Franck (Chez)
Contactgegevens Franck (Chez): adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Franck (Chez): address, phone, fax, email, website, opening hours
Franck (Chez)
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Avenue de la Résistance 271; 4630; Soumagne, België
Telefoon (phone): 04 377 50 04 (+32-04 377 50 04) 04 377 50 04 (+32-04 377 50 04)
Fax (fax): 04 377 00 54 (+32-04 377 00 54) 04 377 00 54 (+32-04 377 00 54)
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Franck (Chez): n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Franck (Chez)"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Franck (Chez)"? - Contact us!
We found such data of Franck (Chez), Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Franck (Chez). Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Franck (Chez)
Products information Franck (Chez)
Producten die in Franck (Chez) zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Snack-bars
Aanvulling soorten activiteiten voor Franck (Chez) Addition kinds of activities for Franck (Chez)
34699907. Honeycombed metaal | Honeycombed metal
36779902. Spoelwikkelingen, elektronisch | Coil windings, electronic
39310501. Klokken (muziekinstrumenten) | Bells (musical instruments)
50639903. generatoren | Generators
51130200. Wegwerpplaten, kopjes, servetten en eetgerei | Disposable plates, cups, napkins, and eating utensils
86610122. Kerk van Jezus Christus van de laatste dag heiligen (Mormoon kerk) | Church of jesus christ of latter day saints (mormon church)
Werken bij Franck (Chez): vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Franck (Chez): vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Franck (Chez). Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Franck (Chez). Looking for open vacancies in other companies
-
chauffeur C (MENEN)
Regio: MENEN
Bedrijf: Accent
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
We kijken uit naar een vrachtwagenchauffeur met rijbewijs C dit ter vervanging van langdurig verlof van een medewerker in de maand juli. Je taken: > rondbrengen van (runder)vlees naar groothandels. > ophalen van het vlees bij slachthuizen en groothandels. > je doet 3 tot 6 klanten per dag > goederen worden gelost met haken. Voor het lossen wordt het vlees aan een haak uitgeschoven. > regio: België dagritten zonder uitslapen
-
Magazijnier (GENK)
Regio: GENK
Bedrijf: Vivaldis Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
Bedrijf te Genk is op zoek naar een magazijnier Deze magazijnier heeft tot taak de goederenontvangst en de goederenopslag alsmede het interne transport van de goederen gestructureerd en overeenkomstig planning te laten verlopen Tevens verpakken/tellen en controleren van goederen laden en lossen van vrachtwagens en containers
-
Elektricien (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: Vivaldis Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een klant zijn wij op zoek naar een residentieel elektricien om op projectmatige basis te werken in regio Oost- en West-Vlaanderen Je staat mee in voor diverse elektrische installaties in verschillende gebouwen Je bent mee verantwoordelijk voor het goed functioneren van deze installaties
-
Chauffeur C (WETTEREN)
Regio: WETTEREN
Bedrijf: ADECCO CONSTRUCT OOST-VLAAND
Type: Interim met optie "vast werk"
Heb je ervaring als chauffeur C ? Help je graag een handje mee op de werf ? Dan ben jij de meewerkend chauffeur die wij zoeken ! Voor een bedrijf gespecialiseerd in bestratingen zoeken wij een meewerkend chauffeur . Je staat in voor het transport van stabilisé en zand met een vaste vrachtwagen (kipper) . Je helpt mee op de werf met het plaatsen van borduren, klinkers en riolering .
-
Gemotiveerde thuishelpers via dienstencheques (HOOGSTRATEN)
Regio: HOOGSTRATEN
Bedrijf: DIENSTENTHUIS TURNHOUT
Type: Dienstenchequebaan
Dienstenthuis-thuishelpers zijn de extra hulp in het huishouden van de klanten. Poetsen en strijken zijn de meest voorkomende taken, maar ook wassen, koken en boodschappen doen zijn mogelijke taken. In het kader van het gelijke kansenbeleid wordt IEDEREEN aangemoedigd om contact met Dienstenthuis op te nemen. (trefwoorden: huishouden, huishoudhulp, thuishulp, dienstencheque, dienstencheques, poetsvrouw, poetsman, poetshulp, helpen bij mensen thuis, kuisen, schoonmaken, schoonmaker, schoonmaakster)
-
POETSHULP/HUISHOUDHULP in regio Stevoort – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw of kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. je bent van alle markten thuis: schoonmaken, trijken,boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Huishoudhulp/Poetshulp Heers (met dienstencheques) (HEERS)
Regio: HEERS
Bedrijf: PUUUR SINT-TRUIDEN
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij de nieuwe Puuur huishoudheld? Je houdt van huishoudelijke taken? Je bent blij als alles netjes en proper is? Dan ben jij de collega die wij zoeken! Een diploma is niet nodig. Talent en goesting zijn de superkrachten van een Puuur huishoudheld. Werken bij Puuur: je werkt dichtbij huis en je hebt gezinsvriendelijke uren Je kiest zelf wanneer je wil werken en hoeveel uren per week. Zo kun je je job en je gezin goed combineren. Je hebt geen avond- of weekendwerk.Je werkt bij vaste klanten dichtbij huis. Ook in jouw buurt is er een Puuur kantoor Werken bij Puuur: je hebt vast werk met een hartelijke begeleiding Jouw coördinator begeleidt en ondersteunt jou. Je krijgt een opleiding over poetstechnieken, over de organisatie van je werk, over veiligheid,… Je kunt ook elk jaar bijscholing volgen over verschillende thema’s. Werken bij Puuur: je krijgt een uitstekend loon en extra’s Je krijgt direct een vast contract met een degelijk loon. Je krijgt ookeindejaarspremie, vakantiegeld, werkkledij, kilometer-, telefoon- en postzegelvergoeding, omnium verzekering voor je eigen wagen en volledige terugbetaling van kosten openbaar vervoer. Puuur: eerlijk, oprecht, betrouwbaar en correct: We hebben meer dan 3.200 personeelsleden en 20.000 tevreden klanten. Puuur is al meer dan 10 jaar een betrouwbare werkgever en een goede dienstverlener. Puuur werft aan op basis van competenties en talenten ongeacht leeftijd, geslacht, origine, handicap, … Puuur groeit voortdurend. We zoeken ook in jouw regio huishoudhulpen. Wat is je functie? Je neemt het huishouden van je klanten in jouw handen: Je houdt van poetsen, dweilen, stofzuigen, afstoffen, schrobben, vensters wassen … Je staat in voor de schoonmaak van de woning Je doet graag de was en de strijk Je kookt of gaat naar de winkel voor sommige gezinnen
-
Huishoudhulp/poetshulp in regio Brugge (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: SOLIDARITEIT VOOR HET GEZIN
Type: Dienstenchequebaan
Je komt terecht in een warme familie met meer dan 2500 tevreden collega-poetshulpen. Je geniet van de persoonlijke vrijheid die deze job zo mooi en waardevol maakt. Wij onderscheiden ons van andere diensten door onze dagelijkse engagement je thuis te laten voelen in je job. Geen loze beloftes, bij ons weet je wat je mag en kunt verwachten. Wij zorgen voor jou tijdens de werkuren maar ook daarbuiten. Zo bieden we jou niet alleen een uitstekende verloning maar ook mooie personeelskortingen en -voordelen bij meer dan 3600 bedrijven in heel België! Je taken? Net als bij andere poetsbedrijven sta je onder meer in voor het wekelijks onderhoud van de woning (afstoffen, stofzuigen, dweilen, schuren, …). Daarnaast voer je lichte huishoudelijke taken (wassen, strijken en boodschappen doen) uit bij mensen thuis. Weet je wat het mooiste van al is? Je krijgt bij ons de mogelijkheid om je job makkelijk te combineren met je hobby’s en gezin. Je stelt immers je uurrooster op in samenspraak met je verantwoordelijke. Als jij je niet goed voelt in je job? Dan gaan we samen op zoek naar hoe we het beter kunnen maken!
-
HUISHOUDHULP DEELTIJDS WAARSCHOOT (WAARSCHOOT)
Regio: WAARSCHOOT
Bedrijf: GREENHOUSE EEKLO
Type: Dienstenchequebaan
Gezinnen uit Waarschoot en omgeving zoeken dringend hulp in het huishouden. Dit betreft voornamelijk het schoonmaken van hun woning en soms ook strijken. Jouw persoonlijke dossierbeheerder ondersteunt jou in de administratie en opvolging van de ontvangen dienstencheques en beantwoordt al jouw vragen !
-
Teammanager Inbound met Ervaring (BERCHEM)
Regio: BERCHEM
Bedrijf: Konvert Office Antwerpen
Type: Vaste Job
Voor onze klant, een contactcenter gelegen in Berchem, zijn wij op zoek naar een ervaren Teamleader Inbound. Een greep uit het takenpakket: - Je leidt jouw team zowel taak- als mensgericht. - Je staat in voor de ondersteuning, coaching en ontwikkeling van je team. - Je bewaakt de resultaten van het team en zorgt dat deze in lijn zijn met de doelstellingen van het bedrijf. - Je bent mede verantwoordelijk voor voor het volledige proces van people management: van rekrutering en aanwerving tot opleiding en opvolging. - Samen met je collega's teammanagers ben je het aanspreekpunt voor opdrachtgevers. - Samen met je collega's teamleaders werk je aan de overkoepelende doelstellingen van de afdeling. - Je werkt actief mee aan de realisatie van overkoepelende doelen.
-
ITS Group Benelux - System Engineer XenApp / XenDesktop (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
Context Citrix Infrastructure: XenApp 6.5, XenDesktop 7.14, Citrix Receiver configurations, Citrix Storefront, Citrix NetScaler Gateways, PVS, License server Windows Remote Desktop Services Infrastructure: RDS Gateways, RDS session hosts Design, Life cycle management, Patch management, capacity management of Citrix and Windows RDS platforms 2nd and 3rd level support (for Citrix and RDS platforms) 2nd level support for Windows Servers Pro-active monitoring Application Packaging for all Windows Platforms Function Description Design and implement the Citrix infrastructure and Remote Desktop Services Integration of this infrastructure in the remote access solution Write technical documentation to support the design Ensure 3rd level support (advanced troubleshooting) related to the products you manage Provide consultancy on projects Capacity Management of the infrastructure Set-up and follow-up of the monitoring of the infrastructure Deliver operational handbooks, disaster recovery handbooks Profile Team player Quick self-starter, pro-active attitude, Good Communication and Influencing skills; Good analytical and synthesis skills; Autonomy, commitment and perseverance Ability to work in a dynamic and multi-cultural environment Flexible, accurate & control minded. Customer-orientation Proven experience with the Citrix and RDS technologies in large environments Mandatory: Expert knowledge of Citrix (XenApp, XenDesktop, NetScaler Access GateWay, Storefront, License servers, PVS) and RDS Products (RDS GateWay, RDS session hosts, License server) Good knowledge of the Windows operating system Knowledge of Hypervisors: Hyper-V Integration of the Citrix client within different platforms: Windows (all versions), Apple (Mac),... Knowledge of PowerShell scripting Basic Networking knowledge (Proxy, routing, local Firewalls, Firewalls) Knowledge of remote access solutions like Juniper Knowledge of SCOM Knowledge of client operating systems (Windows, Mac OS X, ...)
-
ClearSource - Business Process Analyst (Brussel)
Regio: Brussel
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
We are looking for a Business Process Analyst for a long term contract in Brussels' center. Role Analyze and identify process improvements for the AS IS Define optimization solutions and priorities, plan the implementation of those solutions Support operational services to formalize and write existing process Support conception, development, set up and follow-up of process monitoring systems Manage some improvements projects Formalize some business requirements for changes linked to application solutions Provide changes information to functional analysts Participate in a project modelling process TO BE and evaluate the impacts Profile At least 2 years of experience in process analysis Good communicator, able to discuss with a wide range of stakeholders Experience with BPMN Fluent in French OR Dutch and good knowledge of the other national language Result oriented, autonomous Duration until end of June 2019 but scope until 2020. Interesting? Don't hesitate to send us your most recent CV.
Zoek naar antwoorden van Franck (Chez) in sociale netwerken
Look for responds of Franck (Chez) in social networks
Lees alle opmerkingen voor Franck (Chez). Laat een reactie achter voor Franck (Chez). Franck (Chez) bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Franck (Chez). Leave a respond for Franck (Chez). Franck (Chez) on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Franck (Chez) op de google maps. Adres en contacten Franck (Chez) Location of Franck (Chez) on the google maps. Address and contacts of Franck (Chez)
Andere gerelateerde bedrijven als come Franck (Chez) Franck (Chez): Adriaens G | Vitis | P.M.E. FINANCINVEST | Oude God (In De) | SEYNS LUCIEN
Other related companies as Franck (Chez): Adriaens G | Vitis | P.M.E. FINANCINVEST | Oude God (In De) | SEYNS LUCIEN
Franck (Chez) is een bedrijf dat 2008 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Franck (Chez), bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE01141723632. Het bedrijf Franck (Chez) bevindt zich op het adres: Avenue de la Résistance 271; 4630; Soumagne. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 450,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 465,000,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is Snack-bars. Producten gemaakt in Franck (Chez) zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Franck (Chez) is Verzekeringsmaatschappijen, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Franck (Chez) is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Franck (Chez), openstaande posities, locatie van Franck (Chez) op de kaart.
Franck (Chez) is a company, that was registered 2008 in N\A region, Belgium. Full name of company is Franck (Chez), company assigned to the tax number BE01141723632. The company Franck (Chez) is located at the address: Avenue de la Résistance 271; 4630; Soumagne. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 450,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 465,000,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is Snack-bars. Products created in Franck (Chez) were not found.
The main activity of Franck (Chez) is Insurance Carriers, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of Franck (Chez) is not available. You also can look at reviews of Franck (Chez), open positions, location of Franck (Chez) on the map.
