MOBISTAR CENTER BRISON
Contactgegevens MOBISTAR CENTER BRISON: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data MOBISTAR CENTER BRISON: address, phone, fax, email, website, opening hours
MOBISTAR CENTER BRISON
Regio (region): N\A, België
Adres (address): RUE DE LA MONTAGNE 51; 6000; CHARLEROI, België
Telefoon (phone): 71309686 (+32-71309686) 71309686 (+32-71309686)
Fax (fax): +32 (19) 776-63-87 +32 (19) 776-63-87
E-Mail: n\a
Website: www.mobistar.be
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) MOBISTAR CENTER BRISON: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "MOBISTAR CENTER BRISON"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "MOBISTAR CENTER BRISON"? - Contact us!
We found such data of MOBISTAR CENTER BRISON, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees MOBISTAR CENTER BRISON. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti MOBISTAR CENTER BRISON
Products information MOBISTAR CENTER BRISON
Produits: GSM.. Produits & Services: Equipement de Télécommunications,Centres d'Appels Téléphoniques à Bas Prix,Téléphones.. Produits: Téléphones,Equipement de Télécommunications,Réseaux Téléphoniques. Services: Service d'Entretien,Service de Réparations.
Product categorie (product category): Systèmes de télécommunications. Services de télécommunications. Mobistar Centres
Aanvulling soorten activiteiten voor MOBISTAR CENTER BRISON Addition kinds of activities for MOBISTAR CENTER BRISON
2051. Brood, taart en aanverwante producten | Bread, cake, and related products
4482. Ferries | Ferries
09129908. Pollack, vangst van | Pollack, catching of
20330111. Tomatensaus: verpakt in blikjes, potten, enz. | Tomato sauce: packaged in cans, jars, etc.
33540101. Bars, geëxtrudeerd, aluminium | Bars, extruded, aluminum
35689904. Schijven, krachtoverbrenging | Pulleys, power transmission
57360100. Toetsenbordinstrumenten | Keyboard instruments
Werken bij MOBISTAR CENTER BRISON: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in MOBISTAR CENTER BRISON: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor MOBISTAR CENTER BRISON. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for MOBISTAR CENTER BRISON. Looking for open vacancies in other companies
-
Lead Scheduler termijnplanning (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: Covestro NV
Type: Vervanging brugpensioen
Je bent verantwoordelijk voor het opstellen en beheren van de termijnplanning van projecten en/of stilstanden en turn arounds. Je ontwikkelt en analyseert termijnplannen, volgt deze dagelijks op en rapporteert afwijkingen. Je implementeert de planning / scheduling richtlijnen en wisselt ervaring uit met andere Covestro vestigingen. Je bent key-user voor de planning en scheduling software tools voor de site Antwerpen (SAP, Prometheus, Roser, Primavera) en staat in voor training en begeleiding van de gebruikers. Je werkt nauw samen met de schedulers van de onderhoudsactiviteiten in de bedrijven.
-
Verlekkerde inpakmedewerkers (LOKEREN)
Regio: LOKEREN
Bedrijf: VIO-Interim
Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)
Voor onze klant, een productiebedrijf actief in de chocoladesector, zijn we op zoek naar een verfijnde inpakmedewerker met oog voor detail. Op de inpakafdeling sta je samen met je collega's in voor het controleren, verpakken en afwerken van de producten. Daarnaast hou je continu de kwaliteit in de gaten, en geef je onregelmatigheden door. Je bent flexibel, want iedere dag kom je op een andere werkpost terecht, waardoor je nauw betrokken blijft bij het productieproces. Je kan werken in 2 ploegen en wordt ingeschakeld op één van de 2 vestigingen in Lokeren. Bedrijfsprofiel: Je komt terecht in een uiterst moderne en propere productie omgeving.
-
Chauffeur C/CE (LOKEREN)
Regio: LOKEREN
Bedrijf: Synergie Lokeren Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant zijn wij op zoek naar 2 (distributie) chauffeurs - rijbewijs C of CE. 1 chauffeur voor dagploeg (start tussen 05u - 10u) 1 chauffeur voor nachtploeg (+/- vanaf 16u tot 3u 's nachts)
-
Student - monteur/mecanicien - projecten - regio Lebbeke (LEBBEKE)
Regio: LEBBEKE
Bedrijf: AGO Jobs & HR
Type: Studentenjob
AGO Technics is voor een klant gelegen te Lebbeke op zoek naar een student - monteur/mecanicien. Binnen de firma zijn voornamelijk lassers, monteurs, mecaniciens... aan de slag. Er wordt hoofdzakelijk projectmatig gewerkt, dus vertrekken doe je vanuit het hoofdkantoor te Lebbeke. Hierna ga je samen met je collega\\\'s aan de slag bij een klant, waar je instaat voor het uitvoeren van montage- of onderhoudswerken.
-
Vakantiejob verpleegkundige geriatrie (herfstvakantie, november, december) (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: AZ Maria Middelares
Type: Studentenjob
Je verleent als vakantiehulp een kwaliteitsvolle en veilige patiëntenzorg op de dienst geriatrie.
-
Winkelmedewerker Colruyt Hooglede (HOOGLEDE)
Regio: HOOGLEDE
Bedrijf: RANDSTAD INHOUSE SERVICES
Type: Studentenjob
Als bediende verkoper is het jouw job om klanten zo goed mogelijk te helpen. Je zorgt dat de producten goed zichtbaar en bereikbaar zijn en bent vriendelijk en hulpvaardig. En omdat je fier bent op je winkel, zorg je dat de winkel er altijd netjes bij ligt. Zo zorg je voor tevreden klanten die efficiënt en makkelijk hun boodschappen kunnen doen, tegen de laagste prijzen. Klanten bedienen aan de kassa en rekken bijvullen, vormen het grootste deel van je job. Toch ziet elke dag er anders uit, want elke klant is anders en heeft specifieke noden. Je helpt bij een Collishop-reservatie, organiseert degustaties, geeft informatie over een product Extra voordeel: je mag als eerste nieuwe producten ontdekken en krijgt in primeur te weten welke artikelen een Rode Prijs of Extra-korting krijgen. Dat helpt je bovendien om klanten altijd correct te informeren. Blijven leren en jezelf ontwikkelen, maken deel uit van je job. Tijdens je eerste maanden krijg je begeleiding van een peter of een meter. Daarnaast geven we je de mogelijkheid om zelf je verdere ontwikkeling in handen te nemen. We investeren heel veel in onze medewerkers, want we geloven dat we als firma pas kunnen groeien als zij groeien. En we vinden het belangrijk dat onze medewerkers lang bij ons blijven en zich ook na enkele jaren even betrokken voelen.
-
SOFTWARE DEVELOPER (m/v) (MENEN)
Regio: MENEN
Bedrijf: GALLOO
Type: Vaste Job
In het kader van de groei en de evolutie van onze activiteiten werken we continu aan verbeteringen aan ons bestaand applicatielandschap. Na een opleidingsperiode (kennis van onze activiteit, huidige werking van ons ERP en omringende toepassingen), bouw je samen met ons team aan de nieuwe integraties en apps voor de business. Je werkt mee aan de vertaling van de behoeften van de gerbuikers naar concrete oplossingen en ontwikkelt deze in Microsoft .NET. Je begeleidt en volgt de implementaties mee op en geeft waar nodig interne opleiding aan de medewerkers. Je stelt daarbij ook een gebruikershandleiding op.
-
Communicatieverantwoordelijke - Beroepenpunt (SINT-JOOST-TEN-NODE)
Regio: SINT-JOOST-TEN-NODE
Bedrijf: ACTIRIS
Type: Vaste Job
Het Beroepenpunt heeft als doel om een uniek aansprekingspunt te zijn voor iedereen in Brussel die vragen heeft over het beroepsleven. De verschillende organisaties gericht op studies, opleiding, werk en ondernemerschap worden hier samengebracht. De communicatieverantwoordelijke hangt direct af van de directrice van het Beroepenpunt. Werkt samen aan: Opstellen van het extern communicatieplan van het Beroepenpunt -De verwachtingen van de partners en gebruikers van het Beroepenpunt bundelen -De doelgroepen voor de externe communicatie bepalen en de geschikte kanalen selecteren -Het communicatieplan opstellen samen met de communicatiediensten van Actiris en Bruxelles Formation Werkt samen aan: Het communicatieplan in actievoorstellen vertalen -De specifieke projecten aansturen en uitvoeren (organisatie van evenementen, opstellen van flyers, documentatie en activiteitenverslagen, pers- en mediacampagnes, website, sociale netwerken) -De aanwezigheid van het Beroepenpunt op de sociale netwerken verzekeren -De website bijwerken en up-to-date houden (in samenwerking met de consulenten van het Beroepenpunt) -Het beheer, de opvolging en de bijwerking van de externe communicatie dragers verzekeren (print) -Het communicatiemateriaal (print) ter beschikking stellen en de stock beheren (in samenwerking met het secretariaat van het Beroepenpunt) Realiseert: De public relations bij de partners, de overheid enz. onderhouden -De aanwezigheid van het Beroepenpunt op beurzen verzekeren, in samenwerking met de consulenten -De activiteiten van het Beroepenpunt naar de pers toe promoten -De contacten met de pers in de brede zin van het woord (geschreven pers, audiovisuele pers, gratis bladen, web enz.) onderhouden -De perscommuniqués en persdossiers opstellen -De phototheek van het Beroepenpunt beheren Werkt samen aan: Over de toepassing van het grafisch charter waken bij de interne medewerkers, de externe medewerkers en de onderaannemers.
-
Woonassistent(e) (BRASSCHAAT)
Regio: BRASSCHAAT
Bedrijf: FAMILIEHULP
Type: Vaste Job
Wil je terecht komen in een warme organisatie waar je met goesting blijft werken? Dan is een job bij Familiehulp iets voor jou! Jouw taken als woonassistent(e): Informatie verstrekken aan potentiële bewoners Nieuwe bewoners onthalen Bevragen en evalueren van de diensten Coördineren garantie overbruggingszorg, garantie crisiszorg en garantie levering warme maaltijden Faciliteren transfer naar residentiële zorg Bijhouden bewonersdossiers Gegevens voor facturatie aanleveren
-
Assistent Ingenieur Ontwikkeling Elektromobiliteit (KONINGSHOOIKT)
Regio: KONINGSHOOIKT
Bedrijf: VAN HOOL Afdeling Bedienden
Type: Vaste Job
De afdeling Elektriciteit is binnen het ‘Engineering Department Bus & Car’ verantwoordelijk voor het ontwikkelen, onderzoeken, definiëren en testen van elektrische en elektronische componenten in zowel stadsbussen als autocars. Binnen de groep Openbaar Vervoer worden klantspecifieke bussen ontwikkeld voor heel Europa. Het betreft hier voertuigen met diverse aandrijvingen (diesel, hybride, CNG, Fuel Cell, trolley, elektrisch) in afmetingen van 8 tot 24m met het modernste design. - U staat in voor het uitwerken van elektrische systemen voor hybride en elektrische stadsbussen. - U werkt in team aan een nieuwe ontwikkeling en rapporteert aan de projectingenieur. - U staat in voor het bestuderen, tekenen en ontwerpen van elektrische schema’s voor voertuigen. - U definieert elektrische bedradingen en componenten (elektromobiliteit en voertuigelektronica). - U werkt definitiedossiers van hybride en elektrische stadsbussen uit: o Principiële voertuigschema’s o Uitvoeringsplannen voor de productieafdelingen o Software-aanpassingen - U instrueert en ondersteunt de medewerkers in de productieafdelingen. - U programmeert kleine software wijzigingen (training on the job). - U test nieuwe ontwikkelingen en verwerkt de resultaten. Samen met een ingenieur analyseert U de resultaten. - U fungeert als vraagbaak voor de naverkoopdiensten en de productieafdelingen.
-
Adviseur/verkoper/consultent M/V (Regio Boom-Aartselaar)
Regio: Regio Boom-Aartselaar
Bedrijf: JULIE AND HER JEWELS
Type: Zelfstandige activiteit
Ben jij opzoek naar een bijkomend lucratief inkomen ? Je hebt al een fulltime / parttime job en zoekt naar een extra ? Een extra die rekening houd met uw agenda en zonder investering? Dit is mogelijk! Wij zijn op zoek naar een adviseur/verkoper/consultentM/V, die een bijkomend lucratief inkomen wenst te verdienen! Wij zijn een gerenommeerde en prestigieuze juweelfabrikant van kwaliteitsjuwelen aan scherpe prijzen. Om ons team te versterken zijn wij op zoek naar een vertegenwoordiger/consultent in jouw regio. Als vertegenwoordiger/consultent bestaat uw takenpakket uit : -Onthaal en advies van klanten. -De klanten adviseren en inspireren. -De bestellingen opnemen bij verkoop. -Het imago vertegenwoordigen bij het cliënteel. -Een kwaliteitsvolle dienst na verkoop te bieden. -U werkt mee aan commerciële acties conform de vooropgestelde organisatie. -Het leuke aan het werk is dat je zelf je doelstellingen bepaalt (je bent je eigen baas) -Administratieve opvolging van A tot Z en rapportering aan de zaakvoerder. -Beurzen en happeningskunnen, indien gewenst, deel uitmaken van de functie. -Doel klanten te fideliseren
-
Zelfstandig Vastgoedmakelaar met BIV nummer voor regio Londerzeel/Sint-Amands (BUGGENHOUT)
Regio: BUGGENHOUT
Bedrijf: BESSEMS VASTGOED
Type: Zelfstandige activiteit
Voor uitbreiding van ons kantoor te Buggenhout zijn we op zoek naar een nieuwe collega voor uitbreiding van onze regio's. U beschikt over een BIV nummer of komt in aanmerking voor de stage. U bent dynamisch en gedreven. U heeft interesse in de vastgoedsector. U heeft kennis van de basisprincipes van de vastgoedsector. U heeft een vlotte communicatieve stijl, zowel mondeling als schriftelijk. U Kan zowel zelfstandig als in team werken. U heeft geen schrik van Avond- en weekendwerk. U hebt reeds enige ervaring in de vastgoedwereld, u bent stipt, en u hecht zeer veel waarde aan een persoonlijk gesprek. U weet ook dat het belangrijk is om verantwoordelijk te werken met uw klanten, het gaat immers over een zeer belangrijke transactie. Wij begeleiden u waar nodig en u krijgt een eigen ruime regio toegewezen. U doet de verhuur in uw eigen regio alsook de 'inkoop' en 'verkoop' van diverse panden. U kan werken vanuit ons kantoor te Buggenhout, maar meestal bent u buitenshuis aan het werk. Bij voorkeur reeds een eerste ervaring in de sector. U woont in de regio. U bent flexibel en zowel avond- werk als weekendwerk schrikken u niet af. U bent in het bezit van een eigen wagen. Een commerciële ingesteldheid met een grote dosis empathie is een must. Verzorgd voorkomen is vanzelfsprekend. Jobgerelateerde competenties De vastgoedtransactie onderhandelen en afsluiten Informatie en documenten verzamelen (inkomsten, mandaten, ...) De noden van de klant bepalen (prijs, oppervlakte, locatie, ...) en de aanvraag formaliseren Vastgoed en terreinen zoeken Klanten prospecteren De vastgoedmarkt volgen en analyseren De klant assisteren en adviseren tot de transactie afgerond is (financieringsplan, verwerving van administratieve documenten, ...) De waarde van een onroerend goed schatten De klant adviseren over aanpassingswerken en wettelijke verplichtingen Administratieve documenten van de activiteiten opvolgen en invullen De plaatsbeschrijving en waardering van het onroerend goed uitvoeren (plan, foto's, ...) Commerciële promotieacties voeren Een onroerend goed aan een klant voorstellen De klant over de aankoopvoorwaarden informeren Persoonsgebonden competenties Resultaatgerichtheid Samenwerken in een team Commercieel zijn Zelfstandig werken Omgaan met stress Zich kunnen aanpassen aan veranderende omstandigheden (flexibiliteit) Klantgerichtheid Plannen (= ordenen) Solliciteer nu Vereiste studies Prof. bach. vastgoed - makelaardij BIV vastgoedmakelaars ( M/V ) Talenkennis Engels (goed) Frans (goed) Nederlands (zeer goed) Werkervaring Minstens 2 jaar ervaring Rijbewijs B Contract Vaste Job Contract van onbepaalde duur Voltijds
Zoek naar antwoorden van MOBISTAR CENTER BRISON in sociale netwerken
Look for responds of MOBISTAR CENTER BRISON in social networks
Lees alle opmerkingen voor MOBISTAR CENTER BRISON. Laat een reactie achter voor MOBISTAR CENTER BRISON. MOBISTAR CENTER BRISON bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for MOBISTAR CENTER BRISON. Leave a respond for MOBISTAR CENTER BRISON. MOBISTAR CENTER BRISON on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie MOBISTAR CENTER BRISON op de google maps. Adres en contacten MOBISTAR CENTER BRISON Location of MOBISTAR CENTER BRISON on the google maps. Address and contacts of MOBISTAR CENTER BRISON
Andere gerelateerde bedrijven als come MOBISTAR CENTER BRISON MOBISTAR CENTER BRISON: MARTINUS | P.O.S. | TAVERNE LE BOOTSY | WILLIAM PIETERS-DENOO | JACQUES SOMERS
Other related companies as MOBISTAR CENTER BRISON: MARTINUS | P.O.S. | TAVERNE LE BOOTSY | WILLIAM PIETERS-DENOO | JACQUES SOMERS
MOBISTAR CENTER BRISON is een bedrijf dat 2002 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is MOBISTAR CENTER BRISON, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE02262054443. Het bedrijf MOBISTAR CENTER BRISON bevindt zich op het adres: RUE DE LA MONTAGNE 51; 6000; CHARLEROI. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 478,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 665,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Systèmes de télécommunications. Services de télécommunications. Mobistar Centres. Lijst met producten zijn Produits: GSM.. Produits & Services: Equipement de Télécommunications,Centres d'Appels Téléphoniques à Bas Prix,Téléphones.. Produits: Téléphones,Equipement de Télécommunications,Réseaux Téléphoniques. Services: Service d'Entretien,Service de Réparations..
De hoofdactiviteit van MOBISTAR CENTER BRISON is Landbouwproductie - Vee- en Dierspecialiteiten, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van MOBISTAR CENTER BRISON is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van MOBISTAR CENTER BRISON, openstaande posities, locatie van MOBISTAR CENTER BRISON op de kaart.
MOBISTAR CENTER BRISON is a company, that was registered 2002 in N\A region, Belgium. Full name of company is MOBISTAR CENTER BRISON, company assigned to the tax number BE02262054443. The company MOBISTAR CENTER BRISON is located at the address: RUE DE LA MONTAGNE 51; 6000; CHARLEROI. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 478,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 665,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Systèmes de télécommunications. Services de télécommunications. Mobistar Centres. List of products are Produits: GSM.. Produits & Services: Equipement de Télécommunications,Centres d'Appels Téléphoniques à Bas Prix,Téléphones.. Produits: Téléphones,Equipement de Télécommunications,Réseaux Téléphoniques. Services: Service d'Entretien,Service de Réparations..
The main activity of MOBISTAR CENTER BRISON is Agricultural Production - Livestock and Animal Specialties, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of MOBISTAR CENTER BRISON is not available. You also can look at reviews of MOBISTAR CENTER BRISON, open positions, location of MOBISTAR CENTER BRISON on the map.
