Boussemaere Gebr. bvba BVBA
Contactgegevens Boussemaere Gebr. bvba BVBA: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Boussemaere Gebr. bvba BVBA: address, phone, fax, email, website, opening hours
Boussemaere Gebr. bvba BVBA
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Markt 9; 8647; Lo-Reninge (Lo), België
Telefoon (phone): 058 28 97 22 (+32-058 28 97 22) 058 28 97 22 (+32-058 28 97 22)
Fax (fax): 058 28 94 33 (+32-058 28 94 33) 058 28 94 33 (+32-058 28 94 33)
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Boussemaere Gebr. bvba BVBA: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Boussemaere Gebr. bvba BVBA"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Boussemaere Gebr. bvba BVBA"? - Contact us!
We found such data of Boussemaere Gebr. bvba BVBA, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Boussemaere Gebr. bvba BVBA. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Boussemaere Gebr. bvba BVBA
Products information Boussemaere Gebr. bvba BVBA
Producten die in Boussemaere Gebr. bvba BVBA zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Refrigeration equipment - Industrial and commercial
Aanvulling soorten activiteiten voor Boussemaere Gebr. bvba BVBA Addition kinds of activities for Boussemaere Gebr. bvba BVBA
14119911. Verde 'antiek, dimensie-steengroeven | Verde' antique, dimension-quarrying
23370201. Capes, behalve bont of rubber: vrouwen, misses 'en junioren' | Capes, except fur or rubber: women's, misses', and juniors'
35480103. Elektrodehouders, voor elektrische lasapparatuur | Electrode holders, for electric welding apparatus
50490108. Instrumenten van de landmeter | Surveyor's instruments
51370602. Jurken | Dresses
59450202. Dolls en accessoires | Dolls and accessories
63219900. Ongevallen- en ziektekostenverzekering, nv | Accident and health insurance, nec
87420100. Industriële en arbeidsadviesdiensten | Industrial and labor consulting services
Werken bij Boussemaere Gebr. bvba BVBA: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Boussemaere Gebr. bvba BVBA: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Boussemaere Gebr. bvba BVBA. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Boussemaere Gebr. bvba BVBA. Looking for open vacancies in other companies
-
Dakwerker (m/v) (HERENTALS)
Regio: HERENTALS
Bedrijf: Vivaldis Construct
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor de regio Herentals zijn wij op zoek naar een dakwerker. Soorten werken: zinkwerken, platte, hellende en industrieële daken.
-
CAM Operator (WETTEREN)
Regio: WETTEREN
Bedrijf: AGO Jobs & HR
Type: Interim met optie "vast werk"
Je verzamelt de nodige grondstoffen en materialen per werkopdracht in overleg met de verantwoordelijke. Je leest de opdracht in vanuit het CAD programma en converteert het naar het CAM programma van de robot of freesmachine. Je zet de polyethyleen of MDF blok klaar en controleert het bereik van de robotarm. Je freest maatartikelen volgens de werkprocedures, werkt ze volledig af, biedt ze ter controle aan en geeft ze door aan de werkplaats. Je controleert en onderhoudt gereedschap en materialen. Je onderhoudt dagelijks de eigen werkplaats, selecteert het afval en brengt het naar de daarvoor bestemde container.
-
Wordt "king of the road" zonder hard labeur - Chauffeur CE - Regio: Lot (LENNIK)
Regio: LENNIK
Bedrijf: Randstad
Type: Interim met optie "vast werk"
Hou je van te rijden door heel het land? Spreek je Nederlands OF Frans en beschik je over een rijbewijs CE met enige ervaring? Pak dan nu je telefoon en bel ons op! Je begint rond 6u 's morgens. In de transport heb je geen 9 to 5 job, maar dat zorgt dan weer voor een zeer mooie verdienste! En als je al in een file terecht komt, worden je uren gewoon verder betaald. Je werkt NOOIT tijdens de weekends, dus voldoende tijd voor Quality-time. Je vervoert palletgoederen met dagelijks nieuwe goederen. En dan moet het beste er nog aankomen.. Je moet zelf nooit laden of lossen. Fysiek heb je dus weinig last. De magazijniers laden en lossen alles in je camion en je bent zo terug op de baan. Als dat geen luxe is in de transportsector?
-
Metser (OOSTERZELE)
Regio: OOSTERZELE
Bedrijf: ADECCO CONSTRUCT OOST-VLAAND
Type: Interim met optie "vast werk"
Renovatie-en restauratiemetselwerker - Regio Oosterzele Je bent als metser tewerkgesteld binnen de afdeling restauratie, renovatie en speciale technieken je bent verantwoordelijk voor het opmetsen van massieve muren, herstel / ( in)metsen van plaatselijke stenen in bestaande muren en (in)metsen van natuursteenelementen. werven : renovatieprojecten.
-
HUISHOUDHULP MET DIENSTENCHEQUES REGIO BEERVELDE (Regio Gent)
Regio: Regio Gent
Bedrijf: DOME ASSISTANCE
Type: Dienstenchequebaan
Je helpt in het huishouden en staat in voor poetsen in particuliere woningen. Ook koken, naaien, wassen en strijken kunnen tot je dagelijkse takenpakket behoren.
-
Huishoudhulp regio Aarschot (AARSCHOT)
Regio: AARSCHOT
Bedrijf: RUNTIME SERVICES
Type: Dienstenchequebaan
Voor ons team van 270 huishoudhulpen zoeken we een nieuwe collega ! Je werkt als huishoudhulp met dienstencheques Als huishoudhulp kunnen je taken bestaan uit poetsen, strijken en soms wassen, boodschappen doen of eten maken. Zelfstandig kunnen werken is een vereiste, net als zelf de gevraagde taken kunnen inplannen. Een eigen wagen ,fiets of brommer hebben is een pluspunt!
-
HUISHOUDHULP DEELTIJDS MALLE (MALLE)
Regio: MALLE
Bedrijf: GREENHOUSE MALLE
Type: Dienstenchequebaan
Gezinnen uit regio Malle zoeken dringend hulp in het huishouden. Dit betreft voornamelijk het schoonmaken van hun woning en soms ook strijken. Jouw persoonlijke dossierbeheerder ondersteunt jou in de administratie en opvolging van de ontvangen dienstencheques en beantwoordt al jouw vragen!
-
Helpdesk medewerker (nachtdienst) (MERKSEM)
Regio: MERKSEM
Bedrijf: DRAC
Type: Vaste Job
Hapbit® is een vernieuwend en dynamisch bedrijf in volle groei: in de laatste twee jaar is het aantal medewerkers (bijna) vertienvoudigd en we staan nu ook te trappelen om de internationale markt omver te blazen! Daar zullen we natuurlijk vaardige collega’s voor nodig hebben die de Hapbit® mentaliteit vol enthousiasme willen omhelzen en hun schouders kunnen zetten onder heel uitdagende – lees, nog nooit eerder uitgevoerde- projecten. We specialiseren in IT-oplossingen op maat, maar zien het ook veel groter dan dat. Door steeds op zoek te gaan naar betere, snellere, duurzamere en efficiëntere manieren om bestaande systemen te optimaliseren en nieuwe toepassingen te verzinnen voor bestaande technologieën, slagen we er al jaren in om unieke en vooruitstrevende, betrouwbare producten en diensten aan te bieden. Functieomschrijving Als helpdesk medewerker sta je in voor de first/second line support van onze klanten over heel België. Je beantwoordt vragen, luistert aandachtig naar de problemen die beschreven worden, stelt opvolgvragen, reikt oplossingen aan en escaleert problemen naar second line support en onze field service engineers, waarbij je waakt over de voortgang van gestelde prioriteiten en werkzaamheden. Zowel telefonisch als via elektronische communicatiemiddelen zal je de klanten met raad en daad bijstaan waarna je het contact in het systeem registreert met de genomen acties. Soms zijn stalen zenuwen en engelengeduld geen overbodige luxe, maar met een beetje gezond verstand, relativeringsvermogen en een gezond gevoel voor humor heb je de vrijheid om op je eigen manier onze klanten van de beste service te voorzien. Momenteel is Hapbit® op zoek naar 1 HELPDESK MEDEWERKER voor maandag tot en met vrijdag van 22.00 tot 06.00
-
Junior Software Analist (SINT-NIKLAAS)
Regio: SINT-NIKLAAS
Bedrijf: Charles
Type: Vaste Job
Meehelpen aan het stroomlijnen van intern ontwikkeld ERP pakket Analyseren van bestaande bedrijfsprocessen en IT optimalisaties doorvoeren Implementaties van externe pakketten waar opportuun, ontwikkeling van interne pakketten waar nodig
-
Freelancers marketing kinderopvang (GEEL)
Regio: GEEL
Bedrijf: DE ZES STERREN
Type: Zelfstandige activiteit
Voor een nieuw kinderdagverblijf in Geel ga je op zoek naar nieuwe klanten (ouders met kinderen) om zich te laten inschrijven in onze opvang. Dit doe je door een strategie binnen onze onderneming. Maar er is altijd ruimte voor je eigen inbreng. Je benaderd toekomstige klanten telefonisch en je gaat ook de baan op.
-
Coach Leren programmeren met Scratch voor kinderen - Antwerpen (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: SKILLZ
Type: Flexijob
Je begeleidt kinderen bij het leren programmeren aan de hand van het programma Scratch. Lesmateriaal en ondersteuning om de lessen te geven wordt door ons voorzien. Ideaal gezien heb je ervaring met het werken met kinderen, bv in jeugdvereniging of als monitor of je volgt een opleiding met een pedagogische achtergrond. Je geeft in een vaste school begeleiding in de naschoolse opvang aan een groep van maximum 12 kinderen gedurende ongeveer 20 weken (niet tijdens de schoolvakanties). Er staat een klaslokaal en computers ter beschikking. Deze lessen gaan door na schooltijd rond 16:00 uur op verschillende scholen in Antwerpen, Deurne, Borgerhout...
-
FLEXI-JOB Barman/kelner (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: AAN HET STRAND VAN OOSTENDE
Type: Flexijob
"Aan het strand van Oostende" is intussen een vaste waarde en nog steeds een speelse, vrolijke, kleurrijke tent die valt onder de noemer Brasserie - Grand Café, maar dan "freestyle" Onze drukbezochte zaak is gelegen op de alombekende Dageraadplaats en biedt plaats aan een vijftigtal gasten tijdens de winter en in de zomer een honderdtal. Wij verzorgen, met de glimlach, ontbijt, lunch & diner. Ons team bestaat uit een 10-tal medewerkers die vriendelijk, vrolijk & gastvrij zijn. Passie en gedrevenheid zijn per definitie een absolute must! Neem ook eens een kijkje op onze website: www.aanhetstrandvanoostende.be
Zoek naar antwoorden van Boussemaere Gebr. bvba BVBA in sociale netwerken
Look for responds of Boussemaere Gebr. bvba BVBA in social networks
Lees alle opmerkingen voor Boussemaere Gebr. bvba BVBA. Laat een reactie achter voor Boussemaere Gebr. bvba BVBA. Boussemaere Gebr. bvba BVBA bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Boussemaere Gebr. bvba BVBA. Leave a respond for Boussemaere Gebr. bvba BVBA. Boussemaere Gebr. bvba BVBA on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Boussemaere Gebr. bvba BVBA op de google maps. Adres en contacten Boussemaere Gebr. bvba BVBA Location of Boussemaere Gebr. bvba BVBA on the google maps. Address and contacts of Boussemaere Gebr. bvba BVBA
Andere gerelateerde bedrijven als come Boussemaere Gebr. bvba BVBA Boussemaere Gebr. bvba BVBA: AVEVE LANNOO | Hutse Wim | Levert-Wathelet J-P | GERARD GR?GOIRE | JAPSTUDIO
Other related companies as Boussemaere Gebr. bvba BVBA: AVEVE LANNOO | Hutse Wim | Levert-Wathelet J-P | GERARD GR?GOIRE | JAPSTUDIO
Boussemaere Gebr. bvba BVBA is een bedrijf dat 2017 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Boussemaere Gebr. bvba BVBA, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE09018920898. Het bedrijf Boussemaere Gebr. bvba BVBA bevindt zich op het adres: Markt 9; 8647; Lo-Reninge (Lo). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 351,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 318,000,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Refrigeration equipment - Industrial and commercial. Producten gemaakt in Boussemaere Gebr. bvba BVBA zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Boussemaere Gebr. bvba BVBA is Diverse Manufacturing Industries, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Boussemaere Gebr. bvba BVBA is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Boussemaere Gebr. bvba BVBA, openstaande posities, locatie van Boussemaere Gebr. bvba BVBA op de kaart.
Boussemaere Gebr. bvba BVBA is a company, that was registered 2017 in N\A region, Belgium. Full name of company is Boussemaere Gebr. bvba BVBA, company assigned to the tax number BE09018920898. The company Boussemaere Gebr. bvba BVBA is located at the address: Markt 9; 8647; Lo-Reninge (Lo). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 351,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 318,000,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Refrigeration equipment - Industrial and commercial. Products created in Boussemaere Gebr. bvba BVBA were not found.
The main activity of Boussemaere Gebr. bvba BVBA is Miscellaneous Manufacturing Industries, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of Boussemaere Gebr. bvba BVBA is not available. You also can look at reviews of Boussemaere Gebr. bvba BVBA, open positions, location of Boussemaere Gebr. bvba BVBA on the map.
