CAPRICE
Contactgegevens CAPRICE: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data CAPRICE: address, phone, fax, email, website, opening hours
CAPRICE
Regio (region): N\A, België
Adres (address): STATIONSSTRAAT 14; 8020; OOSTKAMP, België
Telefoon (phone): 50825733 (+32-50825733) 50825733 (+32-50825733)
Fax (fax): +32 (56) 904-37-29 +32 (56) 904-37-29
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) CAPRICE: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "CAPRICE"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "CAPRICE"? - Contact us!
We found such data of CAPRICE, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees CAPRICE. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti CAPRICE
Products information CAPRICE
Producten die in CAPRICE zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Brood, gebak and snoepgoed
Aanvulling soorten activiteiten voor CAPRICE Addition kinds of activities for CAPRICE
4812. Radiotelefoon communicatie | Radiotelephone communication
31729905. Horlogebanden, behalve metaal | Watch straps, except metal
35599927. Halfgeleider productie machines | Semiconductor manufacturing machinery
38270100. Optische instrumenten en apparaten | Optical instruments and apparatus
39520108. Modellerende klei | Modeling clay
51990305. Huisdier benodigdheden | Pet supplies
Werken bij CAPRICE: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in CAPRICE: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor CAPRICE. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for CAPRICE. Looking for open vacancies in other companies
-
Grondwerker (ZELE)
Regio: ZELE
Bedrijf: Vivaldis Construct
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een bedrijf in Zele zijn we op zoek naar GRONDWERKERS
-
Exclusieve huishoudhulp (M/V) te Linden, 18 uur per week (LINDEN)
Regio: LINDEN
Bedrijf: Home Maid
Type: Dienstenchequebaan
Exclusief gastgezin zoekt exclusieve huishoudhulp. Home Maid zorgt voor de perfecte match tussen jezelf en jouw gastgezin. Je staat hen bij in het huishouden: schoonmaken, koken, strijken, boodschappen doen, naaien, kortom een afwisselende job. Door jouw helpende hand, geef je de gouden quality-time van je gastgezin terug en word je onmisbaar! Je verzorgt het huishouden van exclusieve gastgezinnen, waardoor je maximaal drie klanten hebt waar je (bijna) dagelijks over de vloer komt. Home Maid staat voor een stabiele werkomgeving. Bij ons geen tientallen klanten met onrealistische eisen. Wel duidelijke communicatie en een afwisselende job. Jijzelf bent discreet en betrouwbaar. Home Maid zoekt een huishoudhulp (m/v) voor 18 uren per week, te presteren in 2 gastgezinnen wonende te Linden. De gastgezinnen zoeken hulp voor de dagdagelijkse schoonmaak, maandelijkse schoonmaak, wassen, strijken, boodschappen en eventueel voorbereiden van de maaltijden. Home Maid biedt jobmogelijkheden voor iedereen die de kernwaarden van Home Maid wil mee helpen uitdragen en realiseren. Home Maid discrimineert niet. 45-plussers, uitkeringsgerechtigde volledig werklozen en mensen met een activakaart worden extra gestimuleerd om zich kandidaat te stellen.
-
Goedbetaalde huishoudhulp regio Lebbeke (LEBBEKE)
Regio: LEBBEKE
Bedrijf: Partena Hulp in huis
Type: Dienstenchequebaan
Als huishoudhulp bij Partena Hulp in huis ga je poetsen bij de mensen thuis, met Dienstencheques. Je levert schitterend werk en doet onze klanten stralen van geluk. Je krijgt als huishoudhulp een aantal vaste klanten, waar je allerlei dagelijkse, huishoudelijke taken doet, zoals schoonmaken en strijken. Je laat hun huis blinkend achter en bezorgt hen een schitterende thuis. Je werkt in je eigen regio en we bespreken samen jouw uurrooster. De dagen waarop je werkt, kan je zelf bepalen. Je werkt binnen de richturen van Partena (8 - 12u en 13 - 17u), maar deze zijn in overleg met de klant bespreekbaar. Als je al eigen klanten hebt, mag je ze gerust meebrengen. Wil je nog een paar klanten erbij? Ook dat kan. Bij Partena kun je jouw job als huishoudhulp ook combineren met strijken van thuis uit. We begeleiden je in het uitbouwen van een strijkpunt. Belangrijk is dat je hiervoor zelf een klantenbestand opbouwt. Het strijken van thuis uit is altijd als 'extra', naast je job als huishoudhulp. Een team enthousiaste consulenten waarbij je steeds terechtkan, zorgen voor jouw persoonlijke begeleiding en coaching. Zij helpen je bij het verzorgen van een piekfijne administratie: je brengt je werkblad en Dienstencheques steeds stipt op tijd binnen. (trefwoorden: poetsvrouw, kuisvrouw, poetsen, kuisen, schoonmaakster)
-
Bijverdienste tijdens de week als magazijnier bij Conway: dag of late ploeg NL of ENG (TEMSE)
Regio: TEMSE
Bedrijf: Randstad Inhouse Services Conway NV
Type: Studentenjob
Als orderpicker sta je in voor het correct klaarmaken en wegzetten van de bestellingen (frisdrank, snoepgoed, tabak..). Conway werkt met de meest moderne technologieën onder andere pick-to-voice en pick-to-light. Je wordt aan de hand van een koptelefoon met computerstem of met LED lichtjes naar het juiste magazijnvak geleid waar je het juiste aantal stuks neemt. Op de ene afdeling doe je dit al wandelend, op de andere met een elektrische transpallet.
-
Jobstudenten schoonmaak schooljaar 2018-2019 regio Ieper (IEPER)
Regio: IEPER
Bedrijf: Vacature.com
Type: Studentenjob
ISS, de Belgische marktleider in Facility Services, zoekt het hele schooljaar door (woensdagmiddag, 's avonds, in het weekend, tijdens schoolvakanties,...) studenten om het vast personeel te vervangen. Misschien is dat iets voor jou? Je staat in voor het onderhoud en de schoonmaak in bedrijven, kantoren, scholen, appartementen,... regio Ieper. Je staat in voor het onderhoud en de schoonmaak van verschillende ruimtes: burelen, sanitair, gangen, trappen,... Je gebruikt allerlei materialen zoals borstels, microvezeldoeken, mop, stofzuiger,... Uren: Meestal ochtend- en/of avondwerk tussen 6u en 21u (meestal deeltijds).
-
ADJUNCT PROJECTLEIDER - Regio Antwerpen (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: SERTEC nv
Type: Vaste Job
Als Adjunct Projectleider wordt je bijgestaan door een ervaren projectleider Je krijgt de leiding over bouwprojecten zowel qua uitvoering als budget alsook over medewerkers, ploegbazen en werfleiders en onderaannemers Je staat in voor de werkvoorbereiding en de veiligheid van de werf Je onderhandelt met de klanten en beslist over aankopen in overleg met de aankoopdienst
-
Chauffeur CE (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: IMPACT NV
Type: Vaste Job
Voor onze klant actief in de betonhandel, zijn we op zoek naar een chauffeur CE . Dit voor dagritten in de streek rond Gent. Er is een mogelijkheid om de camion mee naar huis te kunnen nemen.
-
SOFTWARE TESTER (SINT-ANDRIES)
Regio: SINT-ANDRIES
Bedrijf: Liantis talent services
Type: Vaste Job
Liantis ondersteunt al wie onderneemt en/of mensen tewerkstelt. Bij ons vind je een vertrouwde compagnon de route die je vanuit een geïntegreerde aanpak op elk moment van je ondernemerstraject de gepaste oplossing aanreikt: van de start als zelfstandige, over de aanwerving van personeel, de uitbouw van een HR- en welzijnsbeleid, via de bescherming tegen risico’s tot aan de pensionering. Dat doen we zowel digitaal als op één van onze 60 locaties in België. Zo zorgen we ervoor dat ondernemende mensen op hun twee oren kunnen slapen voor al hun mensenzaken. Voor meer informatie: Liantis.be. Ter versterking van het IT-team van Liantis in Brugge zijn we op zoek naar een enthousiaste (m/v) SOFTWARE TESTER FUNCTIE Je komt terecht in een snel groeiende en uitdagende omgeving, het is hierbij jouw missie de kwaliteit van de gebouwde software (interne toepassingen, web applicaties, mobiele apps) te bewaken. Je zorgt voor de functionele en technische testing van de applicaties. Je bent actief lid van het SCRUM team dat bestaat uit analisten en ontwikkelaars. Je rapporteert aan de team lead development. Je zorgt voor het opsporen van mogelijke problemen en bugs en ontpopt je als kwaliteitsbewaker van de teststrategie (aanpak, methodologieën en tools). Vanuit een grondig begrip van de business vereisten, stel je testcases en scenario’s op en verzorgt de uitvoering ervan. Je volgt de testresultaten op en geeft actief feedback naar collega’s. Je werkt nauw samen met testers uit andere teams en bent een cruciale schakel in het verbeteren en implementeren van de teststrategie. Je zet het test- en kwaliteitsproces op de kaart in jouw domein en werkt mee aan de uitbouw van het test proces binnen onze organisatie. Je streeft naar continue optimalisatie en uitbreiding van de testsets en verankert de verdere change naar automated testing.
-
Coördinator Boekhouding - Zorgsector - Antwerpen Centrum (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: Robert Half Finance & Accounting
Type: Vaste Job
Robert Half Finance & Accounting is momenteel op zoek naar een Coördinator Boekhouding voor een zeer tof bedrijf met een open bedrijfscultuur. Onze klant is actief in de zorgsector. Ze zijn de grootste speler in het Antwerpse. Een greep uit je takenpakket: Je coördineert de activiteiten van jouw team en speelt een trekkersrol in de veranderingstrajecten; Als geboren coach werk je mee aan de groei van de experten binnen jouw team; Je toont jouw professionele expertise door het opmaken en opvolgen van rapporten; Je gaat die extra mile en formuleert actief verbetervoorstellen en adviezen voor de goede werking van de afdeling; Je analyseert processen waarna je deze continu optimaliseert. Door te solliciteren op deze baan, erkent u dat u de volgende voorwaarden hebt gelezen en accepteert : https://www.roberthalf.be/nl/legal-information/privacyverklaring
-
Leefstijlcoach How2behealthy (Regio Kontich-Mortsel-Ranst)
Regio: Regio Kontich-Mortsel-Ranst
Bedrijf: HOW2BEHEALTHY-CURE4LIFE
Type: Zelfstandige activiteit
Consulent(e) van How2behealthy worden? Consulent worden bij How2behealthy? Welvaartszieken en gezondheidszorgkosten exploderen. Wij geloven dat preventieve & natuurlijke gezondheidszorg de toekomst heeft! Binnen deze onnatuurlijke maatschappij bomvol misleidende gezondheidsclaims is ons doel om klanten op natuurlijke wijze in balans te brengen/houden door een eerlijke totaal-aanpak door het versterken van het zelfgenezend vermogen van het lichaam. Wij bieden een volwaardige aanvulling/alternatief op de reguliere gezondheidszorg. How2behealthy is een natuurgeneeskundig franchise formule met als motto: "How2behealthy : The Natural Way!" Waarom bij ons aansluiten? De natuurgeneeskunde is in opkomst. 15% van huidige zorgaanbod is alternatief en dit groeit hard. Helaas is het aanbod erg versnipperd. Veel potentiële klanten die niet (voldoende) geholpen kunnen worden in het reguliere circuit gaan op zoek naar alternatieve behandelmethodes, maar waar te beginnen? Men ziet door de bomen het bos niet meer. How2behealthy vervult deze gidsfunctie! We bieden een breed scala aan natuurgeneeskundige behandelingen en zoeken samenwerkingen met partners. Hun gezondheidsproducten & diensten bieden we in de vorm van partneraanbiedingen aan in onze webshop, uiteraard met een aantrekkelijke korting voor How2behealthy klanten! Een goede therapeut maakt nog geen goede ondernemer: samen staan we sterk en wij bieden gedegen ondersteuning op diverse gebieden. Zo bieden we zowel losse diensten en diverse pakketten aan onze klanten. Aangesloten consulenten ontvangen ondersteunende middelen zoals de Body-Vital-check apparatuur, programma-klappers en ondersteunende documentatie als recepten en productwijzer en diverse templates. Tevens ondersteunen we bij klantenwerving, systemen (zoals een professioneel CRM systeem), marketing, promotiematerialen, eigen webshop & supplementenlijn etc. Wat zoeken wij? How2behealthy is op zoek naar gemotiveerde en gepassioneerde gezondheids- en natuurvoedingsconsulenten die als zelfstandig ondernemer onze klanten willen begeleiden naar een natuurlijke levensstijl en een optimale gezondheid. Wie is de ideale How2behelathy consulent & partner: • HBO werk- en denkniveau; • Opleidingsrichting natuurgeneeskunde (gezondheidstherapeut) of (natuur)voeding: medische basiskennis is een pré. Opleiding nog niet afgerond? Dat hoeft geen probleem te zijn!; • Empathisch vermogen om de cliënt te begeleiden naar diens persoonlijke einddoel; • Enthousiasmerende grondhouding met passie voor de doelgroep en het vakgebied; • Een goede balans tussen inhoud en zakelijkheid; • Bereidheid te investeren in lokale naamsbekendheid en werving van nieuwe cliënten.
-
Vastgoedmakelaar met BIV nr (Regio Hasselt)
Regio: Regio Hasselt
Bedrijf: InstaHome
Type: Zelfstandige activiteit
Je krijgt optimale kansen om zowel je commerciële skills als je juridische kennis bij te schaven en te vervolmaken, en dit zowel door in-huis training als middels externe opleidingen. Je laat geen kans onbenut om afspraken te maken met eigenaars die hun eigendom willen verkopen. Je zorgt dan ook voor actieve en doelgerichte prospectie. Je analyseert de noden van de klant om op die manier de juiste oplossing te kunnen aanbieden. Je bent grotendeels extern actief, hierbij word je ondermeer gesteund door een CRM systeem. Je komt in een sterk commercieel team terecht waar er nauw overleg heerst en waar ideeën en ervaringen met elkaar worden uitgewisseld. Je rapporteert over je werk en je mag rekenen op een grondige begeleiding. Empathie en emotionele intelligentie zijn zeker een pluspunt Empathie en emotionele intelligentie zijn zeker een pluspunt
-
flexi-job (AVERBODE)
Regio: AVERBODE
Bedrijf: DEN EIK
Type: Flexijob
Als zaal- of keukenmedewerk(st)er op losse basis.
Zoek naar antwoorden van CAPRICE in sociale netwerken
Look for responds of CAPRICE in social networks
Lees alle opmerkingen voor CAPRICE. Laat een reactie achter voor CAPRICE. CAPRICE bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for CAPRICE. Leave a respond for CAPRICE. CAPRICE on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie CAPRICE op de google maps. Adres en contacten CAPRICE Location of CAPRICE on the google maps. Address and contacts of CAPRICE
Andere gerelateerde bedrijven als come CAPRICE CAPRICE: Vanescote M | Chassis M SA | J. CAKELBERGH | INSTITUT ST.CLAIRE | Julsonnet M
Other related companies as CAPRICE: Vanescote M | Chassis M SA | J. CAKELBERGH | INSTITUT ST.CLAIRE | Julsonnet M
CAPRICE is een bedrijf dat 1986 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is CAPRICE, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE01955810546. Het bedrijf CAPRICE bevindt zich op het adres: STATIONSSTRAAT 14; 8020; OOSTKAMP. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 241,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 771,000 EUR, en dat heeft Normaal de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Brood, gebak and snoepgoed. Producten gemaakt in CAPRICE zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van CAPRICE is Uitvoerende, wetgevende en algemene overheid, behalve financiën, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van CAPRICE is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van CAPRICE, openstaande posities, locatie van CAPRICE op de kaart.
CAPRICE is a company, that was registered 1986 in N\A region, Belgium. Full name of company is CAPRICE, company assigned to the tax number BE01955810546. The company CAPRICE is located at the address: STATIONSSTRAAT 14; 8020; OOSTKAMP. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 241,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 771,000 EUR, and that has Normaal the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Brood, gebak and snoepgoed. Products created in CAPRICE were not found.
The main activity of CAPRICE is Executive, Legislative & General Government, Except Finance, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of CAPRICE is not available. You also can look at reviews of CAPRICE, open positions, location of CAPRICE on the map.
