JOSEPH MINNAERT
Contactgegevens JOSEPH MINNAERT: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data JOSEPH MINNAERT: address, phone, fax, email, website, opening hours
JOSEPH MINNAERT
Regio (region): N\A, België
Adres (address): OUDE STAATSBAAN 44; 9991; MALDEGEM, België
Telefoon (phone): 50719007 (+32-50719007) 50719007 (+32-50719007)
Fax (fax): +32 (16) 790-86-70 +32 (16) 790-86-70
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) JOSEPH MINNAERT: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "JOSEPH MINNAERT"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "JOSEPH MINNAERT"? - Contact us!
We found such data of JOSEPH MINNAERT, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees JOSEPH MINNAERT. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti JOSEPH MINNAERT
Products information JOSEPH MINNAERT
Services de Coiffure: Coiffeurs pour Hommes.
Product categorie (product category): Salons de coiffure
Aanvulling soorten activiteiten voor JOSEPH MINNAERT Addition kinds of activities for JOSEPH MINNAERT
32290802. Glaswerk, kunst of decoratief | Glassware, art or decorative
38290102. Brandstofdichtheidsmeter, vliegtuigmotor | Fuel densitometers, aircraft engine
38290104. Brandstofsysteem instrumenten, vliegtuigen | Fuel system instruments, aircraft
51530000. Koren- en veldbonen | Grain and field beans
86610130. tempels | Temples
92249904. Brandpreventiebureau, overheid | Fire prevention office, government
Werken bij JOSEPH MINNAERT: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in JOSEPH MINNAERT: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor JOSEPH MINNAERT. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for JOSEPH MINNAERT. Looking for open vacancies in other companies
-
Operator nachtploeg m/v (BAVEGEM)
Regio: BAVEGEM
Bedrijf: ADECCO AALST INDUSTRIE
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Operator nacht gezocht voor een voedingsbedrijf regio Wetteren/ Sint-Lievens-Houtem. Je staat in voor het correct aanvoeren van de grondstoffen en deze te vermengen om zo het juist eindproduct te verkrijgen. Je controleert het eindproduct en je zorgt ervoor dat alles volgens de regels verloopt. Je volgt het hele proces op en je maakt de bereidingen klaar.
-
Winkelmedewerker tankstation Knokke (KNOKKE-HEIST)
Regio: KNOKKE-HEIST
Bedrijf: ADECCO ZEEBRUGGE
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Als winkelmedewerker voor dit nieuwe tankstation te Knokke zijn wij op zoek naar een sociaal en opgewekt persoon die tijdelijk beschikbaar is voor een vervangingsopdracht van een 2-tal weken. Je wordt polyvalent ingezet op de verschillende plaatsen bij deze moderne zaak. Tot je taken kunnen behoren: de broodjeszaak Panos: klanten bedienen, broodjes maken,... de supermarkt: bediening, kassawerk, aanvullen,... tankstation: afrekenen Daarnaast ben je ook bereid om hier en daar het onderhoud, het proper houden van de zaak, voor je rekening te nemen.
-
Enthousiaste Thuishulp/Huishoudhulp Bilzen/Lanaken (BILZEN)
Regio: BILZEN
Bedrijf: Plus Home services
Type: Dienstenchequebaan
WAT ALS ... je " EEN DROOM IN HUIS" genoemd wordt ? DAN is de kans groot dat je als THUISHULP bij een klant van Plus Home Services poetst. Je verricht er afwisselend (poets)werk met dienstencheques en je wordt er op handen gedragen als je blij wordt van een propere woning. Zelfs een echte héld kan je er worden, als je in dat proper huis dan ook nog wat was- en/of strijkwerk doet! Geen nood als strijken je niet ligt: voorbereidend werk en (helpen bij het) koken, boodschappen doen of kleine naai- en verstelwerkjes behoren ook tot de mogelijkheden.
-
Enthousiaste Thuishulp/Huishoudhulp Regio Oudenaarde en omgeving (OUDENAARDE)
Regio: OUDENAARDE
Bedrijf: Plus Home Services
Type: Dienstenchequebaan
WAT ALS ... je " EEN DROOM IN HUIS" genoemd wordt ? DAN is de kans groot dat je als THUISHULP bij een klant van Plus Home Services poetst. Je verricht er afwisselend (poets)werk met dienstencheques en je wordt er op handen gedragen als je blij wordt van een propere woning. Zelfs een echte héld kan je er worden, als je in dat proper huis dan ook nog wat was- en/of strijkwerk doet! Geen nood als strijken je niet ligt: voorbereidend werk en (helpen bij het) koken, boodschappen doen of kleine naai- en verstelwerkjes behoren ook tot de mogelijkheden.
-
Poetshulp Duffel (HERENTALS)
Regio: HERENTALS
Bedrijf: PUUUR HERENTALS
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij de nieuwe huishoudhulp van Puuur? Inderdaad met drie u’s want bij ons draait het om u ! Puuur biedt huishoudhulp aan via het systeem van dienstencheques. Wij maken deel uit van Ons. We hebben meer dan 3.000 gemotiveerde personeelsleden en 18.000 tevreden klanten. We bieden jobs aan over heel Vlaanderen, dicht bij de woonplaats van ons personeel. Puuur blijft groeien en we zijn ook in jouw regio steeds op zoek naar gemotiveerde huishoudhulpen. Je houdt van poetsen, dweilen, stofzuigen, afstoffen, schrobben, vensters wassen... Je doet de wekelijkse schoonmaak van een woning Je doet graag de was en strijk Voor sommige gezinnen ga je naar de winkel of kook je
-
Student schoonmaak (OOSTHAM)
Regio: OOSTHAM
Bedrijf: AGO Jobs & HR
Type: Studentenjob
Ben jij op zoek naar een leuke bijverdienste en ouder dan 18 jaar? Wij zoeken een student om in een winkel in de buurt te poetsen op zondag.
-
Project manager - Project en innovatie (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: ZNA
Type: Vaste Job
Vacaturenummer: 5181 Locatie: ZNA Stuivenberg in Antwerpen, maar je werkt overkoepelend binnen ZNA. Afdeling/ Bedrijfseenheid: Project en innovatie Jobtime: 100% (38 uur/week) Contract: onbepaalde duur Ben jij de ervaren projectmanager die we zoeken? Jouw uitdaging: Je bent verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding, aanpak en opvolging van een project volgens de project methodologie van ZNA. Je treedt op als een drijvende kracht binnen het project. Je staat in voor het bewaken van de afgesproken regels en de consistentie van de doelstellingen en randvoorwaarden. Je maakt een verzorgde projectplanning op. Je zorgt ervoor dat de ZNA-tools in functie van centrale rapportering up to date blijven. Je staat in voor het beheren en opvolgen van het budget van de projecten en kan acties nemen indien nodig. Je kan correct de administratie van een project beheren, opvolgen en afhandelen. Nog vragen? Meer weten over de functie? Contacteer Natasha Pavlova, HR Rekrutering, op 03 217 79 90. Voel jij je aangesproken?
-
Logistiek Assistent (HERNE)
Regio: HERNE
Bedrijf: Olympia NV
Type: Vaste Job
Olympia is nog één van de weinige familiale zuivelfabrieken die ons land rijk is. Tussen de steeds groter wordende internationale zuivelgroepen, heeft Olympia een bijzondere plaats in de zuivelmarkt weten te veroveren. In ons 70 jarige bestaan zijn wij geëvolueerd van “eenvoudige” zuivelfabriek naar een moderne zuivel verwerkende organisatie. Wij vervaardigen kwalitatieve, unieke en lekkere producten die wij ook uitleveren aan internationale klanten. Dit betekent echter niet dat wij de voeling met onze geschiedenis uit het oog verliezen: tot op de dag van vandaag zijn wij lokaal verankerd. Olympia stelt 188 mensen te werk – velen wonen en leven in het Pajottenland – en de weidemelk wordt dagelijks vers opgehaald bij onze melkboeren. Ons bedrijf heeft alle vertrouwen in de toekomst en houdt rekening met duurzaamheid en lange termijn visie. De kern van onze filosofie blijft : innovatie en groei ! Wij zijn op zoek naar een Logistiek Assistent. U rapporteert aan de verantwoordelijke Distributie en Logistiek. Als logistieke draaischijf bent u verantwoordelijk voor een brede waaier aan administratieve en organisatorische taken. U verwerkt alle klantendienstactiviteiten, gaande van bestelling en orderverwerking tot en met de voorbereiding van de facturatie. U communiceert pro-actief met de klanten/transporteurs, volgt telefoonoproepen en mails op, beantwoordt vragen en zorgt voor oplossingen. U regelt het transport (binnenland en export) van afgewerkte producten aan een optimale prijs-/kwaliteitsverhouding. U verdeelt bestellingen over de chauffeurs aan de hand van orderpicking lijsten. U staat in voor de controle van de voor transport klaargezette producten enerzijds en van de lading van de transporteurs anderzijds. U werkt samen met het magazijn voor stocktellingen en periodieke voorraadcontroles. U neemt initiatieven en creëert draagvlak voor de continue verbetering en efficiëntie, kwaliteit en vernieuwing/automatisering van de logistieke administratie.
-
Taaltrainer Nederlands (Regio Brussel) (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: EUROSPEAK-METODIKA ANTWERPEN
Type: Zelfstandige activiteit
Taaltrainer Nederlands voor individuele opleidingen en opleidingen in kleine groepjes voor expats en expatkinderen.
-
Arts (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: DEVOS CAROLINE
Type: Zelfstandige activiteit
We zijn op zoek naar collega's die graag willen werken in onze groepspraktijk Saltus, gelegen in het centrum van Waregem. Volgende disciplines zijn reeds aanwezig: kinesist/manueel therapeut, twee psychomotorische therapeuten, ergotherapeut, klinische psycholoog, jongeren- en loopbaancoach en logopedisten. Wij zoeken een arts die bereid is om voltijds of deeltijds zelfstandig te werken van intake tot afronding van de consultaties. Je staat in voor de intake, onderzoek als afronding van interne of externe doorverwezen patiënten. Voor meer informatie kan je terecht op www.saltuswaregem.be.
-
Project Manager Bouw (Brussel)
Regio: Brussel
Bedrijf: A.T.I.
Type: Werfreserve
Momenteel zoeken we een Project Manager / Ingenieur die de Bouwheer vertegenwoordigt bij het uitvoeren van renovaties of nieuwe constructies. Meer specifiek voert u de haalbaarheidsstudies uit en helpt u mee de interne klant tot een volwaardig lastenboek te komen. U beheert uw projecten, verspreid over heel België, van op kantoor, en van op de werf. U organiseert de vergaderingen, beheert de planning, budget, stuurt de verschillende partners (tekenbureau, studiebureau, aannemer, ....) aan, enz... De nadruk ligt vooral in de planning en coördinatie; minder op de techniek. De werven zijn hoofdzakelijk kleinere kantoorgebouwen. Dit is een functie voor het interne studiebureau van de Bouwheer. Gelegen in het centrum van Brussel, zeer makkellijk bereikbaar met het openbaar vervoer. Uiteraard kunnen we voor een bedrijfswagen zorgen.
-
Onderhoud en verpakking (GENK)
Regio: GENK
Bedrijf: VINCENT
Type: Flexijob
Verpakken van vlees en vleeswaren Reiniging en ontsmetten van ruimtes en machines en tafels.
Zoek naar antwoorden van JOSEPH MINNAERT in sociale netwerken
Look for responds of JOSEPH MINNAERT in social networks
Lees alle opmerkingen voor JOSEPH MINNAERT. Laat een reactie achter voor JOSEPH MINNAERT. JOSEPH MINNAERT bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for JOSEPH MINNAERT. Leave a respond for JOSEPH MINNAERT. JOSEPH MINNAERT on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie JOSEPH MINNAERT op de google maps. Adres en contacten JOSEPH MINNAERT Location of JOSEPH MINNAERT on the google maps. Address and contacts of JOSEPH MINNAERT
Andere gerelateerde bedrijven als come JOSEPH MINNAERT JOSEPH MINNAERT: GEERT BAES | JEAN-LOUIS BOONEN | De Bruyn J | JEAN-CLAUDE FAUCONNIER | VICTOR NANDRIN
Other related companies as JOSEPH MINNAERT: GEERT BAES | JEAN-LOUIS BOONEN | De Bruyn J | JEAN-CLAUDE FAUCONNIER | VICTOR NANDRIN
JOSEPH MINNAERT is een bedrijf dat 1988 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is JOSEPH MINNAERT, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE08720916748. Het bedrijf JOSEPH MINNAERT bevindt zich op het adres: OUDE STAATSBAAN 44; 9991; MALDEGEM. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 952,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 249,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Salons de coiffure. Lijst met producten zijn Services de Coiffure: Coiffeurs pour Hommes..
De hoofdactiviteit van JOSEPH MINNAERT is Steenkoolmijnen, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van JOSEPH MINNAERT is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van JOSEPH MINNAERT, openstaande posities, locatie van JOSEPH MINNAERT op de kaart.
JOSEPH MINNAERT is a company, that was registered 1988 in N\A region, Belgium. Full name of company is JOSEPH MINNAERT, company assigned to the tax number BE08720916748. The company JOSEPH MINNAERT is located at the address: OUDE STAATSBAAN 44; 9991; MALDEGEM. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 952,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 249,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Salons de coiffure. List of products are Services de Coiffure: Coiffeurs pour Hommes..
The main activity of JOSEPH MINNAERT is Coal Mining, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of JOSEPH MINNAERT is not available. You also can look at reviews of JOSEPH MINNAERT, open positions, location of JOSEPH MINNAERT on the map.
