Jean-Louis Maloux
Contactgegevens Jean-Louis Maloux: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Jean-Louis Maloux: address, phone, fax, email, website, opening hours
Jean-Louis Maloux
Regio (region): N\A, België
Adres (address): rue de la haute Borne 1a, Louvain-La-Neuve, 1348, België
Telefoon (phone): 010 40 16 08 (+32-010 40 16 08) 010 40 16 08 (+32-010 40 16 08)
Fax (fax): 010 40 11 72 (+32-010 40 11 72) 010 40 11 72 (+32-010 40 11 72)
E-Mail: [email protected]
Website: www.louvain-la-neuve.net
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Jean-Louis Maloux: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Jean-Louis Maloux"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Jean-Louis Maloux"? - Contact us!
We found such data of Jean-Louis Maloux, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Jean-Louis Maloux. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Jean-Louis Maloux
Products information Jean-Louis Maloux
Producten die in Jean-Louis Maloux zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Aanvulling soorten activiteiten voor Jean-Louis Maloux Addition kinds of activities for Jean-Louis Maloux
515399. Koren- en veldbonen, nec | Grain and field beans, nec
30690502. Zolen, laars of schoen: rubber, compositie of vezel | Soles, boot or shoe: rubber, composition, or fiber
33219902. Ductiele ijzeren gietstukken | Ductile iron castings
34930105. Torsie balkveren | Torsion bar springs
87419902. Bouwmanagement | Construction management
Werken bij Jean-Louis Maloux: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Jean-Louis Maloux: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Jean-Louis Maloux. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Jean-Louis Maloux. Looking for open vacancies in other companies
-
Administratief Bediende (DIEGEM)
Regio: DIEGEM
Bedrijf: Viavera - Zaventem
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je komt terecht in de afdeling die verantwoordelijk is voor het dagelijks beheer en onderhoud van de IT infrastructuur van klanten (bv. Iicentiebeheer e.a. services i.v.m. datacenter/netwerk/beveiliging) Je biedt meer bepaald administratieve ondersteuning aan het Presales Team binnen die afdeling Je hebt veelvuldig contact met het Presales Team en met de klanten Bedrijfsprofiel: Internationaal IT bedrijf
-
Werkvoorbereider Elektrisch Onderhoud (AVELGEM)
Regio: AVELGEM
Bedrijf: ADECCO AVELGEM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Werkvoorbereider m/v Elektrisch Onderhoud gezocht voor een bedrijf te Avelgem. Heb je een achtergrond Bachelor Elektriciteit en ruime interesse in een zeer afwisselende functie als Technisch bediende ? Onze klant is een internationale topspeler in de wereld van vinylvloerbekleding. Om de continue groei te blijven verzekeren en ondersteunen is men op zoek naar sterke technische medewerkers ! De werkvoorbereider rapporteert aan de verantwoordelijke elektrisch onderhoud Planning van het elektrisch onderhoud in de verschillende afdelingen Voorziet dat de technische spareparts die nodig zijn voor het preventieve en curatieve onderhoud aanwezig zijn vooraleer de werken in te plannen. Dit in samenwerking met de magazijnier. Administratief beheer van de werkzaamheden van intern personeel en externen (werkbonnen, taak risico analyse, werkinstructies, werkvergunningen, keuringen en magazijn) Goede communicatie met de proces engineers en de Supervisor Maintenance zijn vereist om alle planningen goed te laten verlopen Tijdens het onderhoud aanwezig om alle werken te monitoren en het onderhoud tijdig af te ronden en een vlotte opstart te garanderen Het is een fulltime job met als 1 doel: 100% productierendement van het machinepark, een job met veel uitdaging in een recent, modern geautomatiseerd machinepark.
-
Chocolatier sculpturen - tijdelijke functie (VLEZENBEEK)
Regio: VLEZENBEEK
Bedrijf: VIO-Interim
Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)
Wij zoeken ene tijdelijk createur chocolatier ter ondersteuning van een project over sculpturen. Dit is voor de duur van minimaal 1 maand. Je zal instaan voor het verwerken van de chocolade tot sculpturen. Bedrijfsprofiel: Onze klant is een bekende producent van pralines, chocolade en luxe roomijs, gelegen in Vlezenbeek.
-
POLYVALENT RUWBOUWARBEIDER (AARTRIJKE)
Regio: AARTRIJKE
Bedrijf: ACCENT
Type: Interim met optie "vast werk"
?Een constructie afbreken met behulp van een machine ?Sleuven graven ?De materialen manueel lossen en stockeren in de opslagzones ?De werkpost voorzien van materiaal en producten of de bevoorrading controleren ?Producten aanmaken (mortel plamuur lijm ...) ?Metselwerken uitvoeren ?Het materieel en de uitrusting klaarmaken en de werkzone beveiligen ?Het terrein of de constructie opruimen uitgraven of ophogen ?De werf opruimen en schoonmaken (materiaal werktuigen ...) ?De opslagzones voor werktuigen en bouwmaterialen inrichten
-
Automation Engineer m/v (MENEN)
Regio: MENEN
Bedrijf: ADECCO MATCHING CENTER W-VL
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een houtverwerkende firma in regio Menen zijn we op zoek naar een Automation Engineer! Het bedrijf is Europees marktleider met productievestigingen in België, Frankrijk en Kroatië. De onderneming bouwde de laatste jaren wereldwijd uit, wat resulteert in een continue groei en waarbij ze dus moeten investeren in medewerkers, machines, systemen en gebouwen. Wat houdt een job als Automation Engineer in? Meehelpen aan hoogtechnologische projecten in het Automatiseringsteam, je helpt er mee voor zorgen dat de investeringen en optimalisaties top zijn Je hebt een grote interesse voor servo en synchrone sturingen Je kan complexere problemen snel en correct analyseren Je gaat systemen opstarten en testfases uitbouwen Je gaat het automatiseringsproces van de productielijnen opzetten, optimaliseren en onderhouden van de volledige site Je bent mee met de nieuwe trend op vlak van automatisering door vakbeurzen te bezoeken en opleidingen te volgen Je werkt in een klein team van 3 automation engineers, dit om de samenwerking te bevorderen.
-
Customer Service Agent (PUURS)
Regio: PUURS
Bedrijf: STEGMANN BELGIUM
Type: Interim met optie "vast werk"
Als vaste partner voor onze klant gelegen te Puurs, zijn wij op zoek naar een Customer Service Agent. Jouw takenpakket: Vlekkeloze opvolging van de logistieke flow; Administratieve verwerking van binnenkomende en buitengaande orders, in nauw overleg met de transport- en douaneafdeling en met de loodsmedewerkers; Opvolging van de Track and Tracing van de zendingen voor je klant; De voorbereiding van de facturatie voor en hierbij onduidelijkheden signaleren waar nodig + oplossingen bedenken. Prioriteiten stellen in samenspraak met je klant en collega’s.
-
bekister m/v (ZOTTEGEM)
Regio: ZOTTEGEM
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor de job als bekister ben je zeer gedreven om aan de slag te gaan. Dit takenpakket wordt jou toevertrouwd: Uitvoeren van kleine en grote bekistingswerken; Je leest plannen en werktekeningen; Met houten planken en panelen maak je mallen; je timmert en monteert de bekisting en voegt ze samen; Je stort het beton in de bekisting; Wanneer het beton is uitgehard tot een bouwelement verwijder je de bekisting; Je verstevigt beton met ijzeren vlechtwerk of wapening daarvoor knip buig en verbind je metalen staven; Voor grote betonconstructies zijn er geprefabriceerde metalen bekistingelementen die je aan elkaar monteert. Werken op werven van bouw van industriegebouwen appartementsgebouwen zwembaden kantoorgebouwen ziekenhuizen scholen rust- en verzorgingstehuizen sportzalen ... zowel nieuwbouw als renovatie.
-
Zaakverantwoordelijke speelgoedwinkel (TIENEN)
Regio: TIENEN
Bedrijf: t-interim Tienen
Type: Interim met optie "vast werk"
Als kandidaat zaakverantwoordelijke leer je alle taken en de winkel door en door kennen. Tijdens je opleidingstraject leer je eerst alle taken en verantwoordelijkheden van een bediende verkoper. Eens je die taken goed onder de knie hebt, krijg je meer en meer verantwoordelijkheden. Met de nodige begeleiding en ondersteuning. Je doorloopt meerdere functies. Zo ontwikkel je inzicht in de winkel en leer je de organisatie van de winkel volledig te begrijpen. Als je zaakverantwoordelijke bent, draag je de eindverantwoordelijkheid over je winkel. Je staat o.a. in voor de planning en de organisatie van die winkel. Zo zorg je ervoor dat je medewerkers en de beschikbare middelen zo goed mogelijk ingezet worden. Je staat aan het hoofd van een ondersteunend team dat je coacht en motiveert. Voor hen ben je het eerste aanspreekpunt. En je staat open voor hun mening en feedback. Je team doet de operationele opvolging van de winkel terwijl jij instaat voor het people management. Je delegeert de juiste taken naar je verantwoordelijken. Zo kunnen zij zich ontwikkelen en meewerken aan de doelstellingen die je op korte en lange termijn samen met je team wil realiseren. Je creëert een aangenaam werkkader, zodat iedereen van het team zich goed voelt bij de werkwijze en bij zijn eigen taakinhoud. Je implementeert het personeelsbeleid in je filiaal. Waar nodig stuur je bij en los je samen met je team problemen op een constructieve manier op. Daarnaast organiseer je jouw filiaal en realiseer je doelstellingen op het vlak van zakencijfer, productiviteit en loonkost. Je stelt de werking van je filiaal kritisch in vraag en evalueert die. Je neemt zowel intern als extern initiatieven in het kader van de langetermijnstrategie. Ook op commercieel vlak ben jij verantwoordelijk. Je vindt klantvriendelijkheid en veiligheid belangrijk en zorgt dat je team dat ook vindt.
-
Student 20 u winkelmedewerker (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: Randstad
Type: Studentenjob
Voor een supermarkt in regio Gent zijn we op zoek naar een student die naast de studies nog +- 20 uur wil werken. Je werkt aan de kassa, aanvullen,..
-
ERVAREN FREELANCE ASSESSMENT PSYCHOLOOG (M/V) (BOOISCHOT)
Regio: BOOISCHOT
Bedrijf: RUNTIME (VG.479/BUOS)
Type: Zelfstandige activiteit
U bent inhoudelijk sterk in het uitvoeren van selectieopdrachten voor personeel, het samenstellen en opmaken van assessmentcenters en evaluatie opdrachten. Hiervoor maakt u gebruik van dieptegericht gedragsinterview, psychologische testen, algemene vaardigheden,… U interpreteert de resultaten in een professionele schriftelijke en mondelinge rapportering en bespreekt de resultaten met de kandidaat en het eindadvies met de klant. U bent in staat om autonoom uiteenlopende projecten af te sluiten en integraal voor uw rekening te nemen. U negotieert rechtstreeks met de klant over potentiële projecten. De opdrachten situeren zich in diverse sectoren, van private tot overheidsbedrijven en over verschillende functieniveaus heen.
-
English language trainer (company - sector: SW engineering) (m/w) (Brussel)
Regio: Brussel
Bedrijf: ACTIRIS
Type: Zelfstandige activiteit
CLL Language Centres (www.cll.be), founded by the Catholic University of Louvain (UCL), is a Belgian Institute for ongoing language training. For over 30 years CLL has organised language courses for companies, public institutions, adults, as well as kids and teens. CLL offers 37 languages and collaborates with over 600 qualified trainers.*******CLL is looking for an English language trainer to provide courses in a company (sector: software engineering and space systems). = = > 1 full day of teaching (4 smalls groups - Tuesdays from 9am until 4:15pm) - You will lead in-company courses that focus on business English in a professional context (business and professional needs, practice of the oral aspects of the language, grammatical refreshment) - You will coach and motivate learners in their learning path - You will ensure lessons are based on communicative activities that focus on speaking, oral expression and interaction
-
FLEXI JOB / VERKOPER (MALDEGEM)
Regio: MALDEGEM
Bedrijf: INTRATUIN MALDEGEM
Type: Flexijob
Wie zijn wij? Intratuin Maldegem is een solvabel bedrijf waar directe communicatie tussen medewerkers en de eigenaar zeer belangrijk is. Dit familiebedrijf met jarenlange ervaring in de tuinbouw, welke nu geleid wordt door de 2de generatie, zit in een groeiflow en blikt vooruit op expansie. Hiervoor zijn we op zoek naar bekwame winkelmedewerkers die meehelpen dit proces tot een goed einde te brengen. Momenteel zijn we toonaangevend in de tuincentrasector. Verder kom je terecht in een professioneel team waar plezier in het werk en klantencontact op de eerste plaats komen. De functie Extra bijverdienen zonder belastingen of RSZ te betalen? Dat kan! Wij zijn op zoek naar een gemotiveerde verkoper / flexijob die: •klanten op een correcte en klantvriendelijke manier verder helpt en zorgt dat de klanten met een goed gevoel de winkel verlaten. •klanten ondersteunt met deskundig advies. •een gevarieerd takenpakket ziet zitten: tuinmeubelen uitstallen, BBQ uitstallen, stock bijhouden, koppelverkoop stimuleren, onderhoud en netheid afdeling, in de winter kerstafdeling verzorgen •inspringt bij collega's en openstaat voor hulp en een vlotte samenwerking. •graag drukte om zich heen heeft. Wil je graag de sfeer opsnuiven en kennis maken met onze enthousiaste medewerkers? Neem een kijkje op onze Facebookpagina en leer jouw toekomstige werkgever kennen! https://nl-nl.facebook.com/intratuin.maldegem/
Zoek naar antwoorden van Jean-Louis Maloux in sociale netwerken
Look for responds of Jean-Louis Maloux in social networks
Lees alle opmerkingen voor Jean-Louis Maloux. Laat een reactie achter voor Jean-Louis Maloux. Jean-Louis Maloux bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Jean-Louis Maloux. Leave a respond for Jean-Louis Maloux. Jean-Louis Maloux on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Jean-Louis Maloux op de google maps. Adres en contacten Jean-Louis Maloux Location of Jean-Louis Maloux on the google maps. Address and contacts of Jean-Louis Maloux
Andere gerelateerde bedrijven als come Jean-Louis Maloux Jean-Louis Maloux: FLEXPLOITATION FORESTIÈRE HUET SA | LIBRAIRIE LA PLUME D'OIE | TOM DESMEDT | Streep NV | CREO EUROPE NV
Other related companies as Jean-Louis Maloux: FLEXPLOITATION FORESTIÈRE HUET SA | LIBRAIRIE LA PLUME D'OIE | TOM DESMEDT | Streep NV | CREO EUROPE NV
Jean-Louis Maloux is een bedrijf dat 2015 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Jean-Louis Maloux, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE07291595458. Het bedrijf Jean-Louis Maloux bevindt zich op het adres: rue de la haute Borne 1a, Louvain-La-Neuve, 1348. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 108,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 214,000,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Producten gemaakt in Jean-Louis Maloux zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Jean-Louis Maloux is Bosbouw, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Jean-Louis Maloux is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Jean-Louis Maloux, openstaande posities, locatie van Jean-Louis Maloux op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]
Jean-Louis Maloux is a company, that was registered 2015 in N\A region, Belgium. Full name of company is Jean-Louis Maloux, company assigned to the tax number BE07291595458. The company Jean-Louis Maloux is located at the address: rue de la haute Borne 1a, Louvain-La-Neuve, 1348. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 108,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 214,000,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Partnership. Products created in Jean-Louis Maloux were not found.
The main activity of Jean-Louis Maloux is Forestry, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of Jean-Louis Maloux is not available. You also can look at reviews of Jean-Louis Maloux, open positions, location of Jean-Louis Maloux on the map. For more information, write us to email [email protected]
