JOSE DEBOSSCHER
Contactgegevens JOSE DEBOSSCHER: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data JOSE DEBOSSCHER: address, phone, fax, email, website, opening hours
JOSE DEBOSSCHER
Regio (region): N\A, België
Adres (address): FROIDVAU 196; 5500; DINANT, België
Telefoon (phone): 82225198 (+32-82225198) 82225198 (+32-82225198)
Fax (fax): +32 (15) 232-87-47 +32 (15) 232-87-47
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) JOSE DEBOSSCHER: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "JOSE DEBOSSCHER"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "JOSE DEBOSSCHER"? - Contact us!
We found such data of JOSE DEBOSSCHER, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees JOSE DEBOSSCHER. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti JOSE DEBOSSCHER
Products information JOSE DEBOSSCHER
Services: Ramonage de Cheminées.
Product categorie (product category): Services de Nettoyage and de Désinfection
Aanvulling soorten activiteiten voor JOSE DEBOSSCHER Addition kinds of activities for JOSE DEBOSSCHER
251199. Houten huishoudelijke meubels, nec | Wood household furniture, nec
526100. Detailhandelkwekerijen en tuinwinkels | Retail nurseries and garden stores
20480200. Voedingen uit vlees en vlees- en groentetijden | Feeds from meat and from meat and vegetable meals
27590602. Letterpress afdrukken | Letterpress printing
28650303. Aniline, nitrobenzeen | Aniline, nitrobenzene
33129902. Electrometallurgical staal | Electrometallurgical steel
38250302. Ampère-uur meter | Ampere-hour meters
48220205. Telegraaf kabeldiensten, land of duikboot | Telegraph cable services, land or submarine
73890404. Doek snijden, bout of kronkelen | Cloth cutting, bolting, or winding
92290404. Openbare orde en veiligheid, lokale overheid | Public order and safety, local government
Werken bij JOSE DEBOSSCHER: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in JOSE DEBOSSCHER: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor JOSE DEBOSSCHER. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for JOSE DEBOSSCHER. Looking for open vacancies in other companies
-
Technisch Operator M/V (TIENEN)
Regio: TIENEN
Bedrijf: JOB TALENT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een tijdelijke opdracht, van een aantal maanden, zijn wij dringend op zoek naar operatoren. Je zal opstarten mid/eind augustus, begin september tot februari/maart. We zoeken iemand met een sterk technisch inzicht en iemand die zelfstandig kan werken, staalnamen kan controleren en indien nodig het proces bijsturen. Je takenpakket zal er als volgt uitzien: - Verdelen van zaden volgens de werkorders - Vullen van de lijnen met de juiste lotparameters en startgegevens - Lossen van de steepers met oog voor correct leegkomen van de steepers en contaminatie - Opvolgen van het droogproces met absoluut vermijden van menging in de droger en contaminatie - Lossen van de zaden - Vullen van Sva’s en ingeven van de juiste gegevens - Lossen van de sva’s - Staalnames, vochtmetingen en invullen van de nodige parameters volgens instruktie - Interpretatie van de meetgegevens en eventueel tussenkomen in het proces en/of hulp zoeken - Reinigen van de machines - Controleren van machines op correcte werking - Wegscannen van afgewerkte kisten en zorgen dat deze correct naar logistiek kunnen vertrekken - Verzorgen van correcte stalen voor het labo
-
Event en Incentive planner (KOEKELBERG)
Regio: KOEKELBERG
Bedrijf: ADECCO ASSE
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Heb jij een diploma Toerisme op zak en zou je graag tijdelijk aan de slag als event en incentive planner? Dan bieden wij jou een boeiende job aan in Koekelberg. Je bent perfect tweetalig Nederlands en Spaans. Je krijgt een training on the job zodat je hotels, excursies en gidsen kan inplannen in Brussel.
-
Werkvoorbereider interieurprojecten m/v (HERENTALS)
Regio: HERENTALS
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
In deze functie sta jij in voor de opmeting, werkvoorbereiding en bestellingen van interieurprojecten. Je zorgt er ten allen tijde voor dat je uitgewerkte projecten vlot geproduceerd kunnen worden. De projecten bestaan uit volledige interieurinrichtingen, kantoorinrichtingen, maatkasten en binnendeuren. Je werkt goed samen met de project-verantwoordelijken. Je hebt ervaring met CAD/CAM om vlot alles te kunnen uitwerken. (Trefwoorden: houtbewerking, tekenaar, calculator, ...)
-
Operator dagploeg m/v (DENDERMONDE)
Regio: DENDERMONDE
Bedrijf: ACTIEF INTERIM Dendermonde
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Wij zijn op zoek naar een operator voor een bedrijf in de houtsector. Je taak bestaat uit het omstellen, instellen van de machine maar je doet ook de kwaliteitscontrole van het hout.
-
Loodgieter (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: ADECCO CONSTRUCT
Type: Interim met optie "vast werk"
Heb je ervaring als loodgieter / all-round arbeider in de regio Antwerpen? Wij zoeken iemand op een vaste werf (ziekenhuis regio Antwerpen) om aan de slag te gaan als loodgieter! Onze klant kijkt uit naar een ervaren loodgieter die meteen zelfstandig aan de slag kan gaan.
-
Tekenaar betonelementen / betonconstructies (OUDENAARDE)
Regio: OUDENAARDE
Bedrijf: Synergie Waregem Careers
Type: Interim met optie "vast werk"
Je staat in voor het tekenen van de productietekeningen van onze prefab betonelementen/betonconstructies Je maakt ze klaar voor productie. Je bent verantwoordelijk voor de werkvoorbereiding en opvolging van de dossiers.
-
Student (EVERGEM)
Regio: EVERGEM
Bedrijf: Go4Jobs Evergem
Type: Studentenjob
Je bent verantwoordelijk voor het op orde zetten van de productieomgeving. Dit doe je aan de hand van een veegmachine of doe je manueel.
-
STUDENT VIJVER/VIS WINKEL (KAMPENHOUT)
Regio: KAMPENHOUT
Bedrijf: Vivaldis Interim
Type: Studentenjob
Voor een vijver en viszaak gelegen te Boortmeerbeek zoeken wij een student voor de maand augustus. Taken: * in en uitpakken van goederen * klanten verderhelpen * kassa
-
zorgkundige maand 75% (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: Vacature.com
Type: Zelfstandige activiteit
Als zorgkundige interim zal je samen met de zorgkundigen en de verpleegkundigen instaan voor de dagdagelijkse taken van het woonzorgcentrum. Zoals de hygiënische verzorging, helpen bij innemen medicatie,...
-
Onderwijzer ASV (LOMMEL)
Regio: LOMMEL
Bedrijf: MPI HELIX
Type: Werfreserve
Onderwijzer Type 2 + autiwerking Onderwijzer Type 9 Onderwijzer Type BA
-
Lesgever/lesgeefster algemene vorming leertijd – werfingsreserve (stelsel leren en werken) (SINT-NIKLAAS)
Regio: SINT-NIKLAAS
Bedrijf: SYNTRA MIDDEN VLAANDEREN campus Sint-Niklaas
Type: Werfreserve
Lesgeven aan jongeren (15 - 25 jarigen) die 1 dag in de week les volgen in een onderwijssysteem van deeltijds leren. Dit op woensdag, donderdag of vrijdag. + Samen met de collega's bijdragen tot: de maximale ontplooiing van de leerlingen (op cognitief, affectief, emotioneel, motorisch en sociaal gebied) hun integratie in de maatschappij een verhoogde kans op tewerkstelling het realiseren van de doelstelling van het leerplan en dit op een pedagogisch-didactische wijze.
-
Kapper M/V ( leercontract ) (HAACHT)
Regio: HAACHT
Bedrijf: SIMON
Type: Leercontract
Je komt in dienst als leercontract bij Elithair in Haacht . Afhankelijk van je achtergrond start je met wassen en zal je worden opgeleid voor snit en brushing.
Zoek naar antwoorden van JOSE DEBOSSCHER in sociale netwerken
Look for responds of JOSE DEBOSSCHER in social networks
Lees alle opmerkingen voor JOSE DEBOSSCHER. Laat een reactie achter voor JOSE DEBOSSCHER. JOSE DEBOSSCHER bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for JOSE DEBOSSCHER. Leave a respond for JOSE DEBOSSCHER. JOSE DEBOSSCHER on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie JOSE DEBOSSCHER op de google maps. Adres en contacten JOSE DEBOSSCHER Location of JOSE DEBOSSCHER on the google maps. Address and contacts of JOSE DEBOSSCHER
Andere gerelateerde bedrijven als come JOSE DEBOSSCHER JOSE DEBOSSCHER: Agraphis | CLEMENS LAPORTE | DE LINDE | WALTER LOTRY | Verclyte B
Other related companies as JOSE DEBOSSCHER: Agraphis | CLEMENS LAPORTE | DE LINDE | WALTER LOTRY | Verclyte B
JOSE DEBOSSCHER is een bedrijf dat 2012 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is JOSE DEBOSSCHER, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE03752899169. Het bedrijf JOSE DEBOSSCHER bevindt zich op het adres: FROIDVAU 196; 5500; DINANT. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 797,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 192,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Services de Nettoyage and de Désinfection. Lijst met producten zijn Services: Ramonage de Cheminées..
De hoofdactiviteit van JOSE DEBOSSCHER is Pijpleidingen, behalve aardgas, inclusief 10 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van JOSE DEBOSSCHER is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van JOSE DEBOSSCHER, openstaande posities, locatie van JOSE DEBOSSCHER op de kaart.
JOSE DEBOSSCHER is a company, that was registered 2012 in N\A region, Belgium. Full name of company is JOSE DEBOSSCHER, company assigned to the tax number BE03752899169. The company JOSE DEBOSSCHER is located at the address: FROIDVAU 196; 5500; DINANT. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 797,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 192,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Services de Nettoyage and de Désinfection. List of products are Services: Ramonage de Cheminées..
The main activity of JOSE DEBOSSCHER is Pipelines, Except Natural Gas, including 10 other destinations. Information about owner, director or manager of JOSE DEBOSSCHER is not available. You also can look at reviews of JOSE DEBOSSCHER, open positions, location of JOSE DEBOSSCHER on the map.
