DIRK MARCUS
Contactgegevens DIRK MARCUS: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data DIRK MARCUS: address, phone, fax, email, website, opening hours
DIRK MARCUS
Regio (region): N\A, België
Adres (address): GITSCHOTELLEI 223; 2140; ANTWERPEN, België
Telefoon (phone): 33215420 (+32-33215420) 33215420 (+32-33215420)
Fax (fax): +32 (87) 633-36-29 +32 (87) 633-36-29
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) DIRK MARCUS: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "DIRK MARCUS"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "DIRK MARCUS"? - Contact us!
We found such data of DIRK MARCUS, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees DIRK MARCUS. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti DIRK MARCUS
Products information DIRK MARCUS
Produits & Services: Volaille, Gibier.
Product categorie (product category): Boucheries. Production and transformation de viande
Aanvulling soorten activiteiten voor DIRK MARCUS Addition kinds of activities for DIRK MARCUS
20460306. Glucose | Glucose
26210803. Greaseproof verpakkingspapier | Greaseproof wrapping paper
34999921. Stabiliserende staven (lading), metaal | Stabilizing bars (cargo), metal
35690101. Filterelementen, vloeistof, hydraulische lijn | Filter elements, fluid, hydraulic line
38229908. Gasbrander, automatische bedieningselementen | Gas burner, automatic controls
38260103. Infrarood analytische instrumenten | Infrared analytical instruments
50999909. Portretten | Portraits
72990203. Turks bad | Turkish bath
83610105. Groepsverpleeghuis | Group foster home
96510403. Reglement, diverse commerciële sectoren, provincie overheid | Regulation, miscellaneous commercial sectors, county government
Werken bij DIRK MARCUS: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in DIRK MARCUS: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor DIRK MARCUS. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for DIRK MARCUS. Looking for open vacancies in other companies
-
Administratief bediende - Debiteurenbeheer | Voltijds | Hasselt (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: Synergie Sint-Truiden Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Als credit controler: houd jij geregeld contact met onze klanten met een betalingsachterstand, zowel telefonisch, per mail of per brief behandel jij alle inkomende aanvragen van collega's om orders al dan niet vrij te geven sta je in voor diverse administratieve taken zoals het ingeven van SEPA-mandaten, opstellen van contracten voor gespreide betalingen, afbetalingsplannen opstellen, schuldvorderingen voorbereiden, voorbereiden van dossiers voor de advocaten ... controleer jij de betalingsbewijzen en de inkomende betalingen in os ERP-systeem. rapporteer je aan de Credit Manager
-
KASSABEDIENDE - M/V (OUDENAARDE)
Regio: OUDENAARDE
Bedrijf: FORUM JOBS AVELGEM
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een winkel in de regio van Oudenaarde zijn we op zoek naar een kassabediende. Taken ? Bestellingen opnemen bij de klanten Bestelling doorgeven en correcte vragen stellen Betalingen ontvangen Je werkt deeltijds 19uur per week dit in 3 dagen.
-
vrachtwagenchauffeur CE voor lokale ritten (dagwerk) maandag- vrijdag (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: ADECCO BRUGGE SALES
Type: Interim met optie "vast werk"
Ben jij een gemotiveerde vrachtwagenchauffeur CE? Je zoekt een job regio Brugge? Lees dan snel verder! Het bedrijf is een grote speler in de metaalsector. 80% van het staal die toekomt, voornamelijk uit Engeland, vertrekt 1 op 1 zonder behandeling. 20 % wordt bewerkt – gezaagd,geplooid. De firma produceert zelf niets! Chauffeurs rijden de vrachtwagens buiten de firma of rijden ermee rond naar de klanten.Dit zullen meestal lokale ritten zijn regio West- Vlaanderen en niet naar het buitenland. Veiligheid en correct laden is van groot belang.Het staal weegt tot 6 ton. Het team bestaat uit 40 arbeiders en 25 bedienden.
-
HUISHOUDHULP DEELTIJDS REGIO HEULE-GULLEGEM-BISSEGEM (HEULE)
Regio: HEULE
Bedrijf: GREENHOUSE KORTRIJK
Type: Dienstenchequebaan
Gezinnen uit regio Heule-Gullegem-Bissegem zoeken een goede hulp in het huishouden. Dit betreft voornamelijk het schoonmaken van hun woning en soms ook strijken. Jouw persoonlijke dossierbeheerder ondersteunt jou in de administratie en opvolging van de ontvangen dienstencheques en beantwoordt al jouw vragen !
-
HUISHOUDHULP Grobbendonk - Direct VAST contract én Maaltijdcheques (GROBBENDONK)
Regio: GROBBENDONK
Bedrijf: 't GERIEF
Type: Dienstenchequebaan
Werken bij 't Gerief is werken bij een werkgever die haar medewerkers belangrijk vindt en dat laten we zien! Bij 't Gerief krijgen huishoudhulpen direct een vast contract. Als huishoudhulp (m/v) werk je bij onze klanten thuis. Afhankelijk van de wensen van de klant, zal je daar poetsen, ramen poetsen, strijken en wassen. De job is erg afwisselend! Beschik je nog niet over alle nodige vaardigheden maar heb je wel goesting om erin te vliegen? Volg dan dit najaar onze gratis opleiding 'Huishoudhulp'. Na het positief afronden van deze opleiding krijg je gegarandeerd een vast contract! Neem contact op voor meer informatie! Je uurrooster is op maat: je stelt dit samen met je coach op. De coach houdt rekening met je privesituatie (zoals kinderopvang, co-ouderschap, zorg voor familieleden). 't Gerief vindt het belangrijk dat je een goed evenwicht vindt tussen werk, gezin en vrije tijd. 't Gerief werkt lokaal: we zoeken mensen uit de eigen regio die poetsen bij onze klanten in Bouwel en Grobbendonk. Woon je niet in Grobbendonk? 't Gerief is actief in de Kempen en we hebben openstaande vacatures in volgende gemeenten: Grobbendonk, Herentals, Herenthout, Lille, Kasterlee, Olen, Vorselaar. Je werkt bij vaste klanten. Deze hoef je niet zelf te zoeken, daar zorgen wij voor. Onze coaches staan voor je klaar: ze gaan bij de start samen met jou op bezoek bij de klant. Samen maken jullie afspraken over bijvoorbeeld de taken en het materiaal dat je ervoor gebruikt. Ook later sta je er nooit alleen voor: met zorgen en vragen kan je bij je coach terecht. (Trefwoorden: dienstencheques, huishoudhulp, huishouden, huishoudster, huishouder, particulier, schoonmaker, schoonmaakster, schoonmaken, schoonmaakhulp, schoonmaakmedewerker, medewerker schoonmaak, poetsvrouw, poetsen, poetshulp, poetsdame, poetsheer, kuishulp, kuisvrouw, strijken, strijkster, huishoudmanager, hygiëne, dienstencheque, dienstencheques, zorg, oudere, onderhoud, onderhoudsman, thuishulp, thuiszorg, verzorgende)
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Herselt – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (HERSELT)
Regio: HERSELT
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw /kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Verkoopsmedewerker (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: BRICO
Type: Vaste Job
Wij zijn op zoek naar een nieuwe medewerker die zal instaan voor de verkoop van allerhande artikelen in de winkel. Je helpt bij het aanvullen, ordenen en uitstallen van de producten in de winkel en in de voorraadruimtes. Daarnaast geef je advies aan de klanten en help je hen bij hun aankopen.
-
Commercieel en punctueel administratief bediende M/V (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: SIJS bvba
Type: Vaste Job
Wij zoeken een commercieel en punctueel administratief bediende om onze back-office te versterken. Jouw taken: Je wordt verantwoordelijk voor de klantenadministratie - je volgt de dossiers van de klanten nauwgezet op, dit van A-Z: bestellingen, facturatie, leveringen en debiteurenopvolging. Hierbij heb je vooral telefonisch contact met de klanten. Onze klanten zijn professionele vakmensen (schilders, schrijnwerkers, aannemers, architecten, bouwondernemingen,...) en particulieren.
-
Regionale Sales representant(e) Roeselare (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: BESTVISIT
Type: Zelfstandige activiteit
Bestvisit.eu is een jong creatief dynamische bedrijf (all-in-one web-portaal ) met een zeer interessant en uniek concept waarin marktplaats, webshop, city-info en lifestyle vloeiend met elkaar verbonden zijn. Ben jij de toffe ondernemer(ster) met persoonlijke lokale betrokkenheid en aanwezigheid in je regio? Hou jij van Fashion, mode en lifestyle en Horeca? dan ben jij onze lokale regionale held en is Bestvisit de match voor jou! Wij zien graag dat onze "partners" plezier hebben in hun werk. Wij zoeken personen met een uitgebreid lokaal, zakelijk en sociaal netwerk, een neus voor marketing & sales, ziet kansen liggen en weet deze te benutten, met een gezonde dosis lef, enthousiasme en werklust. Als lokale representant(e) Bestvisit.eu is een creatief dynamische bedrijf (all-in-one web-portaal ) met een zeer interessant en uniek concept waarin marktplaats, webshop, city-info en lifestyle vloeiend met elkaar verbonden zijn. Ben jij de toffe ondernemer(ster) met persoonlijke lokale betrokkenheid en aanwezigheid in je regio? Hou jij van Fashion, mode en lifestyle en Horeca? dan ben onze lokale regionale held en is Bestvisit de match voor jou! Wij zien graag dat onze "partners" plezier hebben in hun werk. Wij zoeken personen met een uitgebreid lokaal, zakelijk en sociaal netwerk, een neus voor marketing & sales, ziet kansen liggen en weet deze te benutten, met een gezonde dosis lef, enthousiasme en werklust. Als lokale representant(e) ben jij verantwoordelijk voor het promoten bij de lokale Kmo's van advertenties en marktplaatsaccounts in je eigen exclusieve regio. Kortom, jij maakt jou Bestvisit regio tot een succes in je gemeente! Ben je bereid samen met ons het netwerk uit te bouwen ? Aan jou de taak om klanten te overtuigen en te begeleiden bij de keuze van het type jaar abonnement samen met de afwikkeling en het opstarten van hun account .. Daarnaast zal je ook een frequent contact opnemen met de klant. Verdienste & bespreekbaar
-
Taaltrainer Frans (Geel) (GEEL)
Regio: GEEL
Bedrijf: EUROSPEAK-METODIKA ANTWERPEN
Type: Zelfstandige activiteit
Taaltrainer Frans voor individuele en groepsopleidingen in bedrijven en voor expats
-
Oliver James Associates - Network Security Engineer (Cisco) (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
My client is a global leader in the financial market with a very mature and challenging environment willing to increase the Security of his Network. Role The ideal Network Security Engineer will be responsible for: Manage part of the network infrastructure which include IPS (Cisco) Configure the IPS and respond to security incidents Routing/Switching; Firewall update and upgrade; Best practices within the Network Security field. Profile The ideal Candidate will cover the following points: +2 years of experience within Security and Network; Fluent in English and French/Dutch; Good Knowledge of Cisco is mandatory. Location The role is located in Brussels and very easily reachable by car or public transport. Offer Contract: Freelance Daily rate: EUR competitive Starting date: ASAP
-
ZAALMEDEWERKERS FLEXIJOB (IEPER)
Regio: IEPER
Bedrijf: BRASSERIE CENTRAL
Type: Flexijob
Voor onze zaak zoeken wij gemotiveerde medewerkers voor de bediening van onze klanten. U neemt de bestelling op, serveert gerechten en dranken en ontvangt ook geld. Interesse? Solliciteer snel.
Zoek naar antwoorden van DIRK MARCUS in sociale netwerken
Look for responds of DIRK MARCUS in social networks
Lees alle opmerkingen voor DIRK MARCUS. Laat een reactie achter voor DIRK MARCUS. DIRK MARCUS bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for DIRK MARCUS. Leave a respond for DIRK MARCUS. DIRK MARCUS on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie DIRK MARCUS op de google maps. Adres en contacten DIRK MARCUS Location of DIRK MARCUS on the google maps. Address and contacts of DIRK MARCUS
Andere gerelateerde bedrijven als come DIRK MARCUS DIRK MARCUS: HOORNAERT F | LUDEM INFORMATICA | GARAGE WALTER RENER | BART GOOSSENS | MULTIPHARMA
Other related companies as DIRK MARCUS: HOORNAERT F | LUDEM INFORMATICA | GARAGE WALTER RENER | BART GOOSSENS | MULTIPHARMA
DIRK MARCUS is een bedrijf dat 1993 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is DIRK MARCUS, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE02689147949. Het bedrijf DIRK MARCUS bevindt zich op het adres: GITSCHOTELLEI 223; 2140; ANTWERPEN. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 102,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 391,000,000 EUR, en dat heeft Normaal de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Boucheries. Production and transformation de viande. Lijst met producten zijn Produits & Services: Volaille, Gibier..
De hoofdactiviteit van DIRK MARCUS is Maatschappelijke dienstverlening, inclusief 10 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van DIRK MARCUS is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van DIRK MARCUS, openstaande posities, locatie van DIRK MARCUS op de kaart.
DIRK MARCUS is a company, that was registered 1993 in N\A region, Belgium. Full name of company is DIRK MARCUS, company assigned to the tax number BE02689147949. The company DIRK MARCUS is located at the address: GITSCHOTELLEI 223; 2140; ANTWERPEN. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 102,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 391,000,000 EUR, and that has Normaal the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Boucheries. Production and transformation de viande. List of products are Produits & Services: Volaille, Gibier..
The main activity of DIRK MARCUS is Social Services, including 10 other destinations. Information about owner, director or manager of DIRK MARCUS is not available. You also can look at reviews of DIRK MARCUS, open positions, location of DIRK MARCUS on the map.
