REVAC
Contactgegevens REVAC: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data REVAC: address, phone, fax, email, website, opening hours
REVAC
Regio (region): N\A, België
Adres (address): MASSEMSESTEENWEG 1; 9230; WETTEREN, België
Telefoon (phone): 93693545 (+32-93693545) 93693545 (+32-93693545)
Fax (fax): +32 (65) 709-47-39 +32 (65) 709-47-39
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) REVAC: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "REVAC"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "REVAC"? - Contact us!
We found such data of REVAC, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees REVAC. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti REVAC
Products information REVAC
Producten die in REVAC zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Belastingconsulenten; Diverse juridische dienstverlening
Aanvulling soorten activiteiten voor REVAC Addition kinds of activities for REVAC
3568. Krachtoverbrenging apparatuur, niet inbegrepen | Power transmission equipment, nec
381200. Zoek- en navigatieapparatuur | Search and navigation equipment
15319901. Condominium ontwikkelaars | Condominium developers
34440300. Metalen dakbedekkingen en dakafvoerapparatuur | Metal roofing and roof drainage equipment
38250320. Elektrische meetapparatuur | Power measuring equipment, electrical
51990604. Sieraden dozen | Jewelry boxes
57220203. Elektrische huishoudelijke apparaten, klein | Electric household appliances, small
86110103. Verkopersvereniging | Merchants' association
Werken bij REVAC: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in REVAC: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor REVAC. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for REVAC. Looking for open vacancies in other companies
-
Beproever (elektro)mechanica (Bachelor) - NMBS Mechelen (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: CENTRALE WERKPLAATS
Type: Examen openbaar bestuur (niet SELOR)
Wij zoeken een energieke beproever (elektro)mechanica (bachelor): Je voornaamste taak is het uitvoeren van remtesten en het opsporen van fouten op de remuitrusting van een trein. Op basis van de resultaten van de uitgevoerde proeven beslis je welke de volgende te nemen stappen zijn. Op regelmatige basis rapporteer je de resultaten van uitgevoerde proeven aan je teamleader en de productieleider “In- en uitgangscontrole”. Je doet voorstellen om belangrijke en gecompliceerde storingen te verhelpen. Andere taken zijn: testen en afregelen van treindeuren, controle en testen van de pneumatische systemen van een trein, mechanische controles, testen van de elektrische controlecircuits van het remsysteem, deurbediening, … . Is dit iets voor jou? Dan kom je terecht in het Team In- en Uitgangscontrole van de Centrale Werkplaats Mechelen. Je werkt samen met een gezonde mix van een 30-tal mensen met jonge frisse ideeën en met mensen met een gevulde rugzak aan ervaring. Je werkt in een technologische omgeving waar voldoende vrijheid gegeven wordt om de dagelijkse puzzel van problemen aan te pakken.
-
Monteur (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: Go4Jobs Brugge
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je staat in voor de assemblage van de mechanische componenten, dit zowel in het atelier als bij de klanten. Je stuurt hierbij een klein team aan.
-
Heftruckbestuurder (ASSE)
Regio: ASSE
Bedrijf: ASAP TERNAT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een klant van ons regio Asse zijn we op zoek naar heftruckbestuurders voor cosmetica producten. - Je zal bestellingen klaarmaken voor klanten. Hier zal je dan zeker te maken hebben met verfijnd werk aangezien details hier echt van pas komen. Deze kartonnen dozen zal je dan ook moeten inpakken. Deze zal je vervolgens in rekken moeten plaatsen met behulp van een heftruck/elektrisch transpallet. - Je zorgt voor orde en netheid op de werkvloer.
-
Material planning & Procurement Kits Analyst (ZEDELGEM)
Regio: ZEDELGEM
Bedrijf: Unique Technicum
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Als planner m/v sta je in voor volgende verantwoordelijkheden op de parts afdeling binnnen het bedrijf. Als planner draag je de verantwoordelijkheid van alle toegewezen wisselstukken. Je houdt rekening met alle afspraken die gemaakt zijn met de leveranciers en dealers. Je bekijkt de parameters zodat je weet welke stukken besteld moeten worden en je bestelt ze. Je trekt dagelijks lijsten van de wisselstukken. Je vult de inventariscijfers aan door de voorraadbeheer toe te voegen in een rapportage Je evalueert de voorraadbeschikbaarheid om overstock te vermijden Je coördineert met de andere afdelingen, lokaal, Europese en in de operationele omgeving - .....
-
Backofficemedewerker (LUIK)
Regio: LUIK
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Hieronder kan je alvast een korte samenvatting vinden van wat jouw taken zoal zullen zijn: je werkt pro-actief mee in het bedrijf je komt terecht in de B2B afdeling je bent single point of contact voor je klanten je werkt volledige dossiers af van A tot Z jij bent de connectie tussen de netwerkbeheerder en de klant je beantwoordt 80% van de dossiers per mail 20% per telefoon
-
Assemblage medewerker (ARDOOIE)
Regio: ARDOOIE
Bedrijf: Jobfixers
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een bedrijf Regio Ardooie zijn wij op zoek naar een assemblage medewerker met technisch inzicht. Je staat er in voor het assembleren van aluminium onderdelen.
-
Huishoudhulp (M/V) Sint-Andries/Sint-Michiels Brugge (SINT-ANDRIES)
Regio: SINT-ANDRIES
Bedrijf: Tempo-Team Dienstencheques Torhout
Type: Dienstenchequebaan
Hou je van poetsen? Ben je op zoek naar een afwisselende job met werkzekerheid bij jou in de buurt? Dan is een job als poetshulp met dienstencheques iets voor jou! Jouw taken: Poetsen Wassen en/of strijken Boodschappen doen Jouw voordelen: Vast inkomen, correct en op tijd betaald Zekere job met veel afwisseling Erkend statuut, beschermd door de sociale zekerheid Hospitalisatieverzekering Opvang zieke kinderen (ChildCare) Wij zijn momenteel op zoek naar iemand die deeltijds of voltijds bij ons zou kunnen starten in de regio: Sint Andries en Sint Michiels Brugge
-
Gemotiveerde huishoudhulp voor regio Oedelem/Beernem (deeltijds of voltijds) (OEDELEM)
Regio: OEDELEM
Bedrijf: TRIXXO HOME OEDELEM
Type: Dienstenchequebaan
Hou jij van poetsen en wil jij er ook jouw job van maken? Dan zijn wij op zoek naar jou! Wij bieden jou een aangename werkomgeving met leuke klanten en een consulente die jou respectvol en correct behandelt. Voor ons ben je niet zomaar een werknemer... jij bent onze grootste troef! Jouw taak bestaat hoofdzakelijk uit het onderhoud/schoonmaken van de woning van onze particulieren maar kan aangevuld worden met volgende taken: wassen en strijken, boodschappen doen en koken. Werken met dienstencheques kan zowel deeltijds als voltijds. Je spreekt met jouw consulent af welke dagen en uren jij wenst te werken. Een rooster op maat voor een perfect evenwicht tussen werk en privé! Werk je momenteel al als huishoudhulp bij een ander bedrijf? Contacteer ons gerust voor een vrijblijvend gesprek.
-
Huishoudhulp (M/V) regio De Haan (DE HAAN)
Regio: DE HAAN
Bedrijf: DAOUST JOBCENTER
Type: Dienstenchequebaan
Bent u op zoek naar een boeiende en gezinsvriendelijke job? Wil je werken in je eigen regio? Je uren en dagen zelf kiezen lijkt je wel iets? Wil je graag mensen thuis helpen met hun huishoudelijke taken, zoals poetsen, strijken, boodschappen en eventueel koken? Meld je dan bij Daoust Oostende voor verdere inlichtingen. Daoust is een Belgisch HR-bedrijf dat actief is over heel België, binnen de volgende domeinen: Interim, Selection, Outplacement, Dienstencheques, Public Sector en Job Academy.
-
Poetshulp Galmaarden (GALMAARDEN)
Regio: GALMAARDEN
Bedrijf: PUUUR HALLE
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij de nieuwe Puuur huishoudheld? Je houdt van huishoudelijke taken? Je bent blij als alles netjes en proper is? Dan ben jij de collega die wij zoeken! Een diploma is niet nodig. Talent en goesting zijn de superkrachten van een Puuur huishoudheld. Werken bij Puuur: je werkt dichtbij huis en je hebt gezinsvriendelijke uren Je kiest zelf wanneer je wil werken en hoeveel uren per week. Zo kun je je job en je gezin goed combineren. Je hebt geen avond- of weekendwerk.Je werkt bij vaste klanten dichtbij huis. Ook in jouw buurt is er een Puuur kantoor. Werken bij Puuur: je hebt vast werk met een hartelijke begeleiding Jouw coördinator begeleidt en ondersteunt jou. Je krijgt een opleiding over poetstechnieken, over de organisatie van je werk, over veiligheid,… Je kunt ook elk jaar bijscholing volgen over verschillende thema’s. Werken bij Puuur: je krijgt een uitstekend loon en extra’s Je krijgt direct een vast contract met een degelijk loon. Je krijgt ookeindejaarspremie, vakantiegeld, werkkledij, kilometer-, telefoon- en postzegelvergoeding, omnium verzekering voor je eigen wagen en volledige terugbetaling van kosten openbaar vervoer. Puuur: eerlijk, oprecht, betrouwbaar en correct: We hebben meer dan 3.200 personeelsleden en 20.000 tevreden klanten. Puuur is al meer dan 10 jaar een betrouwbare werkgever en een goede dienstverlener. Puuur werft aan op basis van competenties en talenten ongeacht leeftijd, geslacht, origine, handicap, … Puuur groeit voortdurend. We zoeken ook in jouw regio huishoudhulpen. Wat is je functie? Je houdt van poetsen, dweilen, stofzuigen, afstoffen, schrobben, vensters wassen... Je doet de wekelijkse schoonmaak van een woning Je doet graag de was en strijk Voor sommige gezinnen ga je naar de winkel of kook je Trefwoorden: Huishoudhulp, Kuisvrouw, Poetshulp, Schoonmaak, Poetsen,Thuishulp ,Huishouden ,Poetsvrouw ,Schoonmaakster, Kuisen ,Job mooie werkuren, Poetsen aan huis ,Poetsen particulieren ,Dienstencheques, Puur,Vast contract ,Vaste uren, Geen diploma, Strijken, Schoonmaken, Poetsman, Poetsdienst, Werken dichtbij huis,Vlaams-Brabant, Sodexo, Koken,Vacature, Kilometervergoeding, Schoonmaakwerk, Werksters, Nettoyer, Cleaning, Femme de ménage, Housekeeping, Werkvrouw, Aide ménagère, Aide à domicile
-
CHAUFFEUR CE - BRANDSTOFFEN (DENDERMONDE)
Regio: DENDERMONDE
Bedrijf: DE SAERT
Type: Vaste Job
Je levert brandstoffen (gasolie, mazout, ...) bij onze klanten in de ruime omgeving van Baasrode.
-
Product Developer Bio-Plastics Packaging (HOOGSTRATEN)
Regio: HOOGSTRATEN
Bedrijf: DE STER
Type: Werfreserve
FUNCTION We are looking for a very entrepreneurial Product Developer with a passion for creating sustainable food packaging and tableware, a solid interest/understanding of bio-plastics and strong presentation skills. He/She is expected to combine this with a thorough understanding of how to translate material properties into packaging products with the required properties. You will manage and execute bio-plastic packaging developments in line with the deSter eco-strategy from initial idea to final delivery and effectively balance the commercial, technical and design aspects during these new product developments. Key area of focus will be developments in line with our circular economy approach. Your target is the development of food packaging products for both our foodservice and airline segments made of recyclable and/or recycled material, compostable materials and/or materials based on natural resources. Responsible for new bio-plastic product development process. • Manage the new developments from start to market introduction. • Focusing mostly on specifically defined development projects that target the expansion of our product packaging portfolio and defining how to put these developments into the market. • Development of complete product ranges with required properties from different bio-plastic materials • Define the right sustainable-solution that fits the specific market and customer need. • Understand the product lifecycles of the different market segments and integrate this knowledge into new developments. (Operations, product usage, waste management, logistics) • Converting the initial idea into a clear development brief as input for design, other product developers, product engineering, material engineering, procurement and suppliers. • Define the right market positioning of the product and provide clear input on key features and key selling points to create the right marketing story. (in cooperation with the marketing manager) Responsible for the product specification definition of the developments • Determine the right conditions of use for new developments and define quality levels. • Make sure the specifications are in line with customer expectations on eco-impact, usage, operations and logistics • Responsible for the product approval and introduction of the product. Check if prototype samples are in line with the agreed specifications before launching the product. • Adjust specifications and products based on market feedback and learnings from quality • Propose specs changes to enhance profitability • Support quality in finding the root causes and solutions for quality non-conformities The person will report to the Manager Sustainable Packaging & Materials. SKILLS AND EXPERIENCE Product development or engineering education – Master or similar by work experience Minimum 3-5 years of work experience in product development of (preferably) food packaging Good knowledge of bio-plastics and affinity with the related production techniques (mainly injection moulding and thermoforming) Entrepreneurial mindset Experience with different development routes and a good feeling which approach will be best suited for different situations. Product development process know-how. (how to develop a product, how to put it on the market…) Feeling and understanding of design (product design and graphical design) Knowledge of food packaging for foodservice. Experience in customer presentations and communication. Strong project management skills Computer and software knowledge (powerpoint, excel, word) Knowledge of graphical software is a plus
Zoek naar antwoorden van REVAC in sociale netwerken
Look for responds of REVAC in social networks
Lees alle opmerkingen voor REVAC. Laat een reactie achter voor REVAC. REVAC bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for REVAC. Leave a respond for REVAC. REVAC on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie REVAC op de google maps. Adres en contacten REVAC Location of REVAC on the google maps. Address and contacts of REVAC
Andere gerelateerde bedrijven als come REVAC REVAC: MARSINNE SERVICES | BLOEMEN BREMS | GARAGE MIRGUET | M. FAJTMANN | PATRICK VERMEULEN
Other related companies as REVAC: MARSINNE SERVICES | BLOEMEN BREMS | GARAGE MIRGUET | M. FAJTMANN | PATRICK VERMEULEN
REVAC is een bedrijf dat 1985 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is REVAC, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE08111450195. Het bedrijf REVAC bevindt zich op het adres: MASSEMSESTEENWEG 1; 9230; WETTEREN. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 666,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 397,000,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Belastingconsulenten; Diverse juridische dienstverlening. Producten gemaakt in REVAC zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van REVAC is Holding and Other Investment Offices, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van REVAC is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van REVAC, openstaande posities, locatie van REVAC op de kaart.
REVAC is a company, that was registered 1985 in N\A region, Belgium. Full name of company is REVAC, company assigned to the tax number BE08111450195. The company REVAC is located at the address: MASSEMSESTEENWEG 1; 9230; WETTEREN. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 666,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 397,000,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Belastingconsulenten; Diverse juridische dienstverlening. Products created in REVAC were not found.
The main activity of REVAC is Holding and Other Investment Offices, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of REVAC is not available. You also can look at reviews of REVAC, open positions, location of REVAC on the map.
