DOMINIQUE LETTE
Contactgegevens DOMINIQUE LETTE: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data DOMINIQUE LETTE: address, phone, fax, email, website, opening hours
DOMINIQUE LETTE
Regio (region): N\A, België
Adres (address): RUE PROVINCIALE 576; 4458; JUPRELLE, België
Telefoon (phone): 42781168 (+32-42781168) 42781168 (+32-42781168)
Fax (fax): +32 (56) 830-31-58 +32 (56) 830-31-58
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) DOMINIQUE LETTE: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "DOMINIQUE LETTE"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "DOMINIQUE LETTE"? - Contact us!
We found such data of DOMINIQUE LETTE, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees DOMINIQUE LETTE. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti DOMINIQUE LETTE
Products information DOMINIQUE LETTE
Producten die in DOMINIQUE LETTE zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Brood, gebak and snoepgoed
Aanvulling soorten activiteiten voor DOMINIQUE LETTE Addition kinds of activities for DOMINIQUE LETTE
207701. Dierlijke vetten, oliën en maaltijden | Animal fats, oils, and meals
15220201. Hervorming, meerdere woningen | Remodeling, multi-family dwellings
20840101. Wijnkoelers (drankjes) | Wine coolers (beverages)
28420208. Schoenpoets of reiniger | Shoe polish or cleaner
34460102. Bannisters, gemaakt van metalen pijp | Bannisters, made from metal pipe
34480101. Gebouwen, draagbaar: geprefabriceerd metaal | Buildings, portable: prefabricated metal
37140112. Brandstofpompen, motorvoertuig | Fuel pumps, motor vehicle
39491002. Bowling pin machines, automatisch | Bowling pin machines, automatic
70419901. Woonclub, organisatie | Residence club, organization
Werken bij DOMINIQUE LETTE: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in DOMINIQUE LETTE: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor DOMINIQUE LETTE. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for DOMINIQUE LETTE. Looking for open vacancies in other companies
-
ELEKTRICIEN (KAMPENHOUT)
Regio: KAMPENHOUT
Bedrijf: Vivaldis Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
Wij zijn op zoek naar een (hulp)elektricien die met veel enthousiasme aan de slag wil gaan bij een familiale KMO in de regio van Kampenhout. Je werkt aan residentiële & industriële installaties.
-
Ploegbaas montage (BREE)
Regio: BREE
Bedrijf: ASAP LIMBURG CONSTRUCT
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een opstartend bouwbedrijf gespecialiseerd in industriële dak- en wandbekledingen, zoeken we een hands- on, ijzersterke ploegbaas die zijn team in het gareel houdt, maar hierbij hen ook helpt om de constructies samen neer te zetten. Je plaatst constructies, metalen platen voor nieuwbouw alsook renovatieprojecten in voornamelijk het Limburgse. Je zorgt voor de onderstructuur, plaatst specifieker, fijner werk. Je zorgt ervoor dat je als ploeg de deadline van de werf behaalt.
-
HUISHOUDHULP MET DIENSTENCHEQUES REGIO AALTER (Regio Aalter-Deinze)
Regio: Regio Aalter-Deinze
Bedrijf: DOME ASSISTANCE
Type: Dienstenchequebaan
Je helpt in het huishouden en staat in voor poetsen in particuliere woningen. Ook koken, naaien, wassen en strijken kunnen tot je dagelijkse takenpakket behoren. Je hebt inspraak tussen een voltijdse of een deeltijdse betrekking. Over een eigen vervoermiddel beschikken is een pluspunt.
-
Exclusieve huishoudhulp(M/V) regio Damme voor meerdere gezinnen, elk 8u/week (DAMME)
Regio: DAMME
Bedrijf: HOME MAID
Type: Dienstenchequebaan
Exclusief gastgezin zoekt exclusieve huishoudhulp. Home Maid zorgt voor de perfecte match tussen jezelf en jouw gastgezin. Je staat hen bij in het huishouden: schoonmaken, koken, strijken, boodschappen doen, kortom een afwisselende job. Door jouw helpende hand, geef je de gouden quality-time van je gastgezin terug en word je onmisbaar! Je verzorgt het huishouden van gastgezinnen, waardoor je maximaal drie klanten hebt waar je (bijna) dagelijks over de vloer komt. Home Maid staat voor een stabiele werkomgeving. Bij ons geen tientallen klanten met onrealistische eisen. Wel duidelijke communicatie en een afwisselende job. Jijzelf bent discreet en betrouwbaar. Home Maid zoekt een huishoudhulp (m/v) voor meerdere gastgezinnen in Damme, voor min. 8u/week in elk gastgezin, te presteren in 4 à 5 dagen. De gastgezinnen zoeken hulp voor de dagdagelijkse schoonmaak, strijken, huishoudelijke taken, ev. de was. Home Maid biedt jobmogelijkheden voor iedereen die de kernwaarden van Home Maid wil mee helpen uitdragen en realiseren. Home Maid discrimineert niet. 45-plussers, uitkeringsgerechtigde volledig werklozen worden extra gestimuleerd om zich kandidaat te stellen.
-
Gemotiveerde huishoudhulp regio Waregem (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: AMBY WAREGEM
Type: Dienstenchequebaan
Ben je op zoek naar een afwisselende job en streef je naar erkenning en voldoening in je werk? Wij zijn op zoek naar enthousiaste en gemotiveerde kandidaten.
-
studenten gezocht die een centje willen bijverdienen bij Activate Mechelen! (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: ACTIVATE
Type: Studentenjob
Ben je nog op zoek naar een toffe bijverdienste dat makkelijk te combineren is met je studies? Goed nieuws, want Activate zoekt naar enthousiaste collega’s! Als werver bij Activate ga jij voor verschillende klanten een gesprek aan met potentiële donateurs. Samen met je collega’s ga je mensen enthousiast maken om een maandelijkse bijdrage te geven aan diverse NGO’s en commerciële organisaties. Dit doe je door deur-aan-deur werving of door mensen spontaan op straat aan te spreken. Je doet dus én iets goeds voor de maatschappij, én je verdient er een zakgeld mee. Dé ideale studentenjob!
-
Jobstudent Kassamedewerker (OOSTENDE)
Regio: OOSTENDE
Bedrijf: Randstad
Type: Studentenjob
Voor Media Markt Oostende zijn wij dringend op zoek naar een jobstudent om op woensdagnamiddag en tijdens het weekend (zaterdag of zondag) te werken. Je zal vooral instaan als kassamedewerker.
-
Jobstudent (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: KRUIDVAT Health & Beauty
Type: Studentenjob
Ben jij op zoek naar een dynamische studentenjob met leuke collega’s, afwisselende werkzaamheden en waar geen dag hetzelfde is? Ben jij een student die een extra centje wil bijverdienen en ook nog eens waardevolle ervaring wil opdoen? Word dan Jobstudent bij Kruidvat. Kom jij ons team versterken?
-
Veiligheidscoördinator NIV. I (ETTERBEEK)
Regio: ETTERBEEK
Bedrijf: Teqoia Antwerpen
Type: Vaste Job
De Veiligheidscoördinator dient volgende taken uit te voeren : Hij moet erop toezien dat de bouwdirectie-ontwerp tijdens de ontwerp-, studie- en uitwerkingsfase van het ontwerp, de algemene preventiebeginselen in acht neemt bij de bouwkundige, technische of organisatorische keuzen, in verband met de planning van de verschillende werken of werkfasen die tegelijkertijd of na elkaar plaatsvinden evenals bij de raming van de duur van de verwezenlijking van deze verschillende werken of werkfasen. Hij stelt het veiligheids-, gezondheids- en milieuplan op, en neemt er de keuzen, bedoeld in artikel 17 van de wet in op, alsook de voor de veiligheid en de gezondheid kritieke fasen waarop de coördinator-verwezenlijking tenminste op de bouwplaats aanwezig moet zijn. Hij past het veiligheids-, gezondheids- en milieuplan aan, bij elke wijziging aangebracht aan het ontwerp. Hij maakt de elementen uit het veiligheids-, gezondheids- en milieuplan over aan de tussenkomende partijen voor zover deze elementen hen betreffen. Hij adviseert de opdrachtgevers inzake de overeenstemming van het document gevoegd bij de offerte, bedoeld in artikel 30, tweede lid 1°, met het veiligheids-, gezondheids- en milieuplan en stelt hen in kennis van eventuele niet-overeenstemmingen. Hij opent het coördinatiedagboek en postinterventiedossier, houdt ze bij en vult ze aan Hij draagt het veiligheids-, gezondheids- en milieuplan, het coördinatiedagboek en het postinterventiedossier over aan de opdrachtgevers en stelt die overdracht en het einde van het ontwerp van bouwwerk vast in het coördinatiedagboek en in een afzonderlijk document. Taken veiligheidscoördinator verwezenlijking: Hijcoördineert de tenuitvoerlegging van de algemene preventie- enveiligheidsbeginselen bij de technische of organisatorische keuzen, met het oogop de planning van de verschillende werken of werkfasen die tegelijkertijd ofna elkaar worden uitgevoerd evenals bij de raming van de duur van de uitvoeringvan deze verschillende werken of werkfasen. Hij coördineert de tenuitvoerlegging van de relevantebepalingen om ervoor te zorgen dat de contractanten de algemenepreventiebeginselen en de na te leven beginselen tijdens de verwezenlijkingcoherent toepassen, alsook het veiligheids- en gezondheids- en milieuplantoepassen. Hij organiseert desamenwerking en de coördinatie van de contractanten die tegelijkertijd of na elkaarop de bouwplaats opvolgen. Hij treft de nodige maatregelen opdat alleenbevoegde personen de bouwplaats kunnen betreden. Hij past het veiligheids-, gezondheids- en milieuplan aanovereenkomstig de bijlage I, deel A, Afdeling II, tweede lid, en maakt deelementen van het aangepaste veiligheids/gezondheids- en milieuplan over aan detussenkomende partijen voor zover deze elementen hen aanbelangen.
-
Adviseur/verkoper/consultent M/V (Regio Boom-Aartselaar)
Regio: Regio Boom-Aartselaar
Bedrijf: JULIE AND HER JEWELS
Type: Zelfstandige activiteit
Ben jij opzoek naar een bijkomend lucratief inkomen ? Je hebt al een fulltime / parttime job en zoekt naar een extra ? Een extra die rekening houd met uw agenda en zonder investering? Dit is mogelijk! Wij zijn op zoek naar een adviseur/verkoper/consultentM/V, die een bijkomend lucratief inkomen wenst te verdienen! Wij zijn een gerenommeerde en prestigieuze juweelfabrikant van kwaliteitsjuwelen aan scherpe prijzen. Om ons team te versterken zijn wij op zoek naar een vertegenwoordiger/consultent in jouw regio. Als vertegenwoordiger/consultent bestaat uw takenpakket uit : -Onthaal en advies van klanten. -De klanten adviseren en inspireren. -De bestellingen opnemen bij verkoop. -Het imago vertegenwoordigen bij het cliënteel. -Een kwaliteitsvolle dienst na verkoop te bieden. -U werkt mee aan commerciële acties conform de vooropgestelde organisatie. -Het leuke aan het werk is dat je zelf je doelstellingen bepaalt (je bent je eigen baas) -Administratieve opvolging van A tot Z en rapportering aan de zaakvoerder. -Beurzen en happeningskunnen, indien gewenst, deel uitmaken van de functie. -Doel klanten te fideliseren
-
Freelance Accountant (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: StepStone
Type: Zelfstandige activiteit
www.stepstone.be/vacatures----1675485-inline.html?cid=Partner_VDAB Voor een partner te Hasselt in de HR sector is Financial Talents op zoek naar een freelance Accountant. Inboeken van aankoop en verkoopfacturen Ondersteuning bieden tijdens de closing Opvolging onbepaalde facturen Bijwerken database voor de verwerking van Intrastat Voorbereiding BTW aangifte Voorbereiding Intrastat aangifte Voorbereiding klantenlijsten
-
FLEXIJOB ZAALMEDEWERKER (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: PINTXOS
Type: Flexijob
Gezocht om het PINTXOS team te versterken. PINTXOS is een bar-bistro gelegen aan de Vismarkt van Mechelen met een ploeg jonge gemotiveerde mensen onder leiding van twee jonge ondernemers. Het is een zaak met pit waar iedere medewerker een belangrijke plaats heeft. Wij geloven dat een fijne werksfeer voor gezonde werklust zorgt. Voor ontvangst en bediening van de klanten zoeken wij een hands-on collega om het team van de zaal te versterken. Voor meer info over PINTXOS : zie www.pintxos.bar
Zoek naar antwoorden van DOMINIQUE LETTE in sociale netwerken
Look for responds of DOMINIQUE LETTE in social networks
Lees alle opmerkingen voor DOMINIQUE LETTE. Laat een reactie achter voor DOMINIQUE LETTE. DOMINIQUE LETTE bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for DOMINIQUE LETTE. Leave a respond for DOMINIQUE LETTE. DOMINIQUE LETTE on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie DOMINIQUE LETTE op de google maps. Adres en contacten DOMINIQUE LETTE Location of DOMINIQUE LETTE on the google maps. Address and contacts of DOMINIQUE LETTE
Andere gerelateerde bedrijven als come DOMINIQUE LETTE DOMINIQUE LETTE: Vallons (Les) | Char d'Or (Le) | LE PAIN GARNI | Clarysse F | Foto Wim BVBA
Other related companies as DOMINIQUE LETTE: Vallons (Les) | Char d'Or (Le) | LE PAIN GARNI | Clarysse F | Foto Wim BVBA
DOMINIQUE LETTE is een bedrijf dat 2013 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is DOMINIQUE LETTE, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE03794372558. Het bedrijf DOMINIQUE LETTE bevindt zich op het adres: RUE PROVINCIALE 576; 4458; JUPRELLE. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 994,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 111,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Brood, gebak and snoepgoed. Producten gemaakt in DOMINIQUE LETTE zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van DOMINIQUE LETTE is Petroleumraffinage en aanverwante industrieën, inclusief 9 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van DOMINIQUE LETTE is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van DOMINIQUE LETTE, openstaande posities, locatie van DOMINIQUE LETTE op de kaart.
DOMINIQUE LETTE is a company, that was registered 2013 in N\A region, Belgium. Full name of company is DOMINIQUE LETTE, company assigned to the tax number BE03794372558. The company DOMINIQUE LETTE is located at the address: RUE PROVINCIALE 576; 4458; JUPRELLE. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 994,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 111,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Brood, gebak and snoepgoed. Products created in DOMINIQUE LETTE were not found.
The main activity of DOMINIQUE LETTE is Petroleum Refining and Related Industries, including 9 other destinations. Information about owner, director or manager of DOMINIQUE LETTE is not available. You also can look at reviews of DOMINIQUE LETTE, open positions, location of DOMINIQUE LETTE on the map.
