W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM
Contactgegevens W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM: address, phone, fax, email, website, opening hours
W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM
Regio (region): N\A, België
Adres (address): GUILLAUME FIERENSSTRAAT 2; 9160; LOKEREN, België
Telefoon (phone): 93480897 (+32-93480897) 93480897 (+32-93480897)
Fax (fax): +32 (16) 205-90-77 +32 (16) 205-90-77
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM"? - Contact us!
We found such data of W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM
Products information W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM
Producten die in W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Sportclubs
Aanvulling soorten activiteiten voor W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM Addition kinds of activities for W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM
345299. Bouten, moeren, klinknagels en wassers, niet inbegrepen | Bolts, nuts, rivets, and washers, nec
20260202. Bakkerskaas | Bakers' cheese
20340205. Vruchten, gevriesdroogd | Fruits, freeze-dried
26750400. Voedselcontainerproducten en -delen, van die-cut papier | Food container products and parts, from die-cut paper
28440401. Lotjes, scheren | Lotions, shaving
38420404. Canes, orthopedisch | Canes, orthopedic
83610400. Geriatrische woonzorg | Geriatric residential care
Werken bij W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM. Looking for open vacancies in other companies
-
afwasser 05/11 - 18/11 Kortrijk (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: ADECCO KORTRIJK INDUSTRIE
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een horecazaak in kortrijk gaan op zoek naar een afwasser. Dit is voor een verlofvervanging van 05 tem 18 november 2018. Ervaring in de horeca is een pluspunt! Interesse? 056 21 94 22 [email protected]
-
Commercieel medewerker binnendienst B2B (m/v) (VILVOORDE)
Regio: VILVOORDE
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Als commercieel medewerker binnendienst ben jij het eerste interne ondersteunende aanspreekpunt voor de B2B klanten. Voor je commerciële collega’s bied je de nodige pre en post sales ondersteuning (administratief, analytisch, probleemoplossend, …). Daarnaast ben je ook verantwoordelijk voor een aantal eigen B2B klantencontracten. Je taken zijn o.a. : - Opmaak van offertes voor bestaande en nieuwe B2B klanten: inhoudelijk en administratief - Analyse van bestaande energiecontracten m.b.t. hernieuwingen en toevoegingen - Ondersteuning vanexterne sales partners : je zorgt telefonisch en schriftelijk voor een snelle afhandeling van hun vragen bv over commissies, afwijkingen t.o.v. de standaarden, … - Je staat in voor de controle, het beheer en de administratieve verwerking van B2B klantendossiers. - Je volgt toegewezen klantencontracten op : bv einde contract, facturatie slechte betalers, … - Je ondersteunt eveneens je 1ste en 2de lijn collega’s van de klantendienst voor B2B klanten, - Je zorgt er als team voor dat je door goede communicatie en samenwerking voor de klant tot de beste oplossing komt.
-
Lijnoperator 2 ploegen (TESSENDERLO)
Regio: TESSENDERLO
Bedrijf: Itzu Jobs
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je beheert minstens 3 afvullijnen: je bent verantwoordelijk voor het afwerken van de productieplanning volgens kwaliteits- en productie KPI's. Dankzij jou loopt het productieproces op wieltjes. Tot jouw takenpakket behoren ook nog oa deze taken: - verpakken en ompakken van het afgewerkt product - kwaliteitscontrole uitvoeren - kwaliteitsdocumenten invullen - labels inline + aan backup printer afdrukken - labels manueel stickeren en/of recht hangen - etiketrollen op labelaars verwisselen - afgewerkte producten correct op pallet stapelen - verpakking en grondstoffen bijhalen en invoeren in de productielijnen - palletten aanmelden in het computersysteem -...
-
Vrachtwagenbestuurder CE kipper (HEUSDEN-ZOLDER)
Regio: HEUSDEN-ZOLDER
Bedrijf: Konvert Interim Hasselt
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant in Heusden - Zolder, zijn we dringend op zoek naar een vrachtwagenchauffeur CE. Je zal zelf voor vervoer moeten zorgen van en naar de firma, de vrachtwagen blijft op de firma. Heb jij ervaring met het rijden van een "kipper" vrachtwagen? Dan ben jij de persoon die wij zoeken!
-
Operator Extrusie vaste nacht (m/v) (LIER)
Regio: LIER
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Interim met optie "vast werk"
Onze klant, een internationaal gekend bedrijf te Lier, zoekt wegens uitbreiding nog een gemotiveerde en enthousiaste operator (m/v) voor in de extrusie. Op deze afdelingen worden korrels en slangen gemaakt. Jij zal werken met een vaste nacht en wordt ingeschakeld in het meetwerk en de PTFE extrusie. Hiervoor krijg je een uitgebreide en persoonlijke opleiding op de werkvloer zodat je het volledige proces grondig onder de knie krijgt. Takenpakket: - Je maakt mixen, preforms en bedient machines en staat in voor het meten en controleren van de slangen. Je maakt slangen door het bevoorraden van de productielijn. - Hierbij volg je instructies nauwgezet om een minimale afkeur te hebben (grondstof is duur). - Zodra de productie stabiel loopt bereid je een volgende productierun voor - Je houdt de hal proper - Je voert meetwerk uit - In beperkte mate houd je administratie bij: productieparameters, controlebladen bij het meetwerk
-
Afwasser (30u/week) (MOL)
Regio: MOL
Bedrijf: TEMPO-TEAM
Type: Studentenjob
Voor een klant in Mol is Tempo-Team op zoek naar een medewerker voor de afwas. Dit mag zowel een student / flexijob of vaste medewerker zijn. Je gaat minimum 30 uren per week werken, dit zowel voor in het weekend, als door de week.
-
Jobstudent: administratie (WILRIJK)
Regio: WILRIJK
Bedrijf: ACHIEL CLYBOUW ANDRE CLYBOUW & CO B
Type: Studentenjob
We zijn een kantoor van bedrijfsrevisoren met zetel in Antwerpen. Naast auditmandaten in commerciële en industriële bedrijven zijn we vooral gespecialiseerd in de financiële sector en de non-profit sector. Wij zijn op zoek naar twee studenten voor een tijdelijke job als medewerker bij het team van de junior auditors. In nauwe samenwerking met de juniors van het kantoor krijg je de kans om in je jobperiode volgende taken te vervullen: Meewerken aan het voorbereiden van auditdossiers; Afstemmen van de rekeningen van de vennootschap met de bankconfirmaties; Controleren dat de vennootschap de vaste activa die ze bezit (bv. gebouwen, machnies, computers, rollend materieel) passend in haar rekeningen heeft uitgedrukt en dat ze op een juiste manier gewaardeerd worden; Verzenden van confirmatieaanvragen aan cliënten, leveranciers, banken, advocaten enz. en opvolgen van de antwoorden; Andere werkzaamheden in functie van je competenties.
-
Student chocoladewinkel (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: LA BELGIQUE GOURMANDE
Type: Studentenjob
Wij zoeken jobstudenten voor de weekends ( zaterdag en/of zondag) , voor de herfstvakantie en de kerstvakantie om onze teams in de chocoladewinkels te versterken. Ben je dynamische, sociaal, en spreek je enkele talen ? Je wilt in het weekend en tijdens de schoolvakanties werken ? Aarzel dan niet en neem contact met ons op!
-
Senior Product Designer alu (m/v) (Regio Roeselare-Izegem)
Regio: Regio Roeselare-Izegem
Bedrijf: Deceuninck
Type: Vaste Job
Wie zijn wij? Deceuninck is een geïntegreerde, beursgenoteerde groep van wereldformaat, die actief is in meer dan 90 landen en 4000 personen tewerkstelt. Ons uitgebreid productgamma omvat raam- en deursystemen in PVC en aluminium, maar ook ventilatie- en muurroosters, zonwering, lamellenwanden, gevelbekleding en allerhande bouwprofielen. Bij Deceuninck staat onze missie ‘Building a Sustainable Home’ centraal. We willen uitblinken in innovatie, ecologie en design. Help jij meebouwen aan een duurzame toekomst? Wat worden je verantwoordelijkheden? Tijdens jouw inwerkperiode leer je het gamma van Deceuninck producten beter kennen. We assisteren je om voldoende knowhow en technisch inzicht te verwerven over onze producten en productieprocessen. Als senior product designer word je verantwoordelijk voor het opstellen en vertalen van je conceptuele ideeën naar innovatieve eindproducten. Het esthetisch aspect ligt in je handen. Je genereert concepten aan de hand van specificaties van klanten en/of product management. Je tekent je ontwerp op een efficiënte en effectieve wijze en gaat op zoek naar een evenwicht tussen marktbehoeften en productiemogelijkheden. Naast het ontwerpen en tekenen van producten valideer je het concept en test je het eindresultaat, zowel intern als bij klanten. Op die manier is het ontwerp in functie van kostprijs, productiemogelijkheid en klantenverwachting. Je visualiseert en presenteert je representatieve concepten ter beoordeling en zorgt voor finetuning van het ontwerp samen met het product development team en onze klanten. Je onderhoudt contacten met leveranciers en externe onderzoeksinstanties om zo je ontwerpen verder te optimaliseren. Als trendsetter blijf je continue op de hoogte van de evoluties binnen onze industrie en hou je jouw kennis up-to-date. Op geregelde tijdstippen geef je presentaties aan het team om je visie op ontwikkelingen te verduidelijken. Zo draag je bij tot de realisatie van de bedrijfsstrategie. Naar wie zijn wij op zoek? Je genoot een technische opleiding bij voorkeur ingenieur industrieel ontwerp. Je kan min. een 10-tal jaar ervaring voorleggen als industrieel ontwerper in de bouwsector. Kennis van aluminium is een pluspunt. Creativiteit, analytisch inzicht en oog voor detail behoren tot je sleutelvaardigheden. Je hebt gevoel voor esthetiek en feeling voor design en vernieuwing. Je durft ‘out-of-the-box’ denken. Je bent een vlotte communicator. Een goede kennis van Nederlands, Frans en Engels is een vereiste. Kennis van andere talen is een plus. Je bent een teamplayer, maar werkt ook graag autonoom. Je neemt graag initiatief, overtuigt anderen, maar je bent ook bereid tot compromissen. Je werkt vlot met courante officetoepassingen en hebt ervaring met een CAD programma (Inventor, Microstation, Autocad, SolidWorks, etc.). In functie van buitenlandse projecten sta je open voor korte internationale trips. Wat bieden wij? Een innovatief en internationaal bedrijf met uitgebreid productgamma Een fijn team waar je op kan bouwen en collegiale aangename samenwerking over de teamgrenzen heen Een gevarieerde en uitdagende job met ruimte voor initiatief en toekomstperspectieven Een marktconform loon, inclusief extralegale voorwaarden Interesse? Solliciteren? Via onze website www.deceuninck.be/jobs Vragen? Contacteer Hilde Devloo – 051/23 91 65 of [email protected]
-
Solution Architect (KALLO)
Regio: KALLO
Bedrijf: Katoen Natie
Type: Vaste Job
Je maakt deel uit van het Warehouse Management System (WMS) team verantwoordelijk voor alle IT projecten binnen de business unit. De projecten situeren zich binnen volgende domeinen: WMS, TMS, douane, automatisatie, EDI, rapportering en HR. Je evalueert en valideert bedrijfsprocessen welke werden ontworpen door process owners en business analisten Je ontwerpt de functionele analyse (BPMN en UML) vertrekkende vanuit de noden van de business en de bedrijfsprocessen Je valideert de technische oplossing die werd ontworpen door het ontwikkelingsteam Je overschouwt het ontwikkelingsproces en communiceert rechtstreeks met de software ontwikkelaars Je organiseert en coördineert de integratie testen met interne departementen en externe leverancier
-
Verpleegkundige opdracht November WZC Wingene (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: Vacature.com
Type: Zelfstandige activiteit
Je werkt van 12 november t.e.m. 30 november van maandag t.e.m. vrijdag en niet in het weekend. Je werkt vooral de shift van 8u30 - 16u42 en af en toe een late shift van 12u54 - 21u. Als verpleegkundige in het WZC sta je in voor: - Allerlei verpleegtechnische taken zoals wondzorg, insuline, bloedafnames... - Sanitaire- en hygiënische verzorging - Een warme thuis bieden aan de bewoners, luisteren naar hun noden - Een goede overdracht garanderen - ...
-
Bijverdienste weekend / Flexijob HORECA - Kasteel D'Aertrycke (Torhout) (TORHOUT)
Regio: TORHOUT
Bedrijf: COREX
Type: Flexijob
“ Het mooie aan in stijl genieten, dat Eccellenza gevoel “ Eccellenza, met ondertussen al méér dan 35 jaar ervaring, laat mensen lekker eten en genieten in stijl. Onze geselecteerde restaurants en feestzalen hebben een uniek en eigen karakter waar u sfeervol en gezellig tafelt. Deze culinaire beleving kunnen we waarmaken dankzij gepassioneerde medewerkers en een neus voor efficiëntie en kwaliteit. Kasteel D'Aertrycke wil groeien en is daarom op zoek naar enthousiaste medewerkers die zich tijdens het weekend kunnen vrijmaken om te werken ! Taken: Bar, opdienen, afruimen, helpen aan het buffet, afwassen, ... Je werkt op zaterdagavond en/of zondagmiddag.
Zoek naar antwoorden van W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM in sociale netwerken
Look for responds of W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM in social networks
Lees alle opmerkingen voor W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM. Laat een reactie achter voor W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM. W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM. Leave a respond for W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM. W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM op de google maps. Adres en contacten W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM Location of W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM on the google maps. Address and contacts of W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM
Andere gerelateerde bedrijven als come W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM: Bel & Bo Beauty Center | Soleil Bleu | AMIS-CALINS | VERHUURBEDRIJF REMMERIE FRANK NV | Euromut Mutualit茅 Libre
Other related companies as W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM: Bel & Bo Beauty Center | Soleil Bleu | AMIS-CALINS | VERHUURBEDRIJF REMMERIE FRANK NV | Euromut Mutualit茅 Libre
W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM is een bedrijf dat 1996 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE05533233642. Het bedrijf W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM bevindt zich op het adres: GUILLAUME FIERENSSTRAAT 2; 9160; LOKEREN. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 970,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 770,000,000 EUR, en dat heeft Normaal de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Sportclubs. Producten gemaakt in W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM is Justitie, Openbare Orde en Veiligheid, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM, openstaande posities, locatie van W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM op de kaart.
W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM is a company, that was registered 1996 in N\A region, Belgium. Full name of company is W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM, company assigned to the tax number BE05533233642. The company W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM is located at the address: GUILLAUME FIERENSSTRAAT 2; 9160; LOKEREN. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 970,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 770,000,000 EUR, and that has Normaal the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Sportclubs. Products created in W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM were not found.
The main activity of W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM is Justice, Public Order and Safety, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM is not available. You also can look at reviews of W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM, open positions, location of W.C. SPORTCOMIT? DAKNAM on the map.
