V. POLOM?
Contactgegevens V. POLOM?: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data V. POLOM?: address, phone, fax, email, website, opening hours
V. POLOM?
Regio (region): N\A, België
Adres (address): AVENUE BROUSTIN 23; 1090; JETTE, België
Telefoon (phone): 24255252 (+32-24255252) 24255252 (+32-24255252)
Fax (fax): +32 (63) 558-59-91 +32 (63) 558-59-91
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) V. POLOM?: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "V. POLOM?"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "V. POLOM?"? - Contact us!
We found such data of V. POLOM?, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees V. POLOM?. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti V. POLOM?
Products information V. POLOM?
Producten die in V. POLOM? zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Vétérinaires
Aanvulling soorten activiteiten voor V. POLOM? Addition kinds of activities for V. POLOM?
251105. Houtbanken, boekenkasten en magazijnrekken | Wood desks, bookcases, and magazine racks
382303. Industriële stroming en vloeibare meetinstrumenten | Industrial flow and liquid measuring instruments
24991303. Molen, hout en schors | Mulch, wood and bark
26530203. Hempen, solide vezel: gemaakt van aangekochte materialen | Hampers, solid fiber: made from purchased materials
34129902. Drums, verzending: metaal | Drums, shipping: metal
35450320. Hopper feed devices | Hopper feed devices
51360502. Broeken, mannen en jongens ' | Trousers, men's and boys'
76999914. Automatische teller machine (atm) reparatie | Automated teller machine (atm) repair
Werken bij V. POLOM?: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in V. POLOM?: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor V. POLOM?. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for V. POLOM?. Looking for open vacancies in other companies
-
Keukenmedewerker (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: ASAP KORTRIJK
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een klant van ons zijn wij op zoek naar een keukenhulp. Je staat in voor het maken en bakken van hamburgers.
-
Verkoper laminaat, plafonds,... (GENK)
Regio: GENK
Bedrijf: IMPACT NV
Type: Interim met optie "vast werk"
Heb jij een ruime kennis over verschillende bouwmaterialen en ben jij commercieel aangelegd? Dan ben jij de persoon die wij zoeken! Voor onze klant in Genk zijn wij opzoek naar een verkoper. Jouw takenpakket bestaat uit: Adviesverlening aan de klanten; Je springt bij aan de kassa indien nodig; Je bouwt een vertrouwensband op; Je zorgt dat de winkel op orde blijft.
-
Commercieel assistent (OOSTROZEBEKE)
Regio: OOSTROZEBEKE
Bedrijf: Randstad
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een bedrijf in Oostrozebeke zijn wij op zoek naar een sales assistant. Je zal de commerciële buitendienst ondersteunen. Bovendien plan je de afspraken in voor de vertegenwoordigers. Je zal instaan voor het dagelijks beheer van het adressenbestand. Je zal actief op zoek gaan naar nieuwe klanten en je bent niet bang om te bellen. Bovendien zal je de showroom klaarmaken indien er klanten komen. Je zal instaan voor de Waalse & de Franse markt.
-
Reachtruck chauffeur, dagdienst, regio Baasrode (DENDERMONDE)
Regio: DENDERMONDE
Bedrijf: Randstad
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een magazijn in Baasrode zijn we op zoek naar een reachtruck chauffeur! Jouw voornaamste taken zijn het laden/lossen, het verdelen van de ladingen over verschillende posten, de opvolggegevens duidelijk registreren, alsook orderpicking.
-
Huishoudhulp/Poetshulp Nieuwerkerken (met dienstencheques) (NIEUWERKERKEN)
Regio: NIEUWERKERKEN
Bedrijf: PUUUR SINT-TRUIDEN
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij de nieuwe Puuur huishoudheld? Je houdt van huishoudelijke taken? Je bent blij als alles netjes en proper is? Dan ben jij de collega die wij zoeken! Een diploma is niet nodig. Talent en goesting zijn de superkrachten van een Puuur huishoudheld. Werken bij Puuur: je werkt dichtbij huis en je hebt gezinsvriendelijke uren Je kiest zelf wanneer je wil werken en hoeveel uren per week. Zo kun je je job en je gezin goed combineren. Je hebt geen avond- of weekendwerk.Je werkt bij vaste klanten dichtbij huis. Ook in jouw buurt is er een Puuur kantoor Werken bij Puuur: je hebt vast werk met een hartelijke begeleiding Jouw coördinator begeleidt en ondersteunt jou. Je krijgt een opleiding over poetstechnieken, over de organisatie van je werk, over veiligheid,… Je kunt ook elk jaar bijscholing volgen over verschillende thema’s. Werken bij Puuur: je krijgt een uitstekend loon en extra’s Je krijgt direct een vast contract met een degelijk loon. Je krijgt ookeindejaarspremie, vakantiegeld, werkkledij, kilometer-, telefoon- en postzegelvergoeding, omnium verzekering voor je eigen wagen en volledige terugbetaling van kosten openbaar vervoer. Puuur: eerlijk, oprecht, betrouwbaar en correct: We hebben meer dan 3.200 personeelsleden en 20.000 tevreden klanten. Puuur is al meer dan 10 jaar een betrouwbare werkgever en een goede dienstverlener. Puuur werft aan op basis van competenties en talenten ongeacht leeftijd, geslacht, origine, handicap, … Puuur groeit voortdurend. We zoeken ook in jouw regio huishoudhulpen. Wat is je functie? Je neemt het huishouden van je klanten in jouw handen: Je houdt van poetsen, dweilen, stofzuigen, afstoffen, schrobben, vensters wassen … Je staat in voor de schoonmaak van de woning Je doet graag de was en de strijk Je kookt of gaat naar de winkel voor sommige gezinnen
-
Zorgzame gezellige huishoudhulpen Regio Bouwel (BOUWEL)
Regio: BOUWEL
Bedrijf: HET POETSPALEIS
Type: Dienstenchequebaan
Zet 2018 goed in en contacteer ons! Het PoetsPaleis is een professionele dienstenchequefirma met een hart voor mensen. De mens achter de job is voor ons heel erg belangrijk! Heb je het vaak heel erg druk en vraag je je af hoe je het gezin en werk kan blijven combineren? Bij Het PoetsPaleis streven we naar een aangename balans tussen werk en plezier. We bieden daarom werkschema’s die volledig aangepast zijn aan hun wensen en noden. Door ons groeiend succes zijn we op zoek naar: ENTHOUSIASTE ZORGZAME HUISHOUDHULPEN Regio Herenthout, Noorderwijk, Olen, Itegem, Morkhoven, Wiekevorst, Herentals, Grobbendonk, Bevel, Bouwel Help je graag mensen een handje in het huishouden? Weet je bovendien van aanpakken en ben je op zoek naar een leuke vast deeltijdse of voltijdse job? Dan ben je van harte welkom in Het POETSPALEIS! Staat jouw regio niet vermeld? Geen nood…Het PoetsPaleis bedient elke gemeente in de Kempen dus spring gerust even binnen in 1 van onze kantoren voor wat meer informatie! Werk je momenteel al als hulp in het huishouden maar voel je je bij die werkgever niet helemaal thuis? Kom gerust eens langs op ons kantoor… misschien kunnen wij wat voor je betekenen.
-
HUISHOUDHULP DRONGEN (VINDERHOUTE)
Regio: VINDERHOUTE
Bedrijf: HOME & CONSULTANCY
Type: Dienstenchequebaan
Wij zoeken betrouwbare, gemotiveerde medewerkers die wensen te werken in het kader van dienstencheques in de regio Drongen/Vinderhoute. U voert huishoudelijke taken uit bij particulieren oa poetswerk, strijken, wassen en af en toe boodschappen doen. Bent u op zoek naar een nieuwe uitdaging en een toffe sfeer dan hebben wij de gepaste vacature voor u! Bezoek ook eens onze website: www.HuisHoudHulpHaek.be
-
Huishoudhulp Kortrijk en omgeving (M/V) (Regio Kortrijk)
Regio: Regio Kortrijk
Bedrijf: MANPOWER DIENSTENCHEQUES
Type: Dienstenchequebaan
U poetst bij particuliere gezinnen uit Kortrijk en omgeving. Dit kan aangevuld worden met strijk, boodschappen doen, klein naaiwerk en koken volgens uw kennis en kunde. U vertrekt van thuis uit met fiets of bus. U wordt in eerste instantie tewerkgesteld bij klanten voor minimum 13 uur. Naargelang de vraag en uw behoeftes kunnen deze opgetrokken worden.
-
Student kennis Navision gezocht! (MERELBEKE)
Regio: MERELBEKE
Bedrijf: FORUM JOBS MERELBEKE
Type: Studentenjob
Voor een bedrijf in Merelbeke ben ik op zoek naar een student die een basiskennis heeft van Navision. Dit voor het uitpluizen van prijzen en het helpen bij een nieuwe structuur voor verkoopprijzen op poten te zetten. Zeer goede kennis Excel en basis kennis Navision vereist! Interesse? Bezorg me ASAP jouw CV!
-
Dakwerker (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: GELDHOF WERRY
Type: Vaste Job
Je wordt ingeschakeld voor de werken aan hellende daken en plaatsing van zonnepanelen. De werkuren zijn afhankelijk van de uit te voeren opdracht. Je vertrekt iedere dag vanuit de populierenstraat. Je werkt steeds in klein team, nooit alleen.
-
Magazijnier /kruidenkamer (WOMMELGEM)
Regio: WOMMELGEM
Bedrijf: NV TerBeke Pluma
Type: Vaste Job
Ontvangen, inboeken, stockeren en afwegen en identificeren van kruiden, additieven en hulpstoffen.
-
PLAATSER AFSLUITINGEN (TONGEREN)
Regio: TONGEREN
Bedrijf: B.S. AFSLUITINGEN
Type: Leercontract
Je helpt bij het plaatsen van afsluitingen (2 tot 2m40 hoog), hoofdzakelijk bij particulieren in de regio Limburg. Je plaatst steunpalen en platen van gemiddeld 60kg per plaat. Hier komen soms ook kleine graafwerken bij aan te pas.
Zoek naar antwoorden van V. POLOM? in sociale netwerken
Look for responds of V. POLOM? in social networks
Lees alle opmerkingen voor V. POLOM?. Laat een reactie achter voor V. POLOM?. V. POLOM? bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for V. POLOM?. Leave a respond for V. POLOM?. V. POLOM? on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie V. POLOM? op de google maps. Adres en contacten V. POLOM? Location of V. POLOM? on the google maps. Address and contacts of V. POLOM?
Andere gerelateerde bedrijven als come V. POLOM? V. POLOM?: BING EURO | E.M.D. STORES | JMG | Centre (Du) | Michelle (Friterie)
Other related companies as V. POLOM?: BING EURO | E.M.D. STORES | JMG | Centre (Du) | Michelle (Friterie)
V. POLOM? is een bedrijf dat 1999 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is V. POLOM?, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE03065155029. Het bedrijf V. POLOM? bevindt zich op het adres: AVENUE BROUSTIN 23; 1090; JETTE. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 652,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 403,000,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is Vétérinaires. Producten gemaakt in V. POLOM? zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van V. POLOM? is Industriële en commerciële machines en computerapparatuur, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van V. POLOM? is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van V. POLOM?, openstaande posities, locatie van V. POLOM? op de kaart.
V. POLOM? is a company, that was registered 1999 in N\A region, Belgium. Full name of company is V. POLOM?, company assigned to the tax number BE03065155029. The company V. POLOM? is located at the address: AVENUE BROUSTIN 23; 1090; JETTE. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 652,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 403,000,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is Vétérinaires. Products created in V. POLOM? were not found.
The main activity of V. POLOM? is Industrial and Commercial Machinery and Computer Equipment, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of V. POLOM? is not available. You also can look at reviews of V. POLOM?, open positions, location of V. POLOM? on the map.
