Yog Cybermedia
Contactgegevens Yog Cybermedia: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Yog Cybermedia: address, phone, fax, email, website, opening hours
Yog Cybermedia
Regio (region): N\A, België
Adres (address): rue F. Mosray, 16, Wavre, B-1300, België
Telefoon (phone): (32) 10-456777 (+32-(32) 10-456777) (32) 10-456777 (+32-(32) 10-456777)
Fax (fax): 32) 10-416684 32) 10-416684
E-Mail: [email protected]
Website: www.aparthotelbru.com
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Yog Cybermedia: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Yog Cybermedia"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Yog Cybermedia"? - Contact us!
We found such data of Yog Cybermedia, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Yog Cybermedia. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Yog Cybermedia
Products information Yog Cybermedia
Producten die in Yog Cybermedia zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Aanvulling soorten activiteiten voor Yog Cybermedia Addition kinds of activities for Yog Cybermedia
507201. Bouten, moeren en schroeven | Bolts, nuts, and screws
20990603. Suiker, industriële esdoorn | Sugar, industrial maple
35450000. Gereedschapsmiddel accessoires | Machine tool accessories
36990202. Laserslassen, boor- en snijapparatuur | Laser welding, drilling, and cutting equipment
39140405. Houtwerk, geplateerd (alle metalen) | Hollowware, plated (all metals)
76999907. Rubberproduct reparatie | Rubber product repair
83990000. Sociale diensten, nec | Social services, nec
Werken bij Yog Cybermedia: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Yog Cybermedia: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Yog Cybermedia. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Yog Cybermedia. Looking for open vacancies in other companies
-
Productiearbeider vleeswaren (m/v, Sint-Niklaas) (SINT-NIKLAAS)
Regio: SINT-NIKLAAS
Bedrijf: Randstad NV
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een groot vleeswarenbedrijf zijn wij op zoek naar productie arbeiders. Je werkt in een (voltijds) uurrooster van maximum 4 dagen per week. Er wordt gewerkt van 5u30-15u30. Je bent altijd maandag of vrijdag vrij. Afhankelijk van de afdeling waar je terecht komt, zijn jouw taken: vlees versnijden, inpakken, verpakte maaltijden bereiden,.... Het bedrijf is GEEN slachterij.
-
Technisch afsteller rolstoelwagens, Heverlee, fulltime (HEVERLEE)
Regio: HEVERLEE
Bedrijf: Synergie Leuven Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een specialist inzake ortopedische hulpmiddelen zijn we momenteel op zoek naar een technieker. Je staat in voor het technisch onderhoud en het configureren van de rolwagens die ter beschikking gesteld worden in woon-zorgcentra, multifunctionele centra en andere instellingen. Verantwoordelijkheden: Technische controle van manuele rolstoelen die binnen worden gebracht Beschadigde onderdelen vervangen of herstellen Aanpassen van rolstoelen zoals aangegeven op de bestelbon Administratief verwerken van bestellingen van in- en uitgaande rolstoelen Nauw samenwerken met collega's van andere departementen
-
ONDERHOUDSTECHNIEKER MET KENNIS VAN HYDRAULICA (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Je kan zelfstandig werken. Je bent elektrisch zeer sterk en houdt van technische uitdagingen. Je hebt kennis van elektriciteit van vrachtwagens. Je werkt zeer georganiseerd en bent uiterst stressbestendig.
-
bekister m/v (ZOTTEGEM)
Regio: ZOTTEGEM
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor de job als bekister ben je zeer gedreven om aan de slag te gaan. Dit takenpakket wordt jou toevertrouwd: Uitvoeren van kleine en grote bekistingswerken; Je leest plannen en werktekeningen; Met houten planken en panelen maak je mallen; je timmert en monteert de bekisting en voegt ze samen; Je stort het beton in de bekisting; Wanneer het beton is uitgehard tot een bouwelement verwijder je de bekisting; Je verstevigt beton met ijzeren vlechtwerk of wapening daarvoor knip buig en verbind je metalen staven; Voor grote betonconstructies zijn er geprefabriceerde metalen bekistingelementen die je aan elkaar monteert. Werken op werven van bouw van industriegebouwen appartementsgebouwen zwembaden kantoorgebouwen ziekenhuizen scholen rust- en verzorgingstehuizen sportzalen ... zowel nieuwbouw als renovatie.
-
HUISHOUDHULP WESTKAPELLE (KNOKKE-HEIST)
Regio: KNOKKE-HEIST
Bedrijf: DAOUST
Type: Dienstenchequebaan
- Je poetst particuliere woningen, met inbegrip van ramen wassen; - Je strijkt en wast kleding. - Je verricht naaiwerk en bereidt maaltijden.
-
Poetshulp Herzele 38u (HERZELE)
Regio: HERZELE
Bedrijf: POETSHULP ZUID-OOST-VLAANDEREN
Type: Dienstenchequebaan
Voor gezinnen in Herzele zijn wij op zoek naar gemotiveerde poetshulpen die hen willen bijstaan bij het wekelijkse onderhoud van hun woning. Dit binnen het systeem van de dienstencheques. Je bepaalt zelf of je voltijds of deeltijds wil werken. Zelfs een co-ouderschapscontract is mogelijk! Interesse? Liesbet, Jana of Rosalie nodigen je graag uit voor een gesprek.
-
Document Controller (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: Solid Talent nv
Type: Vaste Job
Ben je administratief sterk? Heb je technische affiniteit ? Ben je uitermate nauwkeurig? Dan ben jij de Document Controller die we zoeken voor regio Antwerpen: Je staat in voor de opvolging van de documentatie van industriële projecten. Je staat in voor de distributie van aangepaste records van goedgekeurde documenten, plannen en tekeningen. Je verzamelt de nodige certificaten en houdt de geldigheid nauwgezet in het oog. Je denkt mee in het optimaliseren van de mappenstructuur en gebruik van Sharepoint. Je staat in contact met collega's en eindklanten om de nodige informatie te verzamelen en zorgt zo voor een volledig en correct einddossier. Je staat in voor het onderhouden en beheren van documenten: technische documenten, tekeningen en commerciële documenten. Je staat in voor de input van documenten in standaardregisters en ervoor zorgen dat informatie accuraat is. Je verzamelt informatie van de werven m.b.t. "as-built" tekeningen, lasplan, WPS/PQR, test- en inspectieplan, materiaalcertificaten, rapportage,... Je zorgt voor het tijdig overhandigen van het kwaliteitsdossier aan projectverantwoordelijke en eventueel bijsturen om tijdige oplevering te garanderen.
-
Project Manager Business Processes & Systems (HALLE)
Regio: HALLE
Bedrijf: COLRUYT GROUP
Type: Vaste Job
Je werkt mee aan projecten voor onze verschillende operating units (DATS 24, Colruyt Laagste Prijzen, OKay, Bio-Planet, …) en op functionele gebieden zoals Aankoop, Finance, HR of Logistiek. Waar die projecten zoal over gaan? Denk aan de transitzones in alle Colruyt winkels optimaliseren, een maaltijdboxformule ontwikkelen en lanceren, de Baby Aan Boord actie uitwerken, SharePoint technisch uitbouwen als belangrijkste tool om informatie te delen of e-invoicing opzetten met onze leveranciers. Als PM krijg je meteen een flinke verantwoordelijkheid! De grote projecten waar jij bij betrokken bent, hebben een gemiddelde looptijd van 6 maanden tot 1 jaar, hebben budgetten tot 1,5 miljoen euro en worden opgenomen door teams van ongeveer 5 tot 15 personen. Jouw rol is uitdagend en afwisselend. Bovendien kan je terugvallen op een ervaren coach. Zo zien jouw werkdagen eruit: - Je definieert de doelstellingen en scope door de vragen van de opdrachtgever kristalhelder te verwoorden. Je stelt vervolgens in overleg met o.a. analisten of business architect een projectplan op. -Je zet een projectorganisatie op met je team en de andere betrokkenen, zoekt de juiste resources hierbij en motiveert en stuurt je teamleden aan. -Je waakt over de timing, scope en kost en rapporteert regelmatig aan de opdrachtgever. Je stuurt bij waar nodig. -Je stelt een communicatieplan op en maakt een stakeholder- en risicoanalyse die je opvolgt gedurende het project. - Je bent eindverantwoordelijk voor de uiteindelijke realisatie en oplevering. - Je zorgt ervoor dat het project geborgen wordt in de organisatie. - Je sluit het project af en zorgt ervoor dat de lessons learned gedocumenteerd worden. -Je wisselt informatie uit met collega-projectmanagers. Je werkt in ons hoofdkantoor in Halle, af en toe aan de slag gaan in een van onze satellietlocaties (Deinze, Mechelen, Haasrode, …) is mogelijk. Daarnaast kan het gebeuren dat je interne klanten ter plaatse bezoekt.
-
Natuursteenzager te Riemst (RIEMST)
Regio: RIEMST
Bedrijf: JACKERS ROBERT
Type: Vaste Job
Voor ons atelier te Riemst, zijn we op zoek naar een nieuwe collega. Heb je affiniteit met natuursteen ? Ben je milieubewust en kan je efficiënt met materialen omgaan ? Dan ben je zeker de geschikte kandidaat ! Jouw taak bestaat uit : - het bedienen van de zaagmachine, kleine slijpschijf - marmer polieren en afwerken GEEN VERPLAATSINGEN, ENKEL ATELIERWERK.
-
therapeute/ lesgever/bewegingscoach (GENTBRUGGE)
Regio: GENTBRUGGE
Bedrijf: GODAI
Type: Zelfstandige activiteit
Godai is een therapiecentrum gelegen te Gentbrugge welke ao kinesitherpia, acupunctuur, medische voetverzorging en psychotherapie huisvest. Wij breiden uit met 'Godai Move' hiervoor zijn we op zoek naar personen die bewegingsklassen of andere groepslessen, workshops, kunnen geven. We zien het ruim en staan open voor vernieuwde ideeën. Het betreft een zelfstandige activiteit. www.godai.be
-
erkend familiaal bemiddelaar (Regio Gent)
Regio: Regio Gent
Bedrijf: ORATO
Type: Zelfstandige activiteit
Je bent erkend familiaal bemiddelaar met een degelijke juridische kennis (o.a. familierecht en familiaal vermogensrecht). Je bent jurist of hebt een hoger diploma in een menswetenschappelijke richting behaald. Tevens opgeleid zijn in systeemtherapie of contextbegeleiding is een pluspunt. Je schrijft foutloos in het Nederlands. Kennis van het Frans en/of het Engels is een meerwaarde. Je hebt bij voorkeur reeds een stevige dosis ervaring opgedaan als familiaal bemiddelaar. Echter, ook kandidaten met beperkte ervaring maar met de juiste opleiding en gedegen vakkennis komen in aanmerking. Je bent bereid alle dossiers binnen de familiale bemiddeling op te nemen (echtscheiding, ouderschapsplan,..). Indien je daarnaast ook opgeleid bent in systeemtherapie of contextbegeleiding, kunnen we je ook vragen gezinsbegeleidingen en relatiebegeleidingen op te nemen. Je hebt de mindset van een zelfstandige, maar de wens om te behoren tot een team Je hebt ambitie en zin voor initiatief Je bent een teamplayer, verantwoordelijk, leergierig en collegiaal
-
Schrijnwerker Brussel (Brussel)
Regio: Brussel
Bedrijf: UW RECHTERHAND
Type: Zelfstandige activiteit
Renovatiegroep Uw Rechterhand zoekt in uw regio een schrijnwerker die ons team als zelfstandige wilt komen versterken. Sinds 2012 biedt Gamma België hun klanten een unieke montageservice aan in hun huis-aan-huis-folders, in de 85 winkels en online. Renovatiegroep Uw Rechterhand wordt door Gamma bouwmarkten aanbevolen als montageservice en wij plaatsen voor hun klanten allerlei producten zoals deuren, zonwering, dakramen, kasten, traprenovatie, tuinhuizen, sanitair etc. Kortom, zeer afwisselend, uitdagend en verantwoordelijk werk in een straal van 30 km vanaf uw woonplaats.
Zoek naar antwoorden van Yog Cybermedia in sociale netwerken
Look for responds of Yog Cybermedia in social networks
Lees alle opmerkingen voor Yog Cybermedia. Laat een reactie achter voor Yog Cybermedia. Yog Cybermedia bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Yog Cybermedia. Leave a respond for Yog Cybermedia. Yog Cybermedia on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Yog Cybermedia op de google maps. Adres en contacten Yog Cybermedia Location of Yog Cybermedia on the google maps. Address and contacts of Yog Cybermedia
Andere gerelateerde bedrijven als come Yog Cybermedia Yog Cybermedia: Schelstraete G | Brasserie de Fayt-le-Franc | HUGUES LAURENT-HAUTE COIFFURE | SLEEP SHOP | MATHIEU & FILS
Other related companies as Yog Cybermedia: Schelstraete G | Brasserie de Fayt-le-Franc | HUGUES LAURENT-HAUTE COIFFURE | SLEEP SHOP | MATHIEU & FILS
Yog Cybermedia is een bedrijf dat 2011 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Yog Cybermedia, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE08959320068. Het bedrijf Yog Cybermedia bevindt zich op het adres: rue F. Mosray, 16, Wavre, B-1300. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 832,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 785,000,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Producten gemaakt in Yog Cybermedia zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Yog Cybermedia is Diensten, niet elders geclassificeerd, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Yog Cybermedia is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Yog Cybermedia, openstaande posities, locatie van Yog Cybermedia op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]
Yog Cybermedia is a company, that was registered 2011 in N\A region, Belgium. Full name of company is Yog Cybermedia, company assigned to the tax number BE08959320068. The company Yog Cybermedia is located at the address: rue F. Mosray, 16, Wavre, B-1300. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 832,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 785,000,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Partnership. Products created in Yog Cybermedia were not found.
The main activity of Yog Cybermedia is Services, Not Elsewhere Classified, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of Yog Cybermedia is not available. You also can look at reviews of Yog Cybermedia, open positions, location of Yog Cybermedia on the map. For more information, write us to email [email protected]
