GEORGETTE DAUGINET
Contactgegevens GEORGETTE DAUGINET: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data GEORGETTE DAUGINET: address, phone, fax, email, website, opening hours
GEORGETTE DAUGINET
Regio (region): N\A, België
Adres (address): RUE DE HANRET 55; 5380; FERNELMONT, België
Telefoon (phone): 81833461 (+32-81833461) 81833461 (+32-81833461)
Fax (fax): +32 (55) 229-45-17 +32 (55) 229-45-17
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) GEORGETTE DAUGINET: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "GEORGETTE DAUGINET"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "GEORGETTE DAUGINET"? - Contact us!
We found such data of GEORGETTE DAUGINET, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees GEORGETTE DAUGINET. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti GEORGETTE DAUGINET
Products information GEORGETTE DAUGINET
Facilités: Magasin.
Product categorie (product category): Stations-service and carburants
Aanvulling soorten activiteiten voor GEORGETTE DAUGINET Addition kinds of activities for GEORGETTE DAUGINET
505102. Ijzer en staal (ferro) producten | Iron and steel (ferrous) products
28430202. Textielafwerkingsmiddelen | Textile finishing agents
29510206. Wegenmateriaal, bitumineuze (niet van raffinaderijen) | Road materials, bituminous (not from refineries)
38450204. Diathermieapparatuur, electromedical | Diathermy apparatus, electromedical
51530103. Haver | Oats
56119905. Hoeden, mannen en jongens ' | Hats, men's and boys'
61629903. Hypotheekbanken | Mortgage bankers
Werken bij GEORGETTE DAUGINET: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in GEORGETTE DAUGINET: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor GEORGETTE DAUGINET. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for GEORGETTE DAUGINET. Looking for open vacancies in other companies
-
Chauffeur CE enkel lossen niet laden! €12.9062/u + arab (WERVIK)
Regio: WERVIK
Bedrijf: Randstad
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een firma te Wervik zijn we zoek naar een chauffeur CE om vooral te rijden op Frankrijk. De vrachtwagen staat volgeladen klaar en dan werk je tot donderdag. Je gaat telkens bij een meubelwinkel lossen. Het kan gebeuren dat ze zullen helpen om te lossen bij de meubelwinkel, soms kan het ook gebeuren dat het over een kleinere winkel gaat en er hier geen ruimte voor is. Normaal slaap je de hele week uit, maar indien dit niet kan is het ook bespreekbaar om 1x à 2 x uit te slapen per week.
-
Installateur van bewakingsinstallaties (AARSCHOT)
Regio: AARSCHOT
Bedrijf: Actief Aarschot
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Geboeid door anti-inbraak en-camerabeveiliging? Altijd al eens willen weten hoe badgesystemen werken? Actief Interim Aarschot is op zoek naar security monteurs en techniekers! Onze klant is een topper in de beveiligingssector. Je komt terecht in een vlotte toffe ploeg met fijne collega's waar een goede werksfeer de bovenhand heeft. Als monteur zal jij instaan voor het installeren van de beveiligingsinstallatie op maat van jouw klant. Tijdens jouw interimperiode word je helemaal ondergedompeld in de wereld van bewakingssystemen en intern opgeleid tot een volwaardig installateur. Heb je reeds ervaring binnen de sector? Super, wij zijn ook op zoek naar een technieker die instaat voor de dienst naverkoop!
-
Administrator - Tweetalig Nederlands en Frans (ZWIJNAARDE)
Regio: ZWIJNAARDE
Bedrijf: Thomas Cook
Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)
Maak vakantiedromen waar! Als onderdeel van het in Destination Management Team (iDM) doe jij dat precies! Je glijdt in de flip-flops van onze gasten om echt te begrijpen wat ze verwachten van hun perfecte vakantie. Trouw aan het motto ,,Customer at our Heart", ligt de focus bij de gast in elk stadium van zijn vakantie, van aankomst op het vliegveld, de tijd in het hotel tot het verstrekken van uitstekende vakantie-informatie. Als lid van de Thomas Cook-familie heb je de kans om de wereld rond te reizen, nieuwe vrienden te maken en onvergetelijke momenten te beleven. Voor ondersteuning op onze bestemmingen in andere Europese landen in het zomerseizoen 2019 zijn wij op zoek naar verschillende: Medewerker administratie op bestemming/Destination Admin (m/v) – Nederlands- en Franstalig Jouw taken Ondersteuning van onze reisleid(st)ers in administratieve zaken en in verschillende gastzaken op de bestemming, zoals: de toewijzing van aankomst- en vertreklijsten of contact opnemen met verzekeringsmaatschappijen E-mailverkeer en oproepen van gasten, reisleiders en partners zoals hotels en agentschappen Je staat in contact met onze verschillende hoofdkantoren en je geeft allerlei soorten informatie Je biedt oplossingen en hulp aan onze gasten in geval van wijzigingen, klachten en noodsituaties
-
Call Agent M/V (Regio Limburg (B)-Limburg (NL))
Regio: Regio Limburg (B)-Limburg (NL)
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Interim met optie "vast werk"
Bij dit Contact Center gaan gezelligheid en kwaliteit hand in hand. Daarom zoeken wij voor ons callcenter in Maastricht leuke, energieke mensen die onze teams komen versterken. Heb jij een vlotte babbel, hou je van verkopen en van afwisseling en uitdagingen?
-
Huishoudhulp (Regio Brugge)
Regio: Regio Brugge
Bedrijf: t-interim Brugge
Type: Dienstenchequebaan
Als huishoudhulp doe jij huishoudelijke taken bij onze klanten thuis. Deze taken zijn voornamelijk poetsen van de woning en kunnen ook aangevuld worden met wassen, strijken, bereiden van maaltijden en boodschappen doen. Bedrijfsprofiel: Wij zijn op zoek naar een gemotiveerde huishoudhulp (M/V) in de regio Brugge.
-
Poetshulp Herselt - Ramsel (HERSELT)
Regio: HERSELT
Bedrijf: PUUUR HERENTALS
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij de nieuwe huishoudhulp van Puuur? Inderdaad met drie u’s, want bij ons draait het om u! Puuur biedt huishoudhulp aan via het systeem van dienstencheques. Wij maken deel uit van Ons. We hebben meer dan 3.000 gemotiveerde personeelsleden en 18.000 tevreden klanten. We bieden jobs aan over heel Vlaanderen, dicht bij de woonplaats van ons personeel. Puuur blijft groeien en we zijn ook in jouw regio steeds op zoek naar gemotiveerde huishoudhulpen. Je houdt van poetsen, dweilen, stofzuigen, afstoffen, schrobben, vensters wassen... Je doet de wekelijkse schoonmaak van een woning Je doet graag de was en strijk Voor sommige gezinnen ga je naar de winkel of kook je
-
Student with knowledge of Mongolian (LEDEBERG)
Regio: LEDEBERG
Bedrijf: Randstad
Type: Studentenjob
For an international company in Ghent we are looking for someone who has knowledge of MONGOLIAN and English. The job requires to do data quality checks in this language. You have to be well aware of the specific pronunciation differences of that Mongolia. It is necessary for the job to capture local knowledge. You will correct and control phonetic writings.
-
Student promo Marche-En-Famenne (NAMUR)
Regio: NAMUR
Bedrijf: ADECCO HOSPITALITY
Type: Studentenjob
Pour notre client Panama, nous recherchons des étudiants qui peuvent effectuer des missions de promotion à Marche-en-Famenne tout au long de l'année. Pour différentes marques.
-
Metser (HEESTERT)
Regio: HEESTERT
Bedrijf: VECUBO
Type: Vaste Job
Wij zijn op zoek naar een polyvalente metser. Je voert metselwerken uit voor nieuwbouw, verbouwingen en renovatiewerken. Zelfstandig kunnen werken. Werkinstructies volgen. Voldoende technisch inzicht.
-
Chauffeur distributie (AALTER)
Regio: AALTER
Bedrijf: Konvert Interim Eeklo
Type: Vaste Job
Om de logistieke dienst te versterken van een klant te Aalter zijn wij op zoek naar een chauffeur C - CE: FUNCTIE : • Op basis van de ladinglijst bepaal je een efficiënte route; • Je staat in voor het klantvriendelijk leveren van de goederen bij klanten; • Je levert volgens een variërende route in diverse regio's bij verschillende klanten • Je bent verantwoordelijk voor het proper houden van de vrachtwagen en je hebt voortdurend aandacht voor de eigen veiligheid en deze van anderen.
-
Flexi winkelmedewerker (TORHOUT)
Regio: TORHOUT
Bedrijf: Carrefour DON BOSCO
Type: Flexijob
U werkt op zaterdag (volledige of halve dag) aan de kassa, aan het vers of in de winkel.
-
Flexi-jobs nieuwe Wok-A-Way (LEUVEN)
Regio: LEUVEN
Bedrijf: Wok-a-Way
Type: Flexijob
In het station van Leuven hebben we recent een nieuwe Wok-A-Way Express met een aanbod van heerlijke take-a-way Aziatische gerechten geopend. Als medewerker heb je o.a. volgende taken: Bedienen van klanten aan de toonbank (verkoop en kassa) Bereiden van wokgerechten Mise en place (snijden van groenten, voorbereiding van gerechten,...) Het proper houden van je werkpost, helpen bij afwas en respecteren van hygiëneregels
Zoek naar antwoorden van GEORGETTE DAUGINET in sociale netwerken
Look for responds of GEORGETTE DAUGINET in social networks
Lees alle opmerkingen voor GEORGETTE DAUGINET. Laat een reactie achter voor GEORGETTE DAUGINET. GEORGETTE DAUGINET bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for GEORGETTE DAUGINET. Leave a respond for GEORGETTE DAUGINET. GEORGETTE DAUGINET on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie GEORGETTE DAUGINET op de google maps. Adres en contacten GEORGETTE DAUGINET Location of GEORGETTE DAUGINET on the google maps. Address and contacts of GEORGETTE DAUGINET
Andere gerelateerde bedrijven als come GEORGETTE DAUGINET GEORGETTE DAUGINET: V.D.S. | PةDICURE MARTIN-MALJEAN | Tartine & Boterham | SPIRLET - BLEGNY | VANDENBOSCH ROGER
Other related companies as GEORGETTE DAUGINET: V.D.S. | PةDICURE MARTIN-MALJEAN | Tartine & Boterham | SPIRLET - BLEGNY | VANDENBOSCH ROGER
GEORGETTE DAUGINET is een bedrijf dat 2005 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is GEORGETTE DAUGINET, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE04810882568. Het bedrijf GEORGETTE DAUGINET bevindt zich op het adres: RUE DE HANRET 55; 5380; FERNELMONT. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 726,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 116,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Stations-service and carburants. Lijst met producten zijn Facilités: Magasin..
De hoofdactiviteit van GEORGETTE DAUGINET is Groothandel - Duurzame Goederen, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van GEORGETTE DAUGINET is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van GEORGETTE DAUGINET, openstaande posities, locatie van GEORGETTE DAUGINET op de kaart.
GEORGETTE DAUGINET is a company, that was registered 2005 in N\A region, Belgium. Full name of company is GEORGETTE DAUGINET, company assigned to the tax number BE04810882568. The company GEORGETTE DAUGINET is located at the address: RUE DE HANRET 55; 5380; FERNELMONT. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 726,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 116,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Stations-service and carburants. List of products are Facilités: Magasin..
The main activity of GEORGETTE DAUGINET is Wholesale Trade - Durable Goods, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of GEORGETTE DAUGINET is not available. You also can look at reviews of GEORGETTE DAUGINET, open positions, location of GEORGETTE DAUGINET on the map.
