DELHAIZE "DE LEEUW"
Contactgegevens DELHAIZE "DE LEEUW": adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data DELHAIZE "DE LEEUW": address, phone, fax, email, website, opening hours
DELHAIZE "DE LEEUW"
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Museumstraat 38; 2000; Antwerpen, België
Telefoon (phone): 03 248 31 52 (+32-03 248 31 52) 03 248 31 52 (+32-03 248 31 52)
Fax (fax): +32 (87) 262-23-58 +32 (87) 262-23-58
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) DELHAIZE "DE LEEUW": n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "DELHAIZE "DE LEEUW""? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "DELHAIZE "DE LEEUW""? - Contact us!
We found such data of DELHAIZE "DE LEEUW", Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees DELHAIZE "DE LEEUW". Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti DELHAIZE "DE LEEUW"
Products information DELHAIZE "DE LEEUW"
Producten die in DELHAIZE "DE LEEUW" zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Supermarkets and Department stores
Aanvulling soorten activiteiten voor DELHAIZE "DE LEEUW" Addition kinds of activities for DELHAIZE "DE LEEUW"
354400. Speciale sterven, gereedschappen, jigs en fixtures | Special dies, tools, jigs, and fixtures
799911. Instructie scholen, kampen en diensten | Instruction schools, camps, and services
01719902. Bosbessenboerderij | Blueberry farm
17439901. Marmeren installatie, interieur | Marble installation, interior
24419901. Carrier bakken, hout | Carrier trays, wood
38440000. Röntgenapparatuur en buizen | X-ray apparatus and tubes
48999903. Radar station operatie | Radar station operation
50990103. Machine geweren | Machine guns
70110304. Resort hotel, franchise | Resort hotel, franchised
72990502. Party planning service | Party planning service
Werken bij DELHAIZE "DE LEEUW": vacatures, carrière, training, praktijk
Work in DELHAIZE "DE LEEUW": vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor DELHAIZE "DE LEEUW". Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for DELHAIZE "DE LEEUW". Looking for open vacancies in other companies
-
Assistent - Storemanager Antwerpen (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: LIDL
Type: Vervanging brugpensioen
Je steekt graag de handen uit de mouwen, zoekt een actieve job en durft je verantwoordelijkheid nemen. Dan is een job als assistant store manager bij Lidl een echte uitdaging! Met je team sta je in voor het dagelijks winkelbeheer. Samen met je store manager ben je verantwoordelijk voor je winkel. Taken: Help elke klant vriendelijk en met de glimlach verder. Motiveer je team door je eigen enthousiasme. Spring in aan de kassa wanneer het te druk wordt. Waak samen met je team over de versheid van de producten. Vul mee de rekken aan wanneer er producten ontbreken. Sta mee in voor het voorraadbeheer: voer bestellingen uit en volg op. Waak over de orde en winkelpresentatie in je supermarkt. Monitor en begeleid je team. Werk samen met je manager de werkverdeling uit en voer controle. Geef je team feedback over hun prestaties. Stuur bij waar nodig.
-
Machine operator 2-ploegen (OUDENAARDE)
Regio: OUDENAARDE
Bedrijf: ASAP OUDENAARDE
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een firma regio Oudenaarde zijn we op zoek naar een operator die in 2-ploegen wil werken. Functie: Je staat aan de productiemachine waar het schoeisel machinaal wordt vervaardigd. Je stelt de machine in en plaats alle onderdeeltjes op de machinale leest (vormmatrijs eerst reinigen en afspuiten, kous plaatsen, zool inleggen, stalen tip zetten,...). Eens het schoeisel vervaardigd is trek je deze van de leest en begin je opnieuw (vormmatrijs reinigen, kous plaatsen, zool inleggen, stalen tip opzetten,...). Het afgewerkte schoeisel wordt dan in grote rekken geplaatst, klaar voor de afwerking en de inpak.
-
Analyste Hypothecaire kredieten (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: Start People Banking & Insurance Brussel
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Wat zijn uw taken ? • Screening van de haalbaarheid van het kredietdossier op basis van de encodage van de makelaar • Controle van de documenten van het kredietdossier • Analyse van het kredietdossier: 1) Inschatten van de geboden waarborgen 2) Inschatten van de terugbetalingscapaciteit 3) Controle van het doel van het krediet 4) Nazicht van het kredietprofiel van de kredietnemers Toetsen van bovenvermelde elementen aan het acceptatiebeleid en erover waken dat de wettelijke bepalingen worden gerespecteerd, alsook de fraude en compliance voorschriften. • Beslissen van het kredietdossier binnen de grenzen van de toegestane beslissingsvolmacht. • Indien het gaat om een kredietdossier buiten eigen beslissingsvolmacht: verlenen van een gemotiveerd advies door de positieve en negatieve elementen in het dossier tegen elkaar af te wegen. • Het meedelen en toelichten van de beslissing aan de makelaar en de commerciële lijn, en dit op een constructieve en commerciële wijze. • Oplossingsgericht zijn door maximaal te zoeken naar mogelijke oplossingen om een kredietaanvraag te kunnen realiseren. • Het verwerken van de beslissing in de informaticatool. • Bij aanvaarding: opmaak van de akkoordbrief en versturen van de documenten naar de notaris via de informaticatool. • Telefonische contacten met de makelaars en de commerciële lijn in het kader van de behandeling van hun ingediend kredietdossier. • Op termijn polyvalentie naar het analyseren en beslissen van consumentenkredieten ingediend door makelaars, vendors & garages, alsook analyseren en beslissen van gemengde kredieten en niet-wet kredieten ingediend door makelaars.
-
MONTEUR CV / SANITAIR (TEMSE)
Regio: TEMSE
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Als monteur cv en sanitair sta je in voor de volgende taken: Je plaatst alle elementen die nodig zijn voor het aanleggen van verwarming (op gas stookolie steenkool hout zonne-energie vloerverwarming enz....) Je plaatst de badkamers zijnde de kranen baden lavabo's toiletten enz... Je plaatst de leidingen en het sanitaire gedeelte van de keuken. Verder doe je zowel de voorbereiding van de werf als de opkuis van de werf. Maakt alle elementen klaar die nodig zijn voor de volledige installatie van sanitaire of verwarmingsinstallatie (op gas stookolie steenkool hout zonne-energie ..) en plaatst ze volgens de veiligheidsregels.
-
HUISHOUDHULP VOLTIJDS BORNEM (PUURS)
Regio: PUURS
Bedrijf: GREENHOUSE PUURS
Type: Dienstenchequebaan
Gezinnen uit Bornem zoeken dringend hulp in het huishouden. Dit betreft voornamelijk het schoonmaken van hun woning en soms ook strijken. Jouw persoonlijke dossierbeheerder ondersteunt jou in de administratie en opvolging van de ontvangen dienstencheques en beantwoordt al jouw vragen !
-
Huishoudhulp regio Wevelgem-Moorsele-Gullegem (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: ZORGGROEP H. HART
Type: Dienstenchequebaan
Dienstencheques H.Hart valt onder de Woon en Zorggroep H.Hart en is reeds jarenlang actief in de zorg en -welzijnsector. Dit jaar vieren we ons 15-jarig bestaan!!! Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een huishoudhulp voor bij klanten aan huis voor volgende taken: -licht huishoudelijk werk: afstoffen, dweilen, stofzuigen, ramen wassen -maaltijden bereiden -boodschappen doen -was en -strijkwerk. U werkt hoofdzakelijk bij zorgbehoevenden, bejaarden en grote gezinnen in de regio Kortrijk. Bezoek gerust onze website voor enkele sfeerbeelden www.h-hart.be
-
Kinderoppas (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: A. SCHOOFS
Type: Studentenjob
In het gezin zal je instaan voor volgende taken: opvang van een jongen van 10 jaar (vb: brengen en afhalen aan school, hobby's begeleiden, ...). Bent u op zoek naar een bijverdienste? Aarzel dan niet en solliciteer.
-
Student product ontwikkeling (HAMONT-ACHEL)
Regio: HAMONT-ACHEL
Bedrijf: Randstad
Type: Studentenjob
Voor een voedingsbedrijf in Noord-Limburg zijn we op zoek naar een student voor de R&D afdeling. Je start als student en werkt 1 à 2 dagen per week. Indien deze studentenperiode goed verloopt, maak je kans op een vaste positie als productontwikkelaar. Als lid van het R&D team ben je mee verantwoordelijk voor de ontwikkeling & continue optimalisatie van bestaande en nieuwe producten en de continue optimalisatie van de processen. Met als doel de kwaliteit en rendabiliteit te borgen en daardoor de bestaande marktpositie te verstevigen en verder uit te bouwen naar de toekomst toe. Afhankelijk van je eigen kennis, competenties en inzet zal je takenpakket bestaan uit: het nakijken en registreren van grondstofspecificaties in het ERP-systeem. administratieve taken ter ondersteuning van de afdeling : opmaak testformulieren, registratie gegevens, rapportering, ... projectcoördinatie bij de ontwikkeling van een nieuw product: Ontvangt een productaanvraagformulier van marketing Ontwikkeling nieuw product op basis van het productaanvraagformulier rekening houdend met de kostprijs, productspecificaties, vereiste productieapparatuur, mogelijke investeringen Contactopname leveranciers m.b.t nieuwe grondstoffen/materialen Overleg met aankoop aangaande de nieuwe grondstoffen/materialen & beschikbaarheid Overleg technische dienst aangaande productieapparatuur & procesmogelijkheden Opstellen testformulieren en inplannen van industriële testen, in samenspraak met productie rekening houdend met belasting op de productie & tijdsframe project Overleg met productieverantwoordelijken resultaten industriële testen aangaande receptuur & processen Productbeoordeling i.s.m: marketing/sales, productie, kwaliteit, directie Opvolging eerste drie producties en nacalculatie
-
VERANTWOORDELIJKE COMMERCIAL PRINT (HEULE)
Regio: HEULE
Bedrijf: INNI group
Type: Vaste Job
Je stuurt twee kleine teams van de afdeling commercial print aan. Je bent verantwoordelijk voor het opstellen en opvolgen van de productieplanning van deze teams. Je kent je prioriteiten en zorgt ervoor dat wijzigingen vlot in de planning worden opgenomen. Je voert analyses uit aan de hand van productiecijfers en werkt mee aan het kwaliteitsplan binnen productie. Je volgt de orders in onderaanneming nauw op en bent hun eerste aanspreekpunt. Daarnaast ben je de rechterhand van de operations managers.
-
Winkelmedewerker colora Aarschot (AARSCHOT)
Regio: AARSCHOT
Bedrijf: COLORA
Type: Vaste Job
Een werkdag bij colora is nooit hetzelfde. Geen routineklus dus, wel elke keer een nieuwe uitdaging. Je denkt mee met de klant en leeft je in in hun wensen. Je inspireert hen met kleur en interieur. Je begeleidt hen van prille voorbereiding tot perfecte afwerking. Je geeft tips in de winkel of toont klanten hoe het moet bij hen thuis. Bij deze vacature ligt het accent op het geven van kleuradvies bij klanten thuis. Je hoort het, werken bij colora gaat verder dan enkel verf verkopen. Ook het organiseren van workshops, etalages opbouwen of de winkel mee helpen (her)inrichten, bestellingen beheren en de stock netjes en overzichtelijk houden behoren tot jouw takenpakket.
-
Onderhoud hotelkamers zondag (HEVERLEE)
Regio: HEVERLEE
Bedrijf: BOARDHOUSE
Type: Flexijob
Wij zijn op zoek naar een onderhoudsdame of -heer voor onze kamers op zondag.
-
gemotiveerde kelner flexi of student (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: Kapriz
Type: Flexijob
Kapriz is een nieuwe zaak in hartje Mechelen, gespecialiseerd in de Frans-Belgische keuken. We zijn op zoek naar een gemotiveerde en ervaren kelner : studentjob of flexijob.
Zoek naar antwoorden van DELHAIZE "DE LEEUW" in sociale netwerken
Look for responds of DELHAIZE "DE LEEUW" in social networks
Lees alle opmerkingen voor DELHAIZE "DE LEEUW". Laat een reactie achter voor DELHAIZE "DE LEEUW". DELHAIZE "DE LEEUW" bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for DELHAIZE "DE LEEUW". Leave a respond for DELHAIZE "DE LEEUW". DELHAIZE "DE LEEUW" on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie DELHAIZE "DE LEEUW" op de google maps. Adres en contacten DELHAIZE "DE LEEUW" Location of DELHAIZE "DE LEEUW" on the google maps. Address and contacts of DELHAIZE "DE LEEUW"
Andere gerelateerde bedrijven als come DELHAIZE "DE LEEUW" DELHAIZE "DE LEEUW": BATIK GALLERY | Desmet J | GfE ENERGY MANAGEMENT | PASCAL PEETERS | BAKKERIJ VERHULST
Other related companies as DELHAIZE "DE LEEUW": BATIK GALLERY | Desmet J | GfE ENERGY MANAGEMENT | PASCAL PEETERS | BAKKERIJ VERHULST
DELHAIZE "DE LEEUW" is een bedrijf dat 2003 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is DELHAIZE "DE LEEUW", bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE05654907226. Het bedrijf DELHAIZE "DE LEEUW" bevindt zich op het adres: Museumstraat 38; 2000; Antwerpen. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 981,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 585,000,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Supermarkets and Department stores. Producten gemaakt in DELHAIZE "DE LEEUW" zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van DELHAIZE "DE LEEUW" is Landbouwproductie - Vee- en Dierspecialiteiten, inclusief 10 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van DELHAIZE "DE LEEUW" is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van DELHAIZE "DE LEEUW", openstaande posities, locatie van DELHAIZE "DE LEEUW" op de kaart.
DELHAIZE "DE LEEUW" is a company, that was registered 2003 in N\A region, Belgium. Full name of company is DELHAIZE "DE LEEUW", company assigned to the tax number BE05654907226. The company DELHAIZE "DE LEEUW" is located at the address: Museumstraat 38; 2000; Antwerpen. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 981,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 585,000,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Supermarkets and Department stores. Products created in DELHAIZE "DE LEEUW" were not found.
The main activity of DELHAIZE "DE LEEUW" is Agricultural Production - Livestock and Animal Specialties, including 10 other destinations. Information about owner, director or manager of DELHAIZE "DE LEEUW" is not available. You also can look at reviews of DELHAIZE "DE LEEUW", open positions, location of DELHAIZE "DE LEEUW" on the map.
