JEAN ROBISE
Contactgegevens JEAN ROBISE: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data JEAN ROBISE: address, phone, fax, email, website, opening hours
JEAN ROBISE
Regio (region): N\A, België
Adres (address): RUE DE L'HOTELLERIE 17; 7860; LESSINES, België
Telefoon (phone): 68333265 (+32-68333265) 68333265 (+32-68333265)
Fax (fax): +32 (2) 435-80-29 +32 (2) 435-80-29
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) JEAN ROBISE: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "JEAN ROBISE"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "JEAN ROBISE"? - Contact us!
We found such data of JEAN ROBISE, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees JEAN ROBISE. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti JEAN ROBISE
Products information JEAN ROBISE
Producten die in JEAN ROBISE zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Slagers
Aanvulling soorten activiteiten voor JEAN ROBISE Addition kinds of activities for JEAN ROBISE
286903. Amines, zuren, zouten, esters | Amines, acids, salts, esters
503206. Lime bouwproducten | Lime building products
13899911. Olieconsulenten | Oil consultants
20929901. Krab vlees, vers: verpakt in niet-afgesloten containers | Crab meat, fresh: packaged in nonsealed containers
24990201. Display formulieren, boot en schoenen | Display forms, boot and shoes
32219900. Glascontainers, anders | Glass containers, nec
32810302. Marmer, gebouw: gesneden en gevormd | Marble, building: cut and shaped
36610103. Facsimile apparatuur | Facsimile equipment
37140210. Achterashuis, motorvoertuig | Rear axle housings, motor vehicle
87310205. Industrieel laboratorium, behalve het testen | Industrial laboratory, except testing
Werken bij JEAN ROBISE: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in JEAN ROBISE: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor JEAN ROBISE. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for JEAN ROBISE. Looking for open vacancies in other companies
-
Arbeider (NINOVE)
Regio: NINOVE
Bedrijf: Vivaldis Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze klant zijn we op zoek naar een arbeider / handlanger voor regio Ninove. Als arbeider / handlanger sta je in voor de volgende taken: Je werkt op werven Je volgt instructies op van een monteur/werfcoördinator Je laadt en lost van materialen Je brengt materialen op juiste locatie Je breidt en ruimt de werf op Je voert kleine schilderwerken uit Je begrijpt en past instructies toe Je kan hulpmidden gebruiken Je voert manuele taken uit Je werkt systematisch Je vaart instructies aan
-
FLEXIJOB - HULP IN KEUKEN - 2 NAMIDDAGEN PER WEEK (STADEN)
Regio: STADEN
Bedrijf: AGO Jobs & HR
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een mooie gekende slagerij in de regio zijn we op zoek naar een medewerker voor het maken van dagschotels.
-
CALLAGENT OUTBOUND M/V (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: LINK 4 JOBS
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant, regio Gent, zijn wij op zoek naar een outbound callagent. Je zal instaan voor: Contact opnemen met klanten en potentiële klanten De klant informeren over de kenmerken van de producten De klant adviseren bij zijn keuze Telefonisch aansluiten van lidmaatschappen Digitale opgolging van jouw telefoongesprek Commerciële feeling Voor de aanwerving, zullen wij jou vragen een CV te bezorgen, zo kunnen wij jou inschrijven voor een eventuele kennismakingsdag. Deze kennismakingsdagen gaan steeds door op maandag of woensdag vanaf 11u tot ongeveer 15u, hierbij zal je uitleg krijgen over de firma en een presentatie van het product dat je dient te verkopen aan de telefoon, in de namiddag zal er reeds een test plaatsvinden.
-
Huishoudhulp/Poetshulp Zoutleeuw (met dienstencheques) (ZOUTLEEUW)
Regio: ZOUTLEEUW
Bedrijf: PUUUR SINT-TRUIDEN
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij de nieuwe Puuur huishoudheld? Je houdt van huishoudelijke taken? Je bent blij als alles netjes en proper is? Dan ben jij de collega die wij zoeken! Een diploma is niet nodig. Talent en goesting zijn de superkrachten van een Puuur huishoudheld. Werken bij Puuur: je werkt dichtbij huis en je hebt gezinsvriendelijke uren Je kiest zelf wanneer je wil werken en hoeveel uren per week. Zo kun je je job en je gezin goed combineren. Je hebt geen avond- of weekendwerk.Je werkt bij vaste klanten dichtbij huis. Ook in jouw buurt is er een Puuur kantoor Werken bij Puuur: je hebt vast werk met een hartelijke begeleiding Jouw coördinator begeleidt en ondersteunt jou. Je krijgt een opleiding over poetstechnieken, over de organisatie van je werk, over veiligheid,… Je kunt ook elk jaar bijscholing volgen over verschillende thema’s. Werken bij Puuur: je krijgt een uitstekend loon en extra’s Je krijgt direct een vast contract met een degelijk loon. Je krijgt ookeindejaarspremie, vakantiegeld, werkkledij, kilometer-, telefoon- en postzegelvergoeding, omnium verzekering voor je eigen wagen en volledige terugbetaling van kosten openbaar vervoer. Puuur: eerlijk, oprecht, betrouwbaar en correct: We hebben meer dan 3.200 personeelsleden en 20.000 tevreden klanten. Puuur is al meer dan 10 jaar een betrouwbare werkgever en een goede dienstverlener. Puuur werft aan op basis van competenties en talenten ongeacht leeftijd, geslacht, origine, handicap, … Puuur groeit voortdurend. We zoeken ook in jouw regio huishoudhulpen. Wat is je functie? Je neemt het huishouden van je klanten in jouw handen: Je houdt van poetsen, dweilen, stofzuigen, afstoffen, schrobben, vensters wassen … Je staat in voor de schoonmaak van de woning Je doet graag de was en de strijk Je kookt of gaat naar de winkel voor sommige gezinnen
-
HUISHOUDHULP MET DIENSTENCHEQUES REGIO DE PINTE (DE PINTE)
Regio: DE PINTE
Bedrijf: DOME ASSISTANCE
Type: Dienstenchequebaan
Je helpt in het huishouden en staat in voor poetsen in particuliere woningen. Ook koken, naaien, wassen en strijken kunnen tot je dagelijkse takenpakket behoren. Je hebt inspraak tussen een voltijdse of een deeltijdse betrekking. Over een eigen vervoermiddel beschikken is een pluspunt.
-
Huishoudhulp/poetshulp in regio Diksmuide (DIKSMUIDE)
Regio: DIKSMUIDE
Bedrijf: SOLIDARITEIT VOOR HET GEZIN
Type: Dienstenchequebaan
Je komt terecht in een warme familie met meer dan 2500 tevreden collega-poetshulpen. Je geniet van de persoonlijke vrijheid die deze job zo mooi en waardevol maakt. Wij onderscheiden ons van andere diensten door onze dagelijkse engagement je thuis te laten voelen in je job. Geen loze beloftes, bij ons weet je wat je mag en kunt verwachten. Wij zorgen voor jou tijdens de werkuren maar ook daarbuiten. Zo bieden we jou niet alleen een uitstekende verloning maar ook mooie personeelskortingen en -voordelen bij meer dan 3600 bedrijven in heel België! Je taken? Net als bij andere poetsbedrijven sta je onder meer in voor het wekelijks onderhoud van de woning (afstoffen, stofzuigen, dweilen, schuren, …). Daarnaast voer je lichte huishoudelijke taken (wassen, strijken en boodschappen doen) uit bij mensen thuis. Weet je wat het mooiste van al is? Je krijgt bij ons de mogelijkheid om je job makkelijk te combineren met je hobby’s en gezin. Je stelt immers je uurrooster op in samenspraak met je verantwoordelijke. Als jij je niet goed voelt in je job? Dan gaan we samen op zoek naar hoe we het beter kunnen maken!
-
STUDENT hotelmedewerker (Regio Turnhout)
Regio: Regio Turnhout
Bedrijf: S VILLA
Type: Studentenjob
Je brengt jouw liefde voor de horeca over op de gasten, hebt de touwtjes in handen, bent vlot en zelfstandig. Takenpakket: Jij bent het aanspreekpunt voor gasten Je bent medeverantwoordelijk voor de receptie met de daarbij horende administratieve werkzaamheden Je geeft leiding aan studenten, begeleid en instrueert hen tijdens hun werk Je versterkt de housekeeping Je staat in voor het checken/controleren van de hotelkamers Je bedient onze gasten op het terras en serveert het ontbijt Je staat mee in voor het wassen en strijken van het linnengoed Doordeweeks overnachten er vooral zakelijke gasten in ons hotel. In het weekend verblijven er vooral (inter)nationale toeristen. Een uitdaging voor jou om aan de behoeften en wensen van iedere gast te voldoen. Jij bent daarom dus ook flexibel, stressgevoelig en bent gedreven in je werk en doet dit met passie. Werk je graag in een klein en jong team? Mail ons dan vandaag nog!
-
Bijlesgever/Coach voor WETENSCHAPPEN (m/v) REGIO TERVUREN/OVERIJSE/MEISE (UKKEL)
Regio: UKKEL
Bedrijf: My Sherpa
Type: Studentenjob
Jouw doel: ervoor zorgen dat jouw leerlingen hun doel bereiken door aan elke leerling een aangepaste methode aan te reiken en hen bijkomende uitleg te geven, evenals tips en tricks om te slagen. Je kiest zelf in welke regio je werkt, hoeveel bijlessen je geeft en wanneer je beschikbaar bent. Je zal bijlessen geven aan leerlingen uit het lager, secundair of hoger onderwijs.
-
Storingstechnieker vaste nacht (EEKLO)
Regio: EEKLO
Bedrijf: Absolute@work
Type: Vaste Job
Voor onze klant zijn we op zoek naar een storingstechnieker Je bent in staat elektrische storingen op te lossen van allerlei productiemachines. Je hebt een kennis om PLC uit te lezen en fouten op te sporen. Daarnaast heb je basis mechanische kennis.
-
Internal Sales HVAC (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: SYNERGIE CAREERS BRUGGE
Type: Vaste Job
Onze klant behoort de tot wereldtop van duurzame klimaatttechniek. Ze gaan steeds op zoek naar de meest innovatieve en energiezuinige oplossing, op maat van de klant. Je maakt offertes, leidingschema's en bijhorende productfiches op. Je hebt geregeld klantencontact voor zowel technische als commerciële ondersteuning. Naast telefonisch contact, zal je ook klanten ontvangen op kantoor. Als laatste is het ook je verantwoordelijkheid dat de productfiches en databoeken steeds correct en up to date zijn.
-
Validation Engineer (BERCHEM)
Regio: BERCHEM
Bedrijf: AKKA BELGIUM
Type: Vaste Job
Je stelt validatiedocumenten en testprotocollen op in een farmaceutische productieomgeving, je staat in voor de goedkeuring van deze documenten. Je behandelt niet-conformiteiten, je staat in voor de analyse van deze afwijkingen. Je werkt mee aan de implementatie van CAPA’s. Je communiceert vlot met andere afdelingen, en biedt waar nodig de nodige ondersteuning binnen jouw expertise.
-
Lean professional Customer Communication & Experiences (HALLE)
Regio: HALLE
Bedrijf: COLRUYT GROUP
Type: Vaste Job
Werkvereenvoudiging is cruciaal voor elk bedrijf en al zeker voor Colruyt Group. We zijn ervan overtuigd dat we continu beter kunnen. Als werkvereenvoudiger zoek jij daarom elke dag opnieuw naar manieren om werkprocessen efficiënter te maken en de werktevredenheid van onze medewerkers te verhogen. Veel bedrijven verliezen tijd met taken die niet tot hun corebusiness behoren, zoals e-mails en vergaderingen. Of ze beseffen niet dat sommige processen met enkele ingrepen heel wat sneller kunnen. Colruyt Group wil anders te werk gaan: eenvoudiger en dus efficiënter. Daarom zetten wij werkvereenvoudigers in. Als werkvereenvoudiger voor CCX zoek jij actief naar manieren om het werk van onze medewerkers te vereenvoudigen. Je analyseert de manier van werken en brengt in kaart wat anders werken kan opbrengen. Samen met de betrokken medewerkers ga je aan de slag, je brengt hen de principes van o.a. kanban en visueel management bij, je moedigt hen aan en helpt hen om hun dagelijkse werk te verbeteren en te vergemakkelijken. Dat gaat vaak volgens dit scenario: Je bouwt mee aan het kanban-systeem en het visueel management in de teams. Waar zit het probleem precies: bij de planning, een specifiek procesonderdeel of de bezetting? Je analyseert het huidige proces en kijkt waar het fout loopt of beter kan. Je doet dit door opvolging en analyse van de meetpunten en procesindicatoren. Je overlegt met de medewerkers tijdens de dagelijkse stand-ups en denkt samen met hen na over een oplossing. Je steekt de handen uit de mouwen en komt samen tot een gedragen resultaat. Daarbij reik je ook middelen aan waarmee de medewerkers zelf aan werkvereenvoudiging kunnen doen. Je werkt in Halle.
Zoek naar antwoorden van JEAN ROBISE in sociale netwerken
Look for responds of JEAN ROBISE in social networks
Lees alle opmerkingen voor JEAN ROBISE. Laat een reactie achter voor JEAN ROBISE. JEAN ROBISE bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for JEAN ROBISE. Leave a respond for JEAN ROBISE. JEAN ROBISE on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie JEAN ROBISE op de google maps. Adres en contacten JEAN ROBISE Location of JEAN ROBISE on the google maps. Address and contacts of JEAN ROBISE
Andere gerelateerde bedrijven als come JEAN ROBISE JEAN ROBISE: JOSIANE PRINCE | Arcotex | MIDI WORLD LIVE SOUND & AUDIO APPL. | Auto Tuning Center | Van Gaeveren C
Other related companies as JEAN ROBISE: JOSIANE PRINCE | Arcotex | MIDI WORLD LIVE SOUND & AUDIO APPL. | Auto Tuning Center | Van Gaeveren C
JEAN ROBISE is een bedrijf dat 1994 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is JEAN ROBISE, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE01255432128. Het bedrijf JEAN ROBISE bevindt zich op het adres: RUE DE L'HOTELLERIE 17; 7860; LESSINES. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 132,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 449,000,000 EUR, en dat heeft Negatief de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Slagers. Producten gemaakt in JEAN ROBISE zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van JEAN ROBISE is Primaire Metaalindustrieën, inclusief 10 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van JEAN ROBISE is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van JEAN ROBISE, openstaande posities, locatie van JEAN ROBISE op de kaart.
JEAN ROBISE is a company, that was registered 1994 in N\A region, Belgium. Full name of company is JEAN ROBISE, company assigned to the tax number BE01255432128. The company JEAN ROBISE is located at the address: RUE DE L'HOTELLERIE 17; 7860; LESSINES. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 132,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 449,000,000 EUR, and that has Negatief the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Slagers. Products created in JEAN ROBISE were not found.
The main activity of JEAN ROBISE is Primary Metal Industries, including 10 other destinations. Information about owner, director or manager of JEAN ROBISE is not available. You also can look at reviews of JEAN ROBISE, open positions, location of JEAN ROBISE on the map.
