FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V.

Particuliere bedrijvencommunicatie • FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V.
Private companiesCommunications • FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V.

Contactgegevens FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V.: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V.: address, phone, fax, email, website, opening hours

FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V.

Regio (region): Gent, België

Adres (address): Apostelhuizen 26hij 9000 Gent - BELGIUM, België

Telefoon (phone): 32-92-23-69-95 32-92-23-69-95

Fax (fax): 32-92-23-69-78 32-92-23-69-78

E-Mail: n\a

Website:

Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V.: n\a

Openingstijden (opening hours):

Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V."? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V."? - Contact us!

We hebben dergelijke gegevens gevonden van FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V., België als: financiën, rekeningen, vacatures. Download bankrekeningen, offertes, kredietgeschiedenis, belastingen en toeslagen FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V.. Download volledig rapport als zip-bestand.
We found such data of FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V., Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V.. Download full report as zip-file.

Informazioni sui prodotti FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V.
Products information FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V.

BTW identificatienummer (tax): BE04835601806
Ondernemingsnummer: 2908325195
Hoofdstad (capital): 539,000 EUR
Verkoop, per jaar (sales, per year): Minder dan 391,000 EUR
Werknemers (employees): 11 to 50
Credit rating (credit rating): Negatief
Belangrijkste type bedrijf (main type of company): Partnership
Jaar van oprichting (foundation year): 1999

Producten die in FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V. zijn gemaakt, worden niet gevonden.

Product categorie (product category): Office machines and equipment

Krijg een volledig rapport van de officiële database van BE voor FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V.
(Get full report from official database of BE for FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V.)

Aanvulling soorten activiteiten voor FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V.
Addition kinds of activities for FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V.

3484. Handvuurwapens | Small arms
3792. Reiswagens en kampeerders | Travel trailers and campers
149907. Asfaltwinning en bitumineuze steengroeve | Asphalt mining and bituminous stone quarrying
382906. Automatische draaibanken en verwante apparaten | Automatic turnstiles and related apparatus
07210105. Wijnstokken, teelt van | Vines, cultivation of
15420101. Commercieel en kantoorgebouw, nieuwbouw | Commercial and office building, new construction
34429900. Metalen deuren, sash, en trim, nec | Metal doors, sash, and trim, nec
59630203. Food service, koffie-cart | Food service, coffee-cart
70410103. Sorority residentieel huis | Sorority residential house

Werken bij FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V.: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V.: vacancies, career, training, practice

Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V.. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V.. Looking for open vacancies in other companies

  • REACHTRUCKCHAUFFEUR DSV GENT VOLTIJDS 6266389 / 239 C (DESTELDONK)

    Regio: DESTELDONK

    Bedrijf: MANPOWER BELGIUM

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    DSV Solutions, wereldwijd actief in Transport via de weg, lucht en water en bovendien ook Warehousing. De vestiging in Desteldonk (Gent Zeehaven) heeft zich de laatste jaren opgewerkt tot de top van toeleveranciers . Hiervoor zijn wij opzoek naar reachtruckchauffeurs. Interesse? Lees dan zeker verder Jouw taken/verantwoordelijkheden zijn: Laden en verplaatsen van goederen met de reachtruck Verdelen van de ladingen in verschillende opslagzones in het magazijn. Goederen in ontvangst nemen en kwaliteitscontrole uitvoeren Orderpicking/packing

  • LASSER (WAREGEM)

    Regio: WAREGEM

    Bedrijf: ASAP WAREGEM

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Voor een firma in Waregem zijn we op zoek naar lasser.

  • Operator - 2 ploegen - Menen (MENEN)

    Regio: MENEN

    Bedrijf: Synergie Roeselare Interim

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Voor een hout verwerkend bedrijf regio Menen zijn we op zoek naar operatoren.

  • Import Inside Sales medewerker (ANTWERPEN)

    Regio: ANTWERPEN

    Bedrijf: Vivaldis Interim

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Voor onze klant in 2030 Antwerpen zijn wij op zoek naar een Import Inside Sales medewerker (m/v) Doel van de afdeling en functie: Coördineren van offertes met daaraan gekoppelde vrachtreservaties voor een toegewezen vaargebied. Onderhouden en ontwikkelen van inside sales activiteiten voor het desbetreffend vaargebied.Omschrijving van de werkzaamheden: Je bent verantwoordelijk voor de ontwikkeling van het toegewezen vaargebied. Je negotieert tussen klant en hoofdkantoor, offertes opmaken aan klanten en opvolging ervan. Identificatie van de markt a.d.h.v.: bezoeken van outside sales, sales leads van overzeese agenten, nieuwe vrachtaanvragen, prospects, statistieken, kranten, advertenties,... Registratie van de marktinformatie in LISA CRM. Werken via de systemen LISA CRM - LARA Quotation & CRM. Budgetten maken in samenwerking met import sales manager. Maandelijks sales rapporten opstellen: markt situatie, prestaties aan de hand van statistieken, belangrijke trafieken,... Netwerken: commerciële activiteiten bijwonen + bezoeken van voornaamste klanten binnen het toegewezen vaargebied. Trouble shooting/geschillen oplossen - assistentie customer service desk. Global offer & presentaties up to date houden bij wijzigen in het toegewezen vaargebied.

  • Operator 2-ploegen / vaste nacht regio Aalst (EREMBODEGEM)

    Regio: EREMBODEGEM

    Bedrijf: Unique Technicum

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Voor onze klant regio Aalst zijn wij op zoek naar een gemotiveerde operator (m/v) die bereid is om te werken in een 2-ploegenstelsel of de vaste nachtploeg. Een greep uit je takenpakket: Als kunststofoperator sta je in voor het produceren van kunststofband, of tubing, alsook de verpakking ervan, door het bedienen van specifieke installaties. Je staat in voor het zelfstandig optrekken van de productielijn voor kunststofverwerking, Je bedient en stelt de specifieke installaties in om een goede productie te garanderen, Je controleert en stuurt productieparameters bij tijdens de productie, wanneer de kwaliteit niet goed is, Je zoekt de oorzaak van kwaliteitsproblemen mee op en verhelpt ze, Je kan de kwaliteit bepalen aan de hand van meetresultaten en visuele beoordeling m.b.v. specifieke meetapparatuur (0,01mm nauwkeurig), Je verzorgt de beperkte administratieve opvolging, Je houdt je werkomgeving netjes & veilig, Je werkt rechtstaand.

  • Exclusieve huishoudhulp M/V te Aalter 8u/week (AALTER)

    Regio: AALTER

    Bedrijf: HOME MAID

    Type: Dienstenchequebaan

    Exclusief gastgezin zoekt exclusieve huishoudhulp. Home Maid zorgt voor de perfecte match tussen jezelf en jouw gastgezin. Je staat hen bij in het huishouden: schoonmaken, koken, strijken, boodschappen doen, naaien, kortom een afwisselende job. Door jouw helpende hand, geef je de gouden quality-time van je gastgezin terug en word je onmisbaar! Je verzorgt het huishouden van exclusieve gastgezinnen, waardoor je maximaal drie klanten hebt waar je (bijna) dagelijks over de vloer komt. Home Maid staat voor een stabiele werkomgeving. Bij ons geen tientallen klanten met onrealistische eisen. Wel duidelijke communicatie en een afwisselende job. Jijzelf bent discreet en betrouwbaar. Home Maid zoekt een huishoudhulp (m/v) voor 8u/week voor een gastgezin wonende te Aalter. U komt terecht in een familie waar u veel variatie zal hebben in uw takenpakket. Dit gaat om een jong gezin die wegens tijdsgebrek hulp zoekt in hun huishouden. Deze vacature kan gecombineerd worden met andere vacatures in de buurt. U bent een echte Home manager en heeft respect voor de materialen! Home Maid biedt jobmogelijkheden voor iedereen die de kernwaarden van Home Maid wil mee helpen uitdragen en realiseren. Home Maid discrimineert niet. 45-plussers, uitkeringsgerechtigde volledig werklozen en mensen met een activakaart worden extra gestimuleerd om zich kandidaat te stellen.

  • HUISHOUDHULP DEELTIJDS BEERNEM (BEERNEM)

    Regio: BEERNEM

    Bedrijf: GREENHOUSE OOSTKAMP

    Type: Dienstenchequebaan

    Gezinnen uit Beernem zoeken dringend hulp in het huishouden. Dit betreft voornamelijk het schoonmaken van hun woning en soms ook strijken. Jouw persoonlijke dossierbeheerder ondersteunt jou in de administratie en opvolging van de ontvangen dienstencheques en beantwoordt al jouw vragen!

  • Poetshulp/Huishoudhulp in Mechelen-aan-de-Maas – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (MECHELEN-AAN-DE-MAAS)

    Regio: MECHELEN-AAN-DE-MAAS

    Bedrijf: Het Poetsbureau

    Type: Dienstenchequebaan

    Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.

  • Poetshulp regio Melle (MELLE)

    Regio: MELLE

    Bedrijf: De Schoonmakerij BVBA

    Type: Dienstenchequebaan

    Wij zijn dringend op zoek naar 1: Huishoudhulp regio Melle Functie: • Schoonmaken • Ruiten wassen • Strijken

  • Student winkelbediende charcuterie te Kasterlee (KASTERLEE)

    Regio: KASTERLEE

    Bedrijf: ADECCO BEVEREN-WAAS

    Type: Studentenjob

    Ben jij op zoek naar een studentenjob als winkelbediende (M/V) in een beenhouwerijafdeling van een supermarkt te Kasterlee? Je staat in voor de verkoop van vlees, vleeswaren, kaas en traiteurproducten in een supermarkt. Bereiden of voorverpakken van producten. Je voornaamste taak is het bedienen en adviseren van klanten. Voorbereiding van de toonbank en afsluitende werkzaamheden maken deel uit van de job.

  • Studenten voor BIS-Beurs 2018 te Gent weekends (BRUGGE)

    Regio: BRUGGE

    Bedrijf: Unique Office

    Type: Studentenjob

    Hostess en begeleiden van potentiële klanten.

  • keukenhulp (flexi-job of extra) (BREDENE)

    Regio: BREDENE

    Bedrijf: L'HOMARD ET LA MOULE

    Type: Flexijob

    Je helpt ons in de keuken bij alles wat met de keuken te maken heeft (van groenten wassen en snijden tot desserts maken).

Zoek naar antwoorden van FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V. in sociale netwerken
Look for responds of FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V. in social networks

Lees alle opmerkingen voor FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V.. Laat een reactie achter voor FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V.. FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V. bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V.. Leave a respond for FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V.. FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V. on Facebook, LinkedIn and Google+

Locatie FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V. op de google maps. Adres en contacten FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V.
Location of FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V. on the google maps. Address and contacts of FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V.

Andere gerelateerde bedrijven als come FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V. FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V.: Banque du Crédit Liègeois | Brazo Vleeswaren | Swennen Remi | VAN DEN BOGAARD PROJECTONTWIKKELING | COMPUPRINT BVBA

Other related companies as FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V.: Banque du Crédit Liègeois | Brazo Vleeswaren | Swennen Remi | VAN DEN BOGAARD PROJECTONTWIKKELING | COMPUPRINT BVBA

FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V. is een bedrijf dat 1999 is geregistreerd in de regio Gent, België. De volledige naam van het bedrijf is FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V., bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE04835601806. Het bedrijf FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V. bevindt zich op het adres: Apostelhuizen 26hij 9000 Gent - BELGIUM. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van 11 to 50 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 539,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 391,000 EUR, en dat heeft Negatief de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Office machines and equipment. Producten gemaakt in FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V. zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V. is communicatie, inclusief 9 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V. is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V., openstaande posities, locatie van FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V. op de kaart.

FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V. is a company, that was registered 1999 in Gent region, Belgium. Full name of company is FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V., company assigned to the tax number BE04835601806. The company FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V. is located at the address: Apostelhuizen 26hij 9000 Gent - BELGIUM. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. 11 to 50 employees work in this company. Capital - 539,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 391,000 EUR, and that has Negatief the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Office machines and equipment. Products created in FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V. were not found.
The main activity of FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V. is Communications, including 9 other destinations. Information about owner, director or manager of FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V. is not available. You also can look at reviews of FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V., open positions, location of FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V. on the map.

We hebben dergelijke informatie gevonden over FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V., Gent: adres, telefoonnummer, contacten, reactie, vacatures. Er is een gedetailleerd rapport over het werk van het bedrijf FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V., medewerkers, financiële statistieken. We found such information about FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V., Gent: address, phone, contacts, response, vacancies. There is a detail report about the work of the company FLACCOUNTANCY AUDIT & TAX GROUP B.V., employees, financial statistics.