Betty
Contactgegevens Betty: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Betty: address, phone, fax, email, website, opening hours
Betty
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Rue du Printemps 13; 6800; Libramont-Chevigny (Libramont), België
Telefoon (phone): 061 22 40 51 (+32-061 22 40 51) 061 22 40 51 (+32-061 22 40 51)
Fax (fax): +32 (59) 284-96-20 +32 (59) 284-96-20
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Betty: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Betty"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Betty"? - Contact us!
We found such data of Betty, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Betty. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Betty
Products information Betty
Beauty salons
Product categorie (product category): Solariums
Aanvulling soorten activiteiten voor Betty Addition kinds of activities for Betty
0172. druiven | Grapes
162300. Water-, riool- en nutlijnen | Water, sewer, and utility lines
353499. Liften en bewegende trappen, nec | Elevators and moving stairways, nec
37959900. Tanks en tankcomponenten, anders | Tanks and tank components, nec
73530100. Verhuur van olieapparatuur | Oil equipment rental services
80599900. Verpleging en persoonlijke verzorging, nec, nec | Nursing and personal care, nec, nec
Werken bij Betty: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Betty: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Betty. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Betty. Looking for open vacancies in other companies
-
TECHNIEKER (IEPER)
Regio: IEPER
Bedrijf: ALL ROUND WORKS
Type: Vervanging brugpensioen
Voor ons renovatiebedrijf zijn we op zoek naar een all-round medewerker. U staat in voor het plaatsen van electriciteit, sanitair en chauffage. Daarnaast bent u handig in het plaatsen van vloertegels en gyproc. Plamuren en schilderen behoort eveneens tot uw takenpakket.
-
Metser (ASSE)
Regio: ASSE
Bedrijf: ASAP Oost-Vlaanderen Construct
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Als polyvalent medewerker in de bouw sta je voornamelijk in voor: Je kan metselwerken uitvoeren, in alle fasen van het bouwproces. Je monteert stellingen of steigerwerk en kan planlezen. Je kan kleine bekistingswerken uitvoeren, roofing branden... Je bent een allrounder in ruwbouw.
-
Winkelmedewerker weekendwerk (M/V) (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: ACTIEF GENT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Op zoek naar een fulltime job? Interesse in de verkoop en een passie voor bakkersproducten? Lees snel verder want voor een bakkerij regio Gent is Actief interim op zoek naar jou! Om hun team van enthousiaste verkopers te versterken zijn verschillende bakkerijen uin het Gentse op zoek naar een gemotiveerde verkoper (M/V). Als bakkerijmedewerker zal jij instaan voor het verkopen van brood, patisserie, charcuterie en confiserie. Ook het opvullen van de rekken en het snijden van het brood en onderhoud van de winkel behoren tot je takenpakket. Jij bezorgt de klanten een onvergetelijke ervaring!
-
chauffeur CE (HERFELINGEN)
Regio: HERFELINGEN
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor de job van vrachtwagenchauffeur CE zal je instaan voor het vervoer van auto-onderdelen in de vaste nacht. Zal je ingeschakeld worden bij het laden en lossen van de goederen. Vul je de vereiste documenten in en hou je deze bij. Controleer je de lading ook tijdens het laden en lossen. Hou je je strikt aan de verkeersreglementen en aan de verofdeningen inzake rij- en rusttijden.
-
Enthousiaste huishoudhulp Hamme/ Moerzeke (HAMME)
Regio: HAMME
Bedrijf: PLUS HOME SERVICES
Type: Dienstenchequebaan
WAT ALS ... je " EEN DROOM IN HUIS" genoemd wordt ? DAN is de kans groot dat je als THUISHULP bij een klant van Plus Home Services poetst. Je verricht er afwisselend (poets)werk met dienstencheques en je wordt er op handen gedragen als je blij wordt van een propere woning. Zelfs een echte héld kan je er worden, als je in dat proper huis dan ook nog wat was- en/of strijkwerk doet! Geen nood als strijken je niet ligt: voorbereidend werk en (helpen bij het) koken, boodschappen doen of kleine naai- en verstelwerkjes behoren ook tot de mogelijkheden.
-
POETSHULP Olen (OLEN)
Regio: OLEN
Bedrijf: PERFECTIE@HOME
Type: Dienstenchequebaan
Perfectie@home biedt je een aantrekkelijke job als huishoudhulp. Je beheerst een ruim takenpakket van poetsen, strijken, eventueel koken tot boodschappen doen.
-
HUISHOUDHULP DESSEL (BALEN)
Regio: BALEN
Bedrijf: DIENSTENFIRMA BALDEMO
Type: Dienstenchequebaan
Poets je graag? Wil je de mogelijkheid hebben om zelf je uren te bepalen? Dan zijn wij op zoek naar jou ! Dienstenfirma Baldemo is een jong, sociaal voelend bedrijf dat in 2006 is opgericht door de PWA’s en OCMW’s van Balen, Dessel, Mol en Retie. Wij zijn een dienstencheque bedrijf dat veel aandacht besteed aan de begeleiding en opleiding van onze huishoudhulpen. Wij staan dan ook altijd klaar voor onze werknemers als deze met vragen of problemen zitten! Bij indiensttreding bieden wij daarnaast een opleiding aan die o.a bestaat uit poetstechnieken, ergonomisch werken en beroepsgeheim. Wij zijn altijd op zoek naar nieuwe, gemotiveerde collega’s in de regio Balen, Dessel, Mol en Retie! Kom gerust vrijblijvend een kijkje nemen of solliciteer nu.
-
Dynamische huishoudhulp met ervaring (Ham) (HAM)
Regio: HAM
Bedrijf: ADECCO HOME SERVICES
Type: Dienstenchequebaan
Droomt u ervan om in alle zelfstandigheid te werken? Om zelf te kiezen waar, wanneer en hoeveel uren? Om voldoende tijd te vinden voor uw gezin én een leuke job? Dan ben jij de huishoudhulp die wij zoeken! Als huishoudhulp beschik je over een heel gevarieerd takenpakket. Je staat in voor het opruimen en de schoonmaak van particuliere woningen, maar deinst ook niet terug voor strijken. Je voert deze taken uit bij de klanten thuis, al dan niet in hun aanwezigheid. Jullie hebben de keuze om te werken op basis van een deeltijds of voltijds uurrooster. Adecco Home Services biedt jou een uurrooster op maat. Een diploma is niet vereist, wel zin voor orde, netheid en hygiëne. Wij dragen al onze medewerkers een warm hart toe. We willen dat jullie deze job met plezier en trots uitvoeren. Ben jij door de poetsmicrobe gebeten en lijkt deze vaste job met motiverend salaris iets voor jou? Aarzel dan niet en contacteer ons: 011/29 50 33
-
Verpleegkundigen (Gegradueerde - HBO5/A2) (OOSTROZEBEKE)
Regio: OOSTROZEBEKE
Bedrijf: ROZENBERG
Type: Vaste Job
Verpleegkundige met een hart voor de bewoners van een modern woonzorgcentrum. Als gediplomeerd verpleegkundige zorg je voor een zo comfortabel en aangenaam mogelijk verblijf voor de 79 bewoners van het wzc Rozenberg dit doe je door je optimale en deskundige hulp, verpleging en verzorging.
-
Young Potentials Sales (LAUWE)
Regio: LAUWE
Bedrijf: JET IMPORT
Type: Vaste Job
Als jonge starter bij Jet Import krijg je meteen flink wat verantwoordelijkheid. Je wordt natuurlijk van dichtbij gecoacht door een Senior Sales en steekt heel wat op in onze Jet Academy. Naast het opvolgen van een bestaand klantenbestand, zoek je ook actief naar nieuwe klanten en stuur je enkele externe medewerkers aan die in jouw regio een goede opvolging helpen te verzekeren.
-
Klinisch Psycholoog / Systeem- of gedragscounselor (DUFFEL)
Regio: DUFFEL
Bedrijf: PSYCHOLOGENPRAKTIJK KRIEKELAAR
Type: Zelfstandige activiteit
Systeem- of gedragstherapeutische begeleiding bij kinderen & jongeren
-
Psycholoog / Psychologe (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: VITRUVIUS
Type: Zelfstandige activiteit
In onze lichtrijke praktijk zal je consultaties verzorgen van cliënten waarbij zowel fysieke klachten als psychische klachten zich voordoen. Je geeft ook therapie voor: burnout-opvolging angststoornissen hoogsensitiviteit depressie ...
Zoek naar antwoorden van Betty in sociale netwerken
Look for responds of Betty in social networks
Lees alle opmerkingen voor Betty. Laat een reactie achter voor Betty. Betty bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Betty. Leave a respond for Betty. Betty on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Betty op de google maps. Adres en contacten Betty Location of Betty on the google maps. Address and contacts of Betty
Andere gerelateerde bedrijven als come Betty Betty: INSTITUT SOIN DE SOI | Male & Female | LIEVEN GALLE | INTERLEASING BELGIUM | Devyver J
Other related companies as Betty: INSTITUT SOIN DE SOI | Male & Female | LIEVEN GALLE | INTERLEASING BELGIUM | Devyver J
Betty is een bedrijf dat 1999 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Betty, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE08587158203. Het bedrijf Betty bevindt zich op het adres: Rue du Printemps 13; 6800; Libramont-Chevigny (Libramont). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 193,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 691,000 EUR, en dat heeft Negatief de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Solariums. Lijst met producten zijn Beauty salons.
De hoofdactiviteit van Betty is Mijnbouw en Steengroeven van Nonmetallic Minerals, met uitzondering van brandstoffen, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Betty is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Betty, openstaande posities, locatie van Betty op de kaart.
Betty is a company, that was registered 1999 in N\A region, Belgium. Full name of company is Betty, company assigned to the tax number BE08587158203. The company Betty is located at the address: Rue du Printemps 13; 6800; Libramont-Chevigny (Libramont). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 193,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 691,000 EUR, and that has Negatief the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Solariums. List of products are Beauty salons.
The main activity of Betty is Mining and Quarrying of Nonmetallic Minerals, Except Fuels, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of Betty is not available. You also can look at reviews of Betty, open positions, location of Betty on the map.
