zoek naar een Financial Analyst die zich tot mei 2019 beschikbaar kan stellen voor een bedrijf in Berchem. Onze klant is een middelgroot bedrijf in Berchem en bovendien vlot bereikbaar met openbaar vervoer. Als Financial Analyst ben je verantwoordelijk voor volgend takenpakket: Je staat in voor het verzamelen, verwerken, controleren, analyseren en rapporteren van de financiële gegevens Je bereidt de presentaties van de cijfers voor Je maakt diverse rapporten op vraag van het management op Je verwerkt diverse gegevens in Excel Door te solliciteren op deze baan, erkent u dat u de volgende voorwaarden hebt gelezen en accepteert : https://www.roberthalf.be/nl/legal-information/privacyverklaring
-
Magazijnier in de bouw (M/V) (BEVEREN-WAAS)
Regio: BEVEREN-WAAS
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een van onze klanten regio Beveren zijn wij op zoek naar een magazijnier. Ben je klantvriendelijk? Kan je op zelfstandig werken? Heb je ervaring als magazijnier? Dan zijn wij op zoek naar jou! Pakketten of goederen sorteren en verdelen volgens de aanwijzingen (codering, formaat, gewicht, aantal, ...) Goederen laden/lossen Administratie en documentenbeheer uitvoeren Laden en lossen van goederen of producten De werkzone reinigen en opruimen De kenmerken van de goederen identificeren, De goederen per categorie tellen Beschadigde of ontbrekende producten markeren en melden Pakketten, materialen, goederen, ... verplaatsen en rangschikken
-
Handlanger grondwerken (OOSTENDE)
Regio: OOSTENDE
Bedrijf: Vivaldis Construct
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant regio Oudenburg, Oostende zijn wij op zoek naar een handlanger wegenwerken. Je voert opbraak-, grond- en funderingswerken uit. Je plaatst en herstelt verhandingslagen voor wegen, inritten, voetpaden, parkeerterreinen enz. Je legt riolering-, waterafvoer- en andere leidingstelsels aan. Je draagt een grote verantwoordelijkheid wat publieke veiligheid betreft.
-
Logistiek bediende (KUURNE)
Regio: KUURNE
Bedrijf: Randstad
Type: Interim met optie "vast werk"
Wij zijn op zoek naar een gedreven logistiek bediende. Je zal instaan voor het plannen van transporten in de regio Oost-en West vlaanderen en Henegouwen. Je zal samen met jouw collega's de transporten zo efficiënt mogelijk inplannen. Bovendien ben jij het aanspreekpunt voor logistieke vragen. Je zal zowel telefonisch als per mail contact hebben met klanten zowel in het Nederlands, Frans en Engels. Ten slot sta je in voor de daarbijhorende administratie.
-
CNC OPERATOR MET KENNIS METAAL - dagwerk! (OOSTERZELE)
Regio: OOSTERZELE
Bedrijf: FORUM JOBS MERELBEKE
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een klant in Oosterzele zijn we op zoek naar een operator met kennis van METAAL. In het bedrijf worden brandwerende platen bewerkt tot onderdelen van brandkleppen. Als operator bedien je zowel standaard machines als op maat gemaakte automatisaties. Je wordt in de metaalafdeling en in de assemblageafdeling ingeschakeld voor het voorbereiden van onderdelen. Taken - Geautomatiseerde machines bedienen - Nauwgezet de kwaliteit van de productie opvolgen zonder de kwantiteit uit het oog te verliezen - Zelfstandig producties opstarten, de instellingen van de machines bijsturen en de afgeleverde producten controleren - Eenvoudige storingen analyseren en oplossen - Actief meewerken tijdens de QCD-meetings Samengevat: een toffe, afwisselende job met verantwoordelijkheden!
-
Productiemedewerker (VLEZENBEEK)
Regio: VLEZENBEEK
Bedrijf: t-interim Halle
Type: Interim met optie "vast werk"
Je werkdag start om 6.30 uur en begint met de opstart van de productielijn. - Je dient de installatie zo vlot mogelijk correct af te stellen zodat de productie meteen kan starten. - Je werkt in een team met een vijftal medewerkers. - Je bent verantwoordelijk voor de goede werking van een deel van de productielijn. - Je verzorgt de voorraad van verpakkingsmaterialen (capsules, kroonkurken, …), - Je houdt het toezicht op de kwaliteitsprocedures, hygiëne en veiligheid op de werkvloer. - Je werkt in nauwe samenwerking met de techniekers.
-
HUISHOUDHULP Herentals - Direct VAST contract én Maaltijdcheques (HERENTALS)
Regio: HERENTALS
Bedrijf: 't GERIEF
Type: Dienstenchequebaan
Werken bij 't Gerief, is werken bij een werkgever die haar medewerkers belangrijk vindt en dat laten we zien! Bij 't Gerief krijgen huishoudhulpen direct een vast contract. Als huishoudhulp (m/v) werk je bij onze klanten thuis. Afhankelijk van de wensen van de klant, zal je daar poetsen, ramen poetsen, strijken en wassen. De job is erg afwisselend! Beschik je nog niet over alle nodige vaardigheden maar heb je wel goesting om erin te vliegen? Volg dan dit najaar onze gratis opleiding 'Huishoudhulp'. Na het positief afronden van deze opleiding krijg je gegarandeerd een vast contract! Neem contact op voor meer informatie! Je uurrooster is op maat: je stelt dit samen met je coach op. De coach houdt rekening met je privesituatie (zoals kinderopvang, co-ouderschap, zorg voor familieden). 't Gerief vindt het belangrijk dat je een goed evenwicht vindt tussen werk, gezin en vrije tijd. 't Gerief werkt lokaal: we zoeken dus mensen uit de eigen regio die poetsen bij onze klanten in Herentals. Je werkt bij vaste klanten. Deze hoef je niet zelf te zoeken, daar zorgen wij voor. Onze coaches staan voor je klaar: ze gaan bij de start samen met jou op bezoek bij de klant. Samen maken jullie afspraken over bijvoorbeeld de taken en het materiaal dat je ervoor gebruikt. Ook later sta je er nooit alleen voor: met zorgen en vragen kan je bij je coach terecht. (Trefwoorden: dienstencheques, huishoudhulp, huishouden, huishoudster, huishouder, particulier, schoonmaker, schoonmaakster, schoonmaken, schoonmaakhulp, schoonmaakmedewerker, medewerker schoonmaak, poetsvrouw, poetsen, poetshulp, poetsdame, poetsheer, kuishulp, kuisvrouw, strijken, strijkster, huishoudmanager, hygiëne, dienstencheque, dienstencheques, zorg, oudere, onderhoud, onderhoudsman, thuishulp, thuiszorg, verzorgende)
-
Huishoudhulp dienstencheques Maaseik (m/v) (BREE)
Regio: BREE
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Dienstenchequebaan
Wij zijn op zoek naar gemotiveerde huishoudhulpen die de handen uit de mouwen willen steken bij verschillende gezinnen. Jouw takenpakket zal bestaan uit de woning onderhouden en eventueel wassen en strijken. Momenteel zijn we op zoek naar een huishoudhulp regio Kinrooi voor 4u per week. Dagen zijn overeen te komen.
-
HUISHOUDHULP Kasterlee, Lichtaart, Tielen - direct VAST contract én maaltijdcheques (KASTERLEE)
Regio: KASTERLEE
Bedrijf: 't GERIEF
Type: Dienstenchequebaan
Werken bij 't Gerief, is werken bij een werkgever die haar medewerkers belangrijk vindt en dat laten we zien! Bij 't Gerief krijgen huishoudhulpen direct een vast contract. Als huishoudhulp (m/v) werk je bij onze klanten thuis via het systeem van dienstencheques. Afhankelijk van de wensen van de klant, zal je daar poetsen, ramen poetsen, strijken en wassen. De job is erg afwisselend! Beschik je nog niet over alle nodige vaardigheden maar heb je wel goesting om erin te vliegen? Volg dan dit najaar onze gratis opleiding 'Huishoudhulp'. Na het positief afronden van deze opleiding krijg je gegarandeerd een vast contract! Neem contact op voor meer informatie! Het is een deeltijdse job van 13 tot 38 uren per week. Je uurrooster is op maat: je stelt dit samen met je coach op. De coach houdt rekening met je privesituatie (zoals kinderopvang, co-ouderschap, zorg voor familieleden). 't Gerief vindt het belangrijk dat je een goed evenwicht vindt tussen werk, gezin en vrije tijd. 't Gerief werkt lokaal: we zoeken mensen uit de eigen regio die poetsen bij onze klanten in Kasterlee, Lichtaart en Tielen. Woon je niet in Kasterlee? 't Gerief is actief in de Kempen en we hebben openstaande vacatures in volgende gemeenten: Grobbendonk, Herentals, Herenthout, Lille, Kasterlee, Olen, Vorselaar. Je werkt bij vaste klanten. Deze hoef je niet zelf te zoeken: daar zorgen wij voor. Onze coaches staan voor je klaar: ze gaan bij de start samen met jou op bezoek bij de klant. Samen maken jullie afspraken over bijvoorbeeld de taken en het materiaal dat je ervoor gebruikt. Ook later sta je er nooit alleen voor: met zorgen en vragen kan je bij je coach terecht. (Trefwoorden: dienstencheques, huishoudhulp, huishouden, huishoudster, huishouder, particulier, schoonmaker, schoonmaakster, schoonmaken, schoonmaakhulp, schoonmaakmedewerker, medewerker in de schoonmaak, poetsvrouw, poetsen, poetshulp, poetsdame, poetsheer, kuishulp, kuisvrouw, strijken, strijkster, huishoudmanager, hygiëne, dienstencheque, dienstencheques, zorg, oudere, onderhoud, onderhoudsman, thuishulp, thuiszorg, verzorgende)
-
Diensthoofd wasserij en naai-atelier (KLERKEN)
Regio: KLERKEN
Bedrijf: De Vleugels
Type: Vaste Job
De Vleugels garandeert een kwaliteitsvolle en warme ondersteuning voor 330 mensen met een verstandelijke beperking. Onze industriële wasserij is één van de ondersteunende diensten binnen de organisatie. Naast de hotelwas, staan de medewerkers van de wasserij in voor het wassen van de kledij van onze cliënten. Deze persoonlijke kledij wordt geplooid, gesorteerd op naam en op die manier terug bezorgd in de leefgroepen. De medewerkers van het naaiatelier staan in voor het maken van linnen in diverse vormen en speciale kledij voor sommige cliënten, het tekenen van de persoonlijke kledij, herstelwerk en werken op sommige momenten actief mee in het wasserijproces. De wasserij werkt 6 dagen op 7 ( niet op zondag ) met dagdiensten. Het team bestaat momenteel uit 18 medewerkers. Het diensthoofd stuurt zowel de werking en organisatie van wasserij en naaiatelier aan en geeft leiding aan de medewerkers van beide diensten. Het diensthoofd werkt actief mee op de werkvloer in combinatie met de eigen taken als diensthoofd.
-
JUNIOR SUPPLY PLANNER (TIJDELIJK) (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: StepStone
Type: Zelfstandige activiteit
www.stepstone.be/vacatures----1673445-inline.html?cid=Partner_VDAB Junior Supply Planner (freelance) Analytisch Regio Gent Voor een grote speler in de chemische sector regio Gent zijn wij vanuit Hays Purchasing & Logistics Gent omwille van interne doorgroei op zoek naar een tijdelijk medewerker voor Supply Planning. Als Junior Supply Planner ben je verantwoordelijk voor de kortetermijnplanning (3 maanden) van de producten geproduceerd in Gent, waarbij je de langetermijnplanning in het achterhoofd houdt. Bij bottle necks schiet jij in actie en voorzie je op een snelle en efficiënte manier de beste oplossing. Je registreert hierbij de incidenten en bekijkt mogelijkheden om dit in de toekomst te voorkomen. Op basis van de vraag van de markt, waarvan jou een rapport voorzien wordt door de distributieplanners, stel je de productieplanning op. Hierbij hou je rekening met het beschikbaar personeel, de machines en het materiaal. Je stemt regelmatig af met de productieplanner of de vooropgestelde planning een haalbare kaart is en stuurt bij waar nodig. Je streeft tevens naar een correctheid van de masterdatagegevens om zo een degelijke productieplanning te kunnen opmaken. In deze rol rapporteer je aan de senior planner en team leader supply planning.
-
Centric - Project Manager for Global Security Projects (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
Description Our client is looking for a Security consultant / Project Manager to: Assist in the design, implementation of ongoing security service enhancements and solutions. Establish and maintain change and project management to support security implementation projects such as implementation of Network access Control (802.1x), Intrusion Prevention Systems, Central logging solutions. Work across teams to accomplish security program goals. Your profile Bachelor's degree in related field or discipline. Act as a team player, as well as take initiatives and work independently Awareness of deadlines and being able to work under pressure Solid technical background, with understanding or hands-on experience in networking and security services Good presentation & reporting skills (organize and lead meetings...) Good understanding of project methodologies and project management Languages: Very good knowledge of Dutch & English (spoken and written) Knowledge of French is an advantage Full time availability
Zoek naar antwoorden van Technics & Applications (T & A) BVBA in sociale netwerken
Look for responds of Technics & Applications (T & A) BVBA in social networks
Lees alle opmerkingen voor Technics & Applications (T & A) BVBA. Laat een reactie achter voor Technics & Applications (T & A) BVBA. Technics & Applications (T & A) BVBA bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Technics & Applications (T & A) BVBA. Leave a respond for Technics & Applications (T & A) BVBA. Technics & Applications (T & A) BVBA on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Technics & Applications (T & A) BVBA op de google maps. Adres en contacten Technics & Applications (T & A) BVBA Location of Technics & Applications (T & A) BVBA on the google maps. Address and contacts of Technics & Applications (T & A) BVBA
Andere gerelateerde bedrijven als come Technics & Applications (T & A) BVBA Technics & Applications (T & A) BVBA: COIFFURE BENNO | De Tavernier D | De Flo-Mesot Breigoed B.V.B.A. | PIETER MOMMAERTS | Westerlund Corporation NV
Other related companies as Technics & Applications (T & A) BVBA: COIFFURE BENNO | De Tavernier D | De Flo-Mesot Breigoed B.V.B.A. | PIETER MOMMAERTS | Westerlund Corporation NV
Technics & Applications (T & A) BVBA is een bedrijf dat 1991 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Technics & Applications (T & A) BVBA, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE01805572509. Het bedrijf Technics & Applications (T & A) BVBA bevindt zich op het adres: Industrielaan 12B; 2250; Olen. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 506,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 762,000,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Renewable energy. Lijst met producten zijn Swimming pools - Contractors & equipment.
De hoofdactiviteit van Technics & Applications (T & A) BVBA is Zware Cntrctn, Behalve Bouwconstructie - Aannemers, inclusief 9 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Technics & Applications (T & A) BVBA is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Technics & Applications (T & A) BVBA, openstaande posities, locatie van Technics & Applications (T & A) BVBA op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]
Technics & Applications (T & A) BVBA is a company, that was registered 1991 in N\A region, Belgium. Full name of company is Technics & Applications (T & A) BVBA, company assigned to the tax number BE01805572509. The company Technics & Applications (T & A) BVBA is located at the address: Industrielaan 12B; 2250; Olen. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 506,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 762,000,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Renewable energy. List of products are Swimming pools - Contractors & equipment.
The main activity of Technics & Applications (T & A) BVBA is Heavy Cnstrctn, Except Building Construction - Contractors, including 9 other destinations. Information about owner, director or manager of Technics & Applications (T & A) BVBA is not available. You also can look at reviews of Technics & Applications (T & A) BVBA, open positions, location of Technics & Applications (T & A) BVBA on the map. For more information, write us to email [email protected]
