Mayence J-P
Contactgegevens Mayence J-P: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Mayence J-P: address, phone, fax, email, website, opening hours
Mayence J-P
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Rue du Clerc 4; 6230; Pont-à-Celles (Viesville), België
Telefoon (phone): 071 35 15 30 (+32-071 35 15 30) 071 35 15 30 (+32-071 35 15 30)
Fax (fax): 071 33 36 58 (+32-071 33 36 58) 071 33 36 58 (+32-071 33 36 58)
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Mayence J-P: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Mayence J-P"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Mayence J-P"? - Contact us!
We found such data of Mayence J-P, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Mayence J-P. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Mayence J-P
Products information Mayence J-P
Producten die in Mayence J-P zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Bookkeepers
Aanvulling soorten activiteiten voor Mayence J-P Addition kinds of activities for Mayence J-P
603599. Federale spaarinstellingen, nec | Federal savings institutions, nec
735903. Pallet verhuur diensten | Pallet rental services
07220102. Maïs, machine oogstdiensten | Corn, machine harvesting services
23990301. Banners, gemaakt van stof | Banners, made from fabric
38269911. Partikelgrootte analysatoren | Particle size analyzers
79979902. Bowling League of team | Bowling league or team
87420402. Constructie project management consultant | Construction project management consultant
Werken bij Mayence J-P: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Mayence J-P: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Mayence J-P. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Mayence J-P. Looking for open vacancies in other companies
-
Beproever (elektro)mechanica - NMBS (Mechelen) (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: CENTRALE WERKPLAATS
Type: Examen openbaar bestuur (niet SELOR)
Wij zoeken een energieke beproever (elektro)mechanica: Je voornaamste taak is het uitvoeren van remtesten en het opsporen van fouten op de remuitrusting van een trein. Op basis van de resultaten van de uitgevoerde proeven beslis je welke de volgende te nemen stappen zijn. Op regelmatige basis rapporteer je de resultaten van uitgevoerde proeven aan je teamleader en de productieleider “In- en uitgangscontrole”. Je doet voorstellen om belangrijke en gecompliceerde storingen te verhelpen. Andere taken zijn: testen en afregelen van treindeuren, controle en testen van de pneumatische systemen van een trein, mechanische controles, testen van de elektrische controlecircuits van het remsysteem, deurbediening, … . Is dit iets voor jou? Dan kom je terecht in het Team In- en Uitgangscontrole van de Centrale Werkplaats Mechelen. Je werkt samen met een gezonde mix van een 30-tal mensen met jonge frisse ideeën en met mensen met een gevulde rugzak aan ervaring. Je werkt in een technologische omgeving waar voldoende vrijheid gegeven wordt om de dagelijkse puzzel van problemen aan te pakken.
-
Houtarbeider (M/V) (DIKSMUIDE)
Regio: DIKSMUIDE
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een houtverwerkingsbedrijf gelegen in een deelgemeente van Diksmuide zijn wij op zoek naar een houtarbeider. Je zorgt voor de afwerking van de houten ramen en deuren. Ook bied je hulp bij het afschilderen van deze ramen en deuren.
-
Operator zaagmachine metaalsector (WEVELGEM)
Regio: WEVELGEM
Bedrijf: TEMPO-TEAM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een onze klant te Gullegem zijn wij op zoek naar een zaagoperator. Dankzij je inzicht kan je de zaagmachines correct instellen volgens de richtlijnen naar vorm, profiel, hoek en lengte Gezaagde profielen ga je per bon stapelen op de voorziene plaatsen Je gaat organisatorisch te werk en plant correct volgens de doorgegeven bonnen Je bent bewust van veiligheidsnormen en kwaliteitsvereisten Je bent flexibel om in te springen waar nodig Werkuren van 8 tot 12 en van 12.30 tot 16.30h, op vrijdag tot 15.30h Aanbod : Je komt terecht in een groeiend bedrijf Aantrekkelijk loon Kans op optie vast
-
Medewerker bloementeelt (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: Werkers
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Jou taken zijn vrij gevarieerd. Het betreft alle werkzaamheden in de bloementeelt: * inpotten, verpotten * opkuiswerkzaamheden * bestellingen klaarzetten * stekjes steken *...
-
klusjesman elektriciteit scholengemeenschap (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: ASAP ANTWERPEN TECHNICS
Type: Interim met optie "vast werk"
Je zal na verloop van tijd een team van 6 klusjesmannen aansturen. Je zal eveneens mee de nodige herstellingen uitvoeren. Je zal de werkzaamheden opvolgen en terugkoppelen naar de leidinggevende van de technische dienst wat de stand van zaken is en welke verdere acties dienen ondernomen te worden.
-
Binnenbepleisteraar (LEUVEN)
Regio: LEUVEN
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor de job als binnenbepleisteraar regio Leuven ben je zeer gedreven om aan de slag te gaan. Dit takenpakket wordt jou toevertrouwd: je bekleedt binnenmuren en plafonds met allerlei pleisterproducten (zoals gips en cement); je bereidt ondergronden voor; je mengt de producten en brengt ze manueel of met de spuit aan; je plaatst hoekprofielen en brengt sierlijsten aan; je strijkt de bepleistering glad en werkt ze af; je plaatst de draagstructuren bevestigt de gipskartonplaten en werkt de naden af; je voert voornamelijk renovatiewerken uit; je werkuren zijn regelmatig maar kunnen variëren naargelang de opdrachten en de weersomstandigheden; je werkt zelfstandig maar vaak ook in teamverband; je past alle veiligheidsregels toe.
-
Student Medewerker Klantendienst en Dispatching regio Sint-Denijs-Westrem (SINT-DENIJS-WESTREM)
Regio: SINT-DENIJS-WESTREM
Bedrijf: INDIGO PARK BELGIUM NV
Type: Studentenjob
Je maakt de dagplanning op voor je collega’s van de technische dienst. • Je kan vooropgestelde procedures volgen. • Je werkt graag met tools en computerprogramma’s. Outlook, Exel, Word, enz. hebben voor jou dus geen geheimen. • Je bent een aangenaam aanspreekpunt naar de klanten toe, op momenten dat zij je nodig hebben. • Bij problemen en stressmomenten kan je jezelf in de plaats van je collega’s stellen.
-
Software support medewerker (SINT-ANDRIES)
Regio: SINT-ANDRIES
Bedrijf: Liantis talent services
Type: Vaste Job
Liantis ondersteunt al wie onderneemt en/of mensen tewerkstelt. Bij ons vind je een vertrouwde compagnon de route die je vanuit een geïntegreerde aanpak op elk moment van je ondernemerstraject de gepaste oplossing aanreikt: van de start als zelfstandige, over de aanwerving van personeel, de uitbouw van een HR- en welzijnsbeleid, via de bescherming tegen risico’s tot aan de pensionering. Dat doen we zowel digitaal als op één van onze 60 locaties in België. Zo zorgen we ervoor dat ondernemende mensen op hun twee oren kunnen slapen voor al hun mensenzaken. Voor meer informatie: Liantis.be. Ter versterking van het IT-team van Liantis in Brugge zijn we op zoek naar een enthousiaste (m/v) Software support medewerker FUNCTIE Het IT-domein Groep biedt IT-oplossingen aan de groeps- en overkoepelende diensten van Liantis. Dit gaat om diensten zoals Sales & Marketing, HR, Verzekeringen, Finance en Facilty en IT, maar ook overkoepelende toepassingen zoals de toegang tot het online portaal voor klanten, ADMB website beheer, master data management… Als support medewerker kom je terecht in een enthousiast en professioneel team. Je biedt technische ondersteuning aan interne gebruiekers van Liantis. Je volgt binnenkomende probleemmeldingen en issues op, wijst deze toe aan het juiste probleemgebied en voert een diepgaande probleemanalyse. Je neemt initiatief tot het formuleren van workarounds, uitvoeren van scripts, definitie van wijzigingsvoorstellen. Je lost incidenten en problemen op en garandeert zo de dagdagelijkse dienstverlening en werking van de software toepassingen binnen het domein. Je komt in aanraking met verscheidene technologieën zoals HTML, Java, Oracle, Drupal en databases. Samen met je collega’s sta je in voor de uitbouw van documentatie en de nodige communicatie over incidenten naar andere teams binnen het domein Werkgevers. Je bouwt mee aan de knowledgebase die aan de basis ligt van een efficiënt incident management. Vanuit je ervaring heb je een goed zicht op de verbeterpunten van de applicaties. Je neemt deel aan het testproces in functie van nieuwe en/of aangepaste functionaliteiten (functionele testen).
-
Freelance projectverpleegkundige (A) (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: Talent in Motion Healthcare
Type: Zelfstandige activiteit
Zoek je continuïteit in jouw opdrachten als freelance verpleegkundige en wil jouw ervaring in de brede en boeiende gezondheidszorg verder uitbreiden? Kom dan werken bij Talent in Motion en word freelance projectverpleegkundige! Als professionals in eigen vak bieden wij voldoende afwisseling in diverse projecten in verschillende zorginstellingen, bovendien bieden we je de zekerheid om opdracht na opdracht te kunnen doen. Je wordt als freelance verpleegkundige tewerkgesteld in verschillende projecten voor ziekenhuizen, woon- en zorgcentra en thuiszorg , en dit zowel voltijds (100%) als deeltijds (4/5de ). Afhankelijk van jouw eigen voorkeuren en specialiteit (spoed, OK, …) word je ingeschakeld in zeer uiteenlopende projecten in gezondheidszorg. Wij zorgen alvast voor een optimale begeleiding en helpen je bij het uitbouwen van jouw carrière. Verpleegkundige? Als verpleegkundige verleen je de nodige zorgen op een deskundige manier, rekening houdend met de individuele behoeften van de patiënt en zijn directe omgeving. Je voert de handelingen die je door de geneesheer zijn toevertrouw correct uit, binnen het wettelijk kader dat het verpleegkundig handelen vastlegt. Je werkt actief mee aan het beheer en de organisatie op verpleegkundig, administratief, technisch en huishoudelijk vlak. Je besteed veel aandacht aan een grondige observatie van alle lichamelijke en psychosociale klachten bij de patiënten. Je bouwt mee aan de verdere optimalisatie van de zorg- en dienstverlening.
-
Kok bedrijfskeukens Regio Brussel/Diegem (Brussel)
Regio: Brussel
Bedrijf: KITCHENSTAFF
Type: Werfreserve
Kitchenstaff is een groeiend dienstverlenend bedrijf. We zijn een onfhankelijke ploeg van vliegende koks, chefs en keukenmedewerkers die onze klanten (cateraars / eventkantoor / restaurant/bedrijfskeukens) ondersteunen op momenten van grote drukte. Zowel mee mise en place draaien als uitvoer events. Wij zoeken hiervoor mensen met een n o-nonsens profiel, tempo en de juiste werkmentaliteit. Flexibiliteit, verzorgd voorkomen en stiptheid zijn onze enige verwachtingen. Op het moment zijn we opzoek naar vliegende Koks voor bedrijfskeuken: * Je staat in voor de mep en bereiding van de maaltijden * aansturen van het keukenteam * bestellingen * kennis HACCP is heel belangrijk * werkuren van maandag tot vrijdag / van 7u tot 15u *Correcte verloning met alle wettelijke premies.
-
Mystery Shopper (Provincie Vlaams-Brabant)
Regio: Provincie Vlaams-Brabant
Bedrijf: M-Eye
Type: Werfreserve
Aan de hand van een specifiek scenario, evalueer je voor ons de klantenbeleving bij onze klanten. Na jouw bezoek, vul je online een volledige checklist in. Deze opdrachten vinden plaats in heel België en zijn heel afwisselend van aard. Jij bepaalt zelf welke je interessant vindt en welke je kan inplannen in jouw agenda.
-
hulpkelner (PITTEM)
Regio: PITTEM
Bedrijf: DE COUTER
Type: Flexijob
hulp in restaurant, bar, opdienen
Zoek naar antwoorden van Mayence J-P in sociale netwerken
Look for responds of Mayence J-P in social networks
Lees alle opmerkingen voor Mayence J-P. Laat een reactie achter voor Mayence J-P. Mayence J-P bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Mayence J-P. Leave a respond for Mayence J-P. Mayence J-P on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Mayence J-P op de google maps. Adres en contacten Mayence J-P Location of Mayence J-P on the google maps. Address and contacts of Mayence J-P
Andere gerelateerde bedrijven als come Mayence J-P Mayence J-P: DUPUIS ANDRE & Fils SPRL | Land- & Tuinbouw | Dendauw C | BI?LLE TUNING SHOP | G. THIENPONT
Other related companies as Mayence J-P: DUPUIS ANDRE & Fils SPRL | Land- & Tuinbouw | Dendauw C | BI?LLE TUNING SHOP | G. THIENPONT
Mayence J-P is een bedrijf dat 1985 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Mayence J-P, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE04654876708. Het bedrijf Mayence J-P bevindt zich op het adres: Rue du Clerc 4; 6230; Pont-à-Celles (Viesville). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 224,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 230,000,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is Bookkeepers. Producten gemaakt in Mayence J-P zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Mayence J-P is Food and Kindred Products, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Mayence J-P is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Mayence J-P, openstaande posities, locatie van Mayence J-P op de kaart.
Mayence J-P is a company, that was registered 1985 in N\A region, Belgium. Full name of company is Mayence J-P, company assigned to the tax number BE04654876708. The company Mayence J-P is located at the address: Rue du Clerc 4; 6230; Pont-à-Celles (Viesville). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 224,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 230,000,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is Bookkeepers. Products created in Mayence J-P were not found.
The main activity of Mayence J-P is Food and Kindred Products, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of Mayence J-P is not available. You also can look at reviews of Mayence J-P, open positions, location of Mayence J-P on the map.
