TOILETTAGE KAMBEN
Contactgegevens TOILETTAGE KAMBEN: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data TOILETTAGE KAMBEN: address, phone, fax, email, website, opening hours
TOILETTAGE KAMBEN
Regio (region): N\A, België
Adres (address): RUE RICHARD ORBAN 12; 4257; BERLOZ, België
Telefoon (phone): 19325192 (+32-19325192) 19325192 (+32-19325192)
Fax (fax): +32 (4) 244-84-44 +32 (4) 244-84-44
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) TOILETTAGE KAMBEN: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "TOILETTAGE KAMBEN"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "TOILETTAGE KAMBEN"? - Contact us!
We found such data of TOILETTAGE KAMBEN, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees TOILETTAGE KAMBEN. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti TOILETTAGE KAMBEN
Products information TOILETTAGE KAMBEN
Services: Toilettage.
Product categorie (product category): Services pour animaux domestiques
Aanvulling soorten activiteiten voor TOILETTAGE KAMBEN Addition kinds of activities for TOILETTAGE KAMBEN
173104. Veiligheids- en beveiligingsspecialisatie | Safety and security specialization
232300. Kleding van mannen en jongens | Men's and boy's neckwear
28249903. Anidexvezels | Anidex fibers
30690201. Badmatten, rubber | Bathmats, rubber
36710213. Photomultiplier buizen | Photomultiplier tubes
79220203. Performing Arts Center productie | Performing arts center production
Werken bij TOILETTAGE KAMBEN: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in TOILETTAGE KAMBEN: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor TOILETTAGE KAMBEN. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for TOILETTAGE KAMBEN. Looking for open vacancies in other companies
-
Hef- en reachtruckbestuurder (BAVEGEM)
Regio: BAVEGEM
Bedrijf: Synergie Wetteren Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Een zuivelfabrikant uit regio Bavegem werft hef- en reachtruckbestuurders aan voor een opdracht voor lange termijn. Je wordt er tewerkgesteld in een tweeploegensysteem.
-
Dakwerker (m/v) (HERENTALS)
Regio: HERENTALS
Bedrijf: Vivaldis Construct
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor de regio Herentals zijn wij op zoek naar een dakwerker. Soorten werken: zinkwerken, platte, hellende en industrieële daken.
-
magazijnier (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: Let's Work
Type: Interim met optie "vast werk"
Let's Work is op zoek naar een magazijnier. Het takenpakket bestaat uit: - voorbereiding productie: afdrukken etiketten , manueel etiketten op de verpakking - orderpicking -heftruck elektrische transpallet - receptionering goederen - een 1 ste werkervaring in een soortgelijke job
-
Procurement Assistant (DEERLIJK)
Regio: DEERLIJK
Bedrijf: Unique Office
Type: Interim met optie "vast werk"
Unique Waregem kijkt als rekruterings- en selectiepartner uit naar een Procurement Assistant voor een internationaal bedrijf met vestiging te Deerlijk. Je maakt hierbij deel uit van het Procurement-team. Na je opleiding word je verantwoordelijk voor de inkoop-orderverwerking van een pakket chemicaliën. In overleg met de verantwoordelijke Product Managers bewaak je de voorraden, plaats je de inkooporders, organiseer je het nodige transport en volg je het hele proces tot de facturatie nauwgezet op in ons SAP-systeem. Je bent de schakel tussen de Customer Serviceafdeling waar de bestellingen van onze klanten binnen komen, de voorraadverantwoordelijken die de grondstoffen- en productbehoeften doorgeven en onze leveranciers en transporteurs, die zorgen dat de bestellingen geleverd kunnen worden in het magazijn of rechtstreeks bij de klant. Je rapporteert aan het Hoofd Product Management.
-
Administratief Bediende Bouw (OLEN)
Regio: OLEN
Bedrijf: Vivaldis Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
U ondersteunt de coördinatie met administratieve taken. U tekent werfinstallaties, werfinrichtingsplans,... U waakt over de toepassing van de procedures en regelgevingen inzake milieu, veiligheid en ISO. U doet rechtstreeks opdrachten voor de technische bedrijfsleider. U zorgt mee voor de inzet van de machines van het machinepark. U zorgt voor de dispatching van het materieel en de machines. U werkt mee op de aankoopdienst. U doet prijsaanvragen bij externe leveranciers van machines. U maakt prijsopgave voor bouwwerven. U volgt onderhoud op van machines. U maakt mee voorbereidend werk voor torenkraan montage/demontage. U registreert keuringen en schrijft werkinstructies. U verzorgt de communicatie met netbeheerders en nutsvoorzieningen. U werkt mee aan projecten i.v.m. KVGM. U werkt mee aan technische projecten. U bezorgt werven de nodige documentatie/informatie. U zorgt voor vergunningen. U verrekent afval en schade. U geeft toolboxmeetings aan arbeiders.
-
Enthousiaste Thuishulp/ Huishoudhulp te Koningshooikt (KONINGSHOOIKT)
Regio: KONINGSHOOIKT
Bedrijf: Plus Home Services
Type: Dienstenchequebaan
WAT ALS ... je " EEN DROOM IN HUIS" genoemd wordt ? DAN is de kans groot dat je als THUISHULP bij een klant van Plus Home Services poetst. Je verricht er afwisselend (poets)werk met dienstencheques en je wordt er op handen gedragen als je blij wordt van een propere woning. Zelfs een echte héld kan je er worden, als je in dat proper huis dan ook nog wat was- en/of strijkwerk doet! Geen nood als strijken je niet ligt: voorbereidend werk en (helpen bij het) koken, boodschappen doen of kleine naai- en verstelwerkjes behoren ook tot de mogelijkheden.
-
Gemotiveerde huishoudhulp regio Ham/Leopoldsburg en Balen (HAM)
Regio: HAM
Bedrijf: START PEOPLE
Type: Dienstenchequebaan
Je onderhoudt woningen van een aantal vaste particulieren in de door jou gekozen regio. Afhankelijk van de uren die je wil werken, stellen wij voor jou een uurrooster op. Je takenpakket bestaat uit allerhande huishoudelijke taken: stofzuigen, dweilen, afstoffen, schrobben, onderhoud van sanitair. Indien je ervaring hebt met strijkwerk, kan dit er eveneens bij horen. Ook afwassen en afdrogen, koken en bereiden van gerechten, opleggen vers beddengoed, was uithalen, ophangen en plooien, kleine boodschappen doen en koken of bereiden van gerechten zijn mogelijke taken op vraag van de particulier en in samenspraak met jou. Je hebt in de meeste gevallen ook een persoonlijk contact met je particulieren en eveneens op regelmatige basis met je vaste consulent van Start People Services. Deze regio kan in combinatie indien vervoer geen probleem is. Start People Services wil graag rekening houden met de afstanden en de regio's die best bereikbaar zijn voor jou.
-
Huishoudhulp dienstencheques regio Mol (MOL)
Regio: MOL
Bedrijf: FAMILIEHULP
Type: Dienstenchequebaan
Zoek je werk als poetshulp, poetsvrouw, schoonmaker of schoonmaakster? Dan is werken bij Familiehulp zeker iets voor jou. Jouw taken als huishoudhulp dienstencheques: Je poetst de woningen van onze klanten. Je wast en strijkt als de klant dit wil. Voor een job als huishoudhulp heb je geen diploma maar wel goesting nodig. U beschikt bij voorkeur over auto of fiets.
-
VERPLEEGKUNDIGE DIALYSE (IEPER)
Regio: IEPER
Bedrijf: JAN YPERMAN ZIEKENHUIS
Type: Vaste Job
De centra voor de behandeling van chronische nierinsufficiëntie worden erkend als medisch-technische dienst. De entiteit is organisatorisch en functioneel in een ziekenhuis geïntegreerd en daar wordt aan de patiënt met chronische nierinsufficiëntie de meest geëigende nierfunctie vervangende behandeling aangeboden. Functie-inhoud: Als dialyseverpleegkundige verzeker je het goede verloop van de dialysesessies door de uitvoering van de nodige medisch-technische behandelingen, het permanente toezicht en het verlenen van zorgen aan de patiënten met nierfalen teneinde het proces zo optimaal en comfortabel mogelijk te laten verlopen voor de patiënten. Meer bepaald: Verricht je medisch-technische handelingen, houd je toezicht op de patiënten en dien je hen verpleegkundige verzorging toe tijdens de dialysesessies, zoals de dialysemachine voorbereiden, het voorbereiden van het medisch materiaal en de nodige medicatie, het onthalen van de patiënt en hen voorbereiden, het installeren van de patiënten en het waken over hun comfort, het controleren van de vasculaire toegangspoorten, deze voorbereiden en verzorgen, het verzekeren van een permanent toezicht op de patiënt en de vereiste verzorging toedienen tijdens de sessie (observeren en parameters nemen, waken over de toegangspoorten, anticiperen op crisissituaties), de medicatie voorbereiden, controleren, toedienen en de bijwerkingen opvolgen, het waken over het welzijn en algemeen comfort van de patiënt tijdens de dialysesessies, het begeleiden van de arts bij de patiëntenronde, diens vragen beantwoorden, de behandelingsindicaties in het patiëntendossier noteren, de dialyse beëindigen, de machine demonteren, de spoeling en desinfectering starten, de nodige elementen naar de sterilisatie sturen, de reiniging aan de buitenkant verzekeren en opnieuw voorbereiden voor de volgende patiënt Voer je de administratieve patiëntgebonden taken uit, zoals het registreren van de gegevens van de patiënt en de uitgevoerde handelingen, het rapporteren over de gezondheidstoestand van de patiënt, het actueel houden van het verpleegkundig dossier en alle observaties noteren, het verzekeren van het contact met betrekking tot de terugkeer van de patiënt naar huis of naar de eenheid na beëindiging van de dialyse Informeer je en ondersteun je de dialysepatiënten en naasten op psychosociaal vlak, zoals het uitleg geven omtrent de gezondheidstoestand van de patiënt en het dialyseproces, het luisteren naar de bekommernissen en hen geruststellen, het begeleiden en ondersteunen tijdens moeilijke of emotionele momenten Draag je mede zorg voor de continuïteit en de kwaliteit van de zorgverlening, zoals het aan de collega’s de nodige informatie leveren om de continuïteit van de lopende dialyse te verzekeren, het informeren van de artsen, deze op de hoogte stellen van de observaties tijdens de patiëntenronde, het adviseren van de patiënten en hun naasten voor hun dagelijkse verzorging en levensstijl (bv. voeding, dialyse tijdens reizen) Je werkt onder leiding van de hoofdverpleegkundige en van de adjunct-hoofdverpleegkundigen.
-
Lijn operator (HERENTALS)
Regio: HERENTALS
Bedrijf: Konvert Interim Herentals
Type: Vaste Job
Voor een klant in Herentals die tewerkgesteld zijn in de voeding zijn wij op zoek naar een lijn operator afvul- en etiketteerinstallaties. Jij zal instaan voor het afvullen van de sauzen en etiketteren volgens productieplanning, ondersteunen van de proces operator en uitvoeren wekelijkse reiniging . Ben jij een flexibel, stressbestendig en communicatieve teamplayer? Contacteer ons dan zo snel mogelijk! [email protected] 014/860804
-
Electricien nacht (Regio Waregem)
Regio: Regio Waregem
Bedrijf: LOGI-TECHNIC INFRA
Type: Werfreserve
Logi-technic Infra verzorgt de installatie van elektriciteit en andere technieken in de bedrijfs-, hotel- en appartementsgebouwen, winkelcentra en ministeries. Dit op werven in gans Vlaanderen en Brussel. Onze medewerkers staan in voor het installeren van elektriciteit, brandbeveiliging, domotica en databekabeling. Montage van kabelladders, kabels trekken en de verschillende armaturen als de aansluiting en controle van kasten kunnen ook tot het takenpakket behoren. Momenteel zoeken wij specifiek electriciens voor de nacht om te werken aan de spoorweginfrastructuur. Kennis spoorwegelectriciteit is een meerwaarde maar geen verreiste!
-
Flexijob voor foodcorner Cargo M! (M/V) (BRUCARGO)
Regio: BRUCARGO
Bedrijf: Cargo M!
Type: Flexijob
Je bereidt met ons vast team broodjes en salades met zorg. Je zet de puntjes op de "i" van de trendy broodjes en frisse slaatjes. KORTOM een afwisselende, uitdagende en sociale job.
Zoek naar antwoorden van TOILETTAGE KAMBEN in sociale netwerken
Look for responds of TOILETTAGE KAMBEN in social networks
Lees alle opmerkingen voor TOILETTAGE KAMBEN. Laat een reactie achter voor TOILETTAGE KAMBEN. TOILETTAGE KAMBEN bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for TOILETTAGE KAMBEN. Leave a respond for TOILETTAGE KAMBEN. TOILETTAGE KAMBEN on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie TOILETTAGE KAMBEN op de google maps. Adres en contacten TOILETTAGE KAMBEN Location of TOILETTAGE KAMBEN on the google maps. Address and contacts of TOILETTAGE KAMBEN
Andere gerelateerde bedrijven als come TOILETTAGE KAMBEN TOILETTAGE KAMBEN: LENOIR | DEPREZ L. | CHRISTOPHE COUDRON | TAXI HENDRIKS GENT | VAN HOUDT
Other related companies as TOILETTAGE KAMBEN: LENOIR | DEPREZ L. | CHRISTOPHE COUDRON | TAXI HENDRIKS GENT | VAN HOUDT
TOILETTAGE KAMBEN is een bedrijf dat 2007 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is TOILETTAGE KAMBEN, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE05547515869. Het bedrijf TOILETTAGE KAMBEN bevindt zich op het adres: RUE RICHARD ORBAN 12; 4257; BERLOZ. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 382,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 467,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is Services pour animaux domestiques. Lijst met producten zijn Services: Toilettage..
De hoofdactiviteit van TOILETTAGE KAMBEN is Groothandel - Nondurable Goods, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van TOILETTAGE KAMBEN is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van TOILETTAGE KAMBEN, openstaande posities, locatie van TOILETTAGE KAMBEN op de kaart.
TOILETTAGE KAMBEN is a company, that was registered 2007 in N\A region, Belgium. Full name of company is TOILETTAGE KAMBEN, company assigned to the tax number BE05547515869. The company TOILETTAGE KAMBEN is located at the address: RUE RICHARD ORBAN 12; 4257; BERLOZ. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 382,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 467,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is Services pour animaux domestiques. List of products are Services: Toilettage..
The main activity of TOILETTAGE KAMBEN is Wholesale Trade - Nondurable Goods, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of TOILETTAGE KAMBEN is not available. You also can look at reviews of TOILETTAGE KAMBEN, open positions, location of TOILETTAGE KAMBEN on the map.
