FLLINVATEC BELGIUM SA

Particuliere bedrijvenDiverse reparatiediensten • FLLINVATEC BELGIUM SA
Private companiesMiscellaneous Repair Services • FLLINVATEC BELGIUM SA

Contactgegevens FLLINVATEC BELGIUM SA: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data FLLINVATEC BELGIUM SA: address, phone, fax, email, website, opening hours

FLLINVATEC BELGIUM SA

Regio (region): N\A, België

Adres (address): Av. Wolfgang-Amadeus Mozart 3 1620 Drogenbos Ipb 18 - BELGIUM, België

Telefoon (phone): 32-25-26-84-80 32-25-26-84-80

Fax (fax): 32-25-26-84-81 32-25-26-84-81

E-Mail: n\a

Website:

Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) FLLINVATEC BELGIUM SA: n\a

Openingstijden (opening hours):

Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "FLLINVATEC BELGIUM SA"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "FLLINVATEC BELGIUM SA"? - Contact us!

We hebben dergelijke gegevens gevonden van FLLINVATEC BELGIUM SA, België als: financiën, rekeningen, vacatures. Download bankrekeningen, offertes, kredietgeschiedenis, belastingen en toeslagen FLLINVATEC BELGIUM SA. Download volledig rapport als zip-bestand.
We found such data of FLLINVATEC BELGIUM SA, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees FLLINVATEC BELGIUM SA. Download full report as zip-file.

Informazioni sui prodotti FLLINVATEC BELGIUM SA
Products information FLLINVATEC BELGIUM SA

BTW identificatienummer (tax): BE07178161621
Ondernemingsnummer: 2905303955
Hoofdstad (capital): 935,000 EUR
Verkoop, per jaar (sales, per year): Ongeveer 224,000 EUR
Werknemers (employees): 1 to 10
Credit rating (credit rating): Laag
Belangrijkste type bedrijf (main type of company): Temporary Consortia
Jaar van oprichting (foundation year): 1994

Producten die in FLLINVATEC BELGIUM SA zijn gemaakt, worden niet gevonden.

Product categorie (product category): Medicine and surgery - items and supplies

Krijg een volledig rapport van de officiële database van BE voor FLLINVATEC BELGIUM SA
(Get full report from official database of BE for FLLINVATEC BELGIUM SA)

Aanvulling soorten activiteiten voor FLLINVATEC BELGIUM SA
Addition kinds of activities for FLLINVATEC BELGIUM SA

5045. Computers, randapparatuur en software | Computers, peripherals, and software
753203. Diensten aanpassen, nonfactory basis | Customizing services, nonfactory basis
23399900. Dames- en mantelkleding, nec, nec | Women's and misses' outerwear, nec, nec
24910104. Palen en poolarms, behandeld hout | Poles and pole crossarms, treated wood
31110304. Die-snijden van leer | Die-cutting of leather
36450101. Lamp tinten, metaal | Lamp shades, metal
38120304. Controle ontvangers | Control receivers
50310000. Timmerhout, multiplex en millwork | Lumber, plywood, and millwork

Werken bij FLLINVATEC BELGIUM SA: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in FLLINVATEC BELGIUM SA: vacancies, career, training, practice

Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor FLLINVATEC BELGIUM SA. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for FLLINVATEC BELGIUM SA. Looking for open vacancies in other companies

  • Bediener lakstraat (DIEPENBEEK)

    Regio: DIEPENBEEK

    Bedrijf: Itzu Jobs

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    - Ophangen van diverse designradiatoren, LowH2O en toebehoren aan de laklijn (incl. voorbereiding : keuze van ophangijzers, klaarzetten van te lakken producten) - Controleren van gelakte en te lakken producten dmv diverse meetinstrumenten en diverse labels - Afnemen en stapelen van gelakte producten - Intern transport verzorgen - Kwaliteitsformulieren invullen en etikettencontrole uitvoeren

  • Tuinarbeider (BOEZINGE)

    Regio: BOEZINGE

    Bedrijf: Accent

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Voor deze boeiende functie zijn we op zoek naar iemand die de handen uit de mouwen wil steken. Opkuiswerken schoffelen en wieden behoren tot je takenpakket

  • Operator (BUGGENHOUT)

    Regio: BUGGENHOUT

    Bedrijf: Accent

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Onze klant uit regio Dendermonde zoekt een Operator om het team te vervolledigen. Deze taken worden jou toevertrouwd : Bedienen en bevoorraden van één of meerdere vooraf afgestelde (half)automatische machines voor de bewerking of het maken van allerlei verschillende artikelen. Bewaken van de productieparameters. Het bijsturen van afwijkingen. De juiste mix van grondstoffen maken. Opvolgen van het aanmaak- bereidings- inpak- of afvulproces. In alle stadia de productkwaliteit controleren. Onderhoud en reinigen van de machines.

  • Lassers, Pijpfitters of Monteurs gezocht (WILRIJK)

    Regio: WILRIJK

    Bedrijf: FLEXTRA INTERIM

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Voor onze klant actief in Metaal, totaalprojecten in de bouw, Elektriciteit en HVAC zijn we op zoek naar verschillende profielen zoals Lassers, Pijpfitters of Monteur, Maar ook flensmonteurs, loodgieters en elektriciens zijn welkom.

  • Klantendienstmedewerker (business) (BERCHEM)

    Regio: BERCHEM

    Bedrijf: Start People Leuven Bedienden

    Type: Interim met optie "vast werk"

    De Helpdesk Online For Business heeft een brede expertise: Zij beantwoorden vragen en lossen problemen op in verband met het elektronisch bankieren op Windows, Mac, tablet en smartphone van professionele KBC-klanten. Zij geven gebruikersondersteuning aan de collega’s van het kantorennet. Verder ondersteunen zij alle software die KBC aanbiedt aan zijn professionele klanten. Functie: Je staat in voor de eerstelijnsopvang van de binnenkomende telefoons en e-mails op de helpdesk, waarbij je de professionele klanten en collega’s van de kantoren ondersteunt op het vlak van installatie, configuratie en gebruik van de door KBC aangeboden producten elektronisch bankieren. Voor niet-courant problemen en klachten kan je terugvallen op een gespecialiseerde collega (Operational Support). Op rustige momenten kan je tijdelijk op andere projecten worden ingezet.

  • Poetshulp regio Aarschot - Betekom (BETEKOM)

    Regio: BETEKOM

    Bedrijf: PUUUR AARSCHOT

    Type: Dienstenchequebaan

    Ben jij de nieuwe Puuur huishoudheld? Je houdt van huishoudelijke taken? Je bent blij als alles netjes en proper is? Dan ben jij de collega die wij zoeken! Een diploma is niet nodig. Talent en goesting zijn de superkrachten van een Puuur huishoudheld. Werken bij Puuur: je werkt dichtbij huis en je hebt gezinsvriendelijke uren Je kiest zelf wanneer je wil werken en hoeveel uren per week. Zo kun je je job en je gezin goed combineren. Je hebt geen avond- of weekendwerk. Je werkt bij vaste klanten dichtbij huis. Ook in jouw buurt is er een Puuur kantoor. Werken bij Puuur: je hebt vast werk met een hartelijke begeleiding Jouw coördinator begeleidt en ondersteunt jou. Je krijgt een opleiding over poetstechnieken, over de organisatie van je werk, over veiligheid,… Je kunt ook elk jaar bijscholing volgen over verschillende thema’s. Werken bij Puuur: je krijgt een uitstekend loon en extra’s Je krijgt direct een vast contract met een degelijk loon. Je krijgt ook eindejaarspremie, vakantiegeld, werkkledij, kilometer-, telefoon- en postzegelvergoeding, omnium verzekering voor je eigen wagen en volledige terugbetaling van kosten openbaar vervoer. Puuur: eerlijk, oprecht, betrouwbaar en correct: We hebben meer dan 3.200 personeelsleden en 20.000 tevreden klanten. Puuur is al meer dan 10 jaar een betrouwbare werkgever en een goede dienstverlener. Puuur werft aan op basis van competenties en talenten ongeacht leeftijd, geslacht, origine, handicap, … Puuur groeit voortdurend. We zoeken ook in jouw regio huishoudhulpen. Wat is je functie? Je neemt het huishouden van je klanten in jouw handen:  Je houdt van poetsen, dweilen, stofzuigen, afstoffen, schrobben, vensters wassen …  Je staat in voor de schoonmaak van de woning  Je doet graag de was en de strijk  Je kookt of gaat naar de winkel voor sommige gezinnen

  • Huishoudelijke Hulp (regio Zulte) (ZULTE)

    Regio: ZULTE

    Bedrijf: ASAP HOME SERVICE WAREGEM

    Type: Dienstenchequebaan

    Je wordt tewerkgesteld in verschillende gezinnen ter ondersteuning van hun huishoudelijke taken. Hulp in het huishouden kan volgende taken omvatten : schoonmaken, voorbereiden van maaltijden, strijken, kleine boodschappen

  • Handelsingenieur data voor internationaal bedrijf - Bornem (BORNEM)

    Regio: BORNEM

    Bedrijf: Randstad

    Type: Studentenjob

    Wil je graag ervaring binnen data? Wil je graag in een gereputeerd en internationaal werken? ben je minimum 1 dag per week vrij om te werken? Randstad Young Talents heeft een interessante vacature voor studenten handelsingenieur. Concreet zijn er volgende projecten in het bedrijf: een analyse maken van RSP CRM informatie en daaraan gekoppeld de nodige rapporten opzetten en storyline uitwerken. ad hoc analyses data cleansing in CaRMen UCID klantendata GDPR klantendata Global profile klantendata CRM Ondersteuning op campagnes

  • Administratieve studentenjob - tot eind 2018 (KORTRIJK)

    Regio: KORTRIJK

    Bedrijf: Vacature.com

    Type: Studentenjob

    Wij zijn voor onze klant, een voedingsbedrijf regio Zwevegem, op zoek naar een administratieve kracht, ter ondersteuning van de afdeling supply chain & planning. Dit is een tijdelijk opdracht tot eind 2018.

  • Tactisch aankoper Medisch (Regio Antwerpen)

    Regio: Regio Antwerpen

    Bedrijf: ZNA

    Type: Vaste Job

    Vacaturenummer: 5771 Locatie: ZNA Stuivenberg in Antwerpen, maar je werkt ZNA overkoepelend. Afdeling/ Bedrijfseenheid: Aankoop Jobtime: 100% (38 uur/week) Contract: onbepaalde duur Handel jij steeds op een betrokken, respectvolle en klantgerichte manier? Jouw uitdaging: Je bent verantwoordelijk voor het aankopen van goederen en/of diensten – in samenspraak met de betrokken stakeholders - volgens het TCO principe teneinde de interne diensten te gepasten tijde te kunnen bevoorraden met kwalitatieve goederen of te voorzien van kwalitatieve diensten conform de geldende wetgeving op de overheidsopdrachten. Je realiseert zelfstandig binnen de toegewezen inkoopgroepen de geplande en “ad hoc” aankoopdossiers. Op regelmatige basis wordt er per product of per project een marktstudie uitgevoerd en wordt er gericht contact opgenomen met leveranciers. Je onderhandelt over de prijs en de voorwaarden en stelt het contract op. Je werkt conform de Wet op de Overheidsopdrachten, stelt het lastenboek mee samen en je communiceert hierover met de interne klanten. Samen met je collega’s zorg je voor de uitvoering van de aankoopdossiers binnen “Compliance”. Het realiseren en opvolgen van savings/cost avoidance/added value services per dossier behoort tot jouw taken. Je werkt business cases mee uit samen met de strategische aankopers en biedt maximale ondersteuning aan de strategische aankopers. Je beantwoordt in 2e lijn vragen van interne klanten in verband met leveringen, klachten, prijzen en onderhoudt contacten met verschillende partijen binnen ZNA (artsen, verpleegkundigen, IT, (bio)technische dienst, juristen,…). Op regelmatige basis voer je leveranciersevaluaties en business reviews en initieer je verbeteracties, daar waar nodig, conform de JCI normen en bijhorende ME. Nog vragen? Meer weten over de wervingsprocedure? Contacteer Natasha Pavlova, HR recruiter, op 03 234 45 80. Meer weten over de functie? Contacteer Andy Sempels – Manager Strategische Aankoop ZNA - contacteren op 03 217 74 64. Voel jij je aangesproken?

  • ORACLE DEVELOPER (BISSEGEM)

    Regio: BISSEGEM

    Bedrijf: Hays Brugge

    Type: Vaste Job

    Bachelor informatica of gelijkwaardig door ervaring Goede Oracle forms/reports kennis Regio Kortrijk Voor onze klant, uitgesproken marktleider in België binnen de interieursector, is Hays IT op zoek naar een Oracle Developer. Als Oracle developer ben je verantwoordelijk voor het programmeerwerk binnen een Oracle database omgeving. Je krijgt als enige binnen het IT team de verantwoordelijkheid over alles wat betreft de interne Oracle database, maar kunt steeds terugvallen op de IT verantwoordelijke voor vragen of begeleiding indien nodig. Je staat in voor onderhoud, zoekt naar optimalisaties in het pakket en helpt collega's ook met hun vragen betreffende de Oracle database.

  • Verkoper / verkoopster in bakkerswinkel (KALMTHOUT)

    Regio: KALMTHOUT

    Bedrijf: DELICAKE

    Type: Flexijob

    Verkoper / verkoopster in een bakkerswinkel/broodjeszaak. Je job bestaat voornamelijk uit het bedienen van klanten en het maken van belegde broodjes, maar ook producten afbakken en afwerken behoren tot het takenpakket.

Zoek naar antwoorden van FLLINVATEC BELGIUM SA in sociale netwerken
Look for responds of FLLINVATEC BELGIUM SA in social networks

Lees alle opmerkingen voor FLLINVATEC BELGIUM SA. Laat een reactie achter voor FLLINVATEC BELGIUM SA. FLLINVATEC BELGIUM SA bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for FLLINVATEC BELGIUM SA. Leave a respond for FLLINVATEC BELGIUM SA. FLLINVATEC BELGIUM SA on Facebook, LinkedIn and Google+

Locatie FLLINVATEC BELGIUM SA op de google maps. Adres en contacten FLLINVATEC BELGIUM SA
Location of FLLINVATEC BELGIUM SA on the google maps. Address and contacts of FLLINVATEC BELGIUM SA

Andere gerelateerde bedrijven als come FLLINVATEC BELGIUM SA FLLINVATEC BELGIUM SA: Bosmans Schoonmaakbedrijf BVBA | ISABELLE EECKMANS | MOLENBERGHS SPECIAALZAAK | Decoster Wapenhandel | LA FIRME ? TIFS

Other related companies as FLLINVATEC BELGIUM SA: Bosmans Schoonmaakbedrijf BVBA | ISABELLE EECKMANS | MOLENBERGHS SPECIAALZAAK | Decoster Wapenhandel | LA FIRME ? TIFS

FLLINVATEC BELGIUM SA is een bedrijf dat 1994 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is FLLINVATEC BELGIUM SA, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE07178161621. Het bedrijf FLLINVATEC BELGIUM SA bevindt zich op het adres: Av. Wolfgang-Amadeus Mozart 3 1620 Drogenbos Ipb 18 - BELGIUM. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van 1 to 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 935,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 224,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Medicine and surgery - items and supplies. Producten gemaakt in FLLINVATEC BELGIUM SA zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van FLLINVATEC BELGIUM SA is Diverse reparatiediensten, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van FLLINVATEC BELGIUM SA is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van FLLINVATEC BELGIUM SA, openstaande posities, locatie van FLLINVATEC BELGIUM SA op de kaart.

FLLINVATEC BELGIUM SA is a company, that was registered 1994 in N\A region, Belgium. Full name of company is FLLINVATEC BELGIUM SA, company assigned to the tax number BE07178161621. The company FLLINVATEC BELGIUM SA is located at the address: Av. Wolfgang-Amadeus Mozart 3 1620 Drogenbos Ipb 18 - BELGIUM. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. 1 to 10 employees work in this company. Capital - 935,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 224,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Medicine and surgery - items and supplies. Products created in FLLINVATEC BELGIUM SA were not found.
The main activity of FLLINVATEC BELGIUM SA is Miscellaneous Repair Services, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of FLLINVATEC BELGIUM SA is not available. You also can look at reviews of FLLINVATEC BELGIUM SA, open positions, location of FLLINVATEC BELGIUM SA on the map.

We hebben dergelijke informatie gevonden over FLLINVATEC BELGIUM SA, N\A: adres, telefoonnummer, contacten, reactie, vacatures. Er is een gedetailleerd rapport over het werk van het bedrijf FLLINVATEC BELGIUM SA, medewerkers, financiële statistieken. We found such information about FLLINVATEC BELGIUM SA, N\A: address, phone, contacts, response, vacancies. There is a detail report about the work of the company FLLINVATEC BELGIUM SA, employees, financial statistics.