DEBRABANDERE JO
Contactgegevens DEBRABANDERE JO: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data DEBRABANDERE JO: address, phone, fax, email, website, opening hours
DEBRABANDERE JO
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Menensesteenweg 246; 8940; Wervik, België
Telefoon (phone): 056 31 16 91 (+32-056 31 16 91) 056 31 16 91 (+32-056 31 16 91)
Fax (fax): 056 31 49 68 (+32-056 31 49 68) 056 31 49 68 (+32-056 31 49 68)
E-Mail: [email protected]
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) DEBRABANDERE JO: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "DEBRABANDERE JO"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "DEBRABANDERE JO"? - Contact us!
We found such data of DEBRABANDERE JO, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees DEBRABANDERE JO. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti DEBRABANDERE JO
Products information DEBRABANDERE JO
Heating (Central) - Installation
Product categorie (product category): Sanitary articles - Installation and Repair
Aanvulling soorten activiteiten voor DEBRABANDERE JO Addition kinds of activities for DEBRABANDERE JO
6311. Levensverzekering | Life insurance
308400. Kunststof pijp | Plastics pipe
20919903. Sap, Clam: verpakt in blikjes, potten, enz. | Juice, clam: packaged in cans, jars, etc.
23890201. Academische kledingstukken (caps and gowns) | Academic vestments (caps and gowns)
27590303. Circulaires: drukwerk, nsk | Circulars: printing, nsk
33399915. Tellurium raffinage (primaire) | Tellurium refining (primary)
35759902. Telewriters | Telewriters
39520203. Borstels, lucht, kunstenaars ' | Brushes, air, artists'
79970101. Curling club, lidmaatschap | Curling club, membership
79991409. Roeiboot en kanoverhuur | Rowboat and canoe rental
Werken bij DEBRABANDERE JO: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in DEBRABANDERE JO: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor DEBRABANDERE JO. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for DEBRABANDERE JO. Looking for open vacancies in other companies
-
Operator (MOESKROEN)
Regio: MOESKROEN
Bedrijf: ACTIEF INTERIM MOESKROEN
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
CNC snijden en ponsen - CNC plooien - instellen, programmeren en bedienen - in proces controle - 1e lijn depannage 2 weken ploegwerk: 5u-13u / 13u-21u 1 week dagwerk: 7u30 - 16u
-
Bandenmonteur met ervaring (ZAVENTEM)
Regio: ZAVENTEM
Bedrijf: ASAP ZAVENTEM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze klant met vestigingen in Leuven, Zaventem en Mechelen is ASAP op zoek naar een bandenmonteurs (1 per vestiging). Je staat in voor het monteren en demonteren van de winter- en zomerbanden en voert kleine herstellingen uit.
-
Operator productie 2 ploegen (POPERINGE)
Regio: POPERINGE
Bedrijf: Konvert Interim Ieper
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een bedrijf in Poperinge zijn wij op zoek naar een gemotiveerde machineoperator. Je bent verantwoordelijk voor de netheid, orde en veiligheid van de toegewezen machine. Je staat in voor de vervaardiging van de papieren zak volgens de fiches met de productgegevens, de bestelling, de werkvoorschriften voor het bedienen, regelen en afstellen van de toegewezen machine en drukeenheid en paletiseringsrobot en de controle van het eindproduct. Je informeert jouw chef in geval van afwijking van de planning, kwaliteit, stilstand van de machine, tekort aan materiaal, dringende herstellingen en staat van kritieke onveiligheid. Je geeft informatie door bij de ploegwissel. Je werkt mee aan het onderhoud van de machines.
-
Zorgzame gezellige huishoudhulpen Regio Lille (LILLE)
Regio: LILLE
Bedrijf: HET POETSPALEIS
Type: Dienstenchequebaan
Het PoetsPaleis is een professionele dienstenchequefirma met een hart voor mensen. De mens achter de job is voor ons heel erg belangrijk! Heb je het vaak heel erg druk en vraag je je af hoe je het gezin en werk kan blijven combineren? Bij Het PoetsPaleis streven we naar een aangename balans tussen werk en plezier. We bieden daarom werkschema’s die volledig aangepast zijn aan hun wensen en noden. Door ons groeiend succes zijn we op zoek naar: ENTHOUSIASTE ZORGZAME HUISHOUDHULPEN Regio Lille, Vorselaar, Kasterlee, Gierle, Wechelderzande, Poederlee, Tielen, Lichtaart Help je graag mensen een handje in het huishouden? Weet je bovendien van aanpakken en ben je op zoek naar een leuke vast deeltijdse of voltijdse job? Dan ben je van harte welkom in Het POETSPALEIS! Staat jouw regio niet vermeld? Geen nood…Het PoetsPaleis bedient elke gemeente in de Kempen dus spring gerust even binnen in 1 van onze kantoren voor wat meer informatie! Werk je momenteel al als hulp in het huishouden maar voel je je bij die werkgever niet helemaal thuis? Kom gerust eens langs op ons kantoor… misschien kunnen wij wat voor je betekenen. Enkel in het bezit van een fiets? We bekijken graag samen met je de mogelijkheden.
-
STUDENT - ANIMATIES SCHWEPPES (Regio Ieper-Poperinge-Wervik)
Regio: Regio Ieper-Poperinge-Wervik
Bedrijf: FIELD AND CONCEPT
Type: Studentenjob
Field & Concept werd 29 jaar geleden geboren en is sindsdien uitgegroeid tot een vaste waarde in de Fieldmarketingsector. Onze expertise ligt in het verhogen van merkbekendheid, visibiliteit en verkoop. Heb je altijd al deel uit willen uitmaken van een jong, dynamisch team ? Dan is Schweppes Orangina zeker iets voor jou! WIJ ZOEKEN: Wij zijn op zoek naar een nieuw vast team van animatrices/animateurs om aan de hand van leuke degustaties de nieuwe producten van Schweppes te introduceren op de winkelvloer. Het is belangrijk om tijdens de hele periode vrij te zijn, telkens op vrijdag en zaterdag.
-
JOBSTUDENTEN TIJDENS HET JAAR - INPAK RIJSTWAFELS - 2-PLOEGEN OF NACHT (GROTENBERGE)
Regio: GROTENBERGE
Bedrijf: SanoRice Belgium
Type: Studentenjob
Om vakantie en verlofperiodes van onze vaste medewerkers op te vangen, is SanoRice op zoek naar diverse jobstudenten! In deze functie sta je samen met je collega's in voor het kwalitatief inpakken van de diverse soorten rijstwafels. Dit is zeer fijn en secuur tempowerk. Daarnaast sta je ook in voor de kwaliteitscontrole en zorg je steeds voor een nette werkplek. Er wordt gewerkt in 2-ploegen of vaste nacht: 2-ploegenrooster: maandag tot en met vrijdag van 6u tot 14u of 14u tot 22u Nacht: Zondagnacht tot en met donderdagnacht van 22u tot 06u Je wordt steeds maximaal ingepland in functie van je eigen beschikbaarheid. Werkdagen en werkuren in overleg!
-
Offsetdrukker (HOUTHALEN-HELCHTEREN)
Regio: HOUTHALEN-HELCHTEREN
Bedrijf: HALETRA
Type: Vaste Job
Drukkerij Haletra is op zoek naar een offsetdrukker voor het bedienen van typomachines, cilinderpersen, stansmachines en degels. Kwaliteitsbewust drukken volgens de allerlaatste normen en waarden. Ervaring met de allernieuwste drukpersen (Heidelberg XL 2-4-5-8KL) is een voordeel. Wat verwachten we van jou: Je bent technisch onderlegd en sterk kwaliteitsgericht Je bent gemotiveerd en flexibel Je bent bereid te werken in een tweeploegenstelsel Je bent een teamplayer Je werkt ordelijk en net
-
Ervaren winkelmanager regio Dendermonde (Regio Dendermonde-Wetteren)
Regio: Regio Dendermonde-Wetteren
Bedrijf: COLRUYT
Type: Vaste Job
Tevreden klanten en tevreden medewerkers? Als ervaren winkelmanager begrijp je de wisselwerking tussen beiden en zorg je er dankzij je coördinatie- en organisatietalent voor dat je Colruyt-filiaal op rolletjes loopt. Voor je uit de startblokken schiet, bieden we je een grondige opleiding aan. Als ervaren winkelmanager heb je al een eerste ervaring als leidinggevende achter de rug. Eerst brengen we je talenten en competenties in kaart. Op basis daarvan stellen we een opleidingstraject op waarmee we aan de slag gaan. Na je opleiding word je winkelmanager en krijg je de leiding over een Colruyt-filiaal met 35 tot 60 medewerkers. Van rayonverantwoordelijken en bediende verkopers tot eerste verkopers: ze verwachten allemaal dat je hen helpt en motiveert om hun taken zo goed mogelijk te vervullen. Als winkelmanager neem je onderstaande taken op: Een team coachen. Je bent er voor je team, staat open voor hun mening en houdt rekening met hun feedback. Je vervangers zorgen voor de organisatie op de werkvloer en staan samen met jou in voor de dagelijkse coaching van de medewerkers. Jij begeleidt hen waar nodig en creëert zo een aangenaam werkkader, zodat iedereen zich goed voelt. Doelstellingen bepalen en realiseren. Je zet de beschikbare middelen optimaal in. Zo behaal je je doelstellingen op vlak van zakencijfer en loonkost. Daarnaast stel je de werking van je filiaal kritisch in vraag. Je neemt zowel intern als extern initiatieven in het kader van de langetermijnstrategie. De dienstverlening optimaliseren. Ook op commercieel vlak ben jij de verantwoordelijke. Je hebt aandacht voor klantvriendelijkheid en veiligheid en draagt die houding uit naar je team. Zo kunnen zij de klanten op een klantgerichte en commerciële manier verder helpen. Tijdens je opleiding werk je in een Colruyt-winkel volgens een variabel uurrooster.
-
Hulpbekister | betoncentralist (DEERLIJK)
Regio: DEERLIJK
Bedrijf: Absolute@work
Type: Vaste Job
Voor onze klant met site in Deerlijk zijn we op zoek naar een hulpbekister | betoncentralist Je past bestaande bekistingen aan volgens een productieplan. Je helpt mee bij het plaatsen van de wapening en alle toebehoren in de bekisting, het storten en afwerken van het element en de ontkisting ervan. Als betoncentralist sta je in voor de aanmaak van de gevraagde hoeveelheid betonsamenstelling voor architectonische betonelementen en dit volgens de geldende procedures en normen.
-
ASSISTENT MANAGER Quick Berchem (BERCHEM)
Regio: BERCHEM
Bedrijf: QUICK BERCHEM
Type: Vaste Job
Je zoekt een afwisselende en actieve job met heel wat verantwoordelijkheid? Je steekt met plezier de handen uit de mouwen en geeft graag het goede voorbeeld? Dan is de job als assistant manager bij Quick Berchem je op het lijf geschreven. Als assistant manager bij Quick is geen dag dezelfde. Samen met je team zorg je dag na dag voor de beste ervaring van onze klanten. Je werkt actief mee in het restaurant en staat de manager bij in de administratieve en leidinggevende taken. Jouw job : Jouw team kan op elk moment op je rekenen. Je staat altijd klaar om ze te helpen aan de kassa en de grill. Je volgt je team ook op de voet en geeft hen tips of stuurt bij waar nodig. Door je eigen inzet in het restaurant geef je elke dag opnieuw het goede voorbeeld. Samen met de manager beheer je de inventaris en volg je bestellingen en leveringen op de voet. Het financieel beheer van het restaurant neem je heel serieus. Je kunt zowel ingeschakeld worden in onze filialen gelegen in Kontich, Lier, Berchem en Borsbeek. Wij garanderen 1 weekend op 2 vrij, wat uitzonderlijk is in de horeca
-
Automation Engineer (PLC) (GEEL)
Regio: GEEL
Bedrijf: FORUM JOBS GEEL
Type: Vaste Job
Hoi, ik ben Mario, technisch recruiter. Ik reageer snel, volg je goed op en geef je opties. Als Automation Engineer / PLC Programmeur : ontwikkel je systemen voor aandrijving, beveiliging en datacommunicatie van bouwkranen programmeer je PLC's in allerhande automatiseringsprojecten zet je ontwerpspecificaties om naar productspecificaties help je bij het testen van de elektronische systemen op protoypes stel je de noodzakelijke technische documenten ter beschikking Bedrijfsprofiel : Bedrijf in verhuur van kranen te Paal met een 130-tal vaste medewerkers
-
Freelance projectverpleegkundige kritieke diensten (Regio Brugge)
Regio: Regio Brugge
Bedrijf: X-Care
Type: Zelfstandige activiteit
Als freelance projectmedewerker word je ingeschakeld voor opdrachten binnen verschillende ziekenhuizen op kritieke diensten. Je werkt met jouw zelfstandig statuut en kiest zelf welke opdrachten je wenst te doen. Dit kan op voltijdse of deeltijdse basis. Op deze manier kan je proeven van verschillende settings en heel wat bijleren. Vraag je je af hoe dit precies in zijn werk gaat? Neem zeker contact op met ons op het nummer 09/241.58.73
Zoek naar antwoorden van DEBRABANDERE JO in sociale netwerken
Look for responds of DEBRABANDERE JO in social networks
Lees alle opmerkingen voor DEBRABANDERE JO. Laat een reactie achter voor DEBRABANDERE JO. DEBRABANDERE JO bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for DEBRABANDERE JO. Leave a respond for DEBRABANDERE JO. DEBRABANDERE JO on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie DEBRABANDERE JO op de google maps. Adres en contacten DEBRABANDERE JO Location of DEBRABANDERE JO on the google maps. Address and contacts of DEBRABANDERE JO
Andere gerelateerde bedrijven als come DEBRABANDERE JO DEBRABANDERE JO: BRICORAMA | A.P.S. | BROADCAST MEDIA SOLUTIONS | PASCAL SCHEERLINCK | CONSULTATIEBUR.JONGE KIND
Other related companies as DEBRABANDERE JO: BRICORAMA | A.P.S. | BROADCAST MEDIA SOLUTIONS | PASCAL SCHEERLINCK | CONSULTATIEBUR.JONGE KIND
DEBRABANDERE JO is een bedrijf dat 2008 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is DEBRABANDERE JO, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE08792602539. Het bedrijf DEBRABANDERE JO bevindt zich op het adres: Menensesteenweg 246; 8940; Wervik. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 321,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 326,000,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Sanitary articles - Installation and Repair. Lijst met producten zijn Heating (Central) - Installation.
De hoofdactiviteit van DEBRABANDERE JO is Bedrijfsdiensten, inclusief 10 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van DEBRABANDERE JO is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van DEBRABANDERE JO, openstaande posities, locatie van DEBRABANDERE JO op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]
DEBRABANDERE JO is a company, that was registered 2008 in N\A region, Belgium. Full name of company is DEBRABANDERE JO, company assigned to the tax number BE08792602539. The company DEBRABANDERE JO is located at the address: Menensesteenweg 246; 8940; Wervik. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 321,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 326,000,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Sanitary articles - Installation and Repair. List of products are Heating (Central) - Installation.
The main activity of DEBRABANDERE JO is Business Services, including 10 other destinations. Information about owner, director or manager of DEBRABANDERE JO is not available. You also can look at reviews of DEBRABANDERE JO, open positions, location of DEBRABANDERE JO on the map. For more information, write us to email [email protected]
