LEDALU
Contactgegevens LEDALU: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data LEDALU: address, phone, fax, email, website, opening hours
LEDALU
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Noordstraat 186; 8800; Roeselare, België
Telefoon (phone): 051 25 25 37 (+32-051 25 25 37) 051 25 25 37 (+32-051 25 25 37)
Fax (fax): 051 25 25 36 (+32-051 25 25 36) 051 25 25 36 (+32-051 25 25 36)
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) LEDALU: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "LEDALU"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "LEDALU"? - Contact us!
We found such data of LEDALU, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees LEDALU. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti LEDALU
Products information LEDALU
Producten die in LEDALU zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Solar protection - Outside
Aanvulling soorten activiteiten voor LEDALU Addition kinds of activities for LEDALU
341199. Metalen blikjes, nec | Metal cans, nec
735300. Zware verhuur van bouwmachines | Heavy construction equipment rental
22110904. broek van moleskin | Moleskins
32690400. Huishoudelijke artikelen van aardewerk, met uitzondering van keukenartikelen | Pottery household articles, except kitchen articles
50130201. Apparatuur voor auto-service station | Automobile service station equipment
Werken bij LEDALU: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in LEDALU: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor LEDALU. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for LEDALU. Looking for open vacancies in other companies
-
Kinderbegeleider (m/v/x) - Dienst Kinderopvang (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: STAD GENT
Type: Examen openbaar bestuur (niet SELOR)
- je verzorgt, begeleidt, ondersteunt en verwondert graag kinderen. En ook de vele andere taken die horen bij de zorg voor kinderen, vervul je met plezier. - je werkt goed samen met anderen. Voor je collega’s ben je een echte teamspeler. Je zet spontaan de stap naar ouders. Ook de buurt is voor jou een evidente partner. - je voelt je helemaal op je gemak tussen kindjes van 0 tot 3 jaar en/of kinderen van 3 tot 12 jaar. Je weet dat elke leeftijdsgroep z’n charmes en aangepaste noden heeft, en je weet die perfect in te vullen. - je geeft elke dag het beste van jezelf. Zodat ook de kleinste engeltjes én de wat grotere bengeltjes zich goed kunnen voelen bij jou en in de groep. - je voelt je thuis in het kinderdagverblijf of op de buitenschoolse opvang. Je ontvangt ofwel baby’s en peuters ofwel een overenthousiaste bende op schooldagen, woensdagnamiddagen, snipperdagen en schoolvakanties. Je kiest zelf welke leeftijdsgroep jou het beste ligt. - je bekijkt de zaken niet vanaf een afstand, maar stimuleert elk kind om nieuwe dingen te ontdekken en samen te spelen met de andere kinderen. - In de buitenschoolse opvang, trek je met plezier de gekste kostuums aan om de groep te entertainen. Voor jou hoeft het er niet altijd ‘ernstig’ aan toe te gaan… spelen, zingen, springen, dansen, ravotten,… doe je enthousiast mee! In het kinderdagverblijf zorg je voor een warm nest voor de ouders en de kinderen - je ziet waar er werk is, ook als niemand je een taak geeft en er geen kinderen aanwezig zijn. In de buitenschoolse opvang kan je dan helpen met klasondersteuning, de voorbereiding van de vakantiewerking of administratieve opdrachten. Telkens met een glimlach. Voor de buitenschoolse opvang kunnen we elke week (gespreid over 5 dagen) 30 uur en 24 minuten op je rekenen. En omdat sommige voorzieningen open zijn tot 18.45 uur, 19 uur of 20 uur, zit er geregeld wat avondwerk bij. Maar dat is geen probleem voor jou: je voelt je goed bij vroegdienst én bij avonddienst. In het kinderdagverblijf kunnen we 38u op je rekenen. 7u36 op een dag.
-
Transportverantwoordelijke - Volvo group (OOSTAKKER)
Regio: OOSTAKKER
Bedrijf: SYNERGIE VOLVO TRUCKS
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je bent verantwoordelijk voor het leveren van afgewerkte producten op afgesproken eindbestemming en op afgesproken leveringsdatum. Je moniteert pro-actief de leveringen en stuurt bij om de impact op de eindklant te vermijden of te minimaliseren. Je bent verantwoordelijk om leveringen te herplannen op vraag van de klant (rush/express). Je maakt pro-actief gebruik van short en mid-term forecast. Je bent het dagelijks contact voor operationele vragen van de klant of de leverancier. Je bent verantwoordelijk voor de leveringsopvolging voor de markten waar je verantwoordelijk voor bent. Je bent een belangrijke schakel in het escalatie process van terugkerende afwijkingen.
-
Business Process Support Medewerker / Interne Support Medewerker (MACHELEN)
Regio: MACHELEN
Bedrijf: Start People Mechelen-Vilvoorde
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze goede en internationale klant gelegen te Machelen (Brucargo) zijn wij op zoek naar een Business Process Support Specialist (m/v). Help jij graag je collega"s verder en pluis jij graag dingen uit? Werk jij oplossingsgericht en ben jij service-minded? Ben jij zeer vlot Engels- en Nederlandstalig? Lees dan zeker verder! Wij zijn op zoek naar een Interne Support Medewerker die ondersteuning zal bieden aan collega's (Customer Service en Supply Chain teams), over de Europese vestigingen heen, in verband met de gebruikte interne systemen en processen. Je zoekt oplossingen bij problemen, je geeft specifieke instructies, je verzorgt opvolging, je voert analyses uit, ... Hierbij is Master Data management een belangrijk onderdeel van je job. Je zorgt met andere woorden voor een totaaloplossing. Je takenpakket: - Master Data: je zorgt voor een correcte en volledige registratie in alle gebruikte systemen (data-input). Dit is een stukje repetitief werk waar accuraatheid zeer belangrijk is. Dit is een belangrijk controle mechanisme van het dagelijkse werk. - Je neemt deel aan team meetings waarin de dagelijkse, wekelijkse en maandelijkse activiteiten worden besproken - Je bent 'first line support' waarbij je per mail en telefonisch ondersteuning zal bieden aan je collega's over de verschillende vestigingen heen. Je zal de binnenkomende vragen onderzoeken, een oplossing zoeken, deze oplossing zelf testen en feedback geven. Hierbij beheer je een mailbox (gemiddeld 100 binnenkomende mails per dag) met vragen/problemen in verband met business processen en systemen. Je bent het eerste aanspreekpunt voor je collega's over verschillende vestigingen heen. Je zorgt voor een analyse van het probleem en je gaat de meest geschikte oplossing bieden, dit zo snel als mogelijk.
-
Orderbeheerder (m/v) (SINT-KRUIS-WINKEL)
Regio: SINT-KRUIS-WINKEL
Bedrijf: Randstad
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Als Orderbeheerder op de dienst Klantenrelaties zijn dit je taken: Beheer van de inkomende bestellingen; Berekening van de levertijden; Opvolging van de materiaaldoorstroming van de bestellingen zodat de levertermijn behaald wordt; Prioriteiten van de klanten achterhalen en afstemmen met de dienst Programmatie; Opdracht geven om afgewerkt materiaal te laten verzenden volgens de klantenspecificaties; Opvolging van de bestelling en feedback geven aan de klant.
-
Medewerker Planning (SINT-STEVENS-WOLUWE)
Regio: SINT-STEVENS-WOLUWE
Bedrijf: t-office
Type: Interim met optie "vast werk"
Samen met het team verdeel je de werkzaamheden over de 100 servicetechnici binnen het bedrijf. Naast het dagelijks inplannen van de opdrachten is het jouw taak om ervoor te zorgen dat de opdrachten afgehandeld zijn in het planningssysteem.
-
Ploegbaas Bekister (BALEN)
Regio: BALEN
Bedrijf: SYNERGIE CONSTRUCT GEEL
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een bedrijf uit Balen zijn wij op zoek naar een ploegbaas bekister. Heb jij ervaring als bekister? Zin in een nieuw avontuur? Dan zijn wij op zoek naar jou! Je takenpakket als ploegbaas zal bestaan uit: Het aansturen van een klein team bekisters Het maken van bekistingen Plaatsen van wanden en kolommen Herstellen en storten van beton
-
HULPLOEGCHEF INPAK/PRODUCTIE - VASTE NACHT (NAZARETH)
Regio: NAZARETH
Bedrijf: Synergie Deinze Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
Je bent verantwoordelijk voor het instellen, ombouwen, opstarten en bedienen van een volledig geautomatiseerde lijn. Je waakt over de goede operationele werking van de lijn zodat de producten worden verpakt/verwerkt op de voorgeschreven wijze, volgens de opgegeven planning en binnen de vooropgestelde kwaliteit- en rendementseisen en indien nodig, stuur je bij. Kwaliteit staat hoog in je vaandel en je voert hiervoor de nodige controles uit Bij een technische storing, kom jij met de oplossing Je bevoorraadt de machines met het nodige materiaal. Je staat in voor de opleiding van nieuwe mensen. Als de ploegchef niet aanwezig is, zal jij de back up zijn.
-
Exclusieve huishoudhulp (M/V) te Lummen, 8 uur per week (LUMMEN)
Regio: LUMMEN
Bedrijf: Home Maid
Type: Dienstenchequebaan
Exclusief gastgezin zoekt exclusieve huishoudhulp. Home Maid zorgt voor de perfecte match tussen jezelf en jouw gastgezin. Je staat hen bij in het huishouden: schoonmaken, koken, strijken, boodschappen doen, naaien, kortom een afwisselende job.Door jouw helpende hand, geef je de gouden quality-time van je gastgezin terug en word je onmisbaar! Je verzorgt het huishouden van exclusieve gastgezinnen, waardoor je maximaal drie klanten hebt waar je (bijna) dagelijks over de vloer komt. Home Maid staat voor een stabiele werkomgeving. Bij ons geen tientallen klanten met onrealistische eisen. Wel duidelijke communicatie en een afwisselende job. Jijzelf bent discreet en betrouwbaar. Home Maid zoekt een huishoudhulp (m/v) voor 8 uren per week, te presteren in 1 à 2 dagen, voor een gastgezinnen wonende te Lummen. Het gastgezin zoekt hulp voor de dagdagelijkse schoonmaak, maandelijkse schoonmaak, wassen, strijken en koken. Home Maid biedt jobmogelijkheden voor iedereen die de kernwaarden van Home Maid wil mee helpen uitdragen en realiseren. Home Maid discrimineert niet. 45-plussers, uitkeringsgerechtigde volledig werklozen en mensen met een activakaart worden extra gestimuleerd om zich kandidaat te stellen.
-
Student magazijn - Herentals (HERENTALS)
Regio: HERENTALS
Bedrijf: Synergie Herentals Interim
Type: Studentenjob
Wil je graag tijdens de week een centje bijverdienen? Ben je minstens 2 dagen per week vrij? Dan ben jij misschien de student waarnaar wij op zoek zijn! Wij zijn op zoek naar een gemotiveerde student die kan meehlpen in het magazijn van bedrijf te Herentals. je staat in voor afval sorteren, sorteren van pakketjes, scannen van de pakketjes, orderpicken, laden en lossen, ... Je werkt ofwel een halve ofwel een ganse dag.
-
Jobstudent Administratief Bediende (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: MI CASA
Type: Studentenjob
Voor onze administratie zijn wij tijdens het schooljaar 2018-2019 op zoek naar een jobstudent administratief bediende. Profiel: We zoeken iemand die: - comfortabel gebruik maakt van de officeapplicaties - beschikt over voldoende verantwoordelijkheid om iets zelfstandig af te werken - goed georganiseerd en leergierig is - een veelzijdige administratieve kracht is met een neus voor cijfers - student is in een bacheloropleiding Accountancy-Fiscaliteit Functie: Bieden van administratieve ondersteuning bij de boekhouding en personeelsdienst
-
Afwasser (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: HORECA TEAM INVEST
Type: Flexijob
u bent verantwoordelijk voor de afwaskeuken en werkt samen met toffe collega’s.
-
flexijob afwasser (HALLAAR)
Regio: HALLAAR
Bedrijf: RESTAURANT BOSHUIS
Type: Flexijob
je staat in voor de afwas en maakt alles schoon. De vloer wordt gereinigd, keuken toestellen en kasten worden proper gemaakt. Na de shift van de keuken zorg jij ervoor dat alles weer op orde komt. Je helpt de kok met het opruimen van de keuken. Portioneren van de gerechten en wegzetten in de koeling, etiketteren kan ook tot je taken behoren. Indien nodig sta je er ook voor open om de zaalmedewerkers te helpen bij het opkuisen van de zaal en het sanitair.
Zoek naar antwoorden van LEDALU in sociale netwerken
Look for responds of LEDALU in social networks
Lees alle opmerkingen voor LEDALU. Laat een reactie achter voor LEDALU. LEDALU bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for LEDALU. Leave a respond for LEDALU. LEDALU on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie LEDALU op de google maps. Adres en contacten LEDALU Location of LEDALU on the google maps. Address and contacts of LEDALU
Andere gerelateerde bedrijven als come LEDALU LEDALU: MICHEL RIGA | Ledoux P | MODEZAAK LIEVENS | Sportvriend | Hebbelynck & Co NV
Other related companies as LEDALU: MICHEL RIGA | Ledoux P | MODEZAAK LIEVENS | Sportvriend | Hebbelynck & Co NV
LEDALU is een bedrijf dat 1986 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is LEDALU, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE09164764404. Het bedrijf LEDALU bevindt zich op het adres: Noordstraat 186; 8800; Roeselare. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 960,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 420,000,000 EUR, en dat heeft Negatief de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Solar protection - Outside. Producten gemaakt in LEDALU zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van LEDALU is Metaalproducten, Met uitzondering van machines en transportmiddelen, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van LEDALU is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van LEDALU, openstaande posities, locatie van LEDALU op de kaart.
LEDALU is a company, that was registered 1986 in N\A region, Belgium. Full name of company is LEDALU, company assigned to the tax number BE09164764404. The company LEDALU is located at the address: Noordstraat 186; 8800; Roeselare. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 960,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 420,000,000 EUR, and that has Negatief the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Solar protection - Outside. Products created in LEDALU were not found.
The main activity of LEDALU is Fabricated Metal Products, Except Machinery & Transport Equipment, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of LEDALU is not available. You also can look at reviews of LEDALU, open positions, location of LEDALU on the map.
