Guéret & Gevas
Contactgegevens Guéret & Gevas: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Guéret & Gevas: address, phone, fax, email, website, opening hours
Guéret & Gevas
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Rue Royale 20; 7904; Leuze-en-Hainaut (Tourpes), België
Telefoon (phone): 069 67 11 06; 069 67 11 10 (+32-069 67 11 06; 069 67 11 10) 069 67 11 06; 069 67 11 10 (+32-069 67 11 06; 069 67 11 10)
Fax (fax): 069 67 11 06 (+32-069 67 11 06) 069 67 11 06 (+32-069 67 11 06)
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Guéret & Gevas: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Guéret & Gevas"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Guéret & Gevas"? - Contact us!
We found such data of Guéret & Gevas, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Guéret & Gevas. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Guéret & Gevas
Products information Guéret & Gevas
Fences; Ironworks; Metal work - Ornamental
Product categorie (product category): Stairs
Aanvulling soorten activiteiten voor Guéret & Gevas Addition kinds of activities for Guéret & Gevas
15420104. Restaurantbouw | Restaurant construction
42120103. Live pluimveebedrijven | Live poultry haulage
42129903. Leveringsdienst, voertuig | Delivery service, vehicular
44939902. Marine bassins | Marine basins
72999912. Slagerdienst, alleen verwerking - verkoopt geen vlees | Butcher service, processing only - does not sell meat
Werken bij Guéret & Gevas: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Guéret & Gevas: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Guéret & Gevas. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Guéret & Gevas. Looking for open vacancies in other companies
-
METSER (HERTSBERGE)
Regio: HERTSBERGE
Bedrijf: ACCENT
Type: Interim met optie "vast werk"
Als metser: Kan je volledig zelfstandig werken Beschik je over de nodige passie voor je werk Ben je een echte teamplayer Heb je inzicht in het werk Kan je planlezen Heb je een technische achtergrond Werk je volgens de veiligheidsvoorschriften Kan je profielen uitzetten Kan je façade en ruwbouw metsen Kan je zowel in de mortel als met lijm metsen Heb je ervaring met klein handgereedschap
-
DRINGENDE POETSHULP TE ZWALM (ZWALM)
Regio: ZWALM
Bedrijf: AVANTI
Type: Dienstenchequebaan
Verrichten van huishoudelijke taken bij gezinnen te Zwalm. Schoonmaken, strijken, koken bij de klanten thuis. Werken op dagen en uren die je zelf wil.
-
Exclusieve huishoudhulp (M/V) 16 u Pittem , combineren met andere gezinnen is mogelijk. (PITTEM)
Regio: PITTEM
Bedrijf: HOME MAID
Type: Dienstenchequebaan
Exclusief gastgezin zoekt exclusieve huishoudhulp. Home Maid zorgt voor de perfecte match tussen jezelf en jouw gastgezin. Je staat hen bij in het huishouden: schoonmaken, koken, strijken, boodschappen doen, kortom een afwisselende job. Door jouw helpende hand, geef je de gouden quality-time van je gastgezin terug en word je onmisbaar! Je verzorgt het huishouden van exclusieve gastgezinnen, waardoor je maximaal drie klanten hebt waar je (bijna) dagelijks over de vloer komt. Home Maid staat voor een stabiele werkomgeving. Bij ons geen tientallen klanten met onrealistische eisen. Wel duidelijke communicatie en een afwisselende job. Jijzelf bent discreet en betrouwbaar. Home Maid zoekt een huishoudhulp (m/v) die graag van afwisseling houd.Netheid en orde is voor jouw een must en voelt natuurlijk aan.Je bent niet bang om de handen uit de mouwen te steken , en bent een huiselijk type die graag het volledig huishouden onder haar hoede neemt, dan ben je bij ons aan het juiste adres!Deze vacature gaat over 8 u bij 2 verschillende gezinnen. Home Maid biedt jobmogelijkheden voor iedereen die de kernwaarden van Home Maid wil mee helpen uitdragen en realiseren. Home Maid discrimineert niet. 45-plussers, uitkeringsgerechtigde volledig werklozen en mensen met een leefloon worden extra gestimuleerd om zich kandidaat te stellen.
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Diest – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (DIEST)
Regio: DIEST
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Magazijnier avond shift! (MACHELEN)
Regio: MACHELEN
Bedrijf: TEMPO-TEAM INTERIM
Type: Studentenjob
Als magazijnier ben je verantwoordelijk voor het sorteren, het scannen en het labelen van (zware) pakketten, alsook het sorteren & het in- en uitladen van vrachtwagens, Wil je iets bijverdienen en schrikt zwaar werk je niet af? Dan ben jij de kandidaat die we zoeken!
-
Jobstudent verzorgende regio Mechelen (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: SOLIDARITEIT VOOR HET GEZIN - BERCHEM
Type: Studentenjob
Help je anderen graag uit de nood? Is verzorgen jouw tweede natuur? En wil je ook een stevig centje bijverdienen? Dan ben je bij Solidariteit voor het Gezin aan het juiste adres! Wij zijn op zoek naar enthousiaste en gemotiveerde jobstudenten die staan te popelen om bejaarden en hulpbehoevenden aan huis te verzorgen. Klinkt eentonig? Dat is het zeker niet, want ook huishoudelijke taken staan op jouw to-do-list. Je hoeft je niet overweldigd te voelen, want een uitbundige sectorverantwoordelijke ondersteunt je met veel plezier in je taakuitvoering.
-
Jong kaderlid Nationaal Controlecentrum (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: StepStone
Type: Studentenjob
www.stepstone.be/vacatures----1647823-inline.html?cid=Partner_VDAB Heb je net een masteropleiding achter de rug of heb je minder dan twee jaar werkervaring en een passie voor energie en techniek? Dan is het starterstraject in het Nationaal Controlecentrum de ideale kans om jouw carrière bij Elia uit te bouwen. Heb je net een masteropleiding achter de rug of heb je minder dan twee jaar werkervaring en een passie voor energie en techniek? Dan is het starterstraject in het Nationaal Controlecentrum de ideale kans om jouw carrière bij Elia uit te bouwen. De rode draad doorheen het starterstraject is het verbreden van je technische expertise. Dit traject biedt je de kans om verschillende disciplines binnen Elia te ontdekken, zoals: de structuur van het Elia-net, internationale verbindingen, de mechanismen voor transportcapaciteit voor de markt en de ons omringende landen; de planning en coördinatie van binnen- en buitenlandse netonbeschikbaarheden. het bewaken en bijsturen van het Belgisch hoogspanningsnet; het maken van netveiligheidsberekeningen en kortetermijnplanning; je werkt mee aan interne projecten en opdrachten binnen het Nationaal Controlecentrum (technisch, integratie van hernieuwbare energiebronnen, bevoorradingszekerheid, proces-gerelateerd, IT-gerelateerd, enz…). Het starterstraject, waarbij - tijdens een korte periode - shiftwerk mogelijk is, loopt in principe over een periode van twee jaar. Afhankelijk van personeelsbewegingen binnen onder andere het Nationaal Controlecentrum kan dit echter nog bijgestuurd worden. Om de 6 maanden is er een evaluatiemoment voorzien. Daarbij worden je doelstellingen en taken van de voorbije periode besproken en de doelstellingen en taken voor de toekomst bepaald. Na dit intensief begeleidingstraject (samengesteld uit opleidingen, missies en projecten gelinkt aan de exploitatie van hoogspanningsnetten en de internationale marktwerking) kan je ondermeer ingeschakeld worden in één van de volgende functies: Planningsingenieur bij Elia. Expertenfunctie binnen het NCC. Close to Realtime Engineer Systeemingenieur bij Coreso. Je hebt een Masterdiploma Burgerlijk of Industrieel Ingenieur. Je hebt een goede kennis van het Nederlands, Frans en Engels. Je kan zelfstandig werken en bent in staat om creatieve oplossingen te vinden. Je bent analytisch ingesteld en kan goed plannen en organiseren. Je bent stressbestendig. Je kan assertief communiceren, ook met collega’s uit andere landen.
-
MERCHANDISERS – PROXIMUS (Regio Genk)
Regio: Regio Genk
Bedrijf: FIELD AND CONCEPT
Type: Beperkte tewerkstelling <13 uren/week
We zijn op zoek naar ervaren merchandisers voor een nationale speler in de wereld van de telecom! Wil je graag werken voor een dynamisch bedrijf met leuke opdrachten? Dan ben je bij ons aan het juiste adres. Jouw uitdaging Je staat in voor de installatie van promotiemateriaal in verschillende winkelpunten/Proximuswinkels. Deze installatie voer je uit na een grondige briefing & coaching op de baan. Deze maandelijkse installaties vinden plaats de 3 eerste dagen van de maand. Deze vacature is perfect combineerbaar met andere opdrachten binnen ons bedrijf.
-
Junior Sales Consultant (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: SELLSIOR
Type: Vaste Job
Op zoek naar een uitdagende job? Weet je hoe je mensen kan overtuigen? Vind je het onbekende spannend? Lees dan vooral verder! Ben jij de startende salesprofessional met een winning attitude die we zoeken? Ben je ondernemend, doelgericht en proactief in het creëren van kansen en mogelijkheden? Overtuig ons dan van je commerciële skills! Wie zijn we? Sellsior helpt bedrijven groeien! Wij nemen het salesproces van een bedrijf onder de loep, gaan op zoek naar de pijnpunten en groeikansen, en rollen zo een doelgericht plan van aanpak uit, volledig op maat van onze klant. Als sales consultant ben jij hierin een belangrijke schakel. Zo kan je worden ingezet om nieuwe business te genereren door het identificeren en ontwikkelen van nieuwe klantrelaties, het beheren en uitbouwen van bestaande klanten, tot het opleiden van het salesteam bij onze klant en de implementatie van het salesoptimalisatieplan. Jouw commercieel talent en ondernemerschap bepalen de volgende stappen in je loopbaan!
-
Docent Engels (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: ELOHIM LANGUAGE SERVICES
Type: Zelfstandige activiteit
Gepassioneerd in het bijbrengen van zakelijke taal aan bedrijfsmensen ? Dynamische en creatieve aanpak in het coachen/lesgeven ? cursisten zijn volwassenen, kaderleden, bedienden.
-
Opleiding verzorgende IG (VALKENSWAARD)
Regio: VALKENSWAARD
Bedrijf: Valkenhof
Type: Leercontract
Werken en leren Valkenhof heeft verschillende uitdagende leerplaatsen binnen de somatiek, revalidatie, Korsakov, psychogeriatrie en palliatieve zorg. Onze collega's leren je graag alles over het vak en hoe jij het verschil maakt voor onze bewoners! Tijdens deze opleiding maak je kennis met de doelgroepen van Valkenhof. Op het Summa college volg je één dag per week interessante theorie die je vervolgens bij ons in de praktijk gaat brengen. Zo ontdek jij jouw talent binnen de ouderenzorg! Als je de opleiding na 3,5 jaar succesvol afrondt, ontvang je twee erkende diploma’s: Verzorgende IG en Maatschappelijke Zorg. Valkenhof betaalt deze opleiding voor je. We bieden je daarna graag een vast contract aan binnen Valkenhof! Heb je interesse in de BBL opleiding dan kun je via https://valkenhof.easycruit.com/vacancy/1955005/82923?iso=nl je aanmelden voor een sollicitatiegesprek. Op donderdag 22 & woensdag 28 november (tijd: 18.30-21.00) organiseren wij een open deurdag waarbij we je meer vertellen over de de inhoud van de opleiding, je krijgt een rondleiding binnen een van onze verzorgingstehuizen en je krijgt de ruimte om vragen te stellen aan onze verzorgenden die deze opleiding ook hebben gevolgd. Heb je hier interesse in dan kun je je aanmelden via [email protected].
-
Receptionist(e) - flexi-job (RETIE)
Regio: RETIE
Bedrijf: De Linde
Type: Flexijob
Corsendonk is momenteel op zoek naar een flexi-job die als receptionist wenst te werken in het weekend. Corsendonk De Linde is een vakantiecentrum gelegen te midden van de prachtige, groene bossen van de Antwerpse Kempen. Wij ontvangen graag al onze gasten in een zeer huiselijke en persoonlijke sfeer. Uw takenpakket is o.a. als volgt: Check-in en check-out Verstrekking van toeristische informatie Beantwoorden van mails en telefoon Behandelen van de post Aanmaken van reserveringen Werkt u minstens 4/5 bij een andere werkgever of bent u een gepensioneerde en wilt u graag voordelig bijverdienen? Dan komt u in aanmerking als flexi-job.
Zoek naar antwoorden van Guéret & Gevas in sociale netwerken
Look for responds of Guéret & Gevas in social networks
Lees alle opmerkingen voor Guéret & Gevas. Laat een reactie achter voor Guéret & Gevas. Guéret & Gevas bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Guéret & Gevas. Leave a respond for Guéret & Gevas. Guéret & Gevas on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Guéret & Gevas op de google maps. Adres en contacten Guéret & Gevas Location of Guéret & Gevas on the google maps. Address and contacts of Guéret & Gevas
Andere gerelateerde bedrijven als come Guéret & Gevas Guéret & Gevas: AMC BENELUX | FLGERVANIMMO NV | AUGUSTA BOLLEN | DCD Lighting | Air Compact Belgium
Other related companies as Guéret & Gevas: AMC BENELUX | FLGERVANIMMO NV | AUGUSTA BOLLEN | DCD Lighting | Air Compact Belgium
Guéret & Gevas is een bedrijf dat 2004 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Guéret & Gevas, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE05043518066. Het bedrijf Guéret & Gevas bevindt zich op het adres: Rue Royale 20; 7904; Leuze-en-Hainaut (Tourpes). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 739,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 774,000 EUR, en dat heeft Negatief de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Stairs. Lijst met producten zijn Fences; Ironworks; Metal work - Ornamental.
De hoofdactiviteit van Guéret & Gevas is Landbouwproductie - Vee- en Dierspecialiteiten, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Guéret & Gevas is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Guéret & Gevas, openstaande posities, locatie van Guéret & Gevas op de kaart.
Guéret & Gevas is a company, that was registered 2004 in N\A region, Belgium. Full name of company is Guéret & Gevas, company assigned to the tax number BE05043518066. The company Guéret & Gevas is located at the address: Rue Royale 20; 7904; Leuze-en-Hainaut (Tourpes). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 739,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 774,000 EUR, and that has Negatief the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Stairs. List of products are Fences; Ironworks; Metal work - Ornamental.
The main activity of Guéret & Gevas is Agricultural Production - Livestock and Animal Specialties, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of Guéret & Gevas is not available. You also can look at reviews of Guéret & Gevas, open positions, location of Guéret & Gevas on the map.
