MARJOLIJN JARDIN
Contactgegevens MARJOLIJN JARDIN: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data MARJOLIJN JARDIN: address, phone, fax, email, website, opening hours
MARJOLIJN JARDIN
Regio (region): N\A, België
Adres (address): KROONWINNINGSTRAAT 55; 3500; HASSELT, België
Telefoon (phone): 11270643 (+32-11270643) 11270643 (+32-11270643)
Fax (fax): +32 (86) 203-71-23 +32 (86) 203-71-23
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) MARJOLIJN JARDIN: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "MARJOLIJN JARDIN"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "MARJOLIJN JARDIN"? - Contact us!
We found such data of MARJOLIJN JARDIN, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees MARJOLIJN JARDIN. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti MARJOLIJN JARDIN
Products information MARJOLIJN JARDIN
Producten die in MARJOLIJN JARDIN zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Schoonheidssalons
Aanvulling soorten activiteiten voor MARJOLIJN JARDIN Addition kinds of activities for MARJOLIJN JARDIN
232600. Werkkleding van mannen en jongen | Men's and boy's work clothing
17420000. Pleisterwerk, gips en isolatie | Plastering, drywall, and insulation
22110111. Tarlatan, katoen | Tarlatan, cotton
25110604. Stands, huishouden, nec: hout | Stands, household, nec: wood
25210200. Houten kantoor kastkastjes en boekenkasten | Wood office filing cabinets and bookcases
25410104. Kantoorbehuizingen, hout | Office fixtures, wood
50510105. Kabel, draad (niet geïsoleerd) | Rope, wire (not insulated)
Werken bij MARJOLIJN JARDIN: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in MARJOLIJN JARDIN: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor MARJOLIJN JARDIN. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for MARJOLIJN JARDIN. Looking for open vacancies in other companies
-
Chauffeur C/Ce Roeselare Dagritten (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: Synergie Roeselare Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een fruithandel in Roeselare zijn we op zoek naar een Chauffeur CE die dagelijks richting Frankrijk/Rijsel wil rijden. Een chauffeur C die bereid is om zijn CE te behalen komt zeker ook in aanmerking.
-
Magazijnmedewerker Dagwerk (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: Go4Jobs Brugge
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je wordt ingezet in de frigo afdeling(geen diepvries) waarbij je de goederen aanvult en klaar zet voor bestelling.
-
Machine operator (PUURS)
Regio: PUURS
Bedrijf: JOB TALENT
Type: Interim met optie "vast werk"
Als machine-operator behoren volgende zaken tot jouw takenpakket: Afhankelijk van jouw tewerkstellingsplaats sta je in voor de opstart en opvolging van de productiemachine Je zorgt voor de controle van de kwaliteit en optimale vooruitgang van het productie/inpakproces Je zorgt voor de grondstofbevoorrading aan de machine – je verwittigt tijdig de verantwoordelijke grondstofbevoorrading of steller voor deze zwaardere zaken Verpakken van afgewerkte producten volgens bepaalde richtlijnen Opgelegde kwaliteitscontroles uitvoeren Invullen van de machine productiebon Verwittigen van steller bij technische problemen. Verwittigen van verantwoordelijke planning / productiemanager bij langere stilstanden = alternatief werk Orde en netheid van en rond de machine.Voorkomen van machine stilstanden door zelf kleine interventies uit te voeren
-
Lasser half-automaat (DILSEN-STOKKEM)
Regio: DILSEN-STOKKEM
Bedrijf: Q Jobs - erkenningsnr: VG.1555/BUOC-W.INT.546-B-00197-405-20121106
Type: Interim met optie "vast werk"
Je hebt ervaring met half-automaat lassen.
-
HUISHOUDHULP MET DIENSTENCHEQUES REGIO BEERVELDE (Regio Gent)
Regio: Regio Gent
Bedrijf: DOME ASSISTANCE
Type: Dienstenchequebaan
Je helpt in het huishouden en staat in voor poetsen in particuliere woningen. Ook koken, naaien, wassen en strijken kunnen tot je dagelijkse takenpakket behoren.
-
Jobstudent fototentoonstelling Klasse (SINT-JOOST-TEN-NODE)
Regio: SINT-JOOST-TEN-NODE
Bedrijf: Departement Onderwijs en Vorming
Type: Studentenjobs
Klasse organiseert een reizende fototentoonstelling en is op zoek naar een jobstudent om dit te ondersteunen. Volgende taken komen aan bod: overleggen met het Klasse secretariaat, contacten leggen met de scholen, op eenzelfde dag de fototentoonstelling ophalen (eventueel inpakken) en naar een volgende locatie brengen en daar de kaders ophangen. Je krijgt uiteraard over dit alles een briefing op de redactie.
-
Productiemedewerker chemie- volcontinu 4/2 stelsel - regio Evergem (EVERGEM)
Regio: EVERGEM
Bedrijf: VIO-Interim
Type: Vaste Job
Je zal werken in een volcontinusysteem (4-2). Concreet werk je vier dagen en ben je nadien 2 dagen thuis. De klant zoekt bij voorkeur mensen uit de bouwsector, omdat dit om ruwer en zwaarder fysiek werk gaat. Daartegenover staat een mooie verloning. Je komt terecht in een team waar je de nodige begeleiding, opleiding en zelfstandigheid krijgt. Mooi loon van meer dan 17 euro/uur. Bedrijfsprofiel: Voor een gekend chemisch bedrijf in de Gentse regio ben ik op zoek naar ervaren arbeiders. Je werkt op de afdeling die grondstoffen produceert die in de staalindustrie gebruikt wordt.
-
Taaltrainer Frans regio Gent (Regio Gent)
Regio: Regio Gent
Bedrijf: EUROSPEAK
Type: Zelfstandige activiteit
Eurospeak zoekt een enthousiaste en gedreven taaltrainer Frans om les te geven aan particulieren en professionals in en rond Gent.
-
Logopediste (KEERBERGEN)
Regio: KEERBERGEN
Bedrijf: TOTIUS
Type: Zelfstandige activiteit
Totius is op zoek naar volgende disciplines: · logopediste Je ziet het als een uitdaging om jouw visie/takenpakket uit te werken in een nieuwe praktijk samen met een heel team.
-
Projectleider HVAC Industrieel (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: Ausy Engineering
Type: Zelfstandige activiteit
Als projectleider ben je verantwoordelijk voor de grotere projecten. Je zorgt ervoor dat de projecten van A tot Z correct uitgevoerd worden. Hierbij heb je volgende verantwoordelijkheden: Je bereidt de werven voor: opmaak werfdossier, nazicht lastenboeken meetstaten, opmaak van technische fiches, opmaak VCA dossier, e.d. Je staat in voor de organisatie van de studie en de uitvoering ervan. Je stuurt hierbij de tekenaars, ontwerpingenieurs en werfleiders aan. Je controleert de uitgevoerde werken en stuurt de techniekers aan. Je woont de werfvergaderingen bij, je organiseert toolboxmeetings en je controleert of de veiligheidsvoorschriften worden nageleefd. Je bent verantwoordelijk voor de planning, budgetbeheer, onderaanneming en aankoop. Je coördineert technische fiches, berekeningsnota's en plannen. Je selecteert het materiaal. Je communiceert nauw met de klant en bedenkt oplossingen.
-
Stagiair(e) HR consultant/talentmatcher (m/v) (GEEL)
Regio: GEEL
Bedrijf: SECRETARY PLUS MANAGEMENT SUPPORT
Type: Leercontract
#todo Op korte termijn superveel leren rond hr & sales, buitenstappen als een social butterfly? YES WE CAN! Klaar om deze uitdaging aan te gaan? Jij kickt op het vinden van talent, ook via social media weet jij de beste sollicitanten te strikken (denk maar aan jouw collega-studenten, followers,…) Mensenkennis? Ja hoor, uit een telefonische screening kan jij perfect opmaken wat de kandidaat zoekt en met welke functies je hem/haar kan matchen De toppers daarna uitnodigen voor een diepte-interview? Check, want jij plant de agenda’s van de consultants in Kandidatenprofielen updaten kan je als de beste, jij streeft de perfectie na Die talenknobbel inzetten? No problemo, indien nodig help je ook bij de vertaling van vacatures en kandidatendossiers Vacatures of mailings uitschrijven? Jij weet ze wel te pimpen en te verspreiden via de juiste kanalen Multitasken is dagelijkse kost, organiseren van jobdagen & deelnemen aan jobbeurzen horen daar ook bij
-
keukenhulp koude kant voor weekends vrijd- en zat-avond (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: EETHUIS KARL
Type: Flexijob
klassieke Belgische en Franse keuken bereiden
Zoek naar antwoorden van MARJOLIJN JARDIN in sociale netwerken
Look for responds of MARJOLIJN JARDIN in social networks
Lees alle opmerkingen voor MARJOLIJN JARDIN. Laat een reactie achter voor MARJOLIJN JARDIN. MARJOLIJN JARDIN bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for MARJOLIJN JARDIN. Leave a respond for MARJOLIJN JARDIN. MARJOLIJN JARDIN on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie MARJOLIJN JARDIN op de google maps. Adres en contacten MARJOLIJN JARDIN Location of MARJOLIJN JARDIN on the google maps. Address and contacts of MARJOLIJN JARDIN
Andere gerelateerde bedrijven als come MARJOLIJN JARDIN MARJOLIJN JARDIN: DEVACHT MARTIN | KBC | ERQUELINNES MATERIAUX | SMARTLINE | INSTITUUT STELLA MATUTINA
Other related companies as MARJOLIJN JARDIN: DEVACHT MARTIN | KBC | ERQUELINNES MATERIAUX | SMARTLINE | INSTITUUT STELLA MATUTINA
MARJOLIJN JARDIN is een bedrijf dat 1987 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is MARJOLIJN JARDIN, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE07372619628. Het bedrijf MARJOLIJN JARDIN bevindt zich op het adres: KROONWINNINGSTRAAT 55; 3500; HASSELT. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 546,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 894,000,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is Schoonheidssalons. Producten gemaakt in MARJOLIJN JARDIN zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van MARJOLIJN JARDIN is Diverse reparatiediensten, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van MARJOLIJN JARDIN is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van MARJOLIJN JARDIN, openstaande posities, locatie van MARJOLIJN JARDIN op de kaart.
MARJOLIJN JARDIN is a company, that was registered 1987 in N\A region, Belgium. Full name of company is MARJOLIJN JARDIN, company assigned to the tax number BE07372619628. The company MARJOLIJN JARDIN is located at the address: KROONWINNINGSTRAAT 55; 3500; HASSELT. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 546,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 894,000,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is Schoonheidssalons. Products created in MARJOLIJN JARDIN were not found.
The main activity of MARJOLIJN JARDIN is Miscellaneous Repair Services, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of MARJOLIJN JARDIN is not available. You also can look at reviews of MARJOLIJN JARDIN, open positions, location of MARJOLIJN JARDIN on the map.
