STUDIO DE TROYER
Contactgegevens STUDIO DE TROYER: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data STUDIO DE TROYER: address, phone, fax, email, website, opening hours
STUDIO DE TROYER
Regio (region): N\A, België
Adres (address): EMIEL HERTECANTLAAN 57; 9290; BERLARE, België
Telefoon (phone): 52422376 (+32-52422376) 52422376 (+32-52422376)
Fax (fax): +32 (12) 661-73-19 +32 (12) 661-73-19
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) STUDIO DE TROYER: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "STUDIO DE TROYER"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "STUDIO DE TROYER"? - Contact us!
We found such data of STUDIO DE TROYER, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees STUDIO DE TROYER. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti STUDIO DE TROYER
Products information STUDIO DE TROYER
Services: Photographes.
Product categorie (product category): Studios photographiques. Equipement photographique
Aanvulling soorten activiteiten voor STUDIO DE TROYER Addition kinds of activities for STUDIO DE TROYER
20910308. Vis- en zeevruchtencakes: verpakt in blikjes, potten, enz. | Fish and seafood cakes: packaged in cans, jars, etc.
22990301. Vlasgarens en roving | Flax yarns and roving
34620200. Pomp, compressor en turbine smeedstukken | Pump, compressor, and turbine forgings
35230416. Schaapscharen, kracht | Sheep shears, power
36770000. Elektronische spoelen en transformatoren | Electronic coils and transformers
Werken bij STUDIO DE TROYER: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in STUDIO DE TROYER: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor STUDIO DE TROYER. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for STUDIO DE TROYER. Looking for open vacancies in other companies
-
Verhuizer / Chauffeur CE (OOSTENDE)
Regio: OOSTENDE
Bedrijf: JobFIXers nv
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je rijdt met een vrachtwagen van A naar B. De taak bestaat uit monteren en demonteren van meubels. Deze worden in team verband de vrachtwagen op geladen. De meubels worden door jou naar de correcte bestemming gebracht. Dit in alle veiligheid en met zorg behandeld.
-
Enthousiaste sorteermedewerkster van nieuwe kledij (DEERLIJK)
Regio: DEERLIJK
Bedrijf: Konvert Interim Waregem
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een distributiemagazijn van kledij zoeken wij een magazijnmedewerker voor verschillende taken : - labelen kledij - bestellingen klaarmaken voor de winkels - plooien en op kapstokken hangen - etiketteren etc... Zeer mooie uren en een goed loon
-
Elektromechanieker (PAAL)
Regio: PAAL
Bedrijf: STEGMANN BELGIUM
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant zijn wij op zoek naar een elektromechanieker voor het elektrisch en mechanisch onderhoud van machineonderdelen. Verantwoordelijkheden: Onderhoud en herstellingen uitvoeren aan machineonderdelen in het atelier Preventief onderhoud van mechanische uitrustingen uitvoeren (schoonmaken, smeren, bijstellen, aandraaien) Defecte stukken en onderdelen vervangen of herstellen, testen en afregelen (tandwieldrijfwerk, lagers, kettingwielen,...) Opsporen van elektrische storingen en zorgen voor een oplossing Instellingen en storingen verhelpen van elektronische aandrijvingen van elektrische machines (relaissturingen, frequentieregelingen) Opvolggegevens van interventies registreren Trefwoorden: elektrisch, elektromechanisch, mechanica,
-
WEGENWERKER (SCHELLE)
Regio: SCHELLE
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
In de regio Schelle zijn we op zoek naar een arbeider wegenwerker voor deze vacature ziet het takenpakket er als volgt uit: u maakt deel uit van een ploeg arbeiders u voert werkzaamheden uit aan diverse onderdelen van weg; aansluitingen kolken boordstenen funderingen afwerkingen.
-
OPERATOR SNIJMACHINE WEEKEND (RUISELEDE)
Regio: RUISELEDE
Bedrijf: FORUM JOBS AALTER
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een bedrijf gekend in de textielsector, zijn wij bij Forum Jobs opzoek naar een operator voor de snijmachine. Volgende taken behoren tot je takenpakket: Afgewerkte rollen afnemen, op weegbalans plaatsen Verpakken en afvoeren naar magazijn Ploegoverdracht Tijdcontrole
-
HUISHOUDHULP DEELTIJDS SINT MARTENS LATEM (SINT-MARTENS-LATEM)
Regio: SINT-MARTENS-LATEM
Bedrijf: GREENHOUSE ZWIJNAARDE
Type: Dienstenchequebaan
Gezinnen uit Sint Martens Latem zoeken hulp in het huishouden. Dit betreft voornamelijk het schoonmaken van hun woning en soms ook strijken. Jouw persoonlijke dossierbeheerder op kantoor ondersteunt jou in de administratie en opvolging van de ontvangen dienstencheques en beantwoordt al jouw vragen !
-
Gedreven huishoudhulp te Oostduinkerke - Nieuwpoort gezocht! (OOSTDUINKERKE)
Regio: OOSTDUINKERKE
Bedrijf: EASY LIFE OOSTDUINKERKE
Type: Dienstenchequebaan
Nele en Cindy zoeken nieuwe superhelden voor het huishouden! Onze kantoorverantwoordelijke Nele is dringend op zoek naar gemotiveerde poetshelden voor onze klanten in de ruime regio Oostduinkerke. Kan je stof de baas? Kan je overweg met wapens zoals een stofzuiger en een plumeau? Wil je heel graag klanten tevreden stellen? Dan is werken bij de klanten van Easylife zeker iets voor jou! Afhankelijk van je kennis en kunnen sta je in voor huishoudelijke taken: poetsen, strijken, eventueel koken en boodschappen doen. Wij bieden jou alles wat een superheld nodig heeft! een magisch uurrooster, eventueel door je gedachten te lezen! Jij beslist zelf welke dagen en hoeveel uren je werkt, wij passen ons aan aan jouw wensen! Je kan werken tot in de eeuwigheid door middel van een vast contract! We geven je opleidingen ins ons geheime hoofdkwartier om nieuwe bovenmenselijke krachten en poetsspreuken te leren kennen zodat je elk stofdeeltje op termijn kan wegtoveren. Als je graag held bent in je eigen regio, zorgen wij voor klanten waar je makkelijk naartoe kan vliegen We voorzien je van een welverdiend heldenloon Daarnaast verdient een helt uiteraard een aangepaste werkcape. Hiervoor zorgen wij OF we geven je een vergoeding om je kostuum zelf te kopen en te onderhouden Held zijn doe je niet elke dag! iedereen verdient eens verlof. Daarom geven we je vakantiegeld om eventueel op reis te gaan OF om je droomheldenpak te kunnen kunnen kopen Een eindejaarspremies om met je collega helden de feestdagen met een extraatje tegemoet te gaan Verplaatsingsvergoeding op jouw raketmobiel te financieren of een jaarabonnement van de Lijn dewelke je ook in het weekend en in vakantieperiodes kan en mag gebruiken supersympathieke collega's
-
Werken als huishoudhulp regio Tessenderlo? Kies voor Domestic Services! (TESSENDERLO)
Regio: TESSENDERLO
Bedrijf: DOMESTIC SERVICES
Type: Dienstenchequebaan
Waarom kies je voor ons? - een correct en eerlijk loon - werken in eigen regio - werkuren vrij te kiezen Zie aanbod voor meer voordelen! Wat verwachten wij van jou? Een betrouwbare en gemotiveerde werkkracht die correct en stipt is en respect toont voor de klant en zijn/haar woning.
-
LESGEVER MULTIMOVE (MACHELEN)
Regio: MACHELEN
Bedrijf: Sportwerk Vlaanderen
Type: Studentenjob
Ben je sportief en enthousiast ingesteld? Ben je op zoek naar een leuke en afwisselende job in de sport? Dan ben je bij Sportwerk Vlaanderen aan het juiste adres! Sportwerk Vlaanderen werkt samen met een team van vaste en losse sportlesgevers. Losse sportlesgevers zijn sportlesgevers die op (on)regelmatige basis voor Sportwerk Vlaanderen werken. Voor een lessenreeks multimove vanaf januari in Machelen zijn wij op zoek naar een losse lesgever. De data en uren staan nog niet vast maar is bespreekbaar in overleg met de lesgever. Zin om Sportwerker te worden? Join our team!
-
Projectingenieur Infrastructuur (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: Mercor
Type: Vaste Job
Voor de opvolging en coördinatie van een aantal grotere infrastructuur projecten in het Antwerpse zijn wij op zoek naar een projectingenieur infrastructuur. Je hebt de verantwoordelijkheid over uiteenlopende projecten in de waterbouw. Je begeleidt de projecten van de ontwikkeling tot en met de realisatie met veelvuldig overleg met allerlei stakeholders. De voorbereidende studies zoals de technische ontwerpen, milieueffectenrapportage, ruimtelijke uitvoeringsplannen en stabiliteitsstudies worden door jou uitgevoerd of gecoördineerd. Je maakt aanbestedingsdossiers op en zorgt voor de aanvraag van de stedenbouwkundige vergunning. Je leidt zowel technisch als administratief de uitvoering van de werken in nauwe samenwerking met de werfleiders.
-
accountant (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: Liantis sociaal verzekeringsfonds
Type: Vaste Job
Als accountant ben je verantwoordelijk voor het verwerken, opvolgen, controleren en analyseren van de financiële gegevens en transacties binnen Liantis zodat deze correct en tijdig afgehandeld worden. Daarnaast lever je de nodige informatie aan het management en de overheid. Je volgt betalingen en kasplanningen op; Je doet BTW-aangiften; Je controleert de boekhoudkundige verwerking op juistheid en volledigheid en corrigeert ook waar nodig; Je staat in voor de jaarlijkse en periodieke afsluitingen én voor het opstellen en neerleggen van de jaarrekeningen; Je biedt assistentie bij de aangiften van rechtspersonenbelasting; Je bent verantwoordelijk voor het opstellen van statistiek en het aanleveren van diverse rapporten; Je levert cijfermateriaal aan voor de opmaak van budgetten en de budgetcontroles; Je biedt de nodige ondersteuning bij audits en staat in voor de opvolging en evaluatie van diverse processen. Daarnaast participeer je ook in beleidsmatige en overkoepelende projecten, in nauwe samenwerking met de financieel directeur.
-
Homeopaat (HEFFEN)
Regio: HEFFEN
Bedrijf: DE SADELEIR
Type: Zelfstandige activiteit
Voor ons praktijkhuis in Willebroek en Heffen zijn we op zoek naar een homeopaat. Je werkt samen met sportcoach, kinesist, psycholoog, studiecoach, seksuoloog, ... Meer info over de praktijkhuizen op: www.praktijkhuispleintje.be www.praktijkhuissen.be
Zoek naar antwoorden van STUDIO DE TROYER in sociale netwerken
Look for responds of STUDIO DE TROYER in social networks
Lees alle opmerkingen voor STUDIO DE TROYER. Laat een reactie achter voor STUDIO DE TROYER. STUDIO DE TROYER bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for STUDIO DE TROYER. Leave a respond for STUDIO DE TROYER. STUDIO DE TROYER on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie STUDIO DE TROYER op de google maps. Adres en contacten STUDIO DE TROYER Location of STUDIO DE TROYER on the google maps. Address and contacts of STUDIO DE TROYER
Andere gerelateerde bedrijven als come STUDIO DE TROYER STUDIO DE TROYER: MULTI-WARE | FRANK LUXEN | HAUTE ECOLE A. JACQUARD | FAFCHAMPS | Lafosse & Cie SPRL
Other related companies as STUDIO DE TROYER: MULTI-WARE | FRANK LUXEN | HAUTE ECOLE A. JACQUARD | FAFCHAMPS | Lafosse & Cie SPRL
STUDIO DE TROYER is een bedrijf dat 1989 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is STUDIO DE TROYER, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE04967987060. Het bedrijf STUDIO DE TROYER bevindt zich op het adres: EMIEL HERTECANTLAAN 57; 9290; BERLARE. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 559,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 779,000,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Studios photographiques. Equipement photographique. Lijst met producten zijn Services: Photographes..
De hoofdactiviteit van STUDIO DE TROYER is Diverse Manufacturing Industries, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van STUDIO DE TROYER is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van STUDIO DE TROYER, openstaande posities, locatie van STUDIO DE TROYER op de kaart.
STUDIO DE TROYER is a company, that was registered 1989 in N\A region, Belgium. Full name of company is STUDIO DE TROYER, company assigned to the tax number BE04967987060. The company STUDIO DE TROYER is located at the address: EMIEL HERTECANTLAAN 57; 9290; BERLARE. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 559,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 779,000,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Studios photographiques. Equipement photographique. List of products are Services: Photographes..
The main activity of STUDIO DE TROYER is Miscellaneous Manufacturing Industries, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of STUDIO DE TROYER is not available. You also can look at reviews of STUDIO DE TROYER, open positions, location of STUDIO DE TROYER on the map.
