ATRADIUS NAMUR INFORM SA
Contactgegevens ATRADIUS NAMUR INFORM SA: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data ATRADIUS NAMUR INFORM SA: address, phone, fax, email, website, opening hours
ATRADIUS NAMUR INFORM SA
Regio (region): Namur, België
Adres (address): Av. Prince De Liege 74-78 5100 Namur - BELGIUM, België
Telefoon (phone): 32-81-32-42-11 32-81-32-42-11
Fax (fax): 32-81-32-43-01 32-81-32-43-01
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) ATRADIUS NAMUR INFORM SA: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "ATRADIUS NAMUR INFORM SA"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "ATRADIUS NAMUR INFORM SA"? - Contact us!
We found such data of ATRADIUS NAMUR INFORM SA, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees ATRADIUS NAMUR INFORM SA. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti ATRADIUS NAMUR INFORM SA
Products information ATRADIUS NAMUR INFORM SA
Producten die in ATRADIUS NAMUR INFORM SA zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Insurance
Aanvulling soorten activiteiten voor ATRADIUS NAMUR INFORM SA Addition kinds of activities for ATRADIUS NAMUR INFORM SA
703203. Sportkampen | Sporting camps
26560103. Platen, papier: gemaakt van aangekocht materiaal | Plates, paper: made from purchased material
28229905. Ethyleen-propyleenrubber, epdm-polymeren | Ethylene-propylene rubbers, epdm polymers
32530202. Mozaïek tegel, geglazuurd en ongeglazuurd: keramiek | Mosaic tile, glazed and unglazed: ceramic
47890101. Car loading | Car loading
Werken bij ATRADIUS NAMUR INFORM SA: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in ATRADIUS NAMUR INFORM SA: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor ATRADIUS NAMUR INFORM SA. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for ATRADIUS NAMUR INFORM SA. Looking for open vacancies in other companies
-
AUTOMECANICIEN (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: EXPERZA
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je zal als technieker instaan voor het uitvoeren van onderhoud en de algemene herstellingen bij wagens.
-
Orderpicker M/V Late ploeg in Brugge (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: ASAP OOSTENDE
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant, een vooraanstaande onderneming op gebied van voeiding en horecamateriaal, zijn wij op zoek naar een gedreven, enthousiaste en flexibele orderpicker M/V. Je staat in voor het klaarzetten van klantenbestellingen. Dit kan zijn op de afdeling groenten & fruit, zuivelafdeling, diepvries, ... Je werkt van maandag tot donderdag van 12u00 - 20u00 en op vrijdag van 10u00 - 18u00.
-
ERVAREN PLAATSER RAMEN EN DEUREN - ZEER MOOIE WERKUREN (7u30 - 16u) (NINOVE)
Regio: NINOVE
Bedrijf: FORUM JOBS ZOTTEGEM
Type: Interim met optie "vast werk"
Ben je van nature perfectionistisch? Is jouw motto: 'half werk, is geen werk'? Heb je een passie voor binnenschrijnwerk? Dan hebben wij de ideale job voor jou! Onze klant is een familiebedrijf gespecialiseerd in het plaatsen van ramen en deuren. Ter uitbreiding zijn ze op zoek naar een gemotiveerde plaatser met minstens 2 jaar ervaring. Plaatsen van screens, binnenafwerking behoren ook tot het takenpakket. Je werkdag begint om 7u30 op het bedrijf. Samen met je 4 collega's zorg je voor het inladen van al het materiaal en vertrek je naar de werven. Deze bevinden zich in een straal van +- 30 minuten rond Ninove. Je bent steeds rond 16u terug op de firma. De uren dat je in de auto zit van en naar de klant, word je ook betaald!
-
Studenten supermarkt vast op dinsdag en/of donderdag, Kessel-Lo (KESSEL-LO)
Regio: KESSEL-LO
Bedrijf: Synergie Aarschot Interim
Type: Studentenjob
Voor een supermarkt in Kessel-Lo zijn wij op zoek naar studenten die enkele dagen in de week beschikbaar zijn. Het zou vooral zijn voor dinsdag van 8u tot 13u, donderdag 8u tot 13u en eventueel op vrijdag van 16u tot 21u.
-
Ochtendstudenten Panos (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: DELI GENT ZUID
Type: Studentenjob
Wij zijn op zoek naar studenten die s'ochtens kunnen meewerken met het vaste team. Opstarten van de winkel en verkopen van voedingsmiddelen. Kunnen werken vanaf 6-7u tot bespreekbaar.
-
Dossierbeheerder / Accountant voor familiale omgeving - Roesela (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: Austin Bright
Type: Vaste Job
Werken in eigen streek in een family friendly kantoor? Het is mogelijk. Met hun flexibele werktijden en werkschema's die aan jouw wensen zijn aangepast kan jij je gezinsleven vlot combineren met je werkleven. Dossierbeheerder/ Accountant - Je Functie: Als rechterhand van de vennoot assisteer je hem bij zijn taken. Je zal een 30-tal dossiers van volledig van A-Z afwerken. Je werkt heel nauw samen met twee bedrijfsleiders die je dossiers superviseren. Zo kan je op korte termijn veel bijleren. Je bent het aanspreekpunt bij uitstek van je klanten. Ze kunnen naar jou toekomen met al hun vragen en ook voor advies inzake diverse aangelegenheden kunnen ze bij jou terecht.
-
Monteur (LO-RENINGE)
Regio: LO-RENINGE
Bedrijf: WESTLAND
Type: Vaste Job
Je staat in voor de montage van metaal-structuren op verplaatsing. Het gaat om grote projecten bij bedrijven, uitzonderlijk bij particulieren
-
Filiaal Manager M/V - HEMA Regio Ninove (NINOVE)
Regio: NINOVE
Bedrijf: HEMA
Type: Vaste Job
HEMA is een hedendaagse winkelketen, met 97 vestigingen in België en 4 in Luxemburg, waar medewerkers samenwerken aan één doel : tevredenheid van de klanten. Daarvoor worden producten met zorg ontwikkeld, is de service klantvriendelijk, verloopt de communicatie open en eerlijk, zijn de winkels aantrekkelijk ingericht en is de prijs/kwaliteit-verhouding van het aanbod optimaal. Medewerkers werken met plezier bij HEMA. Teamwerk is er een dagelijkse realiteit. Terwijl een aanstekelijk enthousiasme ook het goed gevoel bij onze klanten bevordert. Vandaag zijn we op zoek naar een Storemanager voor Regio Ninove Functie-inhoud Een HEMA filiaal leiden is topsport ! Je hebt de eindverantwoordelijkheid over een goed functionerende winkel. Je realiseert de doelstellingen op vlak van omzet, rentabiliteit en loonkost. Als coach zal je het winkelteam leiden en motiveren. Je bent zowel commercieel als administratief onderlegd. Maar ook financieel en analytisch sta je sterk. Je zorgt ervoor dat de winkel er altijd aantrekkelijk uitziet. Je plant het werk zodat je team weet wat je van ze verwacht. Daarnaast ben je voortdurend bezig met de commerciële mogelijkheden op de werkvloer op korte en langere termijn. Je bent een doener die graag zijn handen uit de mouwen steekt en het team het juiste voorbeeld geeft. Je vindt het heerlijk om je voor 70% tussen je team en je klanten te bevinden en dit combineert met 30% werkzaamheden op kantoor. Profiel Je bent een geboren verkoper en je zet jouw klant steeds op nummer 1. Je valt op door je ondernemingszin, verantwoordelijkheidsgevoel en voorbeeldgedrag. Je bent verder een uitstekende coach die zijn medewerkers motiveert en inspireert. Je zorgt voor een productieve, plezierige werksfeer. Je hebt enkele jaren ervaring in een eindverantwoordelijke functie in de retail waarin je leiding hebt gegeven. Je staat stevig in je schoenen en kan met weerstanden omgaan. Natuurlijk houdt je rekening met wat klanten willen en ben je gericht op commerciële kansen en verbeteringen. Je bent flexibel : bereid te werken op zaterdag en zondag en inzetbaar in de winkels van de regio. Je kan communicatief en planmatig werken. Wat biedt HEMA? Een boeiende professionele uitdaging in een groeiende, hedendaagse werkomgeving, waar medewerkers samenwerken aan één doel. Daarnaast bieden wij u een contract onbepaalde duur, in voltijds dienstverband (36u/wk). Uw salaris wordt aangevuld met extra legale voordelen zoals maaltijdcheques, groeps- en hospitalisatieverzekering, personeelskorting,... Een opleidingstraject wordt voorzien. Solliciteert Nu ! Hebben we u enthousiast gemaakt? Reageer dan via onderstaande link of stuur uw sollicitatiebrief en CV naar [email protected].
-
Werkvoorbereider / Order intaker (LOKEREN)
Regio: LOKEREN
Bedrijf: TecQuality Deinze
Type: Vaste Job
Voor een klant regio Lokeren zijn wij op zoek naar een werkvoorbereider die volgende taken uitvoert: - technische ondersteuning van de klanten (schrijnwerkers); - productievoorbereiding van de bestellingen; - uittekenen bouwaansluitingen (Autocad 2D).
-
Business & ICT Consulting - Analyst OMP+ (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
We are actively looking for an Analyst OMP+ Mission Configuration of OMP+ Sales & Operational Planning and Multi-flow Planning solutions using OPAL and GUI design framework Profile Experience: Intermediate - Senior Languages: Must be competent in both written and verbal communication in Dutch and English (French, Spanish is an advantage), interacting with a variety of stakeholders Skillset: Minimum of 5 years successful project delivery with a focus on commercial off-the-shelf solutions design and configuration Minimum 5 years experience in designing, configuring, and implementing process and enhancements for the key skills identified Must be competent in both written and verbal communication in Dutch and English (French, Spanish is an advantage), interacting with a variety of stakeholders Ability to collaborate with key stakeholders on requirements gathering Possess business process knowledge within advanced planning and scheduling, demand and production planning functional area, as well as touchpoints to other functional areas of supply chain management in manufacturing industry Possess understanding of the interdependencies of people, process and technology Work closely with functional teams to design and develop applications that meet business requirements Ability to translate business requirements to functional specifications and configuration for reporting, interfaces, data conversions, enhancements, GUI forms and workflows Ability to support functional specification document creation process, functional configuration reviews, and unit/integration testing tasks Assist with the development of process definition documents, process flows, and key decision documents Participated in cutovers and post-go-live processes for projects Participated in enhancements and maintenance processes Requested technical skills Ideally OMP+ solutions Alternatively SAP APO modules PP/DS/GATP/SNP Or other advanced planning and scheduling solutions Quintiq PSI Metals Planner Simatic IT Preactor JDA Manufacturing Planning Start mission, duration: November 2018, long mission Location: Gent, Zelzate
-
Chauffeur CE (LIEDEKERKE)
Regio: LIEDEKERKE
Bedrijf: VIKING
Type: Werfreserve
Voor onze firma gespecialiseerd in afbraak- en grondwerken zijn we op zoek naar een chauffeur CE. Je hebt volgende taken: vervoeren van onze afbraakmaterialen naar stortplaatsen. vervoeren van uitgegraven grond naar de stortplaatsen.
-
HOOFD KEUKENHELPER (DE HAAN)
Regio: DE HAAN
Bedrijf: DE COQISSERIE
Type: Flexijob
Voorbereidende taken in de keuken : groenten snijden, preparaties maken, soep koken,... Bestellingen maken tijdens de ontbijt/middag/en dessertshift. Je bent verantwoordelijk voor de voorraad in de frigo's en in de diepvriezers. Je delegeert taken aan studenten en extra's. Je helpt de chef met de maandelijks wisselende suggesties.
Zoek naar antwoorden van ATRADIUS NAMUR INFORM SA in sociale netwerken
Look for responds of ATRADIUS NAMUR INFORM SA in social networks
Lees alle opmerkingen voor ATRADIUS NAMUR INFORM SA. Laat een reactie achter voor ATRADIUS NAMUR INFORM SA. ATRADIUS NAMUR INFORM SA bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for ATRADIUS NAMUR INFORM SA. Leave a respond for ATRADIUS NAMUR INFORM SA. ATRADIUS NAMUR INFORM SA on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie ATRADIUS NAMUR INFORM SA op de google maps. Adres en contacten ATRADIUS NAMUR INFORM SA Location of ATRADIUS NAMUR INFORM SA on the google maps. Address and contacts of ATRADIUS NAMUR INFORM SA
Andere gerelateerde bedrijven als come ATRADIUS NAMUR INFORM SA ATRADIUS NAMUR INFORM SA: IPPA | CLEAN DIAMOND | KSK DE JEUGD LOVENDEGEM | COLLARD | LEON DEKEYZER
Other related companies as ATRADIUS NAMUR INFORM SA: IPPA | CLEAN DIAMOND | KSK DE JEUGD LOVENDEGEM | COLLARD | LEON DEKEYZER
ATRADIUS NAMUR INFORM SA is een bedrijf dat 2000 is geregistreerd in de regio Namur, België. De volledige naam van het bedrijf is ATRADIUS NAMUR INFORM SA, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE07764831542. Het bedrijf ATRADIUS NAMUR INFORM SA bevindt zich op het adres: Av. Prince De Liege 74-78 5100 Namur - BELGIUM. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van 11 to 50 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 464,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 561,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Insurance. Producten gemaakt in ATRADIUS NAMUR INFORM SA zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van ATRADIUS NAMUR INFORM SA is Elektronische, elektrische apparatuur en onderdelen, met uitzondering van computerapparatuur, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van ATRADIUS NAMUR INFORM SA is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van ATRADIUS NAMUR INFORM SA, openstaande posities, locatie van ATRADIUS NAMUR INFORM SA op de kaart.
ATRADIUS NAMUR INFORM SA is a company, that was registered 2000 in Namur region, Belgium. Full name of company is ATRADIUS NAMUR INFORM SA, company assigned to the tax number BE07764831542. The company ATRADIUS NAMUR INFORM SA is located at the address: Av. Prince De Liege 74-78 5100 Namur - BELGIUM. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. 11 to 50 employees work in this company. Capital - 464,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 561,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Insurance. Products created in ATRADIUS NAMUR INFORM SA were not found.
The main activity of ATRADIUS NAMUR INFORM SA is Electronic, Electrical Equipment & Components, Except Computer Equipment, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of ATRADIUS NAMUR INFORM SA is not available. You also can look at reviews of ATRADIUS NAMUR INFORM SA, open positions, location of ATRADIUS NAMUR INFORM SA on the map.
