Sabena
Contactgegevens Sabena: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Sabena: address, phone, fax, email, website, opening hours
Sabena
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Sabena House - Box 20, Brussels Airport Zaventem, BE 1930, België
Telefoon (phone): 3227328863 3227328863
Fax (fax): +32 (69) 336-41-88 +32 (69) 336-41-88
E-Mail: [email protected]
Website: www.life-between-meetings.com
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Sabena: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Sabena"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Sabena"? - Contact us!
We found such data of Sabena, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Sabena. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Sabena
Products information Sabena
Producten die in Sabena zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Aanvulling soorten activiteiten voor Sabena Addition kinds of activities for Sabena
3446. Architectonisch metaalwerk | Architectural metalwork
204800. Voorbereide feeds, nec | Prepared feeds, nec
26760201. Servetten, sanitair: gemaakt van gekocht papier | Napkins, sanitary: made from purchased paper
37310102. Vrachtvaartuigen, bouw en reparatie | Cargo vessels, building and repairing
39440304. Blokken, speelgoed | Blocks, toy
73899940. Gedrukte schakeling grafische lay-out | Printed circuitry graphic layout
Werken bij Sabena: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Sabena: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Sabena. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Sabena. Looking for open vacancies in other companies
-
WEVER (M/V) (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: EXPERZA
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je werkt als wever met vandewiele getouwen. Je werkt in 2 ploegen
-
Natlakspuiter (DILSEN-STOKKEM)
Regio: DILSEN-STOKKEM
Bedrijf: TRIXXO Jobs bvba
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een van onze klanten in de regio Dilsen zijn wij op zoek naar een natlakspuiter. Je takenpakket bestaat uit het volgende: • Je zal het oppervlak voorbereiden of afwerken: Ontkorrelen • Je zal het oppervlak voorbereiden of afwerken: Ontvetten • Je zal de oppervlakken klaarmaken al naargelang het soort drager (ontvetten, afdekken, zandstralen, ...) • De lak aanbrengen • Je zal de voorraad opvolgen, tekorten vaststellen Bestellingen plaatsen • Werken in de verfcabine • Alles afwerken
-
Administratief commercieel bediende Gas en Elektriciteit Groepsaankoop (SINT-ANDRIES)
Regio: SINT-ANDRIES
Bedrijf: ADECCO EXPERTS BRUGGE
Type: Interim met optie "vast werk"
In het kader van de 8ste groepsaankoop groene stroom en aardgas van de Provincie West-Vlaanderen zoekt Adecco een Administratief commercieel bediende om dit project mee in goede banen te leiden M/V. Je staat in voor de organisatie van het provinciaal loket en voor de ondersteuning van de gemeentelijke loketten in het kader van de 8ste groepsaankoop groene stroom en aardgas van de Provincie West-Vlaanderen. De inschrijvingen en acceptaties verlopen zo veel mogelijk digitaal. Sommige burgers beschikken echter niet over internet, hebben hulp nodig bij het lezen van hun energiefactuur of bij het interpreteren van hun besparingsresultaat. Deze mensen kunnen terecht bij een medewerker van hun gemeente of Provincie die hen persoonlijk begeleidt. Bijna alle gemeenten richten zo'n loket in. Ook de Provincie zelf houdt een loket open. Naast de gemeentelijke loketten krijgen ook OCMW's, lokale en intergemeentelijke woonwinkels en energiehuizen de vraag om mee te werken aan de groepsaankoop. Taakinhoud: Je helpt burgers persoonlijk via het provinciaal loket om hun inschrijving of acceptatie in orde te brengen Je staat in voor de correcte verwerking van het dossier Je belt de burgers op wanneer hun gegevens niet volledig zijn Je bent het eerste aanspreekpunt voor de loketten wanneer ze vragen of problemen hebben (zowel telefonisch als via e-mail) Je helpt aan de voorbereiding van nieuwsbrieven, handleidingen en ander communicatiemateriaal voor gemeentelijke loketten Je zorgt voor de logistieke organisatie van infosessie(s) voor loketten Je werkt actief mee aan de evaluatie van de campagne door de gemeentes
-
KRAANMAN - REGIO KRUISHOUTEM - OPTIE VAST (KRUISHOUTEM)
Regio: KRUISHOUTEM
Bedrijf: Synergie Oudenaarde Construct
Type: Interim met optie "vast werk"
Je staat in voor het uitvoeren van diverse graafwerkzaamheden binnen de afdeling wegen of de afdeling kabels en leidingen. Je bestuurt en bedient een mobiele kraan (rups of banden).
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Kontich – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (KONTICH)
Regio: KONTICH
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Aide-ménagère Titres-services - Region Malines (F/H) (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: Actief Dienstencheques Mechelen
Type: Dienstenchequebaan
Nous recherchons quelqu’un de motivé, dynamique et consciencieux pour réaliser diverses tâches au domicile de particuliers : nettoyage des sols, surfaces et sanitaire, repassage, … Nos clients se trouvent dans la région de Malines (Malines, Muizen, Heffen, Hever, Hofstade, Elewijt, Zemst, Bonheiden, ...).
-
Student (m/v) Verkoop (TIELT)
Regio: TIELT
Bedrijf: FORUM JOBS TIELT
Type: Studentenjob
Voor een kledingzaak in de regio van Tielt gaan we op zoek naar een student om te helpen in het communieseizoen. Je bent enkele dagen vrij tijdens de Kerstvakantie en de weekends in januari, ook op zondag! Eventueel de zondagvoormiddag vrij.
-
Student chauffeur B Herfstvakantie (DEINZE)
Regio: DEINZE
Bedrijf: Synergie Deinze Interim
Type: Studentenjob
Voor een bedrijf actief in de voeding, zijn we op zoek naar een student met een rijbewijs B die deze vakantie wil werken als chauffeur. Je staat in voor het rondbrengen van stalen en leveren van bestellingen. Je rijdt met de wagen van de firma. Je zal meestal werken in de late ploeg, starten om 13u00.
-
Student slagerij (DEINZE)
Regio: DEINZE
Bedrijf: ADECCO DEINZE
Type: Studentenjob
Ben jij op zoek naar een leuke bijverdienste tijdens het weekend? Wij zijn op zoek naar een gemotiveerde student die tijdens het weekend in een slagerij te Deinze wil werken. Jouw taken bestaan voornamelijk uit de klanten in de winkel bedienen, de toonbank proper houden en bijspringen waar nodig.
-
SAP Specialist FiCO (Regio Ieper-Poperinge-Wervik)
Regio: Regio Ieper-Poperinge-Wervik
Bedrijf: AURES JOBS BVBA
Type: Vaste Job
Onze klant is een sterk internationaal gericht familiebedrijf, financieel en historisch verankerd in Zuid-West-Vlaanderen. Met hun 750 medewerkers realiseren ze een omzet van 400 miljoen euro en jaarlijks leggen ze indrukwekkende groeicijfers voor. Ze zijn actief in de productie van voedingsmiddelen, bestemd voor retail en industrie. Hun bedrijfscultuur wordt gekenmerkt door een grote mate van professioneel Westvlaams entrepreneurship, gekoppeld aan een doordachte en intense investeringspolitiek waarbij ze er steeds naar streven, door een ultramodern machinemark in combinatie met up to date software en automatiseringstools samen met het team gedreven medewerkers, de klanten te overtreffen in hun verwachtingen. In het kader van het groeiverhaal van de organisatie, zijn we op zoek naar een SAP specialist FiCo met zin om autonoom verschillende projecten te trekken. Functie Als SAP specialist, ben je verantwoordelijk voor 4 domeinen binnen de module FiCo: Ten eerste zal je instaan voor de functionele implementatie van verschillende projecten. Daarbij sta je in voor het analyseren, vormgeven, uitvoeren en documenteren van de projecten. Je stelt alternatieven voor indien er zich problemen optreden of verbeteringen noodzakelijk zijn. Je assisteert bij de verbeteringen van bestaande en nieuwe configuraties in SAP. Vervolgens zorg je voor de verdere ontwikkeling van de SAP modules. Afhankelijk van de specifieke bedrijfsnoden, reik je verschillende oplossingen aan. Je zorgt dat alle technische documentatie volledig en up-to-date is. Je schrijft alle technische specificaties uit voor de ABAP ontwikkelaars. Daarnaast sta je in voor de training en opleiding van de medewerkers. Door de vereiste kennis over te brengen naar de medewerkers, zorg je voor de continuïteit van de onderneming. Tot slot sta je in voor een duurzame ondersteuning van de gebruikers.
-
Technieker (SINT-GILLIS-WAAS)
Regio: SINT-GILLIS-WAAS
Bedrijf: LILLY FOODS
Type: Vaste Job
Uitvoeren van preventief onderhoud Snel en efficiënt oplossen van technische storingen en pannes Verlenen van technische ondersteuning aan de verschillende afdelingen Ombouwen van installaties Zoeken naar technische verbeteringsacties, uitwerken en realiseren Meehelpen bij de realisatie van grotere technische investeringsprojecten
-
fleximedewerker in de zaal in charmante pizzeria in Waregem gezocht (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: MANPOWER HORECA & EVENTS
Type: Flexijob
Je komt terecht in een knus, gezellig en hippe pizzeria in Waregem. Je staat in voor de bediening van dranken en eten. Je ontvangt tevens de mensen en rekent af. Je zorgt ook voor de mis en place aan hetbegin van de shift en helpt mee met het opruimen aan het einde van je shift
Zoek naar antwoorden van Sabena in sociale netwerken
Look for responds of Sabena in social networks
Lees alle opmerkingen voor Sabena. Laat een reactie achter voor Sabena. Sabena bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Sabena. Leave a respond for Sabena. Sabena on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Sabena op de google maps. Adres en contacten Sabena Location of Sabena on the google maps. Address and contacts of Sabena
Andere gerelateerde bedrijven als come Sabena Sabena: AMADEUS | BGI sprl | JOANNES JANS | LITHOBEL | Dabompré SPRL
Other related companies as Sabena: AMADEUS | BGI sprl | JOANNES JANS | LITHOBEL | Dabompré SPRL
Sabena is een bedrijf dat 2010 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Sabena, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE08580841064. Het bedrijf Sabena bevindt zich op het adres: Sabena House - Box 20, Brussels Airport Zaventem, BE 1930. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 210,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 826,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Producten gemaakt in Sabena zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Sabena is Watervervoer, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Sabena is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Sabena, openstaande posities, locatie van Sabena op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]
Sabena is a company, that was registered 2010 in N\A region, Belgium. Full name of company is Sabena, company assigned to the tax number BE08580841064. The company Sabena is located at the address: Sabena House - Box 20, Brussels Airport Zaventem, BE 1930. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 210,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 826,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Products created in Sabena were not found.
The main activity of Sabena is Water Transportation, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of Sabena is not available. You also can look at reviews of Sabena, open positions, location of Sabena on the map. For more information, write us to email [email protected]
