Multibork
Contactgegevens Multibork: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Multibork: address, phone, fax, email, website, opening hours
Multibork
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Place Houwaert 10; 1210; Bruxelles (Saint-Josse-ten-noode), België
Telefoon (phone): 02 219 62 05 (+32-02 219 62 05) 02 219 62 05 (+32-02 219 62 05)
Fax (fax): 02 219 62 05 (+32-02 219 62 05) 02 219 62 05 (+32-02 219 62 05)
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Multibork: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Multibork"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Multibork"? - Contact us!
We found such data of Multibork, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Multibork. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Multibork
Products information Multibork
Producten die in Multibork zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Booksellers
Aanvulling soorten activiteiten voor Multibork Addition kinds of activities for Multibork
5451. Zuivelproducten winkels | Dairy products stores
075199. Veehulpdiensten, met uitzondering van dierenartsen, nec | Livestock services, except veterinary, nec
25140200. Metalen keuken en eetkamer meubels | Metal kitchen and dining room furniture
34330106. Oliebrander, huishoudelijk of industrieel | Oil burners, domestic or industrial
73890802. Fotogrammatische mapping | Photogrammatic mapping
Werken bij Multibork: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Multibork: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Multibork. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Multibork. Looking for open vacancies in other companies
-
Destelbergen: Chauffeur CE voor levering aan centrale depots & groothandels (DESTELBERGEN)
Regio: DESTELBERGEN
Bedrijf: Randstad Transport
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je start je dag gemiddeld op rond tussen 2 en 4 uur in Destelbergen. Per week doe je ongeveer een 38 uren, in een 4-dagen stelsel. Dit betekend ongeveer een 9u30 per dag werken en 1 dag extra vrij in de week. Gemiddeld heb je een 4-tal stops per dag.
-
RAMENWASSER (M/V) (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: EXPERZA
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je staat voornamelijk in voor het wassen van ramen dit zowel bij bedrijven als bij particulieren.
-
Magazijnier (GENK)
Regio: GENK
Bedrijf: Vivaldis Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant te Winterslag, een distributiecenter zijn we op zoek naar een magazijnier Als magazijnier help je mee met: verwerken van het leeggoed (= lege CDU's platformen, palletten, ..) sorteren van het leeggoed stapelen van het leeggoed
-
HUISHOUDHULP DEELTIJDS WIELSBEKE (WIELSBEKE)
Regio: WIELSBEKE
Bedrijf: GREENHOUSE OOSTROZEBEKE
Type: Dienstenchequebaan
Gezinnen uit Wielsbeke zoeken dringend hulp in het huishouden. Dit betreft voornamelijk het schoonmaken van hun woning en soms ook strijken. Jouw persoonlijke dossierbeheerder ondersteunt jou in de administratie en opvolging van de ontvangen dienstencheques en beantwoordt al jouw vragen !
-
HUISHOUDHULP (M/V) DEINZE (deeltijds - zelf te kiezen) (DEINZE)
Regio: DEINZE
Bedrijf: DIENSTEN AAN HUIS
Type: Dienstenchequebaan
Hou jij ook van orde en netheid, en geniet je ervan om alles weer fris en schoon te maken? Dan zijn wij naar jou op zoek! Als huishoudhulp sta je in voor de wekelijkse schoonmaak van de woning en voer je huishoudelijke taken uit (poetsen, strijken, boodschappen doen, ...). Je werkt individueel bij meerdere gezinnen, je organiseert je werk zelfstandig, met respect voor de gewoontes, de privacy en de hygiënische normen van de klant. Uiteraard sta je er niet alleen voor! Jouw vaste coördinator beantwoordt al je vragen, ondersteunt jou in de administratie en opvolging van de dienstencheques. Naast het werk is er ook tijd om je collega's te ontmoeten op de gezellige gezinsdag of op de nieuwjaarsreceptie. Elke 3 maanden kan je ook de ervaringen van collega's, nieuws uit de organisatie en handige 'tips & trics' lezen in ons personeelsmagazine. Bij Diensten aanhuis staat elke medewerker centraal. Iedereen kan zich kandidaat stellen, ongeacht geslacht, leeftijd, filosofische of godsdienstige overtuiging, geaardheid of nationaliteit. (trefwoorden: huishouden, huishoudhulp,huishoudster, huishouder, poetshulp, poetsdame, poetsman, kuisen, kuisvrouw, kuisman, werkvrouw, helpen bij mensen thuis, schoonmaken, schoonmaakster, schoonmaker)
-
Gemotiveerde huishoudhulp (m/v) regio BXL (ANDERLECHT)
Regio: ANDERLECHT
Bedrijf: ADECCO HOME SERVICES BRUSSEL
Type: Dienstenchequebaan
Adecco Home Services biedt huishoudhulp aan via het systeem van dienstencheques. We bieden jobs aan over regio Anderlecht/Sint-Pieters-Leeuw/Brussel, dicht bij de woonplaats van ons personeel. Door de voortdurende groei van ons bedrijf zijn we ook in jouw regio steeds op zoek naar gemotiveerde huishoudhulpen, (m/v).
-
Toffe studentenjob in kledingzaak te Roeselare (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: AGO JOBS & HR - SHOPS
Type: Studentenjob
- Je zorgt ervoor dat de winkel ordelijk en net is. - Je staat de klanten te woord en helpt hen graag verder. - Je zorgt ervoor dat de paskamers steeds proper ogen. - Je hangt kledij terug in de winkel. - Je plooit kledij netjes op. - Je kan kassawerk aangeleerd worden.
-
Monteur verwarming en hernieuwbare energie (HEUSDEN-ZOLDER)
Regio: HEUSDEN-ZOLDER
Bedrijf: QUINTENS
Type: Vaste Job
Installeren van moderne verwarmingssytemen, hoofdzakelijk in nieuwbouw. Plaatsen van zonnepanelen Regio Limburg en Oost-Brabant Zeer interessante werktijden
-
Poetsmedewerker - kamermeisje/kamerjongen (RUMST)
Regio: RUMST
Bedrijf: CAROTEL KUURNE
Type: Vaste Job
We zijn op zoek naar een nieuwe medewerker voor onze vestiging te Rumst. Je staat hoofdzakelijk in voor het poetsen van de volledige inrichting maar vooral het reinigen van hotelkamers, vervangen van bed- en badlinnen en het grondig poetsen van de kamers en badkamers. Daarnaast zorg je voor het vlot beantwoorden van de binnenkomende telefoons. Verder voorzie je onze gasten van drank/snacks via roomservice-kast.
-
Productie Supervisor (Farmaceutische industrie) (Regio Vilvoorde-Zaventem)
Regio: Regio Vilvoorde-Zaventem
Bedrijf: VANDER MEIREN & PAUWELS REKRUTERING
Type: Vaste Job
Korte omschrijving van onze opdrachtgever Onze opdrachtgever is een belangrijke speler in de farmaceutische productie-industrie. De firma bevindt zich in een fase van sterke groei, zowel qua personeelsbestand als qua uitbreiding en diversifiëring van het productengamma. Er wordt bijvoorbeeld fors geïnvesteerd om zowel de capaciteit als de polyvalentie van de process-installaties naar een hoger niveau te brengen. De onderneming heeft ruimte voor getalenteerde mensen die de groei van de firma mee zullen ondersteunen en vanuit een verbeteringsgerichte aanpak hun stempel willen drukken. Concreet zoekt Vander meiren & Pauwels Recruitment voor deze firma een: Productie Supervisor (Farmaceutische industrie) Operationeel management in een uitdagende en enorm leerrijke omgeving - Change en optimalisatie Functieomschrijving Je bekleedt een leidinggevende rol in het Operationeel gedeelte van de Productie. Meer specifiek ben je verantwoordelijk voor de coördinatie van de meest boeiende en complexe stap in het productieproces (chromatografie) en voor de administratieve opvolging van deze activiteiten. Daarnaast ben je betrokken (als deelnemer of coördinator) bij verschillende projecten die betrekking hebben op je afdeling. je geeft rechtstreeks leiding aan twee teamleaders en indirect aan lijnverantwoordelijken en aan een dertigtal operatoren je coördineert het samenstellen van productie-data voor het hoger management, zoals rendements- en trendanalyses, overzichtsrapporten e.d. je bent als coördinator of deelnemer betrokken bij meerdere productie-gerelateerde projecten, zoals kwalificatie van methoden en toestellen, technologie transfer van productieprocessen, In Place validatie... voorstellen van CAPA’s (Correctieve en Preventieve Acties) om de processen binnen de afdeling te verbeteren je begeleidt op operationeel niveau de verschillende uitdagingen waarmee de firma geconfronteerd wordt ten gevolge van de sterke positieve groei en de verdere positionering op de internationale markt (o.a. USA) (bvb. veranderingsmanagement: cultuur, processen en procedures), training, objectieven uit audits, etc.) je rapporteert aan de Productiemanager Voor de meest volledige functie-omschrijving, verwijzen wij u graag door naar onze website: https://vp-recruitment.be/vacatures/
-
Mystery Shopper (SINT-TRUIDEN)
Regio: SINT-TRUIDEN
Bedrijf: M-Eye
Type: Werfreserve
Als Mystery shopper ga je voor ons de service evalueren bij onze klanten. Dit doe je aan de hand van een specifiek scenario en op een specifieke dag. Na jouw bezoek dien je online een checklist in te vullen.
-
Medewerkers bediening Café De Markten (flexijob) (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: AUB-SVP
Type: Flexijob
AUB-SVP zoekt flexijobbers die willen meedraaien in Café De Markten. Je helpt in de bediening, aan de bar, eventueel in de keuken, ... Je ontvangt klanten, stelt suggesties voor, neemt bestellingen op en geeft ze door aan de bar/de keuken. Je serveert dranken en gerechten of helpt bij de bediening. Je maakt de rekening en rekent af. Je ruimt af en houdt de tafels en hun omgeving netjes, je zet de tafels klaar voor de volgende klant. Je bewaakt orde en netheid in de zaal. Je verzamelt en rangschikt het leeggoed. Je helpt collega's bij het werk. Je helpt met de afwas in de keuken. Sporadisch ook groenten en fruit schoonmaken of goederen ontvangen, controleren en opslaan in een koelkamer of een voorraadkamer. Je sorteert afval en etensresten.
Zoek naar antwoorden van Multibork in sociale netwerken
Look for responds of Multibork in social networks
Lees alle opmerkingen voor Multibork. Laat een reactie achter voor Multibork. Multibork bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Multibork. Leave a respond for Multibork. Multibork on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Multibork op de google maps. Adres en contacten Multibork Location of Multibork on the google maps. Address and contacts of Multibork
Andere gerelateerde bedrijven als come Multibork Multibork: KATHLEEN REYBROECK | Wendy | BERNARD LEFEVRE | De Vocht J | BAILLIEU-DEMAN-LAMBRECHTS
Other related companies as Multibork: KATHLEEN REYBROECK | Wendy | BERNARD LEFEVRE | De Vocht J | BAILLIEU-DEMAN-LAMBRECHTS
Multibork is een bedrijf dat 1987 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Multibork, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE04379119873. Het bedrijf Multibork bevindt zich op het adres: Place Houwaert 10; 1210; Bruxelles (Saint-Josse-ten-noode). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 567,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 489,000,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Booksellers. Producten gemaakt in Multibork zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Multibork is Bedrijfsdiensten, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Multibork is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Multibork, openstaande posities, locatie van Multibork op de kaart.
Multibork is a company, that was registered 1987 in N\A region, Belgium. Full name of company is Multibork, company assigned to the tax number BE04379119873. The company Multibork is located at the address: Place Houwaert 10; 1210; Bruxelles (Saint-Josse-ten-noode). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 567,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 489,000,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Booksellers. Products created in Multibork were not found.
The main activity of Multibork is Business Services, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of Multibork is not available. You also can look at reviews of Multibork, open positions, location of Multibork on the map.
