Oceanik SA

Contactgegevens Oceanik SA: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Oceanik SA: address, phone, fax, email, website, opening hours

Oceanik SA

Regio (region): N\A, België

Adres (address): 54 rue Sylvain Gouverneur, Ans, 4430, België

Telefoon (phone): 32-4-247.55.65 32-4-247.55.65

Fax (fax): 32-4-247.80.78 32-4-247.80.78

E-Mail: [email protected]

Website:

Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Oceanik SA: n\a

Openingstijden (opening hours):

Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Oceanik SA"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Oceanik SA"? - Contact us!

We hebben dergelijke gegevens gevonden van Oceanik SA, België als: financiën, rekeningen, vacatures. Download bankrekeningen, offertes, kredietgeschiedenis, belastingen en toeslagen Oceanik SA. Download volledig rapport als zip-bestand.
We found such data of Oceanik SA, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Oceanik SA. Download full report as zip-file.

Informazioni sui prodotti Oceanik SA
Products information Oceanik SA

BTW identificatienummer (tax): BE07869750976
Ondernemingsnummer: 8771453857
Hoofdstad (capital): 991,000 EUR
Verkoop, per jaar (sales, per year): Ongeveer 732,000 EUR
Werknemers (employees): Minder dan 10
Credit rating (credit rating): Negatief
Belangrijkste type bedrijf (main type of company): Co-operative
Jaar van oprichting (foundation year): 2001

Producten die in Oceanik SA zijn gemaakt, worden niet gevonden.

Krijg een volledig rapport van de officiële database van BE voor Oceanik SA
(Get full report from official database of BE for Oceanik SA)

Aanvulling soorten activiteiten voor Oceanik SA
Addition kinds of activities for Oceanik SA

317100. Vrouwen handtassen en portemonnees | Women's handbags and purses
31610104. Reistassen | Traveling bags
38250318. Oscillografen en oscilloscopen | Oscillographs and oscilloscopes
52519901. Bouwers hardware | Builders' hardware
58130203. Gentlemens club | Gentlemens club
79910000. Fysieke fitness faciliteiten | Physical fitness facilities
79930101. Juke box | Juke box

Werken bij Oceanik SA: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Oceanik SA: vacancies, career, training, practice

Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Oceanik SA. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Oceanik SA. Looking for open vacancies in other companies

  • Productiearbeider Staalafdeling M/V (LONDERZEEL)

    Regio: LONDERZEEL

    Bedrijf: ACTIEF INTERIM

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Jouw takenpakket: - Voorbereiding van wapeningsstaal voor de productie van betonnen vloerplaten. - Knippen van staal (d.m.v. luchtscharen) voor uitsparingen/correcties/ ... . - Aanbinden (d.m.v. accu-bindmachines) van bijkomende staalwapening. - Stapelen en afvoeren van afgewerkte wapeningsnetten.

  • Lasser (TERNAT)

    Regio: TERNAT

    Bedrijf: ASAP TERNAT

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Voor één van onze klanten, regio Ternat, zijn we op zoek naar een lasser: Je zal instaan voor metaalbewerking aan allerhande machines voor de bouw en de insustrie. Je zal instaan voor laswerken (baguette en halfautomaat) aan machines.

  • Ploegbaas - vaste betrekking (GENK)

    Regio: GENK

    Bedrijf: ASAP TalentXperts

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    TalentXperts, dé expert in het rekruteren en selecteren van toptalent. Zowel voor managers, hogere bedienden en expertrollen in een organisatie zoeken we naar de juiste profielen met de juiste attitude. We denken mee met onze klant en staan garant voor duurzame en kwalitatieve oplossingen. Voor onze klant, een bedrijf actief in verpakkingen, zijn wij op zoek naar een ploegbaas. De ploegbaas is verantwoordelijk voor de veiligheid, kwaliteit en efficiëntie van de productielijnen. Hij treedt op als aanspreekpunt voor de dagdagelijkse problemen en rapporteert aan de shiftleader.   Jouw taken en verantwoordelijkheden bestaan uit: - het operationeel aansturen van 10 tot 30 productiemedewerkers (all round operators en inpakkers); - het begeleiden, ondersteunen en corrigeren van de productiemedewerkers wat betreft hun werkwijze, resultaten en motivatie; - het aanspreken van productiemedewerkers i.v.m. de naleving van de veiligheids-, bedrijfs-, hygiëne-, gedrags- en milieuvoorschriften conform de normen en richtlijnen; - het toezien op de orde en netheid, de veiligheid en de kwaliteit; - het nemen van maatregelen bij storingen van installaties op de productielijnen in samenwerking met de technische dienst; - het organiseren van overlegmomenten en de verslaggeving; - het voorzien van een goede overdracht tussen de ploegen; - het vervangen van all round operators bij een lage bezettingsgraad.

  • Input bediende (WOLVERTEM)

    Regio: WOLVERTEM

    Bedrijf: Go4Jobs Londerzeel

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    - inputten van gegevens - telefonisch klantencontact

  • voorbereider (VRASENE)

    Regio: VRASENE

    Bedrijf: AGO Jobs & HR

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    voorbereider carrosserie Schuren, ontvetten en afplakken

  • Dakwerker - Platte Daken (BALEN)

    Regio: BALEN

    Bedrijf: ASAP Kempen Construct

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Voor een bedrijf in Balen zijn wij dringend op zoek naar een dakwerker voor de platte daken. Je plaatst en brandt roofing. Je plaatst isolatiematerialen.

  • TECHNIEKER - REGIO KOMEN - OPTIE VAST (KOMEN)

    Regio: KOMEN

    Bedrijf: FORUM JOBS

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Voor een klant, een firma in regio Komen zijn wij op zoek naar een Technicien - Field Service Enigneer. Je staat in voor het onderhoud van bestaande installaties bij klanten. Je staat in voor het elektrisch en mechanisch aanpassen van installaties bij klanten. Je voert reparaties uit, zoekt fouten en lost de problemen op. Je staat in voor de installatie en het in dienst stellen en afname van machines bij eindklant (buitenland tot 40%). Je bent verantwoordelijk voor assemblage, bekabelen, programmeren en testen van nieuwe machines/installaties in het atelier. Je staat in voor het programmeren van PLC en andere sturingen.

  • Nespresso Coffee Advisor te Schoten (SCHOTEN)

    Regio: SCHOTEN

    Bedrijf: Xtra Interim & Select

    Type: Studentenjob

    Wij zijn op zoek naar studenten of niet studenten die willen werken als Coffee Advisor. Ben jij een Nespresso-fan? Dan doen termen als ‘Lungo’ en ‘Ristretto’ zeker een belletje rinkelen. Met jouw basis productkennis geef je advies en raadt je doelgericht producten aan. Je deinst niet terug voor een demontratie of een degustatie.

  • JOBSTUDENTEN ZAAL (IEPER)

    Regio: IEPER

    Bedrijf: BRASSERIE CENTRAL

    Type: Studentenjob

    Periode: weekends en vakantieperiodes Voor onze zaak zoeken wij gemotiveerde medewerkers voor de bediening van onze klanten. U neemt de bestelling op, serveert gerechten en dranken en ontvangt ook geld. Interesse? Solliciteer snel.

  • Archivaris – documentalist (m/v/x) (JETTE)

    Regio: JETTE

    Bedrijf: Gemeentebestuur Jette

    Type: Vaste Job

    De verschillende archieflokalen inventariseren alsook de documenten die er bewaard worden. De archieven beheren volgens vastgestelde procedures: Het interne en externe publiek begeleiden in hun informatieverzoeken en hun archiveringsnoden Een geschikt conserveringsbeleid opmaken door de noodzakelijke middelen te evalueren Een waarderingsbeleid van de gemeentelijke archieven invoeren

  • Schoolverlatende of ervaren industrieel elektricien (ANTWERPEN)

    Regio: ANTWERPEN

    Bedrijf: Talentus Antwerpen

    Type: Vaste Job

    Als elektricien ben je verantwoordelijk voor: - Installatie in scholen, kantoren, waterzuiveringen alsook op industriële werven in de Antwerpse haven. Je zal op verschillende plaatsen tewerkgesteld worden. - Boren, slijpen en kappen behoren tot de dagdagelijkse taken Bedrijfsprofiel: Dit bedrijf, gelegen in hartje Antwerpen, is specialist in het ontwerp, studie en uitvoering van: - Bordenbouw zowel tertiar, industrie en automatisatie - Volledige laagspanningsinstallaties - Verlichtingsinstallaties - Onderhoud en reparaties - Glasvezelbekabeling

  • Afdelingshoofd PVT / Hoofdverpleegkundige (GENT)

    Regio: GENT

    Bedrijf: Psychiatrisch Centrum Dr. GUISLAIN

    Type: Vaste Job

    In samenwerking met de zorgmanager, kernteamleden en medewerkers organiseert en leidt u de afdeling Sprank

Zoek naar antwoorden van Oceanik SA in sociale netwerken
Look for responds of Oceanik SA in social networks

Lees alle opmerkingen voor Oceanik SA. Laat een reactie achter voor Oceanik SA. Oceanik SA bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Oceanik SA. Leave a respond for Oceanik SA. Oceanik SA on Facebook, LinkedIn and Google+

Locatie Oceanik SA op de google maps. Adres en contacten Oceanik SA
Location of Oceanik SA on the google maps. Address and contacts of Oceanik SA

Andere gerelateerde bedrijven als come Oceanik SA Oceanik SA: K.C. GIERKO | VAN KERCHOVE P. | Kristof Doe-Het-Zelf | LIGOPER | KOEN VANDEWALLE

Other related companies as Oceanik SA: K.C. GIERKO | VAN KERCHOVE P. | Kristof Doe-Het-Zelf | LIGOPER | KOEN VANDEWALLE

Oceanik SA is een bedrijf dat 2001 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Oceanik SA, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE07869750976. Het bedrijf Oceanik SA bevindt zich op het adres: 54 rue Sylvain Gouverneur, Ans, 4430. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 991,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 732,000 EUR, en dat heeft Negatief de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Producten gemaakt in Oceanik SA zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Oceanik SA is Industriële en commerciële machines en computerapparatuur, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Oceanik SA is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Oceanik SA, openstaande posities, locatie van Oceanik SA op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]

Oceanik SA is a company, that was registered 2001 in N\A region, Belgium. Full name of company is Oceanik SA, company assigned to the tax number BE07869750976. The company Oceanik SA is located at the address: 54 rue Sylvain Gouverneur, Ans, 4430. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 991,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 732,000 EUR, and that has Negatief the credit rating. Type of company is Co-operative. Products created in Oceanik SA were not found.
The main activity of Oceanik SA is Industrial and Commercial Machinery and Computer Equipment, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of Oceanik SA is not available. You also can look at reviews of Oceanik SA, open positions, location of Oceanik SA on the map. For more information, write us to email [email protected]

We hebben dergelijke informatie gevonden over Oceanik SA, N\A: adres, telefoonnummer, contacten, reactie, vacatures. Er is een gedetailleerd rapport over het werk van het bedrijf Oceanik SA, medewerkers, financiële statistieken. We found such information about Oceanik SA, N\A: address, phone, contacts, response, vacancies. There is a detail report about the work of the company Oceanik SA, employees, financial statistics.